Page 277 of 627 FirstFirst ... 177227267273274275276277278279280281287327377 ... LastLast
Results 6,901 to 6,925 of 15657

Thread: Turizam - što se to dešava!?

  1. #6901
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Gledaj sprdnje od naslova. Da sumiramo. BIH koja je razorena ratom, dje se tri entiteta ne mogu dogovoriti da li sunce na istoku izlazi, a ne sto ozbiljnije, je bolje rangirana nego "ekskluzivna turisticka destinacija" sa plazama i cudima. Je li se ovaj potpisao ispod ovog naslova
    na osnovu necega je rangirano.....pogledaj etno selo Stanisici u BiH.

  2. #6902
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


    Go Čedo Go
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  3. #6903
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Iz dva potpuno nezavisna strana izvora sam dobio informaciju da se investicija na Plavim horizontima obustavlja na neodredjeno.
    Ovoga puta nije u pitanju problem sa privatnom zemljom vec neizvjesnost povrata investicije.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  4. #6904
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,953
    Thanks Thanks Given 
    3,223
    Thanks Thanks Received 
    5,631
    Thanked in
    2,281 Posts

    Default

    Ovo je bas lose ako se ispostavi tacno. Ovi iz Qatari Diar-a svako malo su u TV, trebalo je u januaru da objave ime operatera hotela, koliko cuh Four Seasons je trebao to da preuzme. Evo da'ko bude nesto zvanicno ovih dana da znamo sto se desava.

  5. #6905
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Nije lose nego prelose, na ovaj nacin se blokira jedna od najljepsih uvala na Jadranu.

    Jos jedna u nizu fiktivnih privatizacija i prodaja ciji je jedini cilj da se operu pare. Da je srece tamo bi vec bilo 1000 kreveta i bar 500 radnika...
    One Ring to Rule them all...

  6. #6906
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ako se ne varam u privatizaciji plavih horizonata je bilo ime kotorskog biznismena koji je unistio sve za sto se uhvatio.....mislim da na toj poziciji nazalost jos dugo nece bit nista,a kao rece Gandalf,uvala je extra.
    moram pomenut i kotorski hotl Fjord koji kao avet stoji u sred grada,ocerupase ga,a i ovakav je mogo jos radit....

  7. #6907
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Mogao jos raditi? Ja ti garantujem pun bi bio svaku noc jesen zima. I to da se svede na jednu zvjezdicu spavanje i dorucak.

    U kotoru NEMA hotel koji moze da primi autobus - 50ljudi a da ne pricamo o charter letovima.


    Sve dok je to tako Kotor ce biti usputna destinacija za daytripove iz Dubrovnika i za kruzere.
    Nekome je odgovaralo da se fjord unisti...

    Kao sto je odgovaralo nekome da se Planinka pusti niz vodu iako je dogovoreno da se ulozi i digne na noge.

    Posto si odozdo jokac, znas li cija je ova firma Primorje?

    Njihov je hotel palma u tivtu neka 2 restorana i hotel planinka
    One Ring to Rule them all...

  8. #6908
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Nije lose nego prelose, na ovaj nacin se blokira jedna od najljepsih uvala na Jadranu.

    Jos jedna u nizu fiktivnih privatizacija i prodaja ciji je jedini cilj da se operu pare. Da je srece tamo bi vec bilo 1000 kreveta i bar 500 radnika...
    Ne mora da znaci da je fiktivna. Mozda su ljudi procijenili da se ne isplati, mislim u odnosu na ono sta su projektom planirali. Zemljiste su dobili relativno jeftino, cak su i privatne placeve dobili po 3x jeftinijoj cijeni. Cijena nafte je odavno niska, otvaranje Irana nikako nece uticati na njegovo smanjenje. Seikatima u Zalivu niko ne predvidja lijepe dane pred sobom. I ti treba da u CG da ulozis, prema prici, 450 miliona sa jako sumnjivim povratom novca. Svi trenutno ulazu u trzista sa brzim i velikim povratom ulaganja, a ona su trenutno u aziji. Na kraj ce ga zaloziti kod neke lokalne banke da povrate ulozeno, i em smo izgubili jako lijepu uvalu, em smo natovarli sebi trosak placanja privatne zemlje

  9. #6909
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Mogao jos raditi? Ja ti garantujem pun bi bio svaku noc jesen zima. I to da se svede na jednu zvjezdicu spavanje i dorucak.

    U kotoru NEMA hotel koji moze da primi autobus - 50ljudi a da ne pricamo o charter letovima.


    Sve dok je to tako Kotor ce biti usputna destinacija za daytripove iz Dubrovnika i za kruzere.
    Nekome je odgovaralo da se fjord unisti...

    Kao sto je odgovaralo nekome da se Planinka pusti niz vodu iako je dogovoreno da se ulozi i digne na noge.

    Posto si odozdo jokac, znas li cija je ova firma Primorje?

    Njihov je hotel palma u tivtu neka 2 restorana i hotel planinka
    da to sam mislio da je mogao da radi normalno kao sto kazes,al eto ne odgovara jednom uskom dijelu tajkuna,kao sto vidis otvaraju se mali hotelcici,a ti ovi biznismeni su krenuli i u uzimanje opstinskih lokala od ljudi koji godinama drze te lokale.shvatices me o cemu pricam,sve je kao zatvorene koverte na licitaciji,a onda se ponudi 1e vise.(ponuda za lokal pored SV.Nikole 2700e,a novi biznismen u koverti ponudi 2701e).toliko o zatvorenoj koverti.....
    a primorje koliko cujem je isto povezano sa kotoranima i tivcanima.......
    je li istina za Planinku da je bas nikakva usluga i sve.bili su mi neki drugovi,kazu uzas....

  10. #6910
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Oni su planirali hotel da otvore do 2014 godine. Kada su kupili przno i plave cijene nafte su bile najvise u 10ogodisnjem periodu. Sve sto se uradilo srusio se hotel koji je mogao biti renoviran, igrom slucaja 2010 godine tamo je organizovana turizmijada haos je bio


    Stari komunisticki stil sa velikim sobama i visokim plafonima, sa ogromnim restoranima i bazenima.


    Oni su planirali hotel sa 300soba i 140 Vila. Ali opet 5 godina nijesu prstom mrdnuli, a drzava im je u susret izasla na nevjerovatan nacin.

    Kupili su przno za 25miliona i nista nijesu odradili. Prodace ga 50miliona nekom drugome itd.

    Bog sami zna sta se tu radilo. Ja i dalje mislim da globalne cijene nafte veze nemaju sa ovim. Jer da su mislili sta da rade odradili bi vec.

    Samo kod nas arapi sporo realizuju investicije. Svuda ostalo nicu za 2-3-5 godina bez obzira na gabarit projekta


    P.S.


    Sad sam se sjetio ovaj HTP primorje je prodao przno za 25 miliona i tada je dogovoreno bilo da se ulozi u planinku. Ali centa ulozeno nije neko je sa ovih 25 meleona zapalio izgleda

    Planinka je spala na to da radi za ekskurzije i to je to. Ja svoje dijete ne bih pustio da spava u tu memlu i vlagu. Prije 2 godine otrovase se djeca. Skroz je pusten da se raspadne samo sto se ne srusi
    Last edited by Gandalf_White; 08-02-16 at 07:52.
    One Ring to Rule them all...

  11. #6911
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    dobro si ovo rekao-Bog sami zna sto se tu radi.Znas ko je u Primorju....
    za Planinku je znaci istina.

  12. #6912
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post

    Go Čedo Go

    koliko je dosao blizu kuca......

  13. #6913
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na 6 spratu bazen,prodao je kapacitete njemacima od 1.7.2016
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  14. #6914
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    jel ovo oni rcud hotel u bijelu? kakav chedo, to je vujica lazovic sa mijajlovicem u tal, odjednom postade vladino tijelo i nice hotel, vrlo zanimljivo ;p
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  15. #6915
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    bogami ako je tako eto da i vujica ima dje noge okvasit,ako je njegov bice da ga sluze dok pluta....

  16. #6916
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Privremeni semafori na magistrali,zastoji u koloni,radi se i iskopi na hotelu Žager u Bijelu'.
    Čedo još ubrzava na Parku,izliva se beton svu noć.
    Last edited by minjo; 09-02-16 at 11:40.
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  17. #6917
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,221
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Hotel Delfin je sedam mjeseci godišnje pun Francuza, Park će biti krcat Njemcima. A ne može se reći da je Bijela baš predodređena za vrhunski turizam.
    Drugi ne uspijevaju napuniti hotele ni u Budvi ili Herceg Novom.

  18. #6918
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Stradivari ne lazhi.

    Hotel Delfin ove godine krajem juna organizovali smo neki seminar nije niko bio u hotelu bez mi.

    Spavanje - dorucak - rucak - vecera-muzika-pice 28eur po osobi.

    Na tu cijenu nema eura zarade

    Tri noci uveta nije bilo bez nas 40.

    Mislim da hotel sluzi samo da se peru pare.
    One Ring to Rule them all...

  19. #6919
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Istina je to sto kaže Stradivari,ne znam kako možeš tek tako da kažeš da laze gandalfe. Ako se ne varam imaju cetvorogodisnji ugovor s francuzima i u toku sezone hotel biva uglavnom pun,mislim da im svake nedjelje dolazi nova grupa. drug mi je radio tamo kao recepcioner pa sam upucen.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #6920
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ado bolan. Ti meni pricas da vjerujem tebi i tvom drugu recepcioneru JA BIO U HOTELU U SRED JUNA nije bilo nidje nikoga. Nego ajde da je bio jedan dan nego 3 nocenja.

    A kad neko kaze da je hotel pun francuza 7 mjeseci mogu slobodno da mu kazem da laze posto NE GOVORI ISTINU. Isto tako tvom je drugaru najvjerovatnije zabranjeno da prica koliko ima gostiju ili kako god.

    Druga stvar hotel drze CARINE, i dogradjuju bez dozvole itd itd.


    Chu pun 7 mjeseci. Zapalio bih botove koji ovako mlate.

    Hotel je napravljen radi suvog pranja para i na kraju ce biti prodat nekome ko zna kome.

    Renoviranje je odradjeno vrhunski jer sam u istom hotelu bio i 2008 godine prije nego su ga zatvorili pa onda i 2012 godine kad su zatvarali i kad je bila rasprodaja nekih starih stvari. Ali hotel kao hotel ne radi nista bolje od bilo kog hotela sa 3 zvjezdice u CG. Ali Delfinu su date 4 zvjezdice... Na zapadu ne bi mogao imati 2 ali mi Crnogorci volimo da se gadjamo zvjezdicama.


    Tako da prije nego sto mi krenes pricati sta dda radim, molim te preispitaj se i zapitaj se jel bih trebao da vjerujem tebi i njemu sa vasim Rekla-kazala ili onim sto sam vidim ?
    One Ring to Rule them all...

  21. #6921
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default Turizam-što se to dešava!

    Gandalfe,gandalfe,botino jedna raspitaj se ti prije nego sto napises nesto,misliš ako si bio dva,tri dana tamo da si sve vidjeo,varas se.vjerovatno ste iskoristili tih par dana dok nova grupa francuza nije dosla,inace ne biste imali priliku ni da boravite tamo...bas ne znas sta pričaš,ali kao i uvijek ti moras biti najpametniji


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by AdO_pG; 10-02-16 at 06:30.

  22. #6922
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Pa cujes sta ti pricam ja... Jednostavno me boli idiotluk ljudi sa ovog foruma.


    Kazem ti bio sam krajem juna i lise nase grupe u hotelu nij bio NIKO. Znaci hotel nije bio pun, a ako je takva situacija u junu onda u ovih "sedam mjeseci" mi je vise nego jasno kako je pun.

    Obicno kad se rade grupe radi se 6nocenja dan pauza. Ili sedam nocenja dan pauza. Tako da bi u svakom slucaju naleceli na te silne francuze.
    Da ti i tebi slicni znate nesto o turizmu ne bi stavljali nos dje mu nije mjesto i ne biste DPS-ove vojnike dizali u velicine.

    A zbog cega ja moram biti najpametniji?

    Sto se tice turizma NIKOME se u CG necu priznati sto kao turisticki radnik, sto kao turista. Procitao sam vise o turizmu nego sto je 99% crnogoraca procitalo knjiga u zivotu.
    U 2 zadnje godine sam obisao vise destinacija nego sto 99.99% Crnogoraca obidje za zivot.

    Crnogorski turizam poznajem bolje nego svi DPS-ovi botovi i ministri turizma od kad je Crne Gore.


    Tako da kad mi neko dodje sa pricom 7 mjeseci je hotel pun francuza, tom nekome pozelim da smrskam lobanju zbog sirenja dezinformacija.


    Tako da sledeci put prije nego sto me prozoves botom, sjedni, popij casu vode i prestani da pricas o necemu o cemu pojma nemas.


    Hvala i ljubim te.


    Ne sporim ja da hotel radi. Ali sporim da je pun 7 mjeseci. Kratko i jasno...
    Pogotovo zato sto hotel drzi jedan od najvecih CG lopova i hoshtaplera.

    Ne postoji hotel u CG koji je pun 7 mjeseci


    http://www.booking.com/hotel/me/delf...eTab=htReviews


    Hotel sa 4 zvjezdice cija je ocjena 7.1. Neka ga zapali odmah.

    A ocjene su iz avgusta/jula itd. Znaci da su te grupe francuza male i ne popunjavaju cijeli hotel.

    Sto je poenta cijele moje price.


    7.1... Eeee Crna goroooo
    Last edited by Gandalf_White; 10-02-16 at 07:20.
    One Ring to Rule them all...

  23. #6923
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default Turizam-što se to dešava!

    Nemam ja nista od ovoga sto pišem,svi znamo ko je cedo popovic.samo mi se ucinilo da nije u redu da kažeš stradivariju da laze kad je rekao istinu.to sto si ti bio dva dana tamo i nisi vidjeo francuze ti ne daje za pravo da nam govoris da lazemo i da smo botovi.uostalom,zato sam ti i rekao da si bot.niko ti ne spori znanje,ali moras prvo preispitati kako stvari stoje pa reci nesto.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by AdO_pG; 10-02-16 at 09:06.

  24. #6924
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ado ne ide ti da budes advokat. Skalaj da te ne kunem.
    One Ring to Rule them all...

  25. #6925
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja sam vi fino reka prica vam o turizmu coek sa zabljaka................ lol ;p
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

Page 277 of 627 FirstFirst ... 177227267273274275276277278279280281287327377 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. fakultet za turizam?
    By dada_hn in forum Primorski
    Replies: 21
    Last Post: 22-06-10, 09:40
  2. Crnogorski Turizam??????
    By junackopleme in forum Putovanja
    Replies: 1
    Last Post: 27-05-08, 16:09
  3. Fakultet za turizam-Bar
    By palma in forum Primorski
    Replies: 1
    Last Post: 15-02-06, 17:37
  4. Kami turizam??
    By simm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 23-06-05, 14:43
  5. Hrvatski turizam
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 20-03-04, 00:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •