Page 3 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 51 to 75 of 155

Thread: Nova pravila za turiste

  1. #51
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    U Budvu ce doci onaj koji moze dorucak platiti i 50 eura samo da ne gleda one bajne turiste koju cerece pecenu kokosku na klupi, a sav ostatak ostavi tu. Onaj koji oce dorucak za euro naci ce takvo mjesto, ali ne on je rijesio da se komsiji pohvali da je ljetovao u Budvi pa ispraznio frizider, poklao kokoske i juris na more. Takav turista ne treba nikome jer samo stvara nepotrebnu guzvu a ako ti nije tesko nabroj nam zemlje dje mozes pecivo preko ramena pa pravac neki park ili plaza da se mezi.
    Hari zaboravio si Moskwich Trabanat Wartburg Zaparozach & CO sa zavarenijem kavezima na krov hahaahhahahahhahahahah ! A najljepci je komentar " JAO KAKO JE VODA PRLJAVA (poslije nevremena alge na povrsinu) ,ja reko jednoj da donese usisivac pa neka pociti tu prasinu iz vode hahahahahahaha ! No kad bi ljuljnuli kazne po 10 -50 eura mnim e bi manje bilo glibavo a sto se korpi tice ima korpi masu u nas no je problem zakupci plaza ih prazne jednom u godinu sto bi isto trebalo sankcionisat EKONOMSKI ! Sad zamislite paradajz perdon dinja turist izrilja dinju i nabio u one korpe na sred plaze ,povise oblak osa pcela i ostalije (raznoraznijeh) gmizavaca i ljetilica noz u ruke i u odbranu famelje !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  2. #52
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Bolje da su uveli kakvu taksu za ove nesretne puteve. Od Novga do Budve nećeš pasat bez jada. U Novi pravimo treću traku, pa postavljamo struju na magistralu, pa u lepetan epravimo treću traku, pa kroz Tivat kopamo kanalizaciju po magistral...Aooo nikad nidje stići
    Pa ja bi za početak umjesto ekotakse, neku taksu za puteve, pa ćemo kad to sredimo lako ekologisat
    P.S. Molim vas ne brišite mi ovo, samo bih željela da poželim sretan povratak Zveku uz žeje da me ne opuča da ja ne volim CG
    Last edited by montenegrina; 22-04-08 at 09:01.

  3. #53
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Vazda Crnogorko No da ti reknem eo ja cu opet tijem putom za CT a felme bling bling 35X19X245 pa opet ne kukam ,ada nekat se mora pravit nemoze sve u zimu pod snijegom i kisom haahhahahahahha (volisli me sad ) Zamisli kako ni je od splita do djubrovnika i od djubrovnika do NH sve puna linija a max 50 pa svi za kamionom iz 1962 godine hahahahahah a to sve lijepo pane poslije 35 sato voznje non stop

    ps. Dusice draga nemo ti da si tako stresana ,ada ni jace i bogatije drzave nemogu sve od jednom ,nopolako ali sigurno ,vidis e se gradi na svaki cosak uskoro ce bit zavrseno ,pa ces onda prodjirat lepe nogice po lijepoj rivi vozikat se po super putevima itd itd !
    Last edited by Zvek_Zivi; 22-04-08 at 10:39.
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  4. #54
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    1,762
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zar ti nije lakse ic kroz Madjarsku?

  5. #55
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    iako svi dobro znamo dje ce te pare da odu,na eko taksu se odnosi zapravo ispushtanje gasova iz automobila,kombija,kamiona i slichno....u slobodnom prevodu - kad cesh da trujesh okolinu,plati za to,a ne odnosi se na vashu prichu da je CG ekoloshka drzava pa ljudi placaju takse zato shto smo EKO drzava.drugo,kakvi domacini takvi i gosti...dok god mi budemo bacali smece po ulici i gosti ce ga bacati.a shto se hrane i pica tiche....sa srecom da su uveli ovo...kad ce vec kod nas neka i kupuju kod nas....samo mi je zao shto ne uvedu policajce na ulicama da patroliraju zbog ljudi koji bacaju smece...stvarno je sramota jer nam bar policajaca ne fali majka mu stara...
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  6. #56
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rastafer View Post
    Zar ti nije lakse ic kroz Madjarsku?
    Ne, posebito ni pod razno preko serblja !
    Last edited by Zvek_Zivi; 24-04-08 at 10:11.
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  7. #57
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zvoncice, ja se ovdje nekijem stvarima moram pobunit! Vezat cu se na Herceg-Novi, jer tamo mi je kuca, vezat cu se na Novi jer od guzve nemam volje probijat se po diljem CG primorju pa cu da otvorit dusu po ovom pitanju.

    Ja sam kao klinac isao i na Arzu i na Zanjice i kupao se na plazama od moje kuce do plaze u hotel Rivijeri. Kad sam bio klinac, nidje na plazi nije bilo kante ( ili je mozda bilo sporadicno ) ali na Arzi, na Zanjice, i na plazama nikad nije bilo smeca. A mislim da tada nisu bile ni takse. Kako je krenula privatizacija svakog coska, tako i na Zanjice su dosle kante, u hotelu Rivijera su mozda dodate jos dvije zelene kante, na Arzu od prosle godine ne mozes pric a pogadjas - smeca toliko da bi najradije doma posla. Dalje, kad dolazis od Debelog Brijega ili od Trebinja u Novi, ni na jednom vidikovcu nemas kantice, zardinjere. Naidjes na kontejnere koji nisu praznjen i po mjesec dana. Na vidikovcima, ej bar bi tu trebalo da bude cisto!

    Ajd da se dislociramo na plazu Trsteno, po meni najljepsu plazicu, dok nije ruinirana onijem skelama zahvaljujuci cemu su uzeli 30 % korisne vodene povrsine, dok nisu postavljena ona dva rostilj mjesta dje sa jedne strane bije ceca a sa druge busta rhymes, i u toj nedodjiji dje se nadje i po 300 ljudi odjednom, stavljen je jedan toalet na upotrebu svima, i to na drito izlozeno suncu cijelim danom (pa se cudim kako se neko ne onesvijesti unutra). Voda nije dovedena, struje nema. Po meni, bolje da su tu plazu ostavili netaknutu, nego je onako ubili! Da li mislis da je u redu ovakvijeh ljepota unakaraditi i onda turistima uzimat 10 eura za taksu! Taj turista je jednostavno osudjen da dranje koze dje god promoli nos, a ja se pitam sta on dobija. Ja imam priliku da vozim auto na Bg table, sa cg licnom kartom i sve to osjecam na svojoj kozi. A ocemo da pricamo o putevima, o saobracajnim znacima, parkingu, smjestaju, ponasanju ?
    Po meni svaka akcija koju preduzme CG, a koja sama ne ucini nesto po tom osnovu nema smisla. Banalno poredjenje - uvedena je zakonska obaveza da svaki auto koji je u pokretu ima upaljena oborena svijetla. Sta mislis - policajac koji je predstavnik zakona da li upali ta svjetla ? Da li vozi auto sa ispravnim stop svjetlima i pozicijama ?
    Kao sto neko rece, kakav god primjer ponasanja mi imamo, tako ce se i drugi ponasat.
    Ovo za hranu je nesto sto je trebalo medju prvijem stvarima uradit po pitanju turizma. To je ipak moje misljenje. Ali taxa, hmmm ne! Taxa samo na kamione i slepere i bih jos digao najmanje dvostruko. I nametnuo im samo jedan period u toku noci kad smiju proci i kojim putevima!
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  8. #58
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema smisla ocekivati da ce stranci postovat i cuvat nasu zemlju i okolis ako mi sami ne vodimo racuna o njoj. Nekako mi se cini da u vecem djelu zemlje ljudi ne vode bas puno racuna o tome gdje i na koji nacin bacaju smece. Kao da nemaju ni osnovnu kulturu ponasanja i postovanja svoje okoline Ipak u Boki mi se cini da je ta svjest o ocuvanju puno izrazenija i postojanjija i drago mi je sto je tako


    Evo vec 4-5 godina se ja ne mogu nacudit jednoj stvari,koja je meni veoma prosta i logicna. Naime uvijek se zapitam kako se niko ne sjeti staviti odredjeni broj (koliko je vec potebno,a svakako je to vise od 2-3) hemijkih wc-a u Kotor dok traju feste,a pogotovo kad je karneval ili bokeljska noc.Posljedice ne trebam ni spominjet jer se osjecaju danima poslije po starome gradu. To me uvijek zgrozi i podsjeti koliko malo vodimo racuna o nasem kulturnom blagu.

    Zgrozim se kad vidim koliko je materijalizam uzeo kod nas maha. Sve je na prodaju! i sto je najgore to nikome nije problem. NIKO ni ne vidi nista zabrinjavajuce u tome... a ako neko slucajno i spomene opasnost betonizacije i prodaje naseg najveceg bogatsva odma biva proglasen ludim,izdajnikom i ko zna cime ne.Nego to nije tema pa necu vise o tome...
    narodnjaci su soundtrack nase tranzicije....

  9. #59
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by noodle View Post
    Nema smisla ocekivati da ce stranci postovat i cuvat nasu zemlju i okolis ako mi sami ne vodimo racuna o njoj. Nekako mi se cini da u vecem djelu zemlje ljudi ne vode bas puno racuna o tome gdje i na koji nacin bacaju smece. Kao da nemaju ni osnovnu kulturu ponasanja i postovanja svoje okoline
    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    Po meni svaka akcija koju preduzme CG, a koja sama ne ucini nesto po tom osnovu nema smisla.

    Kao sto neko rece, kakav god primjer ponasanja mi imamo, tako ce se i drugi ponasat.
    Upravo to.

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Nova pravila za turiste Turisti koji putuju u Crnu Goru moći će da ponesu najviše pet litara vode, dva litra bezalkoholnog i jedan litar alkoholnog pića. Vozači će, prema novom pravilniku crnogorske Vlade, morati da plate ekološku taksu od 10 do 150 eura.
    Još nije precizirano kad će tačno početi primjena novog pravilnika, ali se pretpostavlja da će se to dogoditi krajem maja, kad se očekuje veći priliv turista u Crnoj Gori.
    Dozvoljeni unos namirnica
    Namirnice
    Količina
    proizvodi za djece i dijabetičare
    1 kg
    sušeno voće, povrće, gljive
    1 kg
    sendviči, keksi
    1kg
    alkoholna pića
    1l
    sokovi
    2l
    voda
    5l
    *Sva obavještenja turisti će dobiti na graničnom prelazu

    Ekološke takse
    taksa
    vozila
    10 eura
    sva vozila do 9 sjedišta i kombi
    30 eura
    sva vozila sa više od 9 sjedišta, ne teža od 5 tona
    50 eura
    sva vozila sa više od 9 sjedišta i teža su od 5 tona
    150 eura
    kamioni

    Da li za ekološku taksu, turisti dobijaju ekološke uslove ?
    Da li to znači da će Crna Gora biti čistija, urednija...
    Da li će biti vode, da li će nestajati struja, hoće li biti dovoljno parkinga...
    Hoće li i dalje se izlivati fekalna kanalizacija u centru ,,Slovenske plaže"
    Hoće li i dalje treštati turbo-folk i uništavati naš mentalni sklop...
    CRNOGORCI VOLE DA BUDU EVROPLJANI KADA UZIMAJU NOVAC ALI KADA TREBA OMOGUĆITI EKOLOŠKE ILI BILO KOJE DRUGE USLOVE,ONDA DOLAZI DO PRIČE-SVE JE TO PROCES, sledeće godine će biti bolje!

    Znači podržavam ali da ljudi koji na carini plate ekološku taksu treba da imaju i ekološke uslove.To je sve!

    Slazem se sa boldovanim.

    Fini i dobri turisti ce dolaziti sami od sebe onda kada budu osjetili fine i dobre uslove.

    Na ovaj nacin tipa "udri po turistima" a da se nista sustinski u turistickoj ponudi ne mijenja (cistoca, ljubaznost...) bojim se da se moze stvoriti vise shtete no koristi...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  10. #60
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,898
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,423
    Thanked in
    2,227 Posts

    Default

    Stvarno se ne slažem sa konstatacijama da ne treba očekivat da se turisti ponašaju pristojno za šta nemaju dobar primjer kod nas. Treba kažnjavat svakog ko krši propise, a ako ljudska stoka misli da ima pravo da zagađuje jer vidi nekog drugog da zagađuje - to je čisti bezobrazluk.

    Što se ćerke tih turista ne ugledaju na gologuze djevojke po plaži ili na one što se klepaju sa onoliko ljudi koliko uspiju da stignu, na narod koji se maklja po lokalima... Ili - što se ne ugledaju na ljude koji mirno čekaju red iza žute linije, koji ne bacaju smeće kroz prozor kola, koji ne sviraju sirenom ako sekund moraju da sačekaju na ulici. I tako dalje.

    Svakome vaspitanje počinje od kuće. Za one koji vaspitanja nemaju - treba da postoje kazne.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,993
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Dobro je da se krene od ekologije, znate mi nemamo nekih drugih bitnijh stvari da riješimo nego cap pa na ekologiju.

    Ne mislite da sam protiv toga, samo jednostavno od 90-e smo "ekološka država" a šta smo za ovih 18 godina uradili da to i opravdamo?
    Medjutim za tih 18 godina smo mnogo nazadovali u nekim drugim pravcima.

    Gdje su kante za metal, staklo i plastiku?
    Gdje su obavještenja šta ide u koju boju kante?
    Gdje su izgradjene deponije za odlaganje smeća?
    Gdje su profesionalne službe za sakupljanje smeća?
    Gdje su reciklažni centri?

    Kada odgovorite na ovo pitanje onda se može naplatiti ulaz u državu na osnovu ekološke takse. Ovako je to samo - pljačka.

    Ču 150€ za kamion...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  12. #62
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,898
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,423
    Thanked in
    2,227 Posts

    Default

    Isto toliko godina smo i demokratska i država vladavine prava i pravde. Šta smo učinili po tom pitanju?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  13. #63
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podrum
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi, to je samo ime za taksu i ta taksa ne nudi nishta. I ne treba da nudi ishta. Malo ce se dopuniti neki fondovi, pokushaj da se smanje guzhve na putevima i eliminishu nisko-platezhni turisti...
    Kakva ekoloshka drzhava... Ta pricha gotovo da nema veze sa ovom.

  14. #64
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bremen
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Hari zaboravio si Moskwich Trabanat Wartburg Zaparozach & CO sa zavarenijem kavezima na krov hahaahhahahahhahahahah ! A najljepci je komentar " JAO KAKO JE VODA PRLJAVA (poslije nevremena alge na povrsinu) ,ja reko jednoj da donese usisivac pa neka pociti tu prasinu iz vode hahahahahahaha ! No kad bi ljuljnuli kazne po 10 -50 eura mnim e bi manje bilo glibavo a sto se korpi tice ima korpi masu u nas no je problem zakupci plaza ih prazne jednom u godinu sto bi isto trebalo sankcionisat EKONOMSKI ! Sad zamislite paradajz perdon dinja turist izrilja dinju i nabio u one korpe na sred plaze ,povise oblak osa pcela i ostalije (raznoraznijeh) gmizavaca i ljetilica noz u ruke i u odbranu famelje !
    Čovječe pa stvarno imaš smisla za humor, kad god pročitam neki tvoj post ja se od srca nasmijem... Dočarao si mi atmosferu jedne Sutomorske plaže...

  15. #65
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Nova pravila za turiste Turisti koji putuju u Crnu Goru moći će da ponesu najviše pet litara vode, dva litra bezalkoholnog i jedan litar alkoholnog pića. Vozači će, prema novom pravilniku crnogorske Vlade, morati da plate ekološku taksu od 10 do 150 eura.
    Još nije precizirano kad će tačno početi primjena novog pravilnika, ali se pretpostavlja da će se to dogoditi krajem maja, kad se očekuje veći priliv turista u Crnoj Gori.
    Dozvoljeni unos namirnica
    Namirnice
    Količina
    proizvodi za djece i dijabetičare
    1 kg
    sušeno voće, povrće, gljive
    1 kg
    sendviči, keksi
    1kg
    alkoholna pića
    1l
    sokovi
    2l
    voda
    5l
    *Sva obavještenja turisti će dobiti na graničnom prelazu

    Ekološke takse
    taksa
    vozila
    10 eura
    sva vozila do 9 sjedišta i kombi
    30 eura
    sva vozila sa više od 9 sjedišta, ne teža od 5 tona
    50 eura
    sva vozila sa više od 9 sjedišta i teža su od 5 tona
    150 eura
    kamioni




    Da li za ekološku taksu, turisti dobijaju ekološke uslove ?
    Da li to znači da će Crna Gora biti čistija, urednija...
    Da li će biti vode, da li će nestajati struja, hoće li biti dovoljno parkinga...
    Hoće li i dalje se izlivati fekalna kanalizacija u centru ,,Slovenske plaže"
    Hoće li i dalje treštati turbo-folk i uništavati naš mentalni sklop...
    CRNOGORCI VOLE DA BUDU EVROPLJANI KADA UZIMAJU NOVAC ALI KADA TREBA OMOGUĆITI EKOLOŠKE ILI BILO KOJE DRUGE USLOVE,ONDA DOLAZI DO PRIČE-SVE JE TO PROCES, sledeće godine će biti bolje!

    Znači podržavam ali da ljudi koji na carini plate ekološku taksu treba da imaju i ekološke uslove.To je sve!
    aj neka nam je sa srecom....
    sad cu pocet da se bavim poljoprivredom...pa cu ovim turistima posto predju granu uvaljivat povrce po malim cijenama....ima da se zaradi brale...
    :)

  16. #66
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Pilici i prasici, pozdravili odluku CRNOGORSKE VLADE o zabrani uvoza velikih kolichina mesnih proizvoda.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  17. #67
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Dobro je da se krene od ekologije, znate mi nemamo nekih drugih bitnijh stvari da riješimo nego cap pa na ekologiju.

    Ne mislite da sam protiv toga, samo jednostavno od 90-e smo "ekološka država" a šta smo za ovih 18 godina uradili da to i opravdamo?
    Medjutim za tih 18 godina smo mnogo nazadovali u nekim drugim pravcima.

    Gdje su kante za metal, staklo i plastiku?
    Gdje su obavještenja šta ide u koju boju kante?
    Gdje su izgradjene deponije za odlaganje smeća?
    Gdje su profesionalne službe za sakupljanje smeća?
    Gdje su reciklažni centri?

    Kada odgovorite na ovo pitanje onda se može naplatiti ulaz u državu na osnovu ekološke takse. Ovako je to samo - pljačka.

    Ču 150€ za kamion...
    bugi...prochitaj moj post....ne odnosi se ta taksa na to oce li bacati ili vidjeti smece u nashoj drzavi....
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  18. #68
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    aj neka nam je sa srecom....
    sad cu pocet da se bavim poljoprivredom...pa cu ovim turistima posto predju granu uvaljivat povrce po malim cijenama....ima da se zaradi brale...
    aha,bas da vidim to....

    jos kad bi ovi nasi zabranili ovim nakupcima da donose tone i tone voca i povrca iz srbije,makedonije.... te ubijaju cijene naseg postenog seljaka,koji bi samo malcice,nekih 2-3 puta vecu cijenu udario.... al mu se ne da,jbg.... kad ti kraljevi imaju svakakve vezice,legalne poslove i firmice,pa legalno uvedu jedan sleper,a 5-6 njih na mufte.......

  19. #69
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    ko ce sve da mjeri ove silne kilograme i litre?
    f6

  20. #70
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ka sto mjere u Slkoveniju Rvacku Spaniju Swecku Norvesku Dansku iotd itd itd ,da vidis kako uzimaju gastarbajterima kastradinu bazdeljavu teletinu kajmak skorup i pizde materine i sve u koontajner za smece "domaca" bazdeljava slivovica ide direktno u toalet itd itd dome moj !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  21. #71
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Kako nece uzimat,
    jer Danska godishnje podnivi 25 miliona prasadi za klanje,
    a brane se od bolesti svinja, kuge i trihinele.
    Kad sam bio u posjeti jednoj farmi, mora sam obuc plastichne opanke i bijeli mantil, da ne "izglibam" prasad.

    Shto napravishe LUDE KRAVE u velikoj Britaniji,
    evo jedan Danac u Cheshkoj mora poklat cipan cijelu farmu, desetine hiljada svinja zbog svinjske "peshte" kuge.
    Brane cijelu zemlju u DKu od "krtoline zlatice" mi sipljemo OTROV u svaku njivu, uzas jedan neodgovorni, kao i pomor pchela kad plantaze prskaju OTROV.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  22. #72
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    Ja sam kao klinac isao i na Arzu i na Zanjice i kupao se na plazama od moje kuce do plaze u hotel Rivijeri. Kad sam bio klinac, nidje na plazi nije bilo kante ( ili je mozda bilo sporadicno ) ali na Arzi, na Zanjice, i na plazama nikad nije bilo smeca.
    Ovo u potpunosti potpisujem,jer sam i sam bio svjedok događanja od Arze,Mirišta i Žanjica.
    Sjećam se da smo vozili tamo turiste prije cca 25god(jesam ostario:mrgreeni stvarno sve bi iza gradelavanja i roštiljanja počistili.Kako mi tako i ondašnja klijentela gostiju koja bi tu ručala.Na plaži od smeća bi se moglo naći samo ono šta bi more izbacilo..
    Takse za turiste(pored boravišne)bojim se da će proć jer to je i onako povećava cijenu,a da ne pominjem koncesionare na plažama koji će ove godine sigurno ponovo dignut cijene.Tako da dan na plaži će ispast skuplje od smještaja..
    Montenegrina poseban pozdrav!

  23. #73
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bivshi View Post
    Ovo u potpunosti potpisujem,jer sam i sam bio svjedok događanja od Arze,Mirišta i Žanjica.
    Sjećam se da smo vozili tamo turiste prije cca 25god(jesam ostario:mrgreeni stvarno sve bi iza gradelavanja i roštiljanja počistili.Kako mi tako i ondašnja klijentela gostiju koja bi tu ručala.Na plaži od smeća bi se moglo naći samo ono šta bi more izbacilo..
    Takse za turiste(pored boravišne)bojim se da će proć jer to je i onako povećava cijenu,a da ne pominjem koncesionare na plažama koji će ove godine sigurno ponovo dignut cijene.Tako da dan na plaži će ispast skuplje od smještaja..
    Montenegrina poseban pozdrav!
    Potpisujem
    P.S. Nijesu mi prošle godine dali prići Arzi. Iskoči odma security
    Specijalan pozdrav i za tebe

  24. #74
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dakle da prodam onda sve na Lušticu?

  25. #75
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ^^ A sto si cek'o dosad ?
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

Page 3 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Nova pravila u vezi postovanja viceva
    By DIDI in forum #montecafe
    Replies: 21
    Last Post: 03-11-14, 23:01
  2. Nova pravila: BY AZRAEL
    By Iggy in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 0
    Last Post: 14-10-04, 13:47
  3. Nova pravila - BY AZRAEL
    By tricky_kid in forum #montecafe
    Replies: 1
    Last Post: 23-06-04, 13:35
  4. Nova pravila
    By Shiney in forum Ženski kutak
    Replies: 0
    Last Post: 08-03-04, 19:52
  5. Stara, nova pravila na sex forumu :P
    By La_bambola in forum Sex i erotika
    Replies: 0
    Last Post: 05-02-04, 22:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •