Page 278 of 627 FirstFirst ... 178228268274275276277278279280281282288328378 ... LastLast
Results 6,926 to 6,950 of 15657

Thread: Turizam - što se to dešava!?

  1. #6926
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    ja sam vi fino reka prica vam o turizmu coek sa zabljaka................ lol ;p
    Svaki li me put uvrijedis hahahahahahah ja sam iz Niksica to je jos gore
    One Ring to Rule them all...

  2. #6927
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,771
    Thanks Thanks Given 
    615
    Thanks Thanks Received 
    989
    Thanked in
    516 Posts

    Default

    zar nisi iz Pluzina? Sad sam i ja zbunjen.

    Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  3. #6928
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ja sam mislio da je iz kotora...zbuni i mene.

  4. #6929
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Hahahhahahahahahhaha

    U kotor sam zivio i naucio da pijem s' meshtrima, u budvu naucio zanat od najstarijih i najpodmuklijih ugostitelja, fax zavrsio u PG, rodio se u Nk a sad zivim na Zhb

    Eto svuda me ima. U pluzine imam neku zemlju pa me zato kolege zaebavaju


    Jedino mjesto u CG dje nikad nijesam bio je Gusinje. Nikad upoznao nijesam nikoga odatle niti nekoga ko je upoznao nekoga ili bio tamo.

    Mislim da je Gusinje izmisljeno od strane DPS-a da se lakse kradu izbori
    Last edited by Gandalf_White; 10-02-16 at 14:01.
    One Ring to Rule them all...

  5. #6930
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Na kraju ćeš ispasti Gusinjac poslije sve ove priče Haha
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #6931
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    e vala bi te castio kafu pa odakle god da si.....eto.

  7. #6932
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,943
    Thanks Thanks Given 
    3,215
    Thanks Thanks Received 
    5,620
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Ja bi proba nekad full time zivot na zabljak ili kolasin ako nekad bude neko 5* chain hotel otvaranje, da vidimo i taj zivot na snijeg koju godinu

  8. #6933
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ti se hoteli ne otvaraju godinama,no par dana,bolje ti je kupit kucu no bit u hotel koju godinu...:redface:

  9. #6934
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,943
    Thanks Thanks Given 
    3,215
    Thanks Thanks Received 
    5,620
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Mislim na rad, a ne zivot

  10. #6935
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    komso bice to sve u redu.:redface:

  11. #6936
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    zar nisi iz Pluzina? Sad sam i ja zbunjen.

    Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
    Kakve Pluzine on je iz Zupe i vazda nosi crvenu fanjelu

  12. #6937
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    gando protuva stara .............
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  13. #6938
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Gando stize u gradova dosta,
    na Zabljaku,njegova je posta.:redface:

  14. #6939
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Gando i Rakelica su predstavnici Zupe na forumu i ponasajte se odgovorno

  15. #6940
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Svuda bili, sve viđeli..
    Svuda stigli i svemu utekli..
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  16. #6941
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,937
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,327
    Thanked in
    1,859 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Gando i Rakelica su predstavnici Zupe na forumu i ponasajte se odgovorno
    "Rakelica" ipak naginje Kočanima. Čisto da ne bude zabune..

    Poslato sa pisaće mašine G3 dual sim
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  17. #6942
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Pluzine
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gandalf ja necu reci da lazes ali moram ti reci da kad sam radio na drugovu liniju PG-HN grdilo ljudi nam je ulazilo u bus od BD do trajekta da ih prevezemo do Bijele na skretanje kod hotela Delfin.Uglavnom stranci i to bas FRancuzi!
    aj popij casu jaja

  18. #6943
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post


    Jedino mjesto u CG dje nikad nijesam bio je Gusinje. Nikad upoznao nijesam nikoga odatle niti nekoga ko je upoznao nekoga ili bio tamo.

    Mislim da je Gusinje izmisljeno od strane DPS-a da se lakse kradu izbori
    Oli me poslušat i podji 2. avgusta u Gusinje. Budi tamo cio dan i noc. Preko dana podjes do Alipasinih izvora, navece možeš da biras dje ces od DISKOTEKA (ima ih 5,6 u Gusinje preko ljeta) ili mirnijih mjesta dje dolaze ozbiljniji ljudi. I za 13. jul isto vazi ali je za drugi avgust LUDNICA jer se sa svih strana sjate dolje. Od 13. jula do 4. avgusta je tamo svaku noc karambol, ali posebno za 13. jul i 2. avgust.




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  19. #6944
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    "Rakelica" ipak naginje Kočanima. Čisto da ne bude zabune..

    Poslato sa pisaće mašine G3 dual sim
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Kočani se koče...
    Bijah u bb, ali i odatle isproducirah bjekstvo..
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  20. #6945
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by smrtko View Post
    Gandalf ja necu reci da lazes ali moram ti reci da kad sam radio na drugovu liniju PG-HN grdilo ljudi nam je ulazilo u bus od BD do trajekta da ih prevezemo do Bijele na skretanje kod hotela Delfin.Uglavnom stranci i to bas FRancuzi!
    Cujes ne sporim ja da ima ljudi, niti govorim da je hotel prazan. Ali hotel ima preko 250 kreveta i reci da je pun 7 mjeseci je vrijedjanje zdravog razuma. To je bila poenta cijele moje price. Jul i avgust napunice covjek koji ima stalu u podnozju orjena. Sedam mjeseci sa druge strane ne moze da se radi, a da moze znao bih jer mi je posao da znam ko kako radi i zbog cega radi. Tj. Ne moze da se radi u Bijelu...

    Pogotovo sto Delfin drzi slino i sto se pare peru kamionima.

    Mislim da sam jasniji sad


    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Preko dana podjes do Alipasinih izvora,
    Hocu pa da me vehabije zakolju. To oko Alipasinih izvora je teritorija Isisa.

    Naravno mala sala


    Inace vjerovali ili ne sledeci Big thing u CG su prokletije.
    Ko ima znanje engleskog da otvori neki guesthouse 15ak kreveta da mu kapne 150 modernih svaki dan jedno 2-3 mjeseca
    Last edited by Gandalf_White; 10-02-16 at 23:11.
    One Ring to Rule them all...

  21. #6946
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Stradivari ne lazhi.

    Hotel Delfin ove godine krajem juna organizovali smo neki seminar nije niko bio u hotelu bez mi.

    Spavanje - dorucak - rucak - vecera-muzika-pice 28eur po osobi.

    Na tu cijenu nema eura zarade

    Tri noci uveta nije bilo bez nas 40.

    Mislim da hotel sluzi samo da se peru pare.
    Jesi li siguran da o istom hotelu pricamo? U krajnjoj liniji postoje "rupe" od po nekoliko dana kada se i za male pare moze provesti nekoliko dana.
    Pogledaj koliko komentara ima na tripadvisoru tokom proslog ljeta, uglavnom od Francuza.
    ---
    Moji prijatelji iz Norveske su htjeli da dovedu grupu (160 do 180 gostiju) u aprilu, na tri nedjelje, ali im je receno da je hotel (i depadans) u potpunosti rasprodan vec od 9.aprila.
    Last edited by Stradivari; 10-02-16 at 23:18.

  22. #6947
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,119
    Thanked in
    1,081 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Pa cujes sta ti pricam ja... Jednostavno me boli idiotluk ljudi sa ovog foruma.


    Kazem ti bio sam krajem juna i lise nase grupe u hotelu nij bio NIKO. Znaci hotel nije bio pun, a ako je takva situacija u junu onda u ovih "sedam mjeseci" mi je vise nego jasno kako je pun.

    Obicno kad se rade grupe radi se 6nocenja dan pauza. Ili sedam nocenja dan pauza. Tako da bi u svakom slucaju naleceli na te silne francuze.
    Da ti i tebi slicni znate nesto o turizmu ne bi stavljali nos dje mu nije mjesto i ne biste DPS-ove vojnike dizali u velicine.

    A zbog cega ja moram biti najpametniji?

    Sto se tice turizma NIKOME se u CG necu priznati sto kao turisticki radnik, sto kao turista. Procitao sam vise o turizmu nego sto je 99% crnogoraca procitalo knjiga u zivotu.
    U 2 zadnje godine sam obisao vise destinacija nego sto 99.99% Crnogoraca obidje za zivot.

    Crnogorski turizam poznajem bolje nego svi DPS-ovi botovi i ministri turizma od kad je Crne Gore.


    Tako da kad mi neko dodje sa pricom 7 mjeseci je hotel pun francuza, tom nekome pozelim da smrskam lobanju zbog sirenja dezinformacija.


    Tako da sledeci put prije nego sto me prozoves botom, sjedni, popij casu vode i prestani da pricas o necemu o cemu pojma nemas.


    Hvala i ljubim te.


    Ne sporim ja da hotel radi. Ali sporim da je pun 7 mjeseci. Kratko i jasno...
    Pogotovo zato sto hotel drzi jedan od najvecih CG lopova i hoshtaplera.

    Ne postoji hotel u CG koji je pun 7 mjeseci


    http://www.booking.com/hotel/me/delf...eTab=htReviews


    Hotel sa 4 zvjezdice cija je ocjena 7.1. Neka ga zapali odmah.

    A ocjene su iz avgusta/jula itd. Znaci da su te grupe francuza male i ne popunjavaju cijeli hotel.

    Sto je poenta cijele moje price.


    7.1... Eeee Crna goroooo
    casti mi si težak čovjek?! Odma "lažeš", odma "idiotluk" ajde brate malo kulturniji dijalog molim te! Tebe niko nije vrijedjao niti ti rekao ni da lažinjaš ni da si idiot, neću se zaklet ali mi se čini da si skoro nešto tvrdio i kad su ti dali dokaze tvoj je odgovor bio da nijesi gledao...ne znam koliko ima gostiju u Delfin ali znam recimo da sa sindikatima nekoliko državnih preduzeća ima (eto, to je uz Francuze) dogovor i da vec drugu godinu moja kuma koja radi u sud ne može da ustanovi termin jer ne može na red da dodje sve je krcato...riječ je o julu i avgustu kad žena može odmor da uzme...i nije problem i ja mislim da je 7 mjeseci mnogo ali brate pretjeruješ sa tom tvojom "iskrenošću" kako ti nazivaš tvoj način komunikacije....zašto bi ga drug lagao??? Čuš ne smije da priča...ajde bogoti, realno niko nigdje "ne smije" da priča o poslu ali sad je strašan problem i državna tajna reć drugu da nam je sedam mjeseci hotel pun....uostalom, mozda je pun krcat tri mjeseca, što jeste sigurno, pa ostatak godine radi seminare, kongrese, sportske ekipe, znam jako puno sportista ide tamo na pripreme i spava u tom hotelu(mislim da ia i uefa tamo neke seminare organizovala petodnevne i sl)dječije ekskurzije, škole u prirodi, oni to sve rade i imaju kao ponudu ...možda je pola juna ful, jul, avgust i septembar takodje baš ful, možda je svaki ostali mjesec, a ima ih još osam, po pola mjeseca pun i eto ti prosjeka...Zato je grdno da čovjeku ladno kažeš da lažinja...uostalom rekao mu je neko ko tamo radi i nema nikakvog, pa čak ni dps razloga da izmisli tu vijest....
    pošto moje dijete radi na recepciji i ne laže me radio je tri ipo mjeseca ljetos u hotelu (najjeftinija je soba bliu 90 eura sa doručkom)koji je bio toliko krcat da su imali neke nenormalne dnevne prihode, neću ih ovdje iznositi jer sad mi djeluje nerealno to što mislim da mi je rečeno da je dnevni prihod, (ali to je samo u sezoni, sad je prazan vjerovatno ili radi nešto jadno)(rus je glavni i nosi pare odavde) pa je nakon sezone prešao ovdje u jedan hotel koji on kaže mnogo više posla ima i prihodi su mu na godišnjem nivou mnogo veći jer je cijele godine poprilično dobro popunjen iako je manji hotel i jeftiniji čak, a nije stalno fuliran...

    Quote Originally Posted by smrtko View Post
    Gandalf ja necu reci da lazes ali moram ti reci da kad sam radio na drugovu liniju PG-HN grdilo ljudi nam je ulazilo u bus od BD do trajekta da ih prevezemo do Bijele na skretanje kod hotela Delfin.Uglavnom stranci i to bas FRancuzi!
    vjerujem jer je meni trebalo u septembru dvije noći i nijesam mogla naći smještaj u Delfinu

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Oli me poslušat i podji 2. avgusta u Gusinje. Budi tamo cio dan i noc. Preko dana podjes do Alipasinih izvora, navece možeš da biras dje ces od DISKOTEKA (ima ih 5,6 u Gusinje preko ljeta) ili mirnijih mjesta dje dolaze ozbiljniji ljudi. I za 13. jul isto vazi ali je za drugi avgust LUDNICA jer se sa svih strana sjate dolje. Od 13. jula do 4. avgusta je tamo svaku noc karambol, ali posebno za 13. jul i 2. avgust.




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    tamo jeste ludnica....čuveni Ali-Pašini izvori i Ilindan za pravoslavce iliti dani borovnica i vašar za dane borovnica za ostale....ja sam bila jedne godine, nenormalna gužva pošto je taj kraj pun iseljenika, bukvalno svaka kuća ima nekoga ko je na privremenom radu po Evropi, i svi oni se sjate tad u domovinu da se vide, da dovedu kola, žene pune zlata, garderoba sjajna šljašteća...šatori i vašar...na trgu u Gusinju (ako se to može trgom nazvati, bolje glavna ulica) je bilo 17000 ljudi...koncert za gradjane ludilo...ali meni se to ama baš niej svidjelo, pravi vašar taštine, tamo se šetaju da budu vidjeni, pokazuju svoje imovinsko stanje, dakako lažno, ali ok jeste vrlo autentična atmosfera u šatoru....znači, pevaljka, šareni stolnjak i piva u krigle do ludila, ili ćeš poludjet s muzikom i alkoholom ili nemoj ić tamo...uveče trešti muzika što s trga što iz diskoteka, tj folkoteka....opšte ludilo i čini mi se milion ljudi po ulicama...valja jednom vidjeti
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  23. #6948
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Zvoncice uz duzno postovanje proveo sam potonjih 10-12 godina na ovom i na forumima regiona. I nesto sam naucio - ljudi mlate bez razloga.. To me je dovelo do toga da komuniciram kako komuniciram.

    Reci da je hotel PUN je turisticki termin i znaci da su kapaciteti makar 75% popunjeni. Ja sam bio 3 dana u junu i kapaciteti su bili ispod 20% i to zbog grupe u kojoj sam ja bio da nijesmo mi bili bilo bi nikoga. To su 3 nocenja koja nijesu bili puni sto znaci da jun nijesu bili puni.

    Poenta cijele price moje je bila da nijesu puni 7 mjeseci. Dokazao sam to mojim bivstvovanjem tamo.
    Dokazao sam to linkom sa booking.com dje ima komentara iz jula avgusta kad je srce sezone. A samim tim sto je menadzment ostavio ove mjesece da se bukiraju online znaci da nijesu puni.

    I da ne ponavljam pricu sad iz pocetka.

    Stradivari pozdravi te prijatelje iz Norveske sto u bijelu dovode 200gostiju na 20 dana.

    Molio bih za ozbiljnost


    P.S.

    Zvoncice cini li se meni ili ti mene ubjedjujes kako dobro rade hoteli po CG.
    Posto sam ja taj koji tu pricu konstantno ponavlja i prozivaju me zbog toga?
    Nijesu mi ljudi vjerovali da u Niksicu nijesam mogao da nadjem 6 kreveta u hotelima u septembru prosle godine jer je sve bili puno.

    Ali PG je drugacija vrsta turizma. Konferencije, ambasade, tranzitne zone, ljubavnice, politicari, NVO. Grad zivi... Dolje sve krepa od nov do maja

    Ja evo smijem pricati o pazarima. Restoran u BD koji sam vodio izbacao je u full sezoni po 30-35 000 dnevno, ne racinajuci hotel to nije bila moja org. Jedinica.


    Ali vjeruj mi i ti i svi ostali, ko bude imao april maj oktobar i novembar popunjenost preko 30% kumulativno na primorju, bicu njegov sex rob cijeli zivot. Jednostavno je nemoguce. Nema letova, vrijeme je nikakvo, nema sadrzaja.

    CG jednostavno nije zrela za tu vrstu turizma.

    Ja sam u Risan u Teutu dovodio penzionere iz holandije novembar, decembar, januar, februar. Ali poslije 2 godine odose u Spaniju... Vise sadrzaja, bolje cijene itd itd...
    Last edited by Gandalf_White; 10-02-16 at 23:53.
    One Ring to Rule them all...

  24. #6949
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Hoćeš li se, Gandalfe, postidjeti zbog svojih riječi i neobičnog načina komuniciranja ako ti kažem da će tih 160 do 180 Norvežana biti u Delfinu u martu. Stižu čarterom na tivatski aerodrom 28. (ili 29. februara, nisam siguran), a vraćaju se 20. marta.
    Možda sam pogriješio što sam im taj hotel preporučio, ali eto... Tražili su da bude malo izolovan, da bude što bliže obali, da ima zatvoreni bazen...

  25. #6950
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Hocu se postidjeti.

    Znas zbog cega? Sto uopste ulazim u raspravu sa tobom i slicnim tebi.

    Skandinavci lete carterima za Dubrovnik kad dolaze u CG sto im je 4 puta jeftinije nego da slete u tivat. Ali mozemo odje rekla kazala koliko hocemo do ujutro.

    Ja znam rekao mi drug i ja znam jer sam cuo na ulicu.


    Shvatice gradjani CG jednom da je turizam nauka i zanat u isto vrijeme. I kao sto neko ko pojma nema o automobilima ne moze popraviti auto ili pricati sa automehanicarom, tako ce i broj vas koji mislite da znate o cemu pricate opasti...

    E kad generalno ljudi koji pojma nemaju o turizmu prestanu da se bave turizmom ili da pricaju o turizmu imacemo genijalnu sezonu

    Tako svake godine DPS-ovi botovi potrce sa podacima da je sezona bolja za 4% u odnosu na proslu ( a niko ne prica koliko se novih objekata otvorilo)

    A Srpski botovi krenu sa poznatim "Pukla je sezona" i jos se to ne desi..

    Ono sto ne podnosim je dizanje i visine odredjenih slina i parazita u ovom slucaju vlasnika Carina.
    U njegovom je intresu da se prica kako je hotel pun 7 mjeseci. On je izjavio nedje da je pun 9 mjeseci, izgasio sam TV odmah. Da bi mogli prijavljivati dnevne pazare 50-70 000 na smjestaj o 20-30 na restoran kako bi se mjesecno pralo po par miliona...



    Pusa za tebe. Sledeci se put ne istrcavaj
    Last edited by Gandalf_White; 11-02-16 at 00:03.
    One Ring to Rule them all...

Page 278 of 627 FirstFirst ... 178228268274275276277278279280281282288328378 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. fakultet za turizam?
    By dada_hn in forum Primorski
    Replies: 21
    Last Post: 22-06-10, 09:40
  2. Crnogorski Turizam??????
    By junackopleme in forum Putovanja
    Replies: 1
    Last Post: 27-05-08, 16:09
  3. Fakultet za turizam-Bar
    By palma in forum Primorski
    Replies: 1
    Last Post: 15-02-06, 17:37
  4. Kami turizam??
    By simm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 23-06-05, 14:43
  5. Hrvatski turizam
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 20-03-04, 00:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •