Page 31 of 33 FirstFirst ... 2127282930313233 LastLast
Results 751 to 775 of 803

Thread: FK BUDUCNOST

  1. #751
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tastatura
    Quote Originally Posted by SHORTY
    Quote Originally Posted by tastatura
    BIO SAM NA UTAKMICU DOK SE NIJE BACIO SUZAVAC ONDA SAM LAGANO OTISA DOMA IZGLEDA DA JE NEKO VARVARE BAS DOBRO ZAJEBA MENI LICI DA JE SVE BILO ISPLANIRANO DA SE PREKINE UTAKMICA I DA NASTANE KRKLJANAC DA NAROD POCNE DA BJEZI I DA ULETI MILICIJA I TAKO TO I DA SE ONDA KAZNI BUDUCNOST DA SE SAVEZI JOS VISE ZAVADE I DA DODJE DO ODVAJANA NA KRAJU MISLIM DA NEMA SRECE ODJE KAKO U FUDBAL TAKO I U SVE OSTALO ALI MENE LICNO BOLI ku*** KAD ME NECE BIT ODJE ZA GODINU IPO
    a koja je bolest u pitanju
    DOMENIKANSKA REPUBLIKA :cry:
    dje se moze nac ta bolest!! da se ja ubodem

  2. #752
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam sta da kazem...Sa utakmice sam otisao prije prvog gola,jer sam se rastavljao sa plucima i dusom.Gledam sta se desava,greskom nam uvaljen SUZAVAC umjesto dimne bombe KULJACA takozvane.Sa istom etiketom...To je rijec o prvom suzavcu...dok drugi sto rece tastatura..kladim se d aje policija bacila...i d aje ovo sve smisljeno...Kivni su jer im je prije par noci teze povrijedjen policajac ispred RTVCG..
    Jos zasto sumnjam u to je razlok taj sto..policija nije reagovala da ugasi suzavac sto nije logicno zar ne...onda ni djeci covjece nisu dali da preskoce ogradu itd...vec je moglo masu ljudi dA se pogusi...Onda redari gase vatricu,zapaljene rolne bzv...Ja im vicem.(ja budala ) da mi daju taj smrk...da pokusam da ugasim suzavac..primicem se suzavcu na 2 metra i gasim ga vodom 5 minuta..e oces **** sine...kad zadimi put mene...da sam ostao jos 5 sekundi ugusio bih se na licu mjesta...morao sam da napustim lice mjesta
    E onda opsti haos...policija nije uopste bila usresredjena na cigane...vec samo nas po svaku cijenu.Pojavise se par cigana na zapadu prema nasoj tribini...udarise momka koji je bio sa curom PIH PIH PIH ne mogu da shvatim da biju nekoga dok je sa curom...
    Iskreno ne svidja mi se sto su varvari tukli kroz grad ljude 20 na jednoga...mislim d aje dovoljno jedan samar...uzmes mu dres,sal i to je to...Ali opet uzmes u obzir da niko ni tebe ne bi zalio nedje po beogradu...isto bi te napali 20 ljudi i to huligana...
    Policija je def.imala pik na varvare...ne moze nikod ame ubijedi u suprotno...
    Daj nije mi dozvoliod a dva klinca prebacim preko ograde na zapadnoj tribini,glupi pandur...a djeca placu,jedan je i oca izgubio u onoj masi...na srecu nasli su se posle kada sam ga prebacio...na zapad.
    Uzas ljudi uzas...

    Stos e tekme tice,kazem vam,otisao sam posle 20 minuta put kuce,gledao na TV...i def. sam za to da Buducnost sve svoje tekme igra na strani...bar ce bod uzet ako ne sto drugo...Necu onu pricu da slusam,oni su mladi itd...znam ja da je zvezda i partizan dva velika kluba,uvijek ce imati bolje igrace itd...to je normalno..koliko para toliko i muzike...a i ime tu znaci dosta.
    Uzasno su odigrali,losije nego protiv partizana,bar po meni.
    Pocetak navijanja mi je bio ok,razocarao sam se kada sam osjetio suzavac...jer sam znao da ce biti frke.I da ce mnogi nastradati.
    Jer mnogi se prvi put srecu sa tim...gledam kako trljaju oci,piju vodu..sto je velika greska samo treba otici na svez vazduh i to je to.za minut prolazi sva muka!
    Dobro je sve krenulo,sve bi bilo drugacije,necu sad reci e mi bi dobili da nije bilo suzavca...ali siguran sam da bi bila drugacija atmosvera...jel ipak igraci zvezde su imali bolje zivce...2 sata su cekali da se pocne isto koliko i nasi..ali ali ali...bolje su to iskoristili....to je moje misljenje.
    Na kraju ZASLUZENA pobjeda ZVEZDE,cestitam posteno.

  3. #753
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    DZONI BRATE MISLIO SAM DA CES DUSU ISPUSTIT PRESKAKA SI PREKO ONIH OGRADA KA PALESTINAC A OVAJ NAS NAROD KA DA NIKAD SUZAVAC NIJE OSETIO
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

  4. #754
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica/Crna Gora
    Posts
    1,264
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tastatura
    DZONI BRATE MISLIO SAM DA CES DUSU ISPUSTIT PRESKAKA SI PREKO ONIH OGRADA KA PALESTINAC A OVAJ NAS NAROD KA DA NIKAD SUZAVAC NIJE OSETIO
    Brate...i ja sam od krvi i mesa...Mozda se od danass prijavim u KURDE
    Ne da se hvalim..ali 95 godine sam bio 2 mjeseca na demostracijama u Bgd,onim najzecim..e koliko sam se tamo samo napusio SUZAVACA pa sam i naucio po nesto :P
    Samo mi je bio super komentar druga.."ih samo da je uvaj suzavac imao ukus-miris mentola" ahahhhhahahahaha umro sam osmijeha a placem od suzavca kakav kombinacija
    Najgore je to sto nasi ljudi odje...toliko smo malo imali nekih demonstracija frka sa policijom itd naspram bgd ljudi...pa cim krene dva policajca ladnoc e pobjeci 2000 ljudi.Ne zato sto su *****,vec zbog neceg drugog..Jednostavno im je neka frka cak i onima koji se ne plase nicega,valjda ih ta masa povuce sama po sebi.Ma svi su bili u soku nekome....
    Kao kod hotela cg..nas vise od 500 a 20 policajaca kornjaca pod punom opremom trc put nas mi laganice povukosmo se....ja sam svjestan da nije lako krenut na policajca...goloruk.Treba imati velika muda,a ni muda tu ne pomazu nego treba biti toliko nadrogiran i nesvjestan ili LUDDDDDD

  5. #755
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Barbarian
    ojdo sad u centar... a što se tekme tiče, biće loodilo...ne bih bio siguran u to 0:2 i 1:3.... pazite se da ne bude 2:0 ili čak 3:0.... 8)
    :lolblue:

  6. #756
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bruka stvarno,sto su se prepali onako,sto je ono?Pa mogli su im 10 dat,ma previse su digli nos,Mugosa izjavio ''Posle utakmice bicu heroj Podgorice'' zalosno...Onakva Zvijezda onako da igra,bezveze stvarno.
    1993-2020

  7. #757
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    e pa sto ce meni da navijam za buducnost, Prvo sam se pentra po nekakvim konstrukcijama da bih usao, pa me onda docekaju sa suzavcem (Boze kako se neko POSRA U NJIH/NAS) i na kraj me razocaraju losim navijanjem! Mada mozda razlog toga loseg (nije bas uzas ali moglo je MNOGO BOLJE) navijanja bio upravo taj suzavac i sve sto se izdesavalo na stadionu i oko njega... Mada moram rec da ni VODJA nije na nivou jer je neko vrijeme komentarisao utakmicu preko mikrofona ?!? No dobro nije on kriv sto ga je ostali dio tribine slabo pratio posle 2 primljena gola!

    Sto se igre tice Zvezda je bila mnogo bolja svo vrijeme i zasluzeno dobila utakmicu!

  8. #758
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzoni_Stulic
    Najgore je to sto nasi ljudi odje...toliko smo malo imali nekih demonstracija frka sa policijom itd naspram bgd ljudi...pa cim krene dva policajca ladnoc e pobjeci 2000 ljudi.Ne zato sto su *****,vec zbog neceg drugog..Jednostavno im je neka frka cak i onima koji se ne plase nicega,valjda ih ta masa povuce sama po sebi.Ma svi su bili u soku nekome....
    Kao kod hotela cg..nas vise od 500 a 20 policajaca kornjaca pod punom opremom trc put nas mi laganice povukosmo se....ja sam svjestan da nije lako krenut na policajca...goloruk.Treba imati velika muda,a ni muda tu ne pomazu nego treba biti toliko nadrogiran i nesvjestan ili LUDDDDDD
    Bas se o mudim radi... imas medju ciganima vise od pola likova koji se uopste ne drogiraju ali se svi do jednog makljaju sa zandarima kad god se ukaze prilika... tako da taj nedostatak opijata nije nikakvo opravdanje... :P

  9. #759
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,616
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uh... sto da kazem sem da sam se dobro :cry: od suzavca. Da sam se pomeo dvije ure cekajuci da pocne utakmica. Da sam se ponovo iznervirao zbog sredine kakvu ima (a prije bi rekao da je uopste nema) Buducnost, pa sve pada na jadnu odbranu koja je izdrzala koliko je mogla. Dobro je sto su primili samo 3 gola.
    Zadnjih 15 minuta nisam gledao jer sam morao da idem zbog obaveza i ne vidjeh Burzov gol (koji je inace ocajno odigrao i bio najgori na terenu), no i nije me briga. Nevjerovatno da covjek nije mogao da probaci do napadaca nijednu loptu. :roll: Uvijek pravi potez vise i na kraju nista ne uradi.
    E sad za ovo ko je bacio suzavac to ne znam. Dabogda mu se ruke osusile ko god da ga je bacio.
    I opet sebi postavljam pitanje, kako oni uopste dobijaju na strani sa onakvom sredinom, sa Purom u napadu....
    Sto nije ubacio Marasa odd pocetka, ako ne bi dao gol, bar bi penal napravio u to sam ubijedjen, jer je prebrz i voli da pada..
    Dobro je da na kraju budu medju prvih deset i ja cu bit zadovoljan. Ali ozbiljno!!

  10. #760
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljutice Bogdana 1a
    Posts
    2,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najgluplja stvar vezana za tekmu je kamenovanje autobusa sa igracima Zvezde... to je stavrno kretenski,
    a suzavac, jebiga svakom se desi (mogu samo da zamislim dzonija kako smrkom gasi suzavac... hahahaa) :wink: !

    Quote Originally Posted by Jim Morrison
    1:3!
    ...
    Samo za tebe, uvek uz tebe...
    u svoje loše dane volim gristi sam, piti i lutati po krčmama...

  11. #761
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ficoole

    Quote Originally Posted by Dzoni_Stulic
    Quote Originally Posted by tastatura
    DZONI BRATE MISLIO SAM DA CES DUSU ISPUSTIT PRESKAKA SI PREKO ONIH OGRADA KA PALESTINAC A OVAJ NAS NAROD KA DA NIKAD SUZAVAC NIJE OSETIO
    Brate...i ja sam od krvi i mesa...Mozda se od danass prijavim u KURDE
    Ne da se hvalim..ali 95 godine sam bio 2 mjeseca na demostracijama u Bgd,onim najzecim..e koliko sam se tamo samo napusio SUZAVACA pa sam i naucio po nesto :P
    Samo mi je bio super komentar druga.."ih samo da je uvaj suzavac imao ukus-miris mentola" ahahhhhahahahaha umro sam osmijeha a placem od suzavca kakav kombinacija
    Najgore je to sto nasi ljudi odje...toliko smo malo imali nekih demonstracija frka sa policijom itd naspram bgd ljudi...pa cim krene dva policajca ladnoc e pobjeci 2000 ljudi.Ne zato sto su *****,vec zbog neceg drugog..Jednostavno im je neka frka cak i onima koji se ne plase nicega,valjda ih ta masa povuce sama po sebi.Ma svi su bili u soku nekome....
    Kao kod hotela cg..nas vise od 500 a 20 policajaca kornjaca pod punom opremom trc put nas mi laganice povukosmo se....ja sam svjestan da nije lako krenut na policajca...goloruk.Treba imati velika muda,a ni muda tu ne pomazu nego treba biti toliko nadrogiran i nesvjestan ili LUDDDDDD
    Kad smo krenuli kod hotela znachi kolko nas je na tribinu bilo 80% je bilo na ulicu praktichno od hotela pa do mimija(ulica slobode onamo),pregazismo 5murijasha(obichnih) i krensumo put cigana(cigani su pjevali ali kad su nas vidjeli stali su (pricha se da ih je rijamu tukla :roll: ))
    kad dolazi punim gasom 2defendera(nekolicina se tukla s njima) ali dolaze josh opkolishe nas nastala je jurnja po ulaza i kroz ulice...
    I shto veli dzoni,stvarno treba bit lood ka kambodza da uletish u specijalce od po 3m...hehe nije svejedno vjeruj mi!no aj...porast cemo mi i po tom pitanju!-to nam je mana!
    cheers!
    Намјерно Другачији...

  12. #762
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BEOGRAD
    Posts
    707
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne znam samo sto su vam igraci krivi......zamalo da podavite svoj narod zajedno s nama na zapadu......... stvarno kao navijaci ste iskazali nezrelost , neorganizovanost,nekukturu...
    sto se tice igraca buducnosti oni su jedini bili korektni svaka im cast !
    a tebe barbarian ne znam koji ce ti **** za pantelica sto ti je coek kriv ? kad ne mozes da dobijes na teren ni na tribibine ti pljujes po igracima ??? ne treba ti to nista :wink:

  13. #763
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ..ni na tribine...hahaha
    a ćutite, bili ste smiješni u odnosu na nas, jedini koji su se obrukali ste vi - sv znaju taj momenat...
    WU TANG Nigga thats for something...

  14. #764
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo procitah u Zurnal da su suspendovali stadion Buducnosti na neodredjeno
    sad ce u Niksic da putuju
    ima muda da im se smrznu kraj Bistrice
    I just wanna feel real love,
    Feel the home that I live in,
    `cause I got too much life,
    Running through my veins,going to waste.

  15. #765
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Suspendovan je stadion makar 3 utakmice....

  16. #766
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    1,454
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Po pravilu bi trebalo da igraju 100 km od Podgorice, zar ne?
    To znaci da bi igrali u Berane da je srece
    Da vide sto je zima

  17. #767
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    čuo sam neke glasine da se igra 2 tekme bez gledalaca i 8000 eura...
    WU TANG Nigga thats for something...

  18. #768
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ti ovo malo za'eba'es a,?Neka ti to sad,kako uradi one periferije?
    A sto se tice stadiona...bez frke Piksi ce to sredit.
    1993-2020

  19. #769
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    OFK 1:0 Budućnost

    Opet smo se držali dobro tokom cijele tekme i onda jedan kiks i izgubismo bod u Beogradu. Sad smo šesti na tabeli sa 20 bodova. Iza nas je odma Vojvodina sa 19, sa kojom igramo sledeće kolo pod Goricom i nadam se povoljnom rezultatu...
    WU TANG Nigga thats for something...

  20. #770
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    danas idemo na istok, na barake u Kambodžu da navijamo! Inače za one koji ne mogu doć' ima direktan prenos na Montenu
    WU TANG Nigga thats for something...

  21. #771
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja dolazim ako ne bude bas ono mnogo kisa padala.

    [size=7]Srecan vam The Books of Knigovdan![/size]

  22. #772
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahhahaha komedije

  23. #773
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cus ovoga... Ljudi ja dolazim pa neka i najveci pljusak bude pa da plivamo tamoan onaj istok kad se vode napuni

    ETO TAKO !
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  24. #774
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Compton, CA
    Posts
    1,489
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  25. #775
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ODUSEVLJEN SAM ATMOSFEROM NAPRED PLAVI
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

Page 31 of 33 FirstFirst ... 2127282930313233 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •