Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 62

Thread: Urasle dlacice

  1. #1
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    96
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Urasle dlacice

    Kako se borite sa uraslim dlacicama? Koliko su sredstva protiv urastanja dlacica efikasna i koja? Da li postoje i neke druge metode?

  2. #2
    Join Date
    May 2007
    Posts
    237
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Odie View Post
    Kako se borite sa uraslim dlacicama? Koliko su sredstva protiv urastanja dlacica efikasna i koja? Da li postoje i neke druge metode?
    Probala sam mnogo namjenskih kremica i chuda nista mi nije pomoglo, jer se radi konkretno o jakoj kozi i jakoj dlachici ili o jakoj kozi i ne mnogo jakoj dlachici koja ne moze normalno da izbije na povrshinu koze. Jedino sam zadovoljna kremom koja nije poredvidjena za to, flugocid, pocnes da je stavljas otprilike kad znas da treba da pocnu da ti rastu ujutro i uveche. Kosta oko do 2e ja mislim a stvarno je djelotvorno.

    Sto se tiche drugih metoda stvarno ne znam , vjerovatno bih znala jer imam i ja tih problema, a moguce je da je i do voska koji koristish ili uopshteno do nachina depilacije koji praktikujesh

    E da i pocni da koristis drugo mlijeko za tijelo, moguce da ti je koza njezna i fina al da ta krema ipak nema dovoljno balzama u sebi koji bi ti omekshao kozu za normalan rast.
    Last edited by Saba; 23-03-08 at 13:54.

  3. #3
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saba View Post
    Probala sam mnogo namjenskih kremica i chuda nista mi nije pomoglo, jer se radi konkretno o jakoj kozi i jakoj dlachici ili o jakoj kozi i ne mnogo jakoj dlachici koja ne moze normalno da izbije na povrshinu koze. Jedino sam zadovoljna kremom koja nije poredvidjena za to, flugocid, pocnes da je stavljas otprilike kad znas da treba da pocnu da ti rastu ujutro i uveche. Kosta oko do 2e ja mislim a stvarno je djelotvorno.

    Sto se tiche drugih metoda stvarno ne znam , vjerovatno bih znala jer imam i ja tih problema, a moguce je da je i do voska koji koristish ili uopshteno do nachina depilacije koji praktikujesh

    E da i pocni da koristis drugo mlijeko za tijelo, moguce da ti je koza njezna i fina al da ipak nema dovoljno balzama u sebi koje bi ti omekshalo kozu za normalan rast.
    Flugocid potpisujem -djeluje... + obavezno redovni pilinzi i kremice za omeksavanje koze ...
    A to do cega je dosta utice i predhodni nacin rijesavanja od dlacica, do voska tesko da je ...
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  4. #4
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vikky View Post
    Flugocid potpisujem -djeluje... + obavezno redovni pilinzi i kremice za omeksavanje koze ...
    A to do cega je dosta utice i predhodni nacin rijesavanja od dlacica, do voska tesko da je ...
    Moja drugarica je išla redovno na depilacije hladnim voskom. Jedne prilike je otišla i depilirali su joj noge toplim. Od tada ima problema sa urastanjem dlačica, tako da je njoj definitivno od voska bilo.. Njoj Flugocit nije pomagao...
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  5. #5
    Join Date
    May 2007
    Posts
    237
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makica-pakica View Post
    Moja drugarica je išla redovno na depilacije hladnim voskom. Jedne prilike je otišla i depilirali su joj noge toplim. Od tada ima problema sa urastanjem dlačica, tako da je njoj definitivno od voska bilo.. Njoj Flugocit nije pomagao...

    Prvi put sam probala hladni vosak prije neki dan i vrlo sam zadovoljna za sad ne znam kakva ce mi kasnije biti reakcija koze. Sto se tiche toplog voska vecina osoba koje rade sa njim ne koriste chistu smjesu tako da dolazi do iritacije kozhe koja mora nechim da se brani. Meni je flugocid dosta pomogao e sad ne znam vjerovatno zavisi od tipa kozhe, on je konkretno mast protiv hemoroida stvarno sam vrlo zadovoljna njime bila. Reci drugarici onda da proba duplex losion protiv urastanja mozda njoj on odgovara....

  6. #6
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makica-pakica View Post
    Moja drugarica je išla redovno na depilacije hladnim voskom. Jedne prilike je otišla i depilirali su joj noge toplim. Od tada ima problema sa urastanjem dlačica, tako da je njoj definitivno od voska bilo.. Njoj Flugocit nije pomagao...
    Ja praktikujem hladni vosak zato kazem da kucnem u drvo sve ok Drugarica toplim pa je na jadite jade svaka dlaka svoju politiku vodi i svoj smjer...

    Quote Originally Posted by Saba View Post
    Prvi put sam probala hladni vosak prije neki dan i vrlo sam zadovoljna za sad ne znam kakva ce mi kasnije biti reakcija koze. Sto se tiche toplog voska vecina osoba koje rade sa njim ne koriste chistu smjesu tako da dolazi do iritacije kozhe koja mora nechim da se brani. Meni je flugocid dosta pomogao e sad ne znam vjerovatno zavisi od tipa kozhe, on je konkretno mast protiv hemoroida stvarno sam vrlo zadovoljna njime bila. Reci drugarici onda da proba duplex losion protiv urastanja mozda njoj on odgovara....
    Amin:!:
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  7. #7
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    80
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saba View Post
    Prvi put sam probala hladni vosak prije neki dan i vrlo sam zadovoljna za sad ne znam kakva ce mi kasnije biti reakcija koze. Sto se tiche toplog voska vecina osoba koje rade sa njim ne koriste chistu smjesu tako da dolazi do iritacije kozhe koja mora nechim da se brani. Meni je flugocid dosta pomogao e sad ne znam vjerovatno zavisi od tipa kozhe, on je konkretno mast protiv hemoroida stvarno sam vrlo zadovoljna njime bila. Reci drugarici onda da proba duplex losion protiv urastanja mozda njoj on odgovara....
    da trazim u apoteci ili parfimeriji? flugocid predpostavljam u apoteci :twist:
    Bilo je stvari kojih smo se bojali, a nije trebalo... trebalo je zivjeti.

  8. #8
    Join Date
    May 2007
    Posts
    237
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Daca_cg View Post
    da trazim u apoteci ili parfimeriji? flugocid predpostavljam u apoteci :twist:
    Apoteka

  9. #9
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    80
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da probam to, stize ljeto tnx
    Bilo je stvari kojih smo se bojali, a nije trebalo... trebalo je zivjeti.

  10. #10
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    a razlika izmedju toplog i hladnog voska kad je bol u pitanju? Jel manje boli topli ili je isti djavo?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  11. #11
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    a razlika izmedju toplog i hladnog voska kad je bol u pitanju? Jel manje boli topli ili je isti djavo?
    Isto je sve, samo sto te psihiski umiri topli
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  12. #12
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    a razlika izmedju toplog i hladnog voska kad je bol u pitanju? Jel manje boli topli ili je isti djavo?
    U mom slucaju hladni manje boli a i zdraviji je posebno za osjetljive krvne sudove...
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  13. #13
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    meni se od toploga zacrveni koza nenormalno, i pece me ludacki...ali nemam problema sa urastanjem dlacica, ili mi se izuzetno rijetko desi. A i boli opasno, bar mene, pa mi je zilet ili krem-depilator ipak drazi.
    A stvarno je uzivanje kad si bar mjesec dana mirna od brijanja i djavola
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  14. #14
    Join Date
    May 2007
    Posts
    237
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    a razlika izmedju toplog i hladnog voska kad je bol u pitanju? Jel manje boli topli ili je isti djavo?
    Dugo sam koristila topli vosak, i bash mi je depilacija teshko padala, sad kad sam probala hladni vosak nisam mogla da vjerujem da me apsolutno nista nije boljelo, i sto je onako najznachajnije u svoj prichi je to da se mnogo brze radi hladnim.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    80
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a stvarno je gadno kad vidite u kozmetickom salonu kako cijede onaj topli vosak, a onamo mali milion ko zna cijih dlaka...
    u svakom slucaju koristim hladni, sto kaze Saba - bar krace traje
    Bilo je stvari kojih smo se bojali, a nije trebalo... trebalo je zivjeti.

  16. #16
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Daca_cg View Post
    a stvarno je gadno kad vidite u kozmetickom salonu kako cijede onaj topli vosak, a onamo mali milion ko zna cijih dlaka...
    u svakom slucaju koristim hladni, sto kaze Saba - bar krace traje
    Jel' oces da kazes da vise puta koriste isti vosak??? Uzas! :shock:Koliko znam i vidim, moja kozmeticarka baca svaku traku koju upotrijebi pravo u kantu za smece.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  17. #17
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Jel' oces da kazes da vise puta koriste isti vosak??? Uzas! :shock:Koliko znam i vidim, moja kozmeticarka baca svaku traku koju upotrijebi pravo u kantu za smece.
    Ti se depiliraš hladnim. Topli je onaj koji se stavlja na nausnice i ne koriste se trake, već se deblji sloj koristi. Znači bez traka...
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  18. #18
    Join Date
    May 2007
    Posts
    237
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makica-pakica View Post
    Ti se depiliraš hladnim. Topli je onaj koji se stavlja na nausnice i ne koriste se trake, već se deblji sloj koristi. Znači bez traka...
    Da al izgled toplog voska je trakastog oblika kada ga nanosi

    Ni ja nisam vidjela nista po vosku koji sam do sad koristila tj koji je koristila kozmeticarka ali ipak sumnjam u chistocu navedenog, tako da sam promijenila tretman

  19. #19
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.vidmax.com/index.php/videos/view/1508

    Stvarno zene, prastajte. Jes gadno, al sam se presmijala....
    :hardrock:
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  20. #20
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    http://www.vidmax.com/index.php/videos/view/1508

    Stvarno zene, prastajte. Jes gadno, al sam se presmijala....
    :hardrock:

    kako im je ovo palo na pamet.... Uh bljak...
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  21. #21
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    80
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pricam za topli vosak, naravno da se ne vidi nista kad se procijedi kroz gazu, a imala sam priliku to da gledam i smucilo mi se. A hladni vosak se ne moze iskoristiti vise od jednom
    Bilo je stvari kojih smo se bojali, a nije trebalo... trebalo je zivjeti.

  22. #22
    Join Date
    May 2007
    Posts
    237
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Daca_cg View Post
    pricam za topli vosak, naravno da se ne vidi nista kad se procijedi kroz gazu, a imala sam priliku to da gledam i smucilo mi se. A hladni vosak se ne moze iskoristiti vise od jednom
    pa tooooo ljak aljfdlj ... Hladni lijepi vosku eto mene opet ;p

  23. #23
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    80
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahhaa takodje
    Bilo je stvari kojih smo se bojali, a nije trebalo... trebalo je zivjeti.

  24. #24
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo dobar piling i dobra krema za tijelo...

  25. #25
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by makica-pakica View Post
    Ti se depiliraš hladnim. Topli je onaj koji se stavlja na nausnice i ne koriste se trake, već se deblji sloj koristi. Znači bez traka...
    Nema trakica, nego kad ga premaze, povuce i baci u smece, nego sam termin "traka" koristila za premazani vosak. Topli vosak ja zovem vrucim, posto je prije vruc nego topao. Ja sam sama koristila trakice sa hladnim voskom, za nausnice, i uvijek mi je koza bila vise iritirana nego nakon toplog.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •