Page 188 of 203 FirstFirst ... 88138178184185186187188189190191192198 ... LastLast
Results 4,676 to 4,700 of 5075

Thread: BBM-Signal za sve!!!

  1. #4676
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,023
    Thanks Thanks Given 
    104
    Thanks Thanks Received 
    228
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Escobar_BP View Post
    Uskoro (do kraja 2015) ovako nesto u CG nece biti moguce, jer Telemach ME nema kablovsku infrastrukturu do krajnjih korisnika (coax, optika, bakar).
    Za orjentaciju pogledajte MMDS pakete koje Telemach BiH ima

    http://telemach.ba/PAKETI/1921/MMDS+...ml/nav_start=0
    Slaba i preskupa ponuda. Sa ovim nece nosta uradit ako ne dovedu kabal do korisnika

    Sent from my Lead 1 using Tapatalk
    My Job Is Top Secret. Even I Don't Know What I'm Doing.

  2. #4677
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    121
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slabasna jeste,ali poredjenja radi,adsl flat5 u t-com je 20 evra,a ovdje je tv+ net 5 oko 18 evra

  3. #4678
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,023
    Thanks Thanks Given 
    104
    Thanks Thanks Received 
    228
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Mozda nijesam naglasio ali smatram da iz bilo kakvih poredjenja cijena sa bilo kime treba izbačiti Pi-Com. Daleko su oni od referentnog da bi se bilo ko sa njima poredio i cijema i (ne)kvalitetom usluge.
    Samo neka ovi iz Telemacha pozure jer čini mi se da i Telenor i Mtel idu ka tome da prošire svoje usluge krajnim korisnicima.

  4. #4679
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Oni su jos dalji od broadband usluga za krajnjeg korisnika od Telemacha ME.

  5. #4680
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,827
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Možda i nisu, dovoljno je mtel da duplira brzine i na konja je... Znači Telekom tiranija dobija polako rješenje

    Poslato sa pisaće mašine Note 3 dual sim
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  6. #4681
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Nisu losi ovi novi kanali. Na ovaj Action daju i trilere i drame. Zna li se sto, ka' ce prevod ukljucit?

    Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
    i cinestar i cinestar a&t imaju titlove, mogu se birati srpski ili makedonski

  7. #4682
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Možda i nisu, dovoljno je mtel da duplira brzine i na konja je... Znači Telekom tiranija dobija polako rješenje

    Poslato sa pisaće mašine Note 3 dual sim
    Ż\_(ツ )_/Ż
    MTEL je odbacio Wimax kao tehnologiju, guraju ovo korisnika sto imaju, a dugorocno u planu im je izgradnja/kupovina operatera sa žičnom infrastrukturim. Generalno, te bezicne varijante wimax, mmds, nisu pogodne za pozdane i napredne triple play broadband usluge.

  8. #4683
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,581
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    359
    Thanked in
    266 Posts

    Default

    Kakva je procedura prelaska sa bbm na total. Drug mi je uzeo bbm prije deset dana i samo mu je radio prvi dan, posle nista, zvali ali nisu dolazili.

    Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

  9. #4684
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Procitao sam par puta da se neki korisnici zale da signal im nestaje kad je lose vrijeme. Gdje vam je usmjerena antena, jer ja do sada ovih par godina prakticno da nisam imao problema sa signalom i prekidima. (tacnije bilo je 2 puta prekid kad je bio snijeg prije koju god i neko jace nevrijeme u BG, pa one kanale sto uzimaju preko total-a nisu radili.) Antena je usmjerena prema soliteru gdje se nalazi Elmag radio.

  10. #4685
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Plužine
    Posts
    3,079
    Thanks Thanks Given 
    174
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    106 Posts

    Default

    Jel vama nestao RTS1 evo par dana?

    Sent from my HTC One using Tapatalk

  11. #4686
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,250
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    528
    Thanked in
    383 Posts

    Default

    Meni ga nema danas, juce je bio cini mi se.

    Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  12. #4687
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zadnji je na listi...

    Sent from my C1905 using Tapatalk 2

  13. #4688
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    BBM-ova mreza je najranjivija na vremenske neprilike. Sistem je svojevremeno svesno tako koncipiran jer je to bio jedini put da se prevazidje T-com-ov monopol na infrastrukturu. BBM je osim najboljeg izbora kanala imao ubjedljivo najbolju sluzbu odrzavanja i call centar. Unutrasnja organizacija BBM je bila 5 svjetlosnih godina ispred svih ostalih operatera 2008 u trenutku izbijanja krize na berzi. Broj korisnika BBM je tih mjeseci rastao duplo brze nego kod T-com-a....iako su zvanicno objavljivani potpuno drugi podatci. BBM je stalno prijavljivao mnogo mnogo manje.
    Nakon izbijanja krize na berzi vecinski vlasnik BBM je poceo da iz BBM izvlaci vise nego sto je moglo i trebalo...i to vise nije bilo to. Ipak temelji nekadasnje organizacije su se u zadrzali do ovih dana.

    Novi vlasnik ima namjeru da promijeni puno stvari u tehnickom smislu...sto je dobro i neopodno. Nazalost izgleda da ima namjeru i da rasformira sistem tehnicke podrske koji sada postoji.....da bi smanjio troskove. U tom slucaju mozete zaboraviti na vrijeme odziva koje sad imate kad prijavite kvar.
    Jedno pitanje - zasto se nije islo preko satelita kao sto su uradili neki drugi paketi u okruzenju?

    P.S Bio sam kod prijatelja prije neki dan da mu dodam ove kanale koji se trenutno testiraju - bjese neki crni resiver, ali je daljinski jako los, mora da se precizno uperi ka resiveru i jace pritisnu dugmad na daljinskom. Zasto su se takvi resiveri nabavljali, zar nije moglo nesto bolje?

    Za tebe ili nekog ko mozda ima informaciju - da li mozemo ocekivati dodavanje makar nekog HD kanala (kad bi mogli makar ovi Sport Klub HD) preko postojeceg sistema (jer MMDS u BiH nema HD kanale u listi, dok u Slo ima 2-3 kanala koliko se sjecam) ili jedino resenje ostaje da se ceka jos 1-2 god da se dovede optika ili da se predje na total?

  14. #4689
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nesta View Post
    Jedno pitanje - zasto se nije islo preko satelita kao sto su uradili neki drugi paketi u okruzenju?

    P.S Bio sam kod prijatelja prije neki dan da mu dodam ove kanale koji se trenutno testiraju - bjese neki crni resiver, ali je daljinski jako los, mora da se precizno uperi ka resiveru i jace pritisnu dugmad na daljinskom. Zasto su se takvi resiveri nabavljali, zar nije moglo nesto bolje?

    Za tebe ili nekog ko mozda ima informaciju - da li mozemo ocekivati dodavanje makar nekog HD kanala (kad bi mogli makar ovi Sport Klub HD) preko postojeceg sistema (jer MMDS u BiH nema HD kanale u listi, dok u Slo ima 2-3 kanala koliko se sjecam) ili jedino resenje ostaje da se ceka jos 1-2 god da se dovede optika ili da se predje na total?
    pa zašto bi išli na satelit? to radi Total, sada imaju istog vlasnika.
    ponuda kanala je slična, ali opet razlike postoje jer kod BBM-a sada Telemacha će uvijek biti kanala koji se nikada neće emitovati u sklopu Totala kao što su CNN, Euronews, Raiuno, Fashion, Mezzo, HRT1, HRT2, Hayat, BN, Cartoon network, Boomerang, Baby, a ima i domaćih kanala koji ne idu na satelit prvo mislim na javni servis jer ne idu oba programa nego sat verzija i kombinovano rtcg1-2, zatim prva, tv777, mbc, ... takođe tu je i par kanala koje ima BBM a ne znam da li će u budućnosti to imati Total a to su Travel, Discovery science ....
    ... a jeste probali promijenti baterije... kako radi kad se stave nove?
    kako najavljuju iz Telemacha kažu da će biti HD kanala, a to bi naravno trebali biti one koje ima i Total

  15. #4690
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,685
    Thanks Thanks Given 
    126
    Thanks Thanks Received 
    616
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nesta View Post
    Jedno pitanje - zasto se nije islo preko satelita kao sto su uradili neki drugi paketi u okruzenju?

    P.S Bio sam kod prijatelja prije neki dan da mu dodam ove kanale koji se trenutno testiraju - bjese neki crni resiver, ali je daljinski jako los, mora da se precizno uperi ka resiveru i jace pritisnu dugmad na daljinskom. Zasto su se takvi resiveri nabavljali, zar nije moglo nesto bolje?

    Za tebe ili nekog ko mozda ima informaciju - da li mozemo ocekivati dodavanje makar nekog HD kanala (kad bi mogli makar ovi Sport Klub HD) preko postojeceg sistema (jer MMDS u BiH nema HD kanale u listi, dok u Slo ima 2-3 kanala koliko se sjecam) ili jedino resenje ostaje da se ceka jos 1-2 god da se dovede optika ili da se predje na total?
    -Nije bilo zelje da se ide van Crne Gore.
    - Nije do STB-a. Daljinski su uvijek bili losi ,tj. ogranicenog trajanja.
    - Nedavnim dodavanjem jos kanala na postojecu opremu su oborili kvalitet signala. Zato je sad vise problema kad je lose vrijeme. HD kanali = vise podataka koje treba prenijeti.....nema od toga nista sa postojecom opremom ako ne smanje broj kanala.

    Meni se cini da zele da korisnike prebace na Total....ili makar vecinu, u nekom ne brzom vremenu predju na optiku a MMDS ugase. Ali samo nagadjam.....vec godinama nemam veze sa BBM-om.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  16. #4691
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da dodam... sada je mnogo bolji signal nego ranije... nema više onakvih prekida, jedino kada je baš jako nevrijeme, a naravno i tada se i satelitski signal totala zna izguibiti na kratko...
    koliko sam upoznat dobili su još ranije 2 frekfencije koje ća seda iskoristiti i na njima će biti po 5 hd kanala

  17. #4692
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,581
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    359
    Thanked in
    266 Posts

    Default

    Meni drugarica ugradila bbm prije 10 dana i samo joj je prvi dan radio, posle toga nista. Zvali smo, oni dolazili i rekli nije do nas, idite u poslovnicu i budite dosadni, ma haos

    Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока

  18. #4693
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    -Nije bilo zelje da se ide van Crne Gore.
    - Nije do STB-a. Daljinski su uvijek bili losi ,tj. ogranicenog trajanja.
    - Nedavnim dodavanjem jos kanala na postojecu opremu su oborili kvalitet signala. Zato je sad vise problema kad je lose vrijeme. HD kanali = vise podataka koje treba prenijeti.....nema od toga nista sa postojecom opremom ako ne smanje broj kanala.

    Meni se cini da zele da korisnike prebace na Total....ili makar vecinu, u nekom ne brzom vremenu predju na optiku a MMDS ugase. Ali samo nagadjam.....vec godinama nemam veze sa BBM-om.
    Ok, hvala na odgovoru.

    Izgleda da su ipak poceli da rade na poboljsanju ponude. Primijetio sam danas da je slika na nekim kanalima poboljsana. Neke kanale sam i uporedio sa stanjem na satelitu jer su FTA kao hrt 1, grand tv, bn, dm sat, al jazeera balkan i ista je slika kao na satelitu.
    Slika pogotovo na al jazeera balkan, hrt 1, hrt2, grand tv, bn - odlicna. Konacno da su poceli sve vise kanala da emituju u 16:9.

    Znaci realno je da se nadamo da ce onda poceti poboljsavati sliku i na drugim kanalima kao i dodavati HD kanale.

  19. #4694
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    25
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izvinjavam se ako pitam nešto što je već odgovoreno

    1. Kako da riješim problem sa zujanjem dok gledam bbm kanale? Još par prijatelja mi se žalilo na taj problem.
    2. Zašto ne update-uju imena kanala? Montena mi je TV1, SK prime grand, itd....
    3. Nemaju u planu uvođenje opcije snimanja? Ili nekog paketa sličnog extra triu?

  20. #4695
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Montenegero View Post
    Izvinjavam se ako pitam nešto što je već odgovoreno

    1. Kako da riješim problem sa zujanjem dok gledam bbm kanale? Još par prijatelja mi se žalilo na taj problem.
    2. Zašto ne update-uju imena kanala? Montena mi je TV1, SK prime grand, itd....
    3. Nemaju u planu uvođenje opcije snimanja? Ili nekog paketa sličnog extra triu?
    moraš skenirati kanale neće se sami update...
    moraš imati digitalni prijemnik na kome je to omogućeno preko fleške kao i kod totala tv, znači novi risiver može
    ako uvedu internet biće znači i telefonija, pa kao i telemach u Bih i SLo imaće tu mogućnost trio paket
    naravno ukoliko promijenite stari za novi risever biće riješeno i zujanje, sa ovim problem u poslovnicu i tražite ...

  21. #4696
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nesta View Post
    Jedno pitanje - zasto se nije islo preko satelita kao sto su uradili neki drugi paketi u okruzenju?

    P.S Bio sam kod prijatelja prije neki dan da mu dodam ove kanale koji se trenutno testiraju - bjese neki crni resiver, ali je daljinski jako los, mora da se precizno uperi ka resiveru i jace pritisnu dugmad na daljinskom. Zasto su se takvi resiveri nabavljali, zar nije moglo nesto bolje?

    Za tebe ili nekog ko mozda ima informaciju - da li mozemo ocekivati dodavanje makar nekog HD kanala (kad bi mogli makar ovi Sport Klub HD) preko postojeceg sistema (jer MMDS u BiH nema HD kanale u listi, dok u Slo ima 2-3 kanala koliko se sjecam) ili jedino resenje ostaje da se ceka jos 1-2 god da se dovede optika ili da se predje na total?
    Nisam u toku , koji su to kanali koje testiraju ?

  22. #4697
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,250
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    528
    Thanked in
    383 Posts

    Default

    Haha, umrije bbm, evo pocrkase svi kanali, mora da je nevrijeme u Boliviju.

    Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  23. #4698
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Na kratko je bio problem u regionalnom sistemu.

  24. #4699
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cofi View Post
    Nisam u toku , koji su to kanali koje testiraju ?
    cinestar, cinestar action, klasik, prva plus, mezzo, orlando kids

  25. #4700
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    E ja prije par dana bio u poslovnicu odje u Nk, kaze mi tip nema resivera do Septembra, ja reko vazi i preko vrata. Nevjerovatno.
    Forever young, i want to be forever young

Page 188 of 203 FirstFirst ... 88138178184185186187188189190191192198 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. MINA Wireless Network
    By Drug Tito in forum Internet
    Replies: 439
    Last Post: 01-09-09, 17:31
  2. Pocelo se sa kablovskom u PG
    By Heroj_Pg in forum Centralni
    Replies: 1808
    Last Post: 04-10-08, 10:36
  3. MTEL signal
    By frkun in forum Operatori
    Replies: 38
    Last Post: 24-06-07, 17:32
  4. Wireless škola
    By eskim in forum Internet
    Replies: 16
    Last Post: 12-12-05, 18:41
  5. nokia 6600 SIGNAL problem!?
    By Effect_ in forum Nokia
    Replies: 4
    Last Post: 16-06-05, 04:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •