Page 16 of 20 FirstFirst ... 6121314151617181920 LastLast
Results 376 to 400 of 481

Thread: SKI Centar Vucje - nova sezona

  1. #376
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    887
    Thanks Thanks Received 
    276
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    ima tu jos ljudi koji dodju svojim sankama i ne postuju skijase, nego da ne prozivam... petar je odlican momak kao i otac mu i do sad nijesam vidio da su njih dvojica divljali.
    sve u svemu velika tragedija koju niko nije zasluzio...
    Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!

  2. #377
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    cg
    Posts
    1,291
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uzas, motornim sankama treba zabraniti voznju u toj zoni, taman ko skuterima u zoni kupaca. Tuga za tim djetetom.
    There are so many dawns that have yet to shine!

  3. #378
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema riječi za tragediju koja se dogodila, mogu se jedino nadati da će nadležni poduzeti sve mjere da se to više ne dogodi!!!
    "Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda

  4. #379
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nesreca u dvije porodice.

    Navodno ih je djelio jedan prevoj odakle nijesu mogli da vide jedan drugog.
    Znam samo da mali Backovic sigurno nije vozio polako i da treba da snosi odgovornost za svoj postupak. Isto tako, odgovornost treba da snosi i DOO Vucje.
    Juce sam bio tamo i prisustvovao neodgovornosti i neprofesionalizamu. Dok je jos uvijek bilo skijasa na stazi, odjednom se pojavio ratrak i poceo da ravna onaj dio izmedju motela i zicare. Ko je bio na Vucju, zna koliko prostora to ostavlja skijasima za manevar.
    Petra ne znam licno, ali znam o kome se radi. Uz svo duzno postovanje prema njegovom ocu Budu, mislim da ga treba "pod kljuc". Kolika god da je njegova muka i grizha savjesti, ubio je dijete nesavjesnim postupanjem.

    A onim Jovovicima bih sve ono zapalio, jeb'o im pas mater. Nije ni cudo sto ih citav grad pljuje i ogovara kad su onakvi. Nece da uloze jedan jebeni euro u onaj ski centar i uopste ne vode racuna o gostima. Sad treba da idem tamo da skijam, da gledam tu stoku sto je sve ovo indirektno izazvala? Pi.

  5. #380
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prije par nedjelja, kad sam bio gore svaki tren nam je bila glava u torbi. to je nerealno sto su momci cinjeli. znaci izmedju djece i skijasa to sto su mogle one sanke.i opominjali su ih masu puta i nista. KRETENI OBICNI

  6. #381
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Quote Originally Posted by VooDooPrle View Post
    ima tu jos ljudi koji dodju svojim sankama i ne postuju skijase, nego da ne prozivam...
    Upravo!

    Prosle zime je Delta City bio pun motornih sanki koje su se prodavale po nekim akcijskim cijenama... I ove godine vidjeh na 2 mjesta da se prodaju motorne sanke.. Pitanje je ko to kupuje i dje ih vozi?

    Prije 3 vikenda sam bio u Kolasinu i prisustvovao sam PREVRTANJU sanki na izlazu sa parkinga! Jedan zaposleni iz Ski Centra je vozio majku i cerku i pod kosinom je krenuo da se popne uz jedno brdo... Sanke su se prevrnule i pale preko njih... SRECOM niko nije povrijedjen, ali sve je to izgledalo katastrofa! Sanke koje rade, gusjenica se jos uvijek okrece, oni padaju unazad, a sanke od par stotina kila se prevrcu niz brdo i udaraju po njima... Inace, to je usluga Ski Centra Kolasin 1450!
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  7. #382
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E moj Igi, nema cvrste ruke da rukovodi institucijama. Da vidis kako bi sve bilo pod konac kad bi se lupale visoke novcane kazne. Nego ovi nasi samo umiju da potapsu po ramenu i kazu "Nemoj vise."

  8. #383
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    238
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zodiac, potpisujem sve sto si napisao. Ovo o Jovovicima posebno

  9. #384
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Greota da dijete pogine zbog obijesti izroda ovog sistema. Sve institucije i drzavu pod kljuc treba stavit.

  10. #385
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve neke crne vijesti u ovom nasem gradu...Daleko bilo..ja mislim da se to samo nama desava...sve u svemu tragedija kakva se rijetko pamti ! uh

  11. #386
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to je bila slucajnost !

  12. #387
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    neka je i slučajnost, onaj ko je ubio dijete mora odgovarati za svoj postupak! Ako je mislio da je sposobsn da vozi motorne sanke baz posledica, onda mora da bude sposoban i da odgovara za svoje nedjelo, bilo učinjeno slučajno ili ne!

    Niko nije ušao u sanke da bi usmrtio osmogodišnje dijete, ali je, ako ne on, onda njegov otac, koji je odrastao valjda i pametan čovjek, morao da zna da se tuda skijaju i sankaju djeca, da je njegov osamnaestogodišnji sin tek stasalo dijete koje nije doraslo nekim situacijama i nije sposobno da rezonuje realno i razložno, pa samim tim svom sinu ne dozvoli vožnju, ili mu bar skrene pažnju...ovako, svakako je teže roditeljima ovoga djeteta koje nije živo, ovo dijete punoljetno se usralo u svoj život, ili mu se tata usrao u život, kako god oćete, ali će koju godinu tamo dje treba da bude, bar se nadam, ali je živ...i neka odgovara, a tajo neka se jede.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  13. #388
    Join Date
    May 2009
    Posts
    434
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    nepoznata cinjenica je da je sa petrom na sanke bio upravnik ski centra, on isto treba da snosi odgovornost jer ako ga on nije upozorio ne znam ko bi drugi mogao , a mi mozemo da nagadjamo sta se tu desilo

  14. #389
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX23 View Post
    nepoznata cinjenica je da je sa petrom na sanke bio upravnik ski centra, on isto treba da snosi odgovornost jer ako ga on nije upozorio ne znam ko bi drugi mogao , a mi mozemo da nagadjamo sta se tu desilo
    ako je to istina, po meni upravnik ima veću odgovornost.....strašno odgovorno upravlja....
    "Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda

  15. #390
    Join Date
    May 2009
    Posts
    434
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    zato i kazem, a 90% sam siguran da je on trazio da ga petar poveze do vrha , a nije shvatao koliko je nerazumno ici stazom gore, to je nasa pamet!

  16. #391
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    633
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To vec prici daje drugi oblik, ako je tacno.. Ali sad je kasno za sve, malog ne mogu vratiti

  17. #392
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Niksic-Pg
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne znam,bas je tesko suditi o ovome,poznata je cinjenica da nije namjerno,jeste petrova greska sto je vozo sanke po stazi dok je bilo skijasa,ali po mom misljenju prvobitno su krivi oni koji su dozvolili uopste da on vozi sanke tuda kuda je vozio...tako su oni iz ski centra tj upravnik i ostali koji su trebali da brinu o tome,najvise odgovorni... jebiga kao sto kazete malog ne moze sad nista vratiti ali neko mora snositi odgovornost ipak je ovo prevelika zalost... realno tu su unistene moze se reci dvije porodice ovom tragedijom ...

  18. #393
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mad World
    Posts
    2,673
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX23 View Post
    nepoznata cinjenica je da je sa petrom na sanke bio upravnik ski centra, on isto treba da snosi odgovornost jer ako ga on nije upozorio ne znam ko bi drugi mogao , a mi mozemo da nagadjamo sta se tu desilo
    to nije istina, upravnik je bio sa mnom stigli smo nekoliko trenutaka nakon nesrece... igrom slucaja, sam se nasao na licu mjesta, uzasne scene i tuga ne zelim da pricam o tome..

  19. #394
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,586
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Bio je nesrecan slucaj.Petar nije divljao na stazi, ovo mu je bio drugi put da je sjeo na te sanke za ovu sezonu. Isao je gore da pomogne povrijedjenom.
    Zadrzan ce biti mjesec dana u istrazni, pa sudjenje. Napinuo je 18 prije 10 dana jbt, a kunem ti se izgleda kao da mu je 12.
    Znaci u pitanju je klasa momak, sav ga Niksic zna, vrhunski drug sa Markom Blecicem, clan planinarskog drustva, skijas, border, dobar djak.

    A za sve lunje koje kazu da treba da mu se sudi... Sudice mu savjest citav zivot, sa krvavim rukama. Jos, ne daj Boze, da krene ta familija da mu sudi... ili da on sam sebi presudi, za dijete da zivi sa tim... greota.

    Nece mu se suditi, ako familija odustane od trazenja pravde, nema potrebe ista da se radi, nesreca je, kazniti Vucije i zabraniti moto skije, tako ce i biti. Pero ako bude lezao ode mu citav zivot.
    067-123456

  20. #395
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    meni je žao, ali vi koji poznajete "Pera" (kako ga ti zoveš) ste previše subjektivni! Nadam se da subjektivni neće suditi, nego oni objektivni i da će Pero morati da snosi posledice...i one koje se zakonski odrede, a za one sa svojom savješću, neka mu je bog u pomoći!
    Žao mi je upropaštene mladosti, ali mi je uvijek više žao života koji se ne može vratiti i što je nedužno, a ovo dijete je nedužno, ono samo voli da skija tako dje mu je to dozvoljeno, dje mu niko nije rekao da pazi jer nalijeću skuteri.
    Žao mi je, ali tako osjećam
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  21. #396
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,586
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    meni je žao, ali vi koji poznajete "Pera" (kako ga ti zoveš) ste previše subjektivni! Nadam se da subjektivni neće suditi, nego oni objektivni i da će Pero morati da snosi posledice...i one koje se zakonski odrede, a za one sa svojom savješću, neka mu je bog u pomoći!
    Žao mi je upropaštene mladosti, ali mi je uvijek više žao života koji se ne može vratiti i što je nedužno, a ovo dijete je nedužno, ono samo voli da skija tako dje mu je to dozvoljeno, dje mu niko nije rekao da pazi jer nalijeću skuteri.
    Žao mi je, ali tako osjećam
    Ko jebe Pera sto je isao nekome zivot da spasi, kretao se krajem staze dje je dijete izlecelo, i vozac nije mogao da ga vidi ni da je Sumaher.
    Zali Boze djeteta, naravno, ali zali i njega sto nosi to dijete na dusi i sto mu je zivot upropasten ako bude odgovarao.

    A ja cu se drznuti da kazem jos nesto, makar ispao najveci gresnik, ali sto nije taj mali gledao dje ide? Motorne sanke nisu buba pa da ih ne vidis i ne cujes.

    Te bajke "ono samo voli da skija dje mu je dozvoljeno, dje mu niko nije rekao da se pazi jer nalijecu skuteri" su za malu djecu. To bih ocekivao od njegovih vrsnjaka da razmisljaju tako.

    A sto mu niko nije objasnio da postoje motorne skije na stazi (eo se jos zale da su divljale tih dana, znaci razlog vise da se dijete upozori) koje sluze necemu, a to je spasavanje nekoga. TO je momak upravo i radio. Isao da spasava nekog.
    067-123456

  22. #397
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Feelepe, ne bih volio da ovako prica neko tvojoj majci i pokusava da objasni zasto su te kola hitne pomoci pregazila dok si bio na motor, jer boze moj, nesrecan slucaj, vozas hitne je imao najbolje namjere, ali ko te JE*E sto nisi gledao dje vozis motor!
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  23. #398
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    nećemo se ni dao bog svadjati oko ovoga...dijete je mrtvo i to je fakat!
    nikad se nećemo složiti da je više kriv skijaš od 8 godina, nego vozeč motornih sanki...isto kao što ne može biti više kriv plivač nego vozač skutera na moru. Što se mene tiče neću više ni riječ reći, ma što ti napisao.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #399
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Ovaj moj post je bio na prvu loptu, sad ti jedan na drugu loptu:

    1. Niko nidje nije pomenuo da je ovaj isao nekome "da spasi zivot"
    2. Posto ocigledno nije stigao do toga, jel to znaci da je i ovaj kome je zivot bio ugrozen preminuo?
    3. Ja jos ne vidjeh da neko ko je tek napunio 18 god. je spasilac na nekom skijalistu
    4. Dijete od 8 god. je IZLECELO? Jel ti znas kako izgleda skijaliste na Vucje? Jel ti znas da tamo nema krivina od 90 stepeni dje neko moze da IZLETI? Nije sirina staze 5m, nego 45m
    5. Nemam vise snage da se objasnjavam sa tobom kad trazis opravdanja za ovakve stvari
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  25. #400
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Potpuno ispravno, nema se što više reći.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Page 16 of 20 FirstFirst ... 6121314151617181920 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Nova sezona ~ nova deshavanja
    By apsolutno_nemoguca in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 53
    Last Post: 06-04-17, 13:38
  2. Razmjena serija i filmova
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Film
    Replies: 1231
    Last Post: 27-01-16, 21:32
  3. Nova sezona ispracaja...
    By Starscream in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 0
    Last Post: 29-08-05, 13:47
  4. Nova NFL sezona!
    By Luximus in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 29-08-04, 15:42
  5. Nova Opel Tigra TwinTop
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 12
    Last Post: 31-01-04, 19:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •