Page 319 of 627 FirstFirst ... 219269309315316317318319320321322323329369419 ... LastLast
Results 7,951 to 7,975 of 15657

Thread: Turizam - što se to dešava!?

  1. #7951
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    govorim o st gradu.. astoria, hipokampus, kataro, vila duomo, vardar, montekristo.. koji im je kapacitet?
    da nisu puni cijele godine? nisu ni u spic sezone..
    sto se tice apartmana, oni su puni nekih 2 mjeseca, kad je bas dobra sezona onda 2 ipo, ne racunajuci apt sase djukica koji izdaje stale..
    jun prosle godine, kao pocela sezona, ja u split.. svaki restoran full, ne na sokic nego vecera za 3-6 osoba i to sve riba i morski plodovi.. dje su ti ljudi u kotor? sto ces da im ponudis i da dodju? a i split je kruzing destinacija ista stvar i u dbk..
    a u kotor cuka nema, podje brod u 4 ostanu golubovi iznad muzicke i mlate krilima..

    da od kotora napravis elitnu destinaciju ne mozes, bas zbog dubrovnika.. makar ne u nekom bliskom periodu..
    svi dolaze na izlet u kotor, a noce u dbk..
    Imas jedno 300 kreveta u hotele u stari grad. Mozda raspali Randevu nije pun ovo ostalo je sve 100% makar 120 dana.

    Za hostele necu da pricam jer tu niko ne vjeruje da je sezona preko 5 mjeseci. Ti evo velis sasa djukic ima smece apt. On je preko 120 dana pun makar a ima preko 100lezajeva jer uzme sve sto se moze uzeti. Evo ti 2 objekta koji su po 200 dana puni : Pearl apartments i palazzo drusko. Parteli ubija, D&Sons...

    Astorija je i zimi na makar 50%...




    Ja dok sam bio tamo jos 2012 a sad je jos jace mogao si nedje od 10 juna do 20 septembra da sanjas da nadjes krevet u starom gradu. A i prije toga ko radi dobro ubija. A cijene da te boli guza i ako si stranac i domaci, a opet je masu jeftinije no u DB

    A sve vise ljudi dolazi u Kotor jer dubrovnik je postao preskup i prenatrpan. A itekako je mogla da se napravi elitna destinacija da se islo drugom strategijom, nego sve at hok.

    Kotor je i dalje najjace turisticko mjesto u CG za strance i fabrika para. Razlog zbog cega ne mozes da vidis turiste poslije 5-6 je zbog toga sto kruzeri odu a gosti iz starog grada su na turama ili su se vratili pa odmaraju. Zato uvece moras da se bijes za mjesto u pubove...

    Sve bi masu lakse i bolje bilo da nema kruzerasha


    Rece li ovo sto ces da im ponudis u Kotor tek sad procitah ? :

    - Tura lovcen Skadarsko budva kotor
    - Rafting tura na scepan polje
    - jahting ili ture brodicama do plave spilje
    - kanjoning u shkurdu
    - Hiking vrmac ili dje hoce
    - 20 tvrdjava okolo
    - kajaking
    - paraglajding sa lovcena
    - renta kar oko zaliva ili dje hoce
    - dubrovnik na sat vremena u van sezoni u sezoni ako se ide na trebinje satipo
    - par dobrih restorana van starog grada
    - dobre walking ture i istoriju

    Itd itd itd


    Kotor najjace mjesto ovoga mi
    Last edited by Gandalf_White; 22-02-17 at 16:46.
    One Ring to Rule them all...

  2. #7952
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Evo ja sam ti nabrojao hotele, daj mi da vidim koliko je to lezajeva? To su sve hoteli sa 10ak soba, osim katara koji ima 54 lezaja.. Ili racunas i fjord?
    Ti si bio prije 5 god prijatelju, a ja ti pricam situaciju zadnjih god jer sam odje, tako da nisi dobro upucen..
    I upravo sam ti naveo primjer od juna prosle godine, a i cak sad zimi dolaze ture koje su na jednodnevnom izletu iz dbk, kazu tamo noce par dana..
    Da se bijes za mjesto u 5 pubova koliko ih ima i koji primaju do 40 ljudi, daj jebote hahaha
    Da ne pominjemo propagandu koju cijela hrvatska ima koju mi mozemo da sanjamo.. Mozemo da se pucamo nogama u guzicu sto makar kruzing radi..

  3. #7953
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Astoria - 23
    Hipokampus - 20
    Randevu - 30
    Vardar - 56
    hotel Marija - 40
    Hotel vila duomo - 30
    Monte kristo - 24
    Kataro - 50
    Porto in je minut prije zidina - 40


    To je 313 lezajeva u ovih 9.

    e sad imas ekskluzivne apartmane koji su bolji nego vecina ovih hotela kao sto su parteli, perla, drusko, d&sons itd itd dje je jos par stotina. Pa onda ove nize smjestaje tipa sase djukica dje ih imas sigurno preko 1000 lezajeva.

    Pa onda pazi ovo :

    Hostel old town - 120 lezajeva
    Hostel centrum - 38
    Hostel cent - 40
    Hostel Montenegro - 40
    *ovo idemo na ove registrovane ne valja ofirati ljude*

    To je jos 250 lezajeva makar.

    Znaci sve je to dubke puno vise od 2 mjeseca a vise i od 4 mjeseca Jer kotor je jednostavno takva destinacija... Nazalost nema velikog hotela a da ima bio bi pun agencijski...


    Ti ga nesto mracis a ja radim sa skoro svim ovim ljudima i dalje + sa 5-6 agencija i svi svake godine sve bolje. Podjoh sad na buking da provjerim nesto od ovih podataka sto sam pisao ... U sred aprila od 300 smjestaja u kotoru 51% bukirano za odredjene datume U maju preko 50%
    Da ti ne pricam za momke koji drze agencije. Svake godine evo 5 godina od kad nijesam tamo makar se kupuju po 2-3 kombija dodatna. Sad ih ima da imaju po 20 kombija i po 30 malih auta a kretali su sa po 1 kombijem



    Nego ti mora da radis nesto za ove kruzerashe pa ih branis

    A kunem se nema nista gore nego u sred jula temperatura 40 stepeni 5000 penzionera i invalida u ona kolica, juznokoreanci i japanci slikavaju macke, tijelo uz tijelo kroz ulice starog grada probijanje, kupovanje magneta i to se kod nas zove turizmom eeeee


    P.S.

    Ne vidim zasto poredjenje Kotora sa Hrvatskom ?

    Oni su ispred nas 30 godina sto se turizma tice i vazda su i bili. Dubrovnik ima vise hotela sa 5 zvjezdica nego sto cijela crna gora ima hotela L O L
    Last edited by Gandalf_White; 22-02-17 at 17:15.
    One Ring to Rule them all...

  4. #7954
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    E moj kume kakve su to tuge od ovih sto dolaze u kotor... To su ti lishe par kruzera jacih tipa oscar itd sve najniza klasa sa najvecom sirotinjom i od gostiju od staffa. Pa da vidis 50filipinaca kod autobuske cekaju red na hamburger

    #pravdazaMaike
    Provalili su onu pečenjaru kod kruznoga, kakva gadost vazda ima azijata, ono pile sto jede je vece od njega

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

  5. #7955
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Provalili su onu pečenjaru kod kruznoga, kakva gadost vazda ima azijata, ono pile sto jede je vece od njega

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app
    Hahahhahaahahhada jes jes tamo tacno preko puta gurdica na red cekaju po 50 njih posto na brod jedu riblje glave i muda od gaovice

    #pravdazaMaike
    One Ring to Rule them all...

  6. #7956
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Vise para crew sa kruzera ostavi van no gosti. Jer vecina izadje napolje da pojede neku dobru hranu i ne pita koliko kosta
    crew sa kruzera nema centa jer im sva lova ostane na brodu u crew baru itd.znam par drugova koji plove tamo da su im iz kuce slali pare da se iskrcaju.ima tamo djevojaka koje se moraju malo finansirat za neke usluge.....:butterfly:

  7. #7957
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Provalili su onu pečenjaru kod kruznoga, kakva gadost vazda ima azijata, ono pile sto jede je vece od njega

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app
    u tu pecenjaru ne svrce niko iz kotora.kazu da gazda kolje pametnije od sebe....

  8. #7958
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Astoria - 23
    Hipokampus - 20
    Randevu - 30
    Vardar - 56
    hotel Marija - 40
    Hotel vila duomo - 30
    Monte kristo - 24
    Kataro - 50
    Porto in je minut prije zidina - 40


    To je 313 lezajeva u ovih 9.

    e sad imas ekskluzivne apartmane koji su bolji nego vecina ovih hotela kao sto su parteli, perla, drusko, d&sons itd itd dje je jos par stotina. Pa onda ove nize smjestaje tipa sase djukica dje ih imas sigurno preko 1000 lezajeva.

    Pa onda pazi ovo :

    Hostel old town - 120 lezajeva
    Hostel centrum - 38
    Hostel cent - 40
    Hostel Montenegro - 40
    *ovo idemo na ove registrovane ne valja ofirati ljude*

    To je jos 250 lezajeva makar.

    Znaci sve je to dubke puno vise od 2 mjeseca a vise i od 4 mjeseca Jer kotor je jednostavno takva destinacija... Nazalost nema velikog hotela a da ima bio bi pun agencijski...


    Ti ga nesto mracis a ja radim sa skoro svim ovim ljudima i dalje + sa 5-6 agencija i svi svake godine sve bolje. Podjoh sad na buking da provjerim nesto od ovih podataka sto sam pisao ... U sred aprila od 300 smjestaja u kotoru 51% bukirano za odredjene datume U maju preko 50%
    Da ti ne pricam za momke koji drze agencije. Svake godine evo 5 godina od kad nijesam tamo makar se kupuju po 2-3 kombija dodatna. Sad ih ima da imaju po 20 kombija i po 30 malih auta a kretali su sa po 1 kombijem



    Nego ti mora da radis nesto za ove kruzerashe pa ih branis

    A kunem se nema nista gore nego u sred jula temperatura 40 stepeni 5000 penzionera i invalida u ona kolica, juznokoreanci i japanci slikavaju macke, tijelo uz tijelo kroz ulice starog grada probijanje, kupovanje magneta i to se kod nas zove turizmom eeeee


    P.S.

    Ne vidim zasto poredjenje Kotora sa Hrvatskom ?

    Oni su ispred nas 30 godina sto se turizma tice i vazda su i bili. Dubrovnik ima vise hotela sa 5 zvjezdica nego sto cijela crna gora ima hotela L O L

    dosta si u pravu sem za kombije koji su u silaznoj putanji,koliko sam obavjesten a jesam dobro bas,prodaju se neki kombiji,je li istina:butterfly:

  9. #7959
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    dosta si u pravu sem za kombije koji su u silaznoj putanji,koliko sam obavjesten a jesam dobro bas,prodaju se neki kombiji,je li istina:butterfly:

    Ovi moji drugari prodaju da kupe novije. Mozda ovi nezavisno sto rade.

    Ali uglavnom agencije kolju. Dje naravno ima prolaza
    One Ring to Rule them all...

  10. #7960
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Astoria - 23
    Hipokampus - 20
    Randevu - 30
    Vardar - 56
    hotel Marija - 40
    Hotel vila duomo - 30
    Monte kristo - 24
    Kataro - 50
    Porto in je minut prije zidina - 40


    To je 313 lezajeva u ovih 9.

    e sad imas ekskluzivne apartmane koji su bolji nego vecina ovih hotela kao sto su parteli, perla, drusko, d&sons itd itd dje je jos par stotina. Pa onda ove nize smjestaje tipa sase djukica dje ih imas sigurno preko 1000 lezajeva.

    Pa onda pazi ovo :

    Hostel old town - 120 lezajeva
    Hostel centrum - 38
    Hostel cent - 40
    Hostel Montenegro - 40
    *ovo idemo na ove registrovane ne valja ofirati ljude*

    To je jos 250 lezajeva makar.

    Znaci sve je to dubke puno vise od 2 mjeseca a vise i od 4 mjeseca Jer kotor je jednostavno takva destinacija... Nazalost nema velikog hotela a da ima bio bi pun agencijski...


    Ti ga nesto mracis a ja radim sa skoro svim ovim ljudima i dalje + sa 5-6 agencija i svi svake godine sve bolje. Podjoh sad na buking da provjerim nesto od ovih podataka sto sam pisao ... U sred aprila od 300 smjestaja u kotoru 51% bukirano za odredjene datume U maju preko 50%
    Da ti ne pricam za momke koji drze agencije. Svake godine evo 5 godina od kad nijesam tamo makar se kupuju po 2-3 kombija dodatna. Sad ih ima da imaju po 20 kombija i po 30 malih auta a kretali su sa po 1 kombijem



    Nego ti mora da radis nesto za ove kruzerashe pa ih branis

    A kunem se nema nista gore nego u sred jula temperatura 40 stepeni 5000 penzionera i invalida u ona kolica, juznokoreanci i japanci slikavaju macke, tijelo uz tijelo kroz ulice starog grada probijanje, kupovanje magneta i to se kod nas zove turizmom eeeee


    P.S.

    Ne vidim zasto poredjenje Kotora sa Hrvatskom ?

    Oni su ispred nas 30 godina sto se turizma tice i vazda su i bili. Dubrovnik ima vise hotela sa 5 zvjezdica nego sto cijela crna gora ima hotela L O L
    Znaci ti bi elitni turizam u kotor zasnovao na hostelasima, apartmanima sase djukica i slicnim i randevuom i marijom LOLcina
    Smetaju ti djedovi i babe sto slikaju macke i ostavljaju pare a ne smetaju ti bazdeljavi bekpekeri sto se ciganisu na svako putovanje i jedu tunjevinu po sobama sa dvolitracama piva?
    Znas li koliko tura dnevno ode sa kruzera na montenegro? Na open tour? Na ostale ture? Stari, govorimo o hiljadama ljudi koji za vrlo kratko vrijeme ostave jako puno novca.. A ti mi pricas o ljudima koji placaju smjestaj 18€, daju 15 u papir i 3€ po 10 i 20c skupljaju..
    Od kruzinga cijeli grad ima koristi.. Ne ja, nego svako ko ikakav biznis ima u grad, osim vas sto ste radili sa smjestajem pa ih zato psujete

  11. #7961
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    Na open tour nekad i 500.ljudi u toku dana x20e

  12. #7962
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    Znaci ti bi elitni turizam u kotor zasnovao na hostelasima, apartmanima sase djukica i slicnim i randevuom i marijom LOLcina
    Smetaju ti djedovi i babe sto slikaju macke i ostavljaju pare a ne smetaju ti bazdeljavi bekpekeri sto se ciganisu na svako putovanje i jedu tunjevinu po sobama sa dvolitracama piva?
    Znas li koliko tura dnevno ode sa kruzera na montenegro? Na open tour? Na ostale ture? Stari, govorimo o hiljadama ljudi koji za vrlo kratko vrijeme ostave jako puno novca.. A ti mi pricas o ljudima koji placaju smjestaj 18€, daju 15 u papir i 3€ po 10 i 20c skupljaju..
    Od kruzinga cijeli grad ima koristi.. Ne ja, nego svako ko ikakav biznis ima u grad, osim vas sto ste radili sa smjestajem pa ih zato psujete
    Ne bih naravno zasnovao na hostelashima ne stavljaj mi rijeci usta. Vec na hotelima tipa astorije i hipokampusa i njihovim restoranima a ne suvenrinicama. I naravno moraju biti zastupljeni svi tipovi smjestaja za sve budzete.

    Kao sto sam rekao vec svaki 8-10 gost sa kruzera ostavi pare ostali prave nerealnu guzvu i smece.


    Sto se tice hostelasha, vidim potenciras dvolitarke i te price, a ne razumijes koncept dje se plati smjestaj jeftino kako bi se pare trosile na dodatne aktivnosti. Ja ti garantujem zivotom da jedan hostelash kojeg prozivash potroso vise nego metilj sa kruzera na dnevnom nivou... I to po osobi x3 i x5 no ti to ne bi znao jer vidim da ti je turizam daleki pojam... Kao i prihodi od turizma i njihova podjela

    Chu open tour.. facepalm


    Pa nema veceg kancera za jedan dan od izletnickog turizma... Vidi sve za jedan dan... To je parola.

    Znaci imace 1 osoba ili firma od njih koristi, grad nece nikako. Jer vec su poceli komentri po netu masovno da je preturisticki, da je guzva nenormalna itd..

    Chu gosti sa kruzera...
    Kuku meni sta rade ljudi.


    Samo cu zakljuciti :


    Vise bi na dnevnom nivou Kotoru donijela 3-4 hotela od po 100-150 kreveta no svi gosti da kruzera. Ali strategija razvoja grada i CG kao turisticke desrinacije je potpuno pogresna i naravno tu smo dje smo. Ima li sta grdje nego kad se popenje covjek na San djovani puca mu pogled na zaliv, vrmac i stari grad a u sred zaliva kruzer?

    Poyy
    Last edited by Gandalf_White; 23-02-17 at 08:42.
    One Ring to Rule them all...

  13. #7963
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    U svakom slucaju dobra vijest obzirom kakava je to bila ruina od hotela do prije koju godinu

    http://www.vijesti.me/vijesti/hotel-...radnika-925684
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  14. #7964
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ne bih naravno zasnovao na hostelashima ne stavljaj mi rijeci usta. Vec na hotelima tipa astorije i hipokampusa i njihovim restoranima a ne suvenrinicama. I naravno moraju biti zastupljeni svi tipovi smjestaja za sve budzete.

    Kao sto sam rekao vec svaki 8-10 gost sa kruzera ostavi pare ostali prave nerealnu guzvu i smece.


    Sto se tice hostelasha, vidim potenciras dvolitarke i te price, a ne razumijes koncept dje se plati smjestaj jeftino kako bi se pare trosile na dodatne aktivnosti. Ja ti garantujem zivotom da jedan hostelash kojeg prozivash potroso vise nego metilj sa kruzera na dnevnom nivou... I to po osobi x3 i x5 no ti to ne bi znao jer vidim da ti je turizam daleki pojam... Kao i prihodi od turizma i njihova podjela

    Chu open tour.. facepalm


    Pa nema veceg kancera za jedan dan od izletnickog turizma... Vidi sve za jedan dan... To je parola.

    Znaci imace 1 osoba ili firma od njih koristi, grad nece nikako. Jer vec su poceli komentri po netu masovno da je preturisticki, da je guzva nenormalna itd..

    Chu gosti sa kruzera...
    Kuku meni sta rade ljudi.


    Samo cu zakljuciti :


    Vise bi na dnevnom nivou Kotoru donijela 3-4 hotela od po 100-150 kreveta no svi gosti da kruzera. Ali strategija razvoja grada i CG kao turisticke desrinacije je potpuno pogresna i naravno tu smo dje smo. Ima li sta grdje nego kad se popenje covjek na San djovani puca mu pogled na zaliv, vrmac i stari grad a u sred zaliva kruzer?

    Poyy
    Savrseno razumijem koncept jer radim u kotor zadnjih 7 godina u ugostiteljstvu i trgovini, tako da, postedi me te price o kotoru, sa zabljaka..
    A dovoljno je da pogledas hostelase i o$etis onaj vonj star 18 dana i sve ti je jasno
    I da, znam kako svaki hostel radi i koje ture se njima organizuju jer skoro u svakom radi neki moj drug hehe..

    Sto se potrosnje gostiju sa kruzera tice, 400-500 kruzera godisnje, 400 000- 500 000 ljudi, po istrazivanjima prosjecna potrosnja svakog oko 40€= 2 000 000€..
    To je ono sto bi ti ukinuo, brao
    Dalje, nema 1 coek korist, nema jedna firma, nego vecina ugostiteljskih i trgovinskih objekata kao i ostali kao sto su agencije i sam grad.. (muka mi pisat ali ako ne znas napisacu i kako grad ima koristi)
    Eh da, treba i ture kroz grad ukinut jer se samo guzva pravi, da ne gledamo toga vodica sa babama i djedovima, imaju toga na internet pa neka citaju.. lol

    A s obzirom da je tvoj kontakt, citaj tvoja korist od kruzera dok si radio u ko minimalna, tvoje misljenje u ovom slucaju nije relevantno..
    Meni turizam dalek pojam, e cujes, hahahah..
    Sveznalica nasa, ljubim :*
    Last edited by FiX; 23-02-17 at 18:13.

  15. #7965
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Bash bih volio vidjet to istrazhivanje po kom je prosjechna potroshnja kruzerasha 40e... Prije ce bit da je 4e... Taman da ti bude tachna ta rachunica... :mrgreen:

    sent using tapatalk
    #fakenews

  16. #7966
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    NTO..
    A vidim i ti si upucen
    lol

  17. #7967
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    http://www.bokanews.me/featured/kumb...radnje-marine/

    Interesantno... Sve u svemu, izuzev PM, ostali projekti se okoncaju izgradnjom stambenih kompleksa.

  18. #7968
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Escobar_BP View Post
    http://www.bokanews.me/featured/kumb...radnje-marine/

    Interesantno... Sve u svemu, izuzev PM, ostali projekti se okoncaju izgradnjom stambenih kompleksa.
    Hahahahahahaha da li je moguce ovo braco prijatelji i drugovi...


    Kako ce se zvati sad Portonovi ?

    Novi samo jel hahahhahahahahgaghahag

    #pravdazaMaike
    One Ring to Rule them all...

  19. #7969
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Samo da ne odustanu i od hotela.

  20. #7970
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Dje su vele i sta rade strateski partneri i renomirani investitori

    Nijesam gledao projekat ali mislim da tu vec ide kondo hotel, tako da ti je to isto

    #pravdazaMaike
    One Ring to Rule them all...

  21. #7971
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    novo ime je NOVINONOPORTO.....

  22. #7972
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    https://cdm.me/ekonomija/azmont-inve...tece-po-planu/

    Azmont Investment: Izgradnja Marine teče po planu


    Znajuci investitore sa istoka, bice ovdje jos izmjena, a prvobitni plan sigurno nece biti ispostovan.

  23. #7973
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Jedan od pogleda na zimski turizam na Zabljaku
    Moram napomenuti još jednom moju zgroženost ulazom, dočekom, kapijom koje nema nego lancem na ulazu koji mora da se zaobilazi da bi se ušlo na stazu. Eto to je jedan primjereni ulaz u crnogorski Nacionalni park. Evropa bi bila ponosna na nas. Naravno nigdje znaka da u Nacionalni park ulazimo na sopstvenu odgovornost i da niko neće odgovarati za naše moguće povrede. A zašto je potreban ovaj znak? Pa jednostavno jer je čitava staza do jezera i oko njega u snijegu i ledu i umjesto da možete da uživate i gledate oko sebe vi morate da buljite u zaleđenu stazu kako ne bi polomili ruku, nogu ili neki drugi dio tijela. Klupe su zavejane, a jedina zanimacija i ponuda koja vam se nudi u parku je da kvasite noge u snijegu od pola metra i selfirate se ako vam je ostalo baterije na telefonu i ignorišete mozak koji kaže „DA LI JE REALNO DA OVI LJUDI NAPLAĆUJU ULAZ U PARK KOJI NE RADI?!“

    Naravno, selfirali se jesmo i uživali u prirodi, ali pitanje stoji „DA LI NEKO MOŽE DA MI NAPLATI PRIRODU KOJA PRIPADA SVAKOM DRŽAVALJNINU CG?!“ Ili ja plaćam onog momka i njegovog kompanjona u kućići da sjede tako, ispunjavaju tikete i prže grijalicu dok čekaju novih 3+3+2e. ZA ŠTA?! Šta vi to naplaćujete? Raskopani, ugnjecani, prljavi parking, zavejanu stazu i klupe, ni jedan živi sadržaj niti osobu koja radi na ovom čitavom prostoru. Nevjerovatno.
    http://www.vijesti.me/forum/vrijeme-...ovac-ne-926326


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #7974
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Kako ih je brat popljuvao ) a neka je milo mi je...

    Das irvasima da vode NP i grad

    #pravdazaMaike
    One Ring to Rule them all...

  25. #7975
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    izuzetan i istinit clanak.davno kada sam bio na Zabljaku u doba Jugoslavije bio sam sa roditeljima u hotelu novootvorenom tada"Planinka",i sve je bilo odlicno,od tada mi ostase lijepa sjecanja na prelijepi Zabljak.......
    Postah i ja roditelj i krenuh povesti svoju djecu na Zabljak....katastrofa jedna kao da je taj gradic nazadovao u odnosu na 80-te godine prosloga vijeka.....od tada i ne pomisljam vise ni da prodjem kroz Zabljak....zimovanje,zna se dje idemo i kako.za svoje pare mogu da biram,a izbor sigurno je daleko od ovog prelijepog samo po prirodi gradica....

Page 319 of 627 FirstFirst ... 219269309315316317318319320321322323329369419 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. fakultet za turizam?
    By dada_hn in forum Primorski
    Replies: 21
    Last Post: 22-06-10, 09:40
  2. Crnogorski Turizam??????
    By junackopleme in forum Putovanja
    Replies: 1
    Last Post: 27-05-08, 16:09
  3. Fakultet za turizam-Bar
    By palma in forum Primorski
    Replies: 1
    Last Post: 15-02-06, 17:37
  4. Kami turizam??
    By simm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 23-06-05, 14:43
  5. Hrvatski turizam
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 20-03-04, 00:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •