Page 296 of 627 FirstFirst ... 196246286292293294295296297298299300306346396 ... LastLast
Results 7,376 to 7,400 of 15657

Thread: Turizam - što se to dešava!?

  1. #7376
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,036
    Thanks Thanks Given 
    3,963
    Thanks Thanks Received 
    6,535
    Thanked in
    3,114 Posts

    Default

    nothing comes from violence and nothing ever could

  2. #7377
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,966
    Thanks Thanks Given 
    3,226
    Thanks Thanks Received 
    5,654
    Thanked in
    2,289 Posts

    Default

    Ova sezona je odlican uvod u 2017 godinu. Po cio dan slusam hvalospjevove gostiju, koji se kockaju kad u CG po prvi put dodju, i daju 300-400e za noc. Al onda kazu da nam ponuda i usluga svakog centa vrijede, to su vec hiljade i hiljade gostiju, od kojih su makar 35% povratnici... Boka je kolijevka turizma od 5* i za razliku od Amana kojeg su upropastili, ovdje ima dovoljno razloga za zadovoljstvo i svijetlu buducnost.

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

  3. #7378
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    doma
    Posts
    3,040
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Meni licno je ovo najjaca sezona od kada se bavim turizmom. Struktura gostiju za sada je ovakva u jednom od mojih objekata(sistem za bukiranje mi daje fin pregled) za period od 15 aprila do danasnjeg dana:

    Svaka tebi čast, za to što imas najbolju sezonu OVE godine!

    Definitivno sjever ima potpuno drugačiju strukturu gostiju.
    Ja sam za sad imao ruse, ruse, ruse, po JEDNE goste iz Rumunije, Poljske, Australije, Francuske, Srbije, i jos rusa, rusa, rusa.

    Ovi brojevi sto označavaju? Broj rezervacija?
    Ukoliko je to, znači da ti gosti ostaju jednu noć uglavnom? Jesam li u pravu?

    Koji ti ovo sajt daje ovakav pregled, svaka im čast? Booking nije.
    Ili je to poslovna tajna?

  4. #7379
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/vijesti/slikal...a-cusku-897620

    Pazi ovog ološa novinarskog, još se buni što su je mršnuli sa NUDISTIČKE plaže jer je slikala golu glumicu.(na kraju je valjda i uspjela da pošalje fotografije)

    evo su i objavili: http://www.kurir.rs/stars/sutra-u-ku...clanak-2364193

    ovu nazovi novinu treba zabranit u CG jer šteti CG turizmu.
    Last edited by chucknorris; 25-07-16 at 12:55.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  5. #7380
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,229
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Kurir ? Dno dna!

  6. #7381
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,265
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    ako "novinarka" nije iz CG fino je iscerat napolje i zabranit ulaz u CG
    She is only here to annoy herself!

  7. #7382
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Prva autobuska linija u Evropi osnovana je u Crnoj Gori na relaciji Cetinje – Podgorica u doba kralja Nikole. Da li sad postoji ta linij?
    Ajde molim te , objasni ....

  8. #7383
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sta da ti se objasni? Sta je autobuska linija ili relacija ili kako to da sad autobusku stanicu na Cetinje grade "ka' Skadar na Bojani"? Ili to da je na primjer Njeguško polje bilo je prvi crnogorski aerodrom i to samo jedan jedini dan. Na Njeguško polje 22. avgusta 1913. godine sletio je avion kojim je pilotirao pilot Vidmer, iz Trsta i poslije nikad niko vise. Cak niko da to upise u Ginisovu knjigu ....
    Last edited by Hari Krisna; 25-07-16 at 19:49.

  9. #7384
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ako "novinarka" nije iz CG fino je iscerat napolje i zabranit ulaz u CG
    Ne ne. Prvo joj kaznu lupit pa iscerat ebo joj pas mater seljacku...

  10. #7385
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,265
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    dovoljno je kažnjena što ima takvu "pamet"
    She is only here to annoy herself!

  11. #7386
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Sta da ti se objasni? Sta je autobuska linija ili relacija ili kako to da sad autobusku stanicu na Cetinje grade "ka' Skadar na Bojani"? Ili to da je na primjer Njeguško polje bilo je prvi crnogorski aerodrom i to samo jedan jedini dan. Na Njeguško polje 22. avgusta 1913. godine sletio je avion kojim je pilotirao pilot Vidmer, iz Trsta i poslije nikad niko vise. Cak niko da to upise u Ginisovu knjigu ....
    Autobuska je zavrsena i to odavno, napravljen je novi kruzni tok tj 2 kruzna na ulaz u Cetinje i ispred autobuske cime je Cetinje dobilo novi sjaj...
    no ga ti nijesi obrta na Cetinje, patrijoto... to je sad potpuno drugi grad...

  12. #7387
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Jes, dobilo je novi sjaj..
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  13. #7388
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Autobuska je zavrsena i to odavno, napravljen je novi kruzni tok tj 2 kruzna na ulaz u Cetinje i ispred autobuske cime je Cetinje dobilo novi sjaj...
    no ga ti nijesi obrta na Cetinje, patrijoto... to je sad potpuno drugi grad...
    Malo ko ocekuje da ti nesto razumijes osim parola od izbora do izbora, a to je dovoljno i djaolja zera ti ne treba vise. Zbilja je dobilo novi sjaj a izgleda i novu pamet koja śaji jer kao turisticku ponudu Cetinja predlazu gledanje ptica na Skadarsko jezero...

  14. #7389
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,783
    Thanks Thanks Given 
    619
    Thanks Thanks Received 
    999
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Ja danas bjeh na Cetinje i mogu reci da se prilicno turista mota kroz njega,kafane su pune,jede se ,uglavnom su iz slovenskih zemalja al se cuju i Francuzi i pokoji Italijan.
    Vidim da posjecuju muzeje,rekao bih da su zadovoljni onim sto vide tako da po mom misljenju turizam je na Cetinju u usponu,to se vidi golim okom.

  15. #7390
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Ada ziva istina moj kurogane...
    ali ovaj lik- Hari Krosna, stalno nesto troluje i vrijedja... dodje na Ct jednom u 2 godine a ja svaka 2 mjeseca minimum...
    tacno je da sam clan DPSa ali pricam onako kako jeste- ova vlast je ucinjela vise za Cetinje nego sve prethodne zajedno...
    na Ct imas dva kruzna toka na 15 hiljada ljudi, to je ubjedljivo najvise po glavi stanovnika u CG...
    autobuska stanica koju pominje- vidio si i sam- sija... potpuno je renovirana, sredjena, okrecena iako nije bilo nikakve potrebe za tim- 95 posto ljudo sa Ct ne ide autobusom nego stopom...
    nove ulice, novi bulevari, lruzne tokove sam vec pomenuo, nova.rasvjeta i to solarna tako da turisti mogu da se uvjere da je Cetinje prava ekoloska prijestonica, to sija u mrak na kilometar...
    ova vlast je sve sto je obecala iapunila osim fabrike cokolade i zicare do Kotora- fabrika cokolade nije otvorena zbog Putina i Ukrajine a zicara ce biti za nekoliko godona... ako ne bude, napravice se zocara od Brajica do Becixa zako da to dodje na isto...
    a kad pomenu Njeguse- ja sam sa Njegusa porijeklom, jeste li vidjeli kakav se put pravi... potpuno novi put od ct do njegusa, cak ce da prave tunel, skratice put duplo...
    a da ne pominjem da su napravili masu novih puteva do okolnih sela tako dacetinjano sad mogu da se bave poljoprivredom i nastave tamo dje su stali njihovi pradjedovi...

  16. #7391
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,265
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    na Ct imas dva kruzna toka na 15 hiljada ljudi, to je ubjedljivo najvise po glavi stanovnika u CG...
    She is only here to annoy herself!

  17. #7392
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,783
    Thanks Thanks Given 
    619
    Thanks Thanks Received 
    999
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Ja nisam iz DPS-a ali jesam sto bi se reklo ovdje na forumu izdajnik i neprijatelja Crne Gore mrzitelj svega crnogorskog posssrbica itd itd ali sto je ocigledno ne moze se ignorisati, Dva,tri puta mjesecno sam na Cetinju evo skoro 15 godina,popijem kafu,pojedem nesto ,radim malo uvatim krug popricam sa ponekim,
    Za drugo ne znam ali sto se tice posjecenosti od strane turista ne pamtim da je bilo bolje od ove godine.

    Jos jedna napomena nevezano za Cetinje ali u okviru teme-ja idem prema Kuckim Koritima u nedelju kad pored mene prodje mini bus pun nekih stranaca a za njega zakacena prikolica sa jedno 20-ak bicikala(MTB) stigoh ih ja na Korita tacno u restoran jedan zastali,nesto popise malo se osvjezili skinuse bicikla kacige na glave pa pravac Rikavacko Jezero. Popricah malo sa njima iz Izraela su posle ce na rucak nedje cjelodnevni program odusevljeni ljudi i Crnom Gorom i turistickom turom na koju su posli.
    E rekoh Bogu fala da neko dovede goste koje nesto zanima a imaju i da plate a ne samo da izdas sobu ili apartman i to je to.

  18. #7393
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,966
    Thanks Thanks Given 
    3,226
    Thanks Thanks Received 
    5,654
    Thanked in
    2,289 Posts

    Default

    Karamazov se valjda sprda... kafane na ct pune dokolicara sto ispunjavaju tikete, plata prosjecna 250e... cini mi se kao grad penzionera, samo sto se od vazduha ne zivi...

  19. #7394
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,898
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Ada ziva istina moj kurogane...
    ali ovaj lik- Hari Krosna, stalno nesto troluje i vrijedja... dodje na Ct jednom u 2 godine a ja svaka 2 mjeseca minimum...
    tacno je da sam clan DPSa ali pricam onako kako jeste- ova vlast je ucinjela vise za Cetinje nego sve prethodne zajedno...
    na Ct imas dva kruzna toka na 15 hiljada ljudi, to je ubjedljivo najvise po glavi stanovnika u CG...
    autobuska stanica koju pominje- vidio si i sam- sija... potpuno je renovirana, sredjena, okrecena iako nije bilo nikakve potrebe za tim- 95 posto ljudo sa Ct ne ide autobusom nego stopom...
    nove ulice, novi bulevari, lruzne tokove sam vec pomenuo, nova.rasvjeta i to solarna tako da turisti mogu da se uvjere da je Cetinje prava ekoloska prijestonica, to sija u mrak na kilometar...
    ova vlast je sve sto je obecala iapunila osim fabrike cokolade i zicare do Kotora- fabrika cokolade nije otvorena zbog Putina i Ukrajine a zicara ce biti za nekoliko godona... ako ne bude, napravice se zocara od Brajica do Becixa zako da to dodje na isto...
    a kad pomenu Njeguse- ja sam sa Njegusa porijeklom, jeste li vidjeli kakav se put pravi... potpuno novi put od ct do njegusa, cak ce da prave tunel, skratice put duplo...
    a da ne pominjem da su napravili masu novih puteva do okolnih sela tako dacetinjano sad mogu da se bave poljoprivredom i nastave tamo dje su stali njihovi pradjedovi...
    stari majstore...od danas Cetinje gledam drugim očima....ali kruzni po glavi stanovnika?! EPIC!!! ti znaš da te obožavam troleru :loblue:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  20. #7395
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kružni tokovi po glavi stanovnika, Putin zaHebao fabriku čokolade, biće žičara, a ako je ne bude opet će je bit' , ima bus stanica iako nema potrebe da je ima, ima i svijetla po ulicaH

    A ne može ovo, bez svIJa..
    Shit has hit the fan !

  21. #7396
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,646
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Pa bice zicara! Zasto im ne vjerujete hahahahah e moze li 7godina prica o zicari
    f6

  22. #7397
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    265
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Murino ima stotinjak stanovnika i kruzni tok

  23. #7398
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,462
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,261
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Gradonacelnik Marovic Bogdanovic je toliko lazavih obecanja izrekao za svog mandata da je vec usao u viceve i obezbijedio mjesto u istoriji crnogorskog humora
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  24. #7399
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Pa bice zicara! Zasto im ne vjerujete hahahahah e moze li 7godina prica o zicari
    Dok se to preracuna po glavi stanovnika pa se zategne zica, pa se obavi par izbora tih 7 godina prodje za tren. Onda dodje partijski poletarac pa ti objani da je zicara odavno zavrsena ito je tako savrsena da se u nju moze śesti.

  25. #7400
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    doma
    Posts
    3,040
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    na Ct imas dva kruzna toka na 15 hiljada ljudi, to je ubjedljivo najvise po glavi stanovnika u CG...
    Ako moze malo konkretnije oko ovog podatka.
    Sto tačno ljudi na Cetinju imaju od 2 kružna toka? Da je samo jedan to bi bilo duplo manje čini mi se, i bilo bi neizdrživo vjerovatno. Ovako, 2 kruzna, vau.
    I koliko je to tačno kruznih tokova po glavi stanovnika Cetinja?


    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    ova vlast je sve sto je obecala iapunila
    a da ne pominjem da su napravili masu novih puteva do okolnih sela tako dacetinjano sad mogu da se bave poljoprivredom i nastave tamo dje su stali njihovi pradjedovi...
    Znas sto meni nije jasno. Je li moguće da niko ne može da se sjeti da postavi koji putokaz ka mauzoleju, jednom od najpoznatijih i jednom od najposjecenijih mjesta u CG? Tvoja stranka, bivše vlasti, neka NVO, nikome ne bi palo na pamet da olakšaju pronalaženje "tog" mjesta.

    Sto se tice puteva, put od Lovcena ka Kotoru se raspada. Prošle godine nije bio u toliko losem stanju čini mi se.

    Nisam isao tim novim putem preko Njegusa, znaci dobar put? Ali sad kad cetinjani navale traktorima svaki dan pud pradjedovskih ledina, ima da ga razvale brzo.


    Sto se tice broja turista, prije 2 dana grad poluprazan.

Page 296 of 627 FirstFirst ... 196246286292293294295296297298299300306346396 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. fakultet za turizam?
    By dada_hn in forum Primorski
    Replies: 21
    Last Post: 22-06-10, 09:40
  2. Crnogorski Turizam??????
    By junackopleme in forum Putovanja
    Replies: 1
    Last Post: 27-05-08, 16:09
  3. Fakultet za turizam-Bar
    By palma in forum Primorski
    Replies: 1
    Last Post: 15-02-06, 17:37
  4. Kami turizam??
    By simm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 23-06-05, 14:43
  5. Hrvatski turizam
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 20-03-04, 00:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •