Page 48 of 58 FirstFirst ... 38444546474849505152 ... LastLast
Results 1,176 to 1,200 of 1434

Thread: Fap Mašina FC CHELIK

  1. #1176
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brate, znači, moja je stvar sto se ja oblačim moderno i u Armani košuljama i nosim Dolce&Gabbana naočare! Nek' se oblači kako god ko oće, nek' stavljaju majice na glavu i to, ja brate oću da sam uredan i da sam šminka! I Bulgari parfem isto stavljam, plavi neki, masu je dobar!
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  2. #1177
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    prijepodne u sutomore,pijem kafu,a uvece u kafanu
    Posts
    227
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vidim da me zajebas.no to mene ne interesuje

  3. #1178
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne zajebajem nikog, krsta mi ovog oko vrata! Za mene je ULTRAS moderan i lijepo obucen momak koji drzi do sebe i do principa navijackih, znaci ako mu neko bije druga na tribini, ili mu opsuje majku, da odmah priskoci i da umlati toga, pa makar pocijepao Armani kosulju opeglanu, i makar mu pokidali lancic sa sve krstom u koji se ranije u tekstu zakleh.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  4. #1179
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    prijepodne u sutomore,pijem kafu,a uvece u kafanu
    Posts
    227
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    o kakvim ti crnim ultrasima pricas.i jos si nasa meni o time da pricas.to je isto ka da mi pricas o nuklearnoj fizici.no posto fap kaze da prati engleski stil onda neka tako bude,a ne da se foliramo sa crvenim majicama.opet kazem volio bi da mi dabo kaze u vezi ovoga njegovo misljenje

  5. #1180
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bohemia View Post
    o kakvim ti crnim ultrasima pricas.i jos si nasa meni o time da pricas.to je isto ka da mi pricas o nuklearnoj fizici.no posto fap kaze da prati engleski stil onda neka tako bude,a ne da se foliramo sa crvenim majicama.opet kazem volio bi da mi dabo kaze u vezi ovoga njegovo misljenje
    Ne znam brate, ja ne pratim engleski stil. Znaci ja sam ULTRAS, bio sam i u BEOGRAD i sve to, znaci masu sam bio u BEOGRAD, i tamo sam naucio da je ULTRAS coek koji vjeruje u BOGA jer smo mi pravoslavci i Bog nas cuva i sve to, i policajac nece da nas uhapsi ako zapalimo baklju dok nosimo krs' oko vrata! Osim ako nije pizdurina neka koja ne postuje Boga i crkvu! Onda sam naucio da samo oni tamo dolje na tribini oblace tako te neke nazovi MARTINKE i to, jer se u tim Martinkama valjda lakse penje na onu ogradu da se vodi navijanje i to. Ja nisam vodja navijaca, znaci ja sam samo ULTRAS koji drzi do sebe, obucem se lijepo moderno, nekad kosulja, kad je hladno onda neki kaput, ka' onaj momak iz filma Green Street Hooligans, onaj sto gine na kraju da spasi zenu od brata mu i bratanica malog. Farmerke vazda nosim, znaci nikad sorcevi iako je vruce sad, nijesu mi sorcevi ULTRA nikako. To mi je rekao Djombe, inace jedan od glavnih momaka na Banjici, on je pravi ULTRAS, znaci on oblaci one Avirex kozne jakne, meni je striko rekao da ce mi kupit' za Novu godinu isto jednu tamno sivu takvu ka' sto Djombe ima, jer i ja sam pravi ULTRAS.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  6. #1181
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Stadion Željezara
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo odgovora na ovu zanimljivu temu što se tiče garderobe i stila oblačenja.Da imam 1000 eura mjesečno sigurno bih nosio burberry,stone island,fred perry,lacoste,timberland itd.itd. To jest casual wear koji furaju navijači sa ostrva.Što se naše grupe tiče s obzirom da nemamo leba da jedemo,ljudi nose po principu koliko ko ima para.Svako može da se obuče onako kako on želi i kako on misli da treba da izgleda kad krene na stadion.Kad grupa bude imala više sredstava bolje će se i nositi njeni članovi.Do tada i toke crnogorske dolaze u obzir :grin:
    Stand your ground.

  7. #1182
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    266
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja volim da nosim japanke i da dodjem golih muda

  8. #1183
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    ovako treba da se nose pravi ultrasi:

    Click image for larger version. 

Name:	MTS2_Vanito_971365_chapsfrontPG.jpg 
Views:	79 
Size:	26.1 KB 
ID:	62840
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  9. #1184
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne bih nikad nosio Stone Island, zato sto imaju znak slican ka' NATO pakt, a oni su nas bombardovali i to, a ja kao sto rekoh sam veliki pravoslavni vjernik i patriota i imam obavezu moralnu i duhovnu da nosim krst casni i da idem makar svake druge nedelje ujutro u crkvu da se pricestim. Kazem svake druge, jer se ponekad subotom uvece napijem u skladu sa agendom i imidzom jednog ULTRASA i clana FAP MASINE, pa onda ujutru me boli glava i osjecam se mamurnim pa ne mogu da se ustanem da se pricestim, nego spavam dok god mogu, tj. dok ne dodje vrijeme da se okupljaju FAP MASINE po gradu i da se pije pivo da se klin klinom izbija pa da mamurluk ugusim pivom kao sto sam vec rekao. Eto Dabo zna, i on je veliki vjernik kao i ja, i Gando isto vrsi neke vjerske obrede prije utakmice, pa onda podjemo tako da zapalimo po svijecu, pomolimo se i onda idemo da ronchimo. Japanke ne nosim iz prostog razloga jer nije kulturno uc' u crkvu u japankama, a nekako mi je bezveze skroz da kazem Gandu, Medu i Dabu, cekajte me da se preobujem za crkvu, pa da me oni cekaju 10 min iza zgrade. No ja to sve najradije u Adidas patikama, al' onim retro jer su one nekako vise ULTRA.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  10. #1185
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    prijepodne u sutomore,pijem kafu,a uvece u kafanu
    Posts
    227
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dabo View Post
    Evo odgovora na ovu zanimljivu temu što se tiče garderobe i stila oblačenja.Da imam 1000 eura mjesečno sigurno bih nosio burberry,stone island,fred perry,lacoste,timberland itd.itd. To jest casual wear koji furaju navijači sa ostrva.Što se naše grupe tiče s obzirom da nemamo leba da jedemo,ljudi nose po principu koliko ko ima para.Svako može da se obuče onako kako on želi i kako on misli da treba da izgleda kad krene na stadion.Kad grupa bude imala više sredstava bolje će se i nositi njeni članovi.Do tada i toke crnogorske dolaze u obzir :grin:
    hvala velikom vodji na odgovoru.ali je meni cudno sto recimo ljudi koji znam da kad su na ulici nose farmerke i trenerke najobicnije kad igra celik oblace neke crvene majice i neke cuda.ne kazem ja da svi imaju para za te marke,ali brate svako moze i ima kuci obicne farmerice i obicnu duksericu.ne kazem ja da treba sad kupovati nove stvari no bate sto nosis na ulicu u to dodji na stadion.meni mnogo izgleda smijesno kad na jesen dolaze ljudi koji preko normalne dukserice nose crvene majice

  11. #1186
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Niksic
    Posts
    79
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Бохемиа, кад те молим престани да пишеш више на форуму Фап Машине, стварно људе који ово са стране читају уби мацом у мали мозак.:welcoming: Али озбиљно немој да се љутиш, или бар пиши постове које имају барем малчице навијачке свјести.
    Фап је фурао у увијек ће фурати стил навијача са острва, и једина је таква група у Црној Гори, док остали сви фурају неки жабарски стил папирићи кореографије и остале глупости.Па сви знамо да те кореографије не пјевају.ФАПОВЦИ: ГРЛО,ШАЛ,ДЛАНОВИ ! Поздрав свима!

  12. #1187
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    prijepodne u sutomore,pijem kafu,a uvece u kafanu
    Posts
    227
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa bate i meni je to super.ali mi reci onda sto su na prosloj utakmici bili baloni ako se vec prati engleski stil.trebali su se baloni dat onoj djeci a ne da ih fapovci drze.

  13. #1188
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Nije ih drzha' niko sem iz zajebancije, a nijesu ih ni fapovci dijelili...
    #fakenews

  14. #1189
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Bohemia, iskuliraj sa ovog topica, smaras covjece. Ja cu sledeci put da dodjem u havajskoj kosulji i sandalama, slamnatim sesirom i vijencem cvijeca oko vrata, a dolje nista, neka mi muda lelujaju na vjetru. Ali cu fino da ostavim glas tamo i pokazati svoju privrzenost Celiku i to je dovoljno.

  15. #1190
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Muda trebaju ka' čelična da su. Da ih ni uragan ne može zalelujat' ni cenat.
    Čelična muda, a nad njima BARAKUDA! :mrgreen:
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  16. #1191
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Nijesam ih čeličio dovoljno, trebalo bi to da završim do druge polusezone.

  17. #1192
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oli Swarowski stavljat' po njima?
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  18. #1193
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Ne, uzeo sam za sad slonovaču..pa kad mi dosadi.

  19. #1194
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nabudžio si ih znači.
    Gando je bio stavio nekakve mesingane pirsinge po mudima u neki sumnjivi studio, pa su mu amputirali muda posle toga jer mu se bilo inficiralo. Greote. :/
    :mrgreen:
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  20. #1195
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Volim da ulazem u muda.

    Hahahahaha I ja sam cuo..cak mu je ostala rupa tamo dje su nekad bila i tu sad krije pare.

  21. #1196
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ne ne... Sad sam tu nabavio Titanijumska jaja da kad odem u Pg Cikoticjke metle lome zube na njih hahahahhahahahahahahhah Takozvane Titanijumske kesice chaja
    One Ring to Rule them all...

  22. #1197
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad se qrchi sa titanijumom kad su ga obezmudili...
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  23. #1198
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Stadion Željezara
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ciknuli ste ka' oblanda svi :fat: Šta ste zapeli za muda,ne vadite ih iz usta izgleda koliko pričate o njima :beguiled: Luxe dođi da mi očetkaš lava hehehe.
    Stand your ground.

  24. #1199
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dabo View Post
    Ciknuli ste ka' oblanda svi :fat: Šta ste zapeli za muda,ne vadite ih iz usta izgleda koliko pričate o njima :beguiled: Luxe dođi da mi očetkaš lava hehehe.
    O vodjo naš zar ne znaš, ja se samo s mačkicama igram.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  25. #1200
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default



    jedne kasne i vruce junske vecheri u Podgorici... Muda Fap mashine su bila prevelika
    One Ring to Rule them all...

Page 48 of 58 FirstFirst ... 38444546474849505152 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •