Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 31 of 31

Thread: Bivsi srbi

  1. #26
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Jarcevic, bjese li?
    - Ladan ko taština duša -

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  3. #28
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Tako je to kad tukač ne radi na vrijeme
    - Ladan ko taština duša -

  4. #29
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lepota View Post
    Ова прича је 100 пута препричана,господин Шешељ у Хагу износи све ове чињенице
    Ma idi u picku materinu! Jebao vas KaVlobag-KaVlovac-ViVoVitica... I to preprica 100 puta taj moron od 'gospodina Seselja'...

    Naravno - tu slijede termini 'asimilizacija' i 'rasrbljivanje' (e, ovo je vec novi termin!)... Pa, to je isto kao da se pojavi neki maloumnik koji ce tvrditi da u RSA nije bilo Aparthejda... Pogledajmo 1991. i posljednji popis i sve je tu jasno... Ali, ako Dobrile, vojvoda od Savnika (Mandic) ili (vele) GOSPODIN SESELJ U HAGU kaze drugacije, e to mora biti istina...

    Zabrinite se vi malo za sebe... Pa umjesto sto prebrojavate koliko Srba ima medju Crnogorcima i muslimanima, prvo prebrojte kilometre koje mozete preci zahvaljujuci toj politici koju podrzavate. Umjesto KaVlobaga i sl. vi danas ne mozete ni do Pristine (a ne - kako Galija nekad opjeva - jer nemate kartu)... Ne sladim se time, jako mi je zao, jer smatram Srbe (one umjerene i razumne) bliskim narodom, ali kada progresivna struja u njih ima podrsku od strane 5% birackog tijela (a to je Jovanovic, mada ce se sad pojaviti razni 'glasovi razuma' koji ce reci - on je narkoman, sektas, a nevladine organizacije su guba Srbije, Bora Todorovic postao ***** pod stare dane i sve sto smo nebrojeno puta mogli cuti iz Srbije), a jedan nacionalista i fasista, koji predvodi stranku 'GOSPODINA SESELJA', inace poznatu pod parolom 'All we are saying is give peace the chance', ne znam zbog cega se ovdje uopste i raspravlja o tome... Izglasajte ga, ratujte, branite Kosovo umjesto da se okrenete sopstvenom boljitku (a sad ide ono - 'pa Kosovo je nas boljitak, jer je srce Srbije' i sl. stvari, kakve su vise postale besmislene) i naravno - 'GOSPODIN SESELJ' je iznad svih...

    Nazalost, ni ovo nase biracko tijelo nije mnogo bolje... Ali, makar nemamo 'GOSPODINA SESELJA', pa nemamo koga citirati dok iznosi vulgarne 'ODBRANE' u Tribunalu za ratne zlocine...

    Istinska je steta sto srpsko biracko tijelo ne umije spoznati ideju LDP-a...

    I kakve veze ova tema ima sa buducnoscu nase zemlje???!
    Last edited by M_O_D_E; 02-02-08 at 04:51.

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Pa zbog njega su i izgubili Kosovo. Sjecam se tad sam bio u Beogradu, kad je dotcni naredio da se albancima ukinu ljudska prava.

    Zbog njega je i sve pocelo.

    Ali...
    Poenta ovoga topica je da pokazem crnogorskim srbima koji su koliko toliko edukovaniji od vecine ostali srba, kako se profitira na srpstvu, kao modnoj pojavi.

    Pazi ove recenice:
    Knjiga ''Bivši Srbi'' Slobodana Jarčevića je poput teke za osnovce
    ili ovu:
    Te i druge nepoznate činjenice, naćićemo u ovoj maloj a vrednoj knjižici Slobodana Jarčevića, koju bi svaka srpska kuća trebala da ima.
    Eto znaci pored puske, gusala i crnogorske nosnje morace i ovu knjigu nosat sa sobom.

    Četvrto poglavlje knjige je o rasrbljivanju Crnogoraca. Činjeno je to i za vreme Njegoša, ali najviše i najštetnije za vlade Kralja Nikole i u toku Prvog svetskog rata. O Crnoj Gori je još mnogo iznenađenja. Nju su oslobodili od Turaka Srbi Dalmacije, što nikad nismo mogli pročitati u literaturi Jugoslavije.
    A najbolje od sve je:

    To se krilo, kao i to da su Srbi sami oslobodili Dalmaciju, pa su evropske sile odlučile da je tako oslobođenu poklone Mlecima!
    Zamisli ima jedan covjek tamo slobodan, koga su poklonili slobodnog da robuje. E zaista ova gnjiga je o cudu velikome.
    Last edited by Ego_and_his_own; 02-02-08 at 06:37.

  6. #31
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Pa zbog njega su i izgubili Kosovo. Sjecam se tad sam bio u Beogradu, kad je dotcni naredio da se albancima ukinu ljudska prava.

    Zbog njega je i sve pocelo.

    Ali...
    Poenta ovoga topica je da pokazem crnogorskim srbima koji su koliko toliko edukovaniji od vecine ostali srba, kako se profitira na srpstvu, kao modnoj pojavi.

    Pazi ove recenice:
    ili ovu:
    Eto znaci pored puske, gusala i crnogorske nosnje morace i ovu knjigu nosat sa sobom.

    A najbolje od sve je:

    Zamisli ima jedan covjek tamo slobodan, koga su poklonili slobodnog da robuje. E zaista ova gnjiga je o cudu velikome.
    Predje ti mene Ego dobro....kad sam procitao prvi post-zapjenio ja i otpisao stranu odgovora....kad ti se zezas....cestitamo!
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. APEL SRPSKOM NARODU 1941. godine
    By Ćipur in forum Istorija
    Replies: 5
    Last Post: 22-03-10, 19:45
  2. Kad su Srbi morali radjati Crnogorce
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 3
    Last Post: 20-07-07, 22:15
  3. Bivši Srbi: Rimokatolici, Muslimani, Rumuni i Crnogorci
    By Vukasin Micunovic in forum Istorija
    Replies: 0
    Last Post: 20-04-07, 09:10
  4. rezultati popisa: Srbi vecina na 70% CG teritorije
    By Njegus in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 38
    Last Post: 29-12-04, 10:43
  5. Za profi borce protiv fasizma - evo ga u Crnoj Gori, danas
    By SKOJ in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16
    Last Post: 09-02-04, 10:02

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •