Page 275 of 627 FirstFirst ... 175225265271272273274275276277278279285325375 ... LastLast
Results 6,851 to 6,875 of 15658

Thread: Turizam - što se to dešava!?

  1. #6851
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ukusi se razlikuju naravno i svaka cast. Ja sam na zlatiboru bio i ljeti i zimi i ne moze se porediti ni sa Kolasinom ni sa Zabljakom ni Kopaonikom ni Starom planinom ni kako god.

    Za mene je Zlatibor Sutomor u planinama tj. Ako se moze nazvati planinom jer je ravno i dje je kao planina to su u stvari brdasca.
    Lijepo jeste ljeti, ali zimi ne vidim kako moze biti.
    I kako je Sutomore puno ljeti tako je zlatibor zimi. Svako mjesto nadje svog gosta.

    Ali ukusi se razlikuju. Opet za nekih 300-350eur moze da se podje agencijski u Bansko - Francusku-Italiju... Prije bih tamo nego na zlatibor


    A da Srbi ulazu u skijalista ulazu, kao i braca bosanci. Prosle godine samo u jamuaru Bjelasnica-Igman-Jahorina 200 000 ljudi

    Mi o tome mozemo da sanjamo
    Last edited by Gandalf_White; 05-01-16 at 01:32.
    One Ring to Rule them all...

  2. #6852
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zlatibor je extra,nego kao sto rece to je stvar ukusa,ma se moram osvrnut i na kulturu turistickih poslenika,nazovimo ugostitelja koji to nece nikad bit-nazalost....ja sam na zabljaku dozivio da konobar pita gosta:"a sto pije mali sklempo"...sto je izrazito nekulturno,i sto ne moze covjek nidje dozivjet.Kao sto rece Zvoncica,potcjenjivat Zlatibor je pomalo neukusno pogotovo za ljude koji su obisli i tamo i ovamo.Setnje po Zlatiboru za neskijase su isto extra,vjerujte da ne volite vi ovu drzavu vise od mene,nikako,ali istina je istina,i ponavljam meni je ovo struka,zato i moram bit ovako istinit u rijecima,a ko voli platit za nista na Zabljak i to je stvar ukusa......ne zamjerite na iskrenim rijecima......i naravno idite bilo dje za svoje pare narode...

  3. #6853
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jokac, javi ako bude dlaka u burek

  4. #6854
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ocu Hari.mada bureke nesto ne jedem....

  5. #6855
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    219
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    Zlatibor je extra,nego kao sto rece to je stvar ukusa,ma se moram osvrnut i na kulturu turistickih poslenika,nazovimo ugostitelja koji to nece nikad bit-nazalost....ja sam na zabljaku dozivio da konobar pita gosta:"a sto pije mali sklempo"...
    Slusaj ovo, ja sam zaista mislio kako je nas kolega forumas, kao najpoznatiji turisticki radnik iz Niksica oplemenio turisticku ponudu Zabljaka. Stvarno sam mislio da se radi o pravom ugostitelju za razliku od lopovcina i prevaranata koji gledaju samo da sto bolje izmuzu gosta. Sve dok covjek jednom prilikom na ovom forumu nije izvrijedjao neku goscu koja je zbog toga sto u njegovom hotelu nije bilo struje ni interneta pronasla drugi smjestaj. Na stranu sto to nije kulturno sa njegove strane, nijesam mogao da vjerujem da covhek koji, kako sam tvrdi, od stranaca muze velike pare u najobicnijem hostelu ( sa krevetima na sprat i zajednickim klozetom) nije spreman da kupi najobicniji agregat vec plackinja i pljuje vlast i goste zato sto je hvalila struja. Tada sam potpuno promijenio misljenje o njemu. Elem, ovo ne pisem zbog kolege Gandalfa, koji bi volio da mu gosti beru borovnice i da se valjaju u glib i da mu za to jos i plate, vec zbog toga sto je potpuno normalno da ce covjek prije da podje na Zlatibor, bilo da hoce da odmori uz kafu ili bazen ili da pjesaci i obilazi prirodu, jer nakon svega toga opet moze da izadje na neko novo mjesto, sa drugim sadrzajem, za razliku od Zabljaka dje covjek kad dodje u apartman moze jedino da bulji u kablovsku, odnosno plafon kad fali struja.
    Last edited by Nero; 05-01-16 at 23:40.

  6. #6856
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Super koristis zareze samo jos nauci da pises "falilo" jer ne moze struja da se hvali ili moze?

  7. #6857
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Nero objekat koji si pomenuo je jedan od 4 objekta koje imam, koji su puni svaki dan cijelo ljeto. To je nekih 1000 kvadrata prostora za koji bi mi trebalo industrijski agregat, sto ja ne zelim da ulozim. Na kraju je najbitniji profit, niko se ne bavi biznisom iz milosrdja nego da zaradi.

    Imam svoj nacin rada koji se i u kotoru i na zabljaku pokazao kao vise nego uspjesan.
    Zaradim za godinu vise nego sto ces ti za cijeli zivot, mjesecno platim vise poreza nego sto ti ili bilo ko tvoj zaradi za godinu tako da razumijem da si frustriran i da trolujes

    Tvoja frustracija ide toliko daleko da posto si banovan morao da otvoris drugi profil da bi svoju pizmu i gubu izbacao na forumu


    Pusica za tebe :*
    Last edited by Gandalf_White; 06-01-16 at 00:00.
    One Ring to Rule them all...

  8. #6858
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    219
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    . To je nekih 1000 kvadrata prostora za koji bi mi trebalo industrijski agregat, sto ja ne zelim da ulozim.
    Zaradim za godinu vise nego sto ces ti za cijeli zivot, mjesecno platim vise poreza nego sto ti ili bilo ko tvoj zaradi za godinu tako da razumijem da si frustriran i da trolujes
    To je to, o tome pricam. Zaradis za mjesec vise nego ja za cijeli zivot, ali neces da platis par hiljada eura za agregat koji bi ti radio nekoliko dana godisnje.Ajde ponovi nam opet- kakvi su nasi ugostitelji, kakav je nas mentalitet? O kakvom banovanju pricas, evo jos me nijesu banovali iako si pozivao moderatore, jadove. Sto je najjace, stvarno sam mislio da si extra lik, drugaciji od ostalih klosara ugostitelja, sve dok nijesi poceo da se prosipas

  9. #6859
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nero View Post
    To je to, o tome pricam. Zaradis za mjesec vise nego ja za cijeli zivot, ali neces da platis par hiljada eura za agregat koji bi ti radio nekoliko dana godisnje.Ajde ponovi nam opet- kakvi su nasi ugostitelji, kakav je nas mentalitet? O kakvom banovanju pricas, evo jos me nijesu banovali iako si pozivao moderatore, jadove. Sto je najjace, stvarno sam mislio da si extra lik, drugaciji od ostalih klosara ugostitelja, sve dok nijesi poceo da se prosipas
    Nema tu prosipanja nikakvog. To se zove biznis. Radi 2 dana po 8h sto nijesam imao struje trebao bih da uzmem 3 agregata po 2.500 eur sto je 7500eur. Odlucio sam da mi je bolje da te novce ulozim u nesto sto ce mi donijeti jos novca i to sam ucinio. Prosto, biznis i uvecavanje kapitala. Ako sam turisticki radnik nijesam crveni krst, uzivam u onome sto radim ali logicko zakljucivanje i profit pa tek onda sve ostalo. Ali ne znam sto trosim rijeci na tebe kad ne razumijes o cemu pricam.


    A ne brini se bices banovan cim neko od moderatora procita tvoje priznanje da si dupli profil
    One Ring to Rule them all...

  10. #6860
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    219
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    To se zove biznis. Radi 2 dana po 8h sto nijesam imao struje trebao bih da uzmem 3 agregata po 2.500 eur sto je 7500eur. Ali ne znam sto trosim rijeci na tebe kad ne razumijes o cemu pricam
    3 do 4 hiljade eura plafon, i to je investicija za nekoliko narednih decenija. U pravu si, ja ne razumijem o cemu pricas ali zato na forumu ima dosta onih koji razumiju.
    Izvini sto sam isfrustriran i sto sam ljubomoran na tebe. To je jednostavno jace od mene, razumijes, jenostavno sam takav, smeta mi sto si bolji od mene, i sto zaradjujes brdo para, ja nijesam sposoban da ih zaradim pa onda mrzim sve one koji su sposobni. Ali zasto si me pojaha ovako druze, ovo ti je tridesti put kako si napisa da me banuju

  11. #6861
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nero View Post
    3 do 4 hiljade eura plafon, i to je investicija za nekoliko narednih decenija. U pravu si, ja ne razumijem o cemu pricas ali zato na forumu ima dosta onih koji razumiju.
    Izvini sto sam isfrustriran i sto sam ljubomoran na tebe. To je jednostavno jace od mene, razumijes, jenostavno sam takav, smeta mi sto si bolji od mene, i sto zaradjujes brdo para, ja nijesam sposoban da ih zaradim pa onda mrzim sve one koji su sposobni. Ali zasto si me pojaha ovako druze, ovo ti je tridesti put kako si napisa da me banuju
    Prvo cu biti uljudan pa ti objasniti za agregat. Posto mi trebaju agregati od 16-18kW oni su mnogo skuplji nego mali od 4-6kw.

    A pojahao sam te zbog toga sto svojom safrom trujes i trolujes svaku temu, i onemogucavas ostatku foruma da normalno komunicira i iznosi misljenja. Zbog toga si banovan i prvi put zar ne ?

    Uzecemo za primjer ovu temu. Ne putujes, ne zanima te turizam, nemas pojma o turizmu i opet si dosao da napadas mene licno odakle sam i cime se bavim. Bez ikakvog posebnog razloga, cisto zbog toga sto si frustriran i pizmav. Zbog cega bi to radio ? Da li znas nesto o ovoj grani pa si kompetentan da pricas ? Da li si zavrsio turisticku skolu ili bilo sta drugo pa mene koji sam u turizmu cijeli zivot ucis o turizmu ?

    Zbog cega odrednica odakle sam ili sta imam ? Zbog cega je to bitno za pisanje na forumu, zbog cega licno napadanje ?

    Sve je to odraz tvoje licne bolesti i gube... Tako da me se prodji u buducim postovima da te zamolim.
    Last edited by Gandalf_White; 06-01-16 at 01:21.
    One Ring to Rule them all...

  12. #6862
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    moram ovo odje ubacit prastajte..

    Izgorela Cigu baraka i policajac pravi zapisnik.
    Cigo diktira:
    - Piši... Samsung LCD televizor! Bosch mašina za veš! Bosch pegla! Bosch mašina za suđe!
    Policajac se iznervira:
    - Ajde Cigo, ne laži toliko, pa ti nisi ni struju imao ođe dovedenu!
    Ciga:
    - Agregat Honda na dizel!
    She is only here to annoy herself!

  13. #6863
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Gandalfe,
    uždij tu rupu i naplati se od osiguranja ko cigo. Profit je bitan.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  14. #6864
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    moram ovo odje ubacit prastajte..

    Izgorela Cigu baraka i policajac pravi zapisnik.
    Cigo diktira:
    - Piši... Samsung LCD televizor! Bosch mašina za veš! Bosch pegla! Bosch mašina za suđe!
    Policajac se iznervira:
    - Ajde Cigo, ne laži toliko, pa ti nisi ni struju imao ođe dovedenu!
    Ciga:
    - Agregat Honda na dizel!
    hahahaha xD
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  15. #6865
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

  16. #6866
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li snega na Zabljak ?

  17. #6867
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,050
    Thanks Thanks Given 
    105
    Thanks Thanks Received 
    235
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    Par santimetara. Ali bukvalno par

    Sent from my Lead 1 using Tapatalk
    My Job Is Top Secret. Even I Don't Know What I'm Doing.

  18. #6868
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Evo neki šampion iz turističke organizacije kaže da se situacija na Žabljaku može smatrati elementarnom nepogodom.

    http://www.vijesti.me/vijesti/zablja...-sezone-869109

    Tačan zaključak, samo ne kapira da je on ta elementarna nepogoda.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  19. #6869
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    Zlatibor je extra,nego kao sto rece to je stvar ukusa,ma se moram osvrnut i na kulturu turistickih poslenika,nazovimo ugostitelja koji to nece nikad bit-nazalost....ja sam na zabljaku dozivio da konobar pita gosta:"a sto pije mali sklempo"...sto je izrazito nekulturno,i sto ne moze covjek nidje dozivjet.Kao sto rece Zvoncica,potcjenjivat Zlatibor je pomalo neukusno pogotovo za ljude koji su obisli i tamo i ovamo.Setnje po Zlatiboru za neskijase su isto extra,vjerujte da ne volite vi ovu drzavu vise od mene,nikako,ali istina je istina,i ponavljam meni je ovo struka,zato i moram bit ovako istinit u rijecima,a ko voli platit za nista na Zabljak i to je stvar ukusa......ne zamjerite na iskrenim rijecima......i naravno idite bilo dje za svoje pare narode...
    Nasa sreca u nesreci je ta sto je zabljak izbjegao budvanizaciju i ostao je doduse totalno zapusten ali kao potencijal suvi biser!

    Ukoliko bude makar jednog pametnog da urbanisticki i sa nekom vizijom isprojektuju ga... Zabljak ce bit zimski pandan budvi.

    Planine su nam kec u rukavu i sad treba nac kredibilne investitore da ga pokrenu... Ala ko se bude pokreca ka budva pa se napravi onakva seljanija plus dodaj seljake koji su gore zasjeli... To ce bit zastidje...

    Ima li ovdje neko iskustva sa etno selima (njihovim funkcionisanjem i ostalim stvarima) ?
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  20. #6870
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Crka View Post
    Nasa sreca u nesreci je ta sto je zabljak izbjegao budvanizaciju i ostao je doduse totalno zapusten ali kao potencijal suvi biser!

    Ukoliko bude makar jednog pametnog da urbanisticki i sa nekom vizijom isprojektuju ga... Zabljak ce bit zimski pandan budvi.

    Planine su nam kec u rukavu i sad treba nac kredibilne investitore da ga pokrenu... Ala ko se bude pokreca ka budva pa se napravi onakva seljanija plus dodaj seljake koji su gore zasjeli... To ce bit zastidje...

    Ima li ovdje neko iskustva sa etno selima (njihovim funkcionisanjem i ostalim stvarima) ?
    moguce samo bi trebosvo osoblje sa strane da dovede skolovano naravno....

  21. #6871
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    Evo neki šampion iz turističke organizacije kaže da se situacija na Žabljaku može smatrati elementarnom nepogodom.

    http://www.vijesti.me/vijesti/zablja...-sezone-869109

    Tačan zaključak, samo ne kapira da je on ta elementarna nepogoda.
    Kakav je Boro Nikolic brav i shishnjar... Pa ljudi moji.

    Dobili su od Italije u centru grada drvenu kucicu gdje im je kancelarija. E sad ne rade svoj posao i ne pomazu turistima. Prave se ludi ili samo za bilo koju stazu kazu ne moze idi na Crno Jezero.

    Ali zato za proviziju od raftinga i smjestaja kod neregistrovanih skipera i smjestaja ima da se pobiju. Boro i 2 cure sto rade tamo se ubiju od para ljeti.
    Ljudi navikli kao u normalnim zemljama da dodju u Tourist info po informacije a oni ih tamo otpreme kod najgoreg skipera u gradu koji za 45eur odradi turu koja inace traje 6sati za 2ipo sata i umjesto rucka gostu da prazan sendvich.
    I kada se istom Boru skrene paznja na to pravi se lud.

    Alo nemaju Mape durmitora nego salju na trafiku da ljudi koji su dosli na dan ili dva kupuju za 5eur...

    Eeeee...
    One Ring to Rule them all...

  22. #6872
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,994
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Vidite li da Boro postaje samosvjestan polako. Utvrdili su da je nešto loše...

    Poslato sa elegantne pisaće mašine S6 x2
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  23. #6873
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Crka View Post
    Nasa sreca u nesreci je ta sto je zabljak izbjegao budvanizaciju i ostao je doduse totalno zapusten ali kao potencijal suvi biser!

    Ukoliko bude makar jednog pametnog da urbanisticki i sa nekom vizijom isprojektuju ga... Zabljak ce bit zimski pandan budvi.

    Planine su nam kec u rukavu i sad treba nac kredibilne investitore da ga pokrenu... Ala ko se bude pokreca ka budva pa se napravi onakva seljanija plus dodaj seljake koji su gore zasjeli... To ce bit zastidje...

    Ima li ovdje neko iskustva sa etno selima (njihovim funkcionisanjem i ostalim stvarima) ?
    Sigurno da Zabljak nije jos izgraden ko Budva , ali od urbanizma tu nema ni reci ....

    Ruglo od vikendica i zelenih krovova .... Ne sredi se to skoro , ako ikad

    Zabljak ne moze NIKAD da bude zimi ko Budva leti , ali moze sigurno bolje no sto je sad ... Nije to Chamonix , niti ce ikad da bude ....

    Pomenu neko snezne topove , a nemaa ni 5 km skijalista ....

    Zicara sa kabinama , to bi bilo najpametnije , radi leti i zimi ...

  24. #6874
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Crka View Post

    Ima li ovdje neko iskustva sa etno selima (njihovim funkcionisanjem i ostalim stvarima) ?
    To i mene interesuje , mada mislim da je to kod nas pogresno shvaceno ...

    verujem da se slicno , npr u Sloveniji smatra seljakom koji ce da dodatno zaradi ugostivsi nekog , t.j. Nikako to nije glavna aktivnost ...

    i kad se na to gleda kao dodatnu aktivnost , a ne jedini izvor zarade , sve bude bolje ...

    ne moze ni da ocekujes da budes lepo primljen i docekan u neko od tih etno sela , kad muku muce da povrate ulozeno , sa druge strane bio sam na tim kmeckim domacijama u Sloveniji , to je potpuno druga prica ...

    u Crnoj Gori cesto vidis oglas za vece parce krsa gde prodavac kaze idealno za etno selo i trazi gomilu eura .... Gomilu

    bio sam u par tih etno sela , video na svoje oci kako niko nije znao engleski , nasli mene da prevodim , a onda preko mene hteli dva puta da jim naplate dorucak .... Mene sramota , a ja gost ko oni ....

    Pogledaj samo internetom slike nekih od tih etno sela .... Red malih btvnara sa zelenim krovovima i oni to zovu etno selom ...katastrofa ...

  25. #6875
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Ove godine drugo mjesto za Porto

    Superyacht Marina of the Year 2016
    Winner – IGY Yacht Haven Grand
    Runner up – Porto Montenegro
    Read more at http://www.pbo.co.uk/news/marina-of-...4uC4cxV6vkJ.99
    http://www.pbo.co.uk/news/marina-of-...oat-show-25917

Page 275 of 627 FirstFirst ... 175225265271272273274275276277278279285325375 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (1 members and 2 guests)

  1. Giile

Similar Threads

  1. fakultet za turizam?
    By dada_hn in forum Primorski
    Replies: 21
    Last Post: 22-06-10, 09:40
  2. Crnogorski Turizam??????
    By junackopleme in forum Putovanja
    Replies: 1
    Last Post: 27-05-08, 16:09
  3. Fakultet za turizam-Bar
    By palma in forum Primorski
    Replies: 1
    Last Post: 15-02-06, 17:37
  4. Kami turizam??
    By simm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 23-06-05, 14:43
  5. Hrvatski turizam
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 20-03-04, 00:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •