Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 63

Thread: Dobar zenski frizer u Podgorici i okolini

  1. #26
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    811
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo još jedno"kozmetičko" pitanje..nadam se da nećete zamjerit što malo off topičarim..
    znate li neku profesionalnu šminkreku? jeste ikada bile kod neke? cijene?
    čula sam za neku šminkerku u blok 5 što radi i za RTVCG al nemam pojma kako do nje doći
    i jednu curu u budvi?? pa ako može neko više inofrmacija da mi da bila bih zahvalna

  2. #27
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znam djevojku koja odlicno radi sminku. Bila je u Zagoricu. Vesna se zove.

  3. #28
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima Emina Zecevic ona radi u RTCG. Odlicna je, mene je par puta ranije sminkala i prezadovoljna sam bila. Drugarica neka jeste neka nije bas zadovoljna, al dok te sminka ti joj sugerisi sta volis sta ne volis, da posle kad zavrsi ne bi bilo kasno za ispravke vece.

    Oko 30e joj je za neku specijalnu priliku, a za npr emisiju ili sl. je manje. Sad ne znam za sta ti treba.

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Čuš 30E pa vala da ću se cijeli dan sama šminkat...

    A što se tiče PG frizerki, odustala sam od feniranja. Manje se zamorim ako se sat vremena sama feniram, nego pola sata odgovarajući na pitanja. Svaka ista to mi nije jasno... đe studiram, prosjek, što radim, ko me finansira, koliko mjesečno trošim,... alooooooooooo pa zamisli ti to.

    Ako ima neka koja ne davi s pričom, i koja me ne odmjerava ako iz stana iskočim u trenerku da bih se isfenirala, preporučite je :-).
    Jer zaista nemam vremena još sa frizerkama da polemišem.
    Last edited by shake; 22-01-08 at 11:16.
    Always smiling :-)

  5. #30
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor, Montenegro, Montenegro
    Posts
    3,774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shake View Post
    Čuš 30E pa vala da ću se cijeli dan sama šminkat...

    A što se tiče PG frizerki, odustala sam od feniranja. Manje se zamorim ako se sat vremena sama feniram, nego pola sata odgovarajući na pitanja. Svaka ista to mi nije jasno... đe studiram, prosjek, što radim, ko me finansira, koliko mjesečno trošim,... alooooooooooo pa zamisli ti to.

    Ako ima neka koja ne davi s pričom, i koja me ne odmjerava ako iz stana iskočim u trenerku da bih se isfenirala, preporučite je :-).
    Jer zaista nemam vremena još sa frizerkama da polemišem.
    Hahaha upravo to,znaci ili dodjes na ispitivanje ili na debelu trac partiju...mada shake nije to samo u Pg nego gdje god hoces...u Zoranov studio ne drobe ustvari kakko koja i zavisno od toga kako im se postavis.I ne gledaju cudno zbog trenerke -provjereno
    Imate neprijatelje? Odlicno! To znaci da ste se borili za neki sopstveni stav u zivotu!

  6. #31
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shake View Post
    Čuš 30E pa vala da ću se cijeli dan sama šminkat...

    A što se tiče PG frizerki, odustala sam od feniranja. Manje se zamorim ako se sat vremena sama feniram, nego pola sata odgovarajući na pitanja. Svaka ista to mi nije jasno... đe studiram, prosjek, što radim, ko me finansira, koliko mjesečno trošim,... alooooooooooo pa zamisli ti to.

    Ako ima neka koja ne davi s pričom, i koja me ne odmjerava ako iz stana iskočim u trenerku da bih se isfenirala, preporučite je :-).
    Jer zaista nemam vremena još sa frizerkama da polemišem.
    Za šminkanje je dobra i ova moja kozmetičarka što radim nokte kod nje. Marina se zove. 634-833 je broj telefona salona kome ne znam ime. Nalazi se u zgradi Poreske uprave poslije mosta prema Starom Aerodromu od Hotela kada se ide. Salon je u suterenu i gleda pravo na prodavnicu lampi i lustera.
    Kada pođem kod frizerke rijetko me šta i pita. Ja samo zatvorim oči. mada vjerovatno i nema pitanja. Salon "Rosa & Duška" preko puta Mašinske škole. Frizerka Maja.
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  7. #32
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da li je neko bio kod Boska Miha(j)lovica salon Unisex u ul. Crnogorskih Serdara i kakvi su utisci,cula sam za njega da je dobar?
    Hvala
    Srce je hrabro vodja puta, da dusa ljudska ne zaluta.

  8. #33
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Far&Away
    Posts
    412
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    Ima neka Nata kod kamionske pjace...
    Ja idem samo kod nje. Zuti soliter na Tuskom putu.
    It's my way or the highway

  9. #34
    Join Date
    May 2007
    Posts
    237
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by luv_is_a_verb View Post
    salon "sandra", zgrada preko puta mexa na tushkom, ali da vlasnicu zakachish da radi i bicesh prezadovoljna
    haha mislis "Sanja" Odlicni su stvarno

  10. #35
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    Ima neka Nata kod kamionske pjace...
    Ima bogomi, moja ujna.
    Never Complain, Never Explain

  11. #36
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Praha
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da ne otvaram novu temu, da ne zna neko ima li bilo gdje u Podgorici da se nadje nesto od Redkenovih preparata za kosu? Meni su keune i alfa parf sasvim okej, ali sam cula da su njihovi neprevazdijeni.
    ...then I shall know fully, even as I am fully known...

  12. #37
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Danas sam radila korekciju noktiju. Za radoznale da vide...
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

  13. #38
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    534
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VaNzEmAlJkA View Post
    Da ne otvaram novu temu, da ne zna neko ima li bilo gdje u Podgorici da se nadje nesto od Redkenovih preparata za kosu? Meni su keune i alfa parf sasvim okej, ali sam cula da su njihovi neprevazdijeni.
    Redken nisam nidje vidjela.
    Tigi ti je moja preporuka, kod Vukchevicja Jr. imash u salon.
    Inconstancy is my very essence; it is the game I never cease to play as I turn my wheel in its ever changing circle, filled with joy as I bring the top to the bottom and the bottom to the top. Yes, rise up on my wheel if you like, but don't count it an injury when by the same token you begin to fall, as the rules of the game will require.

  14. #39
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    811
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    makice predivno!!!
    idem kod marine za nokte...

    -a ovo profi šminkanje mi treba za jedno vjenčanje...umijem se i ja sama solidno našminkat al bih htjela nešto baš super!! ono da ti je ten besprekoran ..maskara da traje..i sl. a i bih da traje malo duže tj. da mi fixira make up
    Čula sam i za Cacu Đurović..čini mi se... isto na RTCG šminka..al je njoj cijena 50 eur. alnisam čula neke kritike na njen račun... tako da se dvoumim..kažu daju popuste ako ima više cura za šminkanje..nas 4 bi išle..al raspitat ću se još
    mada jednu curu na maturskom što je išla samnom profi šminkerka je unakazila..bijeli puder a ona tamna tako da se prelaz vidio na kilometar..ja bih neki prirodan look...

    bdw. opet ja sa pitanjima idete li uopšte na anticelulit..ili bilo koje druge masaže?
    Ko vam to u Pg. radi najbolje..zbog limfi..jedna cura mi je preporučila masažu anticel. ručnu pa da pitam ko to najbolje radi??? Ima li u Sharm ..takva vrsta masaža??
    Hvala vam svima na odgovorima...

  15. #40
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se tiche frizera bila sam svugdje,kod Bjelice u SPLENDID je sisanje 35e,i unakazio me je,kod Zorana je bilo ok,ali me je sisao 3h,i svo vrijeme pushio iza mene,tako da mi je kosa bash imala"LIJEP"miris.Bajlo u Kotor shisha po svom izboru,kao i Miki(Black and White),tako da se nemojte iznenaditi ako vas osisa na musku frizuru"jer vam tako lijepo stoji".Odushevljena sam sa frizerskim salonom NEW LOOK u PG,u zgradi CHELEBIC.Tel je;067 55 87 87,ali da vas Nevena shisha i fenira,brza je,a frizura ce vam biti ista 3 dana.

    Shto se tiche shminke,moja najbolja drugarica radi kao shminkerka u TVCG,i znam da shminka djevojke za mature i znam da nije skupa...

    Shto se tiche noktiju,josh uvijek nisam nashla nikog ovdje u CG da mi ih zna tako lijepo srediti kao u Sarajevu.Tamo je trajni french 7e,a traje mi oko mjesec dana,tako da nikad ne idem na dopune,vec ih uradio ponovo.Ovdje sam radila trajni kod jedne zene sto to radi privatno kod kuce,ali nokti su mi bili ochajni,plus shto nema bijeli gel,vec vrh nokta(ONAJ BIJELI DIO)radi najobichnijim bijelim lakom.Trajalo mi je 5 dana,a onda je gel pocheo da se guli sa strane...fuj.Posla sam na korekciju,i prilikom turpijanja nokta,zena se toliko zanijela da mi je oshtetila nokte jer je turpijala do mesa(navodno tako treba),kao da sam ja sa krushke pala.Sad su mi nokti ochajni,moram da chekam da mi ozdrave i izrastu,i moram da ih lakiram crvenim lakom da mi se ne vidi meso.
    Last edited by zvoncica; 10-02-08 at 20:34.

  16. #41
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Tamo odakle vidim ljepse:)...
    Posts
    870
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je moja frizerka Ivana najbolja...ja se samo sisam,to garantujem da bez greske radi...na feniranje se druge drugarice hvale,ali i za to ja smijem garantovati...Moja Ivka rabota u 4. soliteru,od postojecih 5...Dakle 4.od P.C. Palada...
    "Ja umijem u svakom novembru da napravim jun:)..."

  17. #42
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    što se tiče feniranja Artemis je fenomenalna, za 20 minuta me isfenira i prezadovoljna sam!

  18. #43
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A jeli ko bio u Glamuru u PG?I interesuje me ko najbolje radi nokte,ali samo sa gelom,nisam zadovoljna sa akrilom,odmah pochne da se ljusti sa strana?

  19. #44
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    534
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kod Marine.
    Br. telefona imash u ranijim postovima makice pakice.
    Inconstancy is my very essence; it is the game I never cease to play as I turn my wheel in its ever changing circle, filled with joy as I bring the top to the bottom and the bottom to the top. Yes, rise up on my wheel if you like, but don't count it an injury when by the same token you begin to fall, as the rules of the game will require.

  20. #45
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam nesto odusevljena sa makicinim noktima,sorry,ja hocu prvo da ih izlijem jer su mi kratki,pa tek onda da ih geliram...postavila bih vam slike mojih nokata kad sam ih radila u Sarajevu,i slike odavde...razlika je ogromna.Zna li josh neko neki salon da preporuchi?

  21. #46
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa postavi....
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  22. #47
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    Pa postavi....
    Oce oce no je nedje zaturila slike a inace su super hahahahahahahahah !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  23. #48
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Oce oce no je nedje zaturila slike a inace su super hahahahahahahahah !
    Hocu aki mi neko objasni kako se to radi...sprdnja koliko ovdje ima mrznje,ili su to neki kompleksi...c c c c,stvarno ne shvatam.

  24. #49
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manekenka20 View Post
    Hocu aki mi neko objasni kako se to radi...sprdnja koliko ovdje ima mrznje,ili su to neki kompleksi...c c c c,stvarno ne shvatam.
    Sto ti je manekenka, Zvek je u svom fazonu, stalno se sali...
    Okaci sliku na Imageshack, pa samo kopiraj link ovdje da vidimo.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  25. #50
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    In your head now...
    Posts
    1,601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manekenka20 View Post
    Nisam nesto odusevljena sa makicinim noktima,sorry,ja hocu prvo da ih izlijem jer su mi kratki,pa tek onda da ih geliram...postavila bih vam slike mojih nokata kad sam ih radila u Sarajevu,i slike odavde...razlika je ogromna.Zna li josh neko neki salon da preporuchi?
    Mačko,
    Što se izlivanja noktiju tiče, nikada ne mogu biti lijepog oblika kao obična nadogrdnja, bar ne kod nas. U inostranstvu, svi mi znamo, svakakvih metoda ima. Livenje noktiju se takođe kod nas radi sa akrilom. I nijesam još čula da ih posle geliraju, jer gel i akril su kao voda i ulje (možda si se pogrešno izrazila) .
    U PG ti je Marina neprikosnovena što se nadogradnje tiče, mada radi i sa gel tehnikom.
    Možeš probati ispod stadiona u salon "Backstage" kod Jelene plave (pošto ima i crna, mada ni ona nije loša). Broj je 667-085. Par puta sam bila. Super je cijeli kolektiv, ali ne rade akrilom već samo gelom, bez ako u poslednje vrijeme nijesu i oni počeli...
    "Prepoznaćeš me po ćutanju.
    Večni ne razgovaraju."

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gdje u Podgorici da kupim dobar tablet?
    By igorm in forum Hardware
    Replies: 18
    Last Post: 22-06-07, 22:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •