Page 47 of 58 FirstFirst ... 3743444546474849505157 ... LastLast
Results 1,151 to 1,175 of 1434

Thread: Fap Mašina FC CHELIK

  1. #1151
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Teren im je u kasarni u Maslinama. Sve sam rekao.

  2. #1152
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Stadion Željezara
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [QUOTE=Nole-NK;2333263]ali sramota je da niko od starijih nije prisao da mu kaze da ne moze to tako,pa jebote ko je on na celikovom stadionu ? na kolike je bio utakmice ? i milo mi je sto su se neki od starijih fapovaca povukli sa strane... isto sam ucinio u drugom poluvemenu QUOTE]

    Da nijesam pričao sa par momaka koji su htjeli da se svađaju sa tim momcima čitava tribina bi automatski bila ispražnjena zbog fajta.A ti stariji fapovci koji su se povukli su još gori ispali nego ovi koji su prvi put došli.Oni su prvi trebali da kažu ako im nešto smeta a ne da pričaju sebi u bradu.Jedan ili dva čovjeka su me pitali šta se događa i niko više.Odlučio sam da treba pustiti momke da isprazne lošu vutru i ispalo je onako kako sam i zamislio.Ti momci su brzo završili sa pjevanjem gluposti,grupa je nastavila u dobrom ritmu i na kraju rezultat je bio još bolji nego što je iko očekivao.A da ne poznajem dotične momke lično sigurno bih drugačije reagovao,međutim došli su da daju podršku našem klubu i to treba poštovati.Okrenimo se novim izazovima,dolazi nedelja i utakmica sa Komom.Nadamo se još jednoj pobjedi.Uzdravlje.
    Stand your ground.

  3. #1153
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam kakav izazov imate sa brukanjem jedne vrlo fine grupe kad vam konj sa tetovazom juznog fronta vodi navijanje po sred Niksica?!!

  4. #1154
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni su se najvise svidjeli oni baloni na utakmici sto nam podijeli Neckom. Skroz mi je to bilo slatko.
    Evo nam se i Dabo pridruzio na forumu. Ale ale ale!
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  5. #1155
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Stadion Željezara
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sve-vas-poznajem View Post
    Ne znam kakav izazov imate sa brukanjem jedne vrlo fine grupe kad vam konj sa tetovazom juznog fronta vodi navijanje po sred Niksica?!!
    Nek mu neko objasni na polinežanskom...
    Stand your ground.

  6. #1156
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dabo View Post
    Nek mu neko objasni na polinežanskom...
    Ang tao na ito ay nakakatawa.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  7. #1157
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Mislim da je ukapirao... Dabo, prelijep si.
    Slazem se.

  8. #1158
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Ang tao na ito ay nakakatawa.
    Hvala, razumio sam

  9. #1159
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    prijepodne u sutomore,pijem kafu,a uvece u kafanu
    Posts
    227
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sve-vas-poznajem View Post
    Ne znam kakav izazov imate sa brukanjem jedne vrlo fine grupe kad vam konj sa tetovazom juznog fronta vodi navijanje po sred Niksica?!!
    pa taj momak je iz niksica nije dosa iz beograda.a sigurno je da je sitacija drukcija dabo reagova kako treba jer se zna da je on jedini pravi vodja fapovaca.dabo bate moj je predlog da ne dozvoljavas vise nikome da dolazi da vodi navijanje izuzev tebe i jednog jos momka koji bi te mijenja.ne moze na utakmicu po 10 ljudi da se mijenja u vodjenju navijanja jer nije to tribina od 500 ljudi no 50,60.i onu djecu isto treba ocerat.znaci skroz iz maknut od fapovaca,a ne da izgleda ko da je tribina centralni vrtic.ja nijesam bas upucen u taj navijcki dozivljaj ali su ovo neki moji predlozi a mislim da su dobri.opet jos jednom da pozdravim JEDINOG vodju masina

  10. #1160
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Dabo, oplodi ga.
    Slazem se.

  11. #1161
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    266
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znam sta je! ovo je dabo napravio dva profila!!! lukav li si dabovicu

  12. #1162
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Nikad covjek od njega.

  13. #1163
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dabo, izdrzi Dabo!
    Ajmo ruke gore za pravog vodju!

  14. #1164
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Stadion Željezara
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes imam 10 profila a jadan i ovaj sam jedva napravio :applause: .Dogovor je uvijek bio da 2-3 čovjeka vrte pjesme,a na termin "vođa" dobijam instant ospice,više volim kad me zovu gospodine,iako sam svjetlosnim godinama udaljen od gospode.Đecu ne treba ćerati,omladina nam treba,možda će nekad od tih klinaca nastati dobri navijači.Drugarstvo je osnov svega volim i ja vas!
    Stand your ground.

  15. #1165
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dabo View Post
    Jes imam 10 profila a jadan i ovaj sam jedva napravio :applause: .Dogovor je uvijek bio da 2-3 čovjeka vrte pjesme,a na termin "vođa" dobijam instant ospice,više volim kad me zovu gospodine,iako sam svjetlosnim godinama udaljen od gospode.Đecu ne treba ćerati,omladina nam treba,možda će nekad od tih klinaca nastati dobri navijači.Drugarstvo je osnov svega volim i ja vas!
    Bravo Dabas! Bravo! Pravi si vodja. Jedini vodja. Nemoj da te ko zamijenio.

  16. #1166
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    prijepodne u sutomore,pijem kafu,a uvece u kafanu
    Posts
    227
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i meni je too glupu da kazem vodja,ali sigurno coek koji je najvise uradio za fap masinu.nemam ja protiv djece i omladine od recimo 15 godina nista ali na proslu utakmicu je bilo dosta djece od nekih 10 godina na tribinu.e to vec nemoze.nedaj boze da bude neka frka pa sta bi se desilo sa tom djecom.ovako da je tu 50 normalnih momaka da navija to vec moze.takodje postujem to sto kazes da ce biti 2,3 momka da vode navijanje.ti i recimo jos jedan.ali taj sto bude vodio mora da ima harizmu za vodju a ne da bude neki blavor.svaka grupa to ima.jednog vodju koji je dokazan daje broj 1.eto varvari imaju caku.grobari onoga kimija.delije saviju.a fapovci daba.i ta tebe pitam dabo posto si ti najkompetentniji da mi odgovoris.jeli ti izgleda malo djetinjasto kad citava tribina dodje u crveno?pitam te iz razloga posto gledajuci neke klipove na jutjub i slike vidi da sve ozbiljne grupe ne nose boje svoga kluba nego vise neke tamne kombinacije.ziv bio

  17. #1167
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Nose ultra obiljezja, a tribina FM nikad nije bila nesto ultra orijentisana.

  18. #1168
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    prijepodne u sutomore,pijem kafu,a uvece u kafanu
    Posts
    227
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mozes li mi pojasnit ultra obiljezja sta je to?ja koliko znam fap masina prati engleski stil a bas englezi prati taj stil oblacenja koji sam pomenuo gore

  19. #1169
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    FM prati engleski stil navijanja, ali ne mora da znaci da mora da prati i stil oblacenja. Ljudi nose sta zele. Neko dres, neko majicu FM, neko se obuce ultra(ultra za nase standarde naravno, posto ultrasi iz Evrope nose na sebi koju stotinu eura odjece). Ultra obiljezja si sam naveo.

  20. #1170
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    prijepodne u sutomore,pijem kafu,a uvece u kafanu
    Posts
    227
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bate meni bas izgleda to vjestacki nekako.evo ja nikad ne nosim crvenu majicu pa sam je nosio u nedjelju.mislim da ni ostali to ne nose.nego kad dodju na celik misle da moraju jer je kao to navijacki.pogledaj evo varvare kako nekako to ozbiljnije izgleda u odnosu na fap
    http://img514.imageshack.us/img514/2501/img0094p.jpg
    u
    nedjelju sam vidio lika koji je na sebe ima crvenu majicu,crveni sorc plus sto je na glavu drza crvenu majicu.ja mislim da to tako ne treba i siguran sam da taj momak to tako ne nosi zato sto voli nego vise zbog toga sto nije bas upucen.a mozda kad sledeci put fap bude radio majice neke rade u nekim bojama drugim a ne samo crvenim.opet kazem bas ne pratim te stilove navijanja i ne znam puno,ali mislim sto je problem obuc obicne fartmerke i duk ili trenerku obicnu.a prije svega navijac je tu da navija jer jedino tako pomaze igracima a ne po bojama kako je obucen.volio bi da mi dabo odgovorio kako je njegovo misljenje u vezi ovoga

  21. #1171
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Necesh ti druzhe nikad ukapirat izgleda... Fap mashina nema nikakve veze sa ostalim ultra grupama, mozhesh da dodjesh go ako zhelish, tvoj izbor... Mi necemo nikom sa strane da izgledamo ozbiljno ili neozbiljno, dolazimo tu radi nas i kluba, ne zbog toga kako ce nas neko drugi dozhivjeti...
    #fakenews

  22. #1172
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    prijepodne u sutomore,pijem kafu,a uvece u kafanu
    Posts
    227
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa ne spominjem ja to ultra ne znam bas ni sta je to.nego kazem kako te crvene majice izgledaju vjestacke

  23. #1173
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bohemia View Post
    bate meni bas izgleda to vjestacki nekako.evo ja nikad ne nosim crvenu majicu pa sam je nosio u nedjelju.mislim da ni ostali to ne nose.nego kad dodju na celik misle da moraju jer je kao to navijacki.pogledaj evo varvare kako nekako to ozbiljnije izgleda u odnosu na fap
    http://img514.imageshack.us/img514/2501/img0094p.jpg
    u
    nedjelju sam vidio lika koji je na sebe ima crvenu majicu,crveni sorc plus sto je na glavu drza crvenu majicu.ja mislim da to tako ne treba i siguran sam da taj momak to tako ne nosi zato sto voli nego vise zbog toga sto nije bas upucen.a mozda kad sledeci put fap bude radio majice neke rade u nekim bojama drugim a ne samo crvenim.opet kazem bas ne pratim te stilove navijanja i ne znam puno,ali mislim sto je problem obuc obicne fartmerke i duk ili trenerku obicnu.a prije svega navijac je tu da navija jer jedino tako pomaze igracima a ne po bojama kako je obucen.volio bi da mi dabo odgovorio kako je njegovo misljenje u vezi ovoga
    Boli me uvo kako to rade Varvari i bilo koja navijacka grupa. Imamo drugaciju navijacku kulturu od ostalih i to je to.

    Lik kojeg si naveo je clan foruma i razumije se navijanje, nego jednostavno zeli da se tako obuce i gotovo. Drugi navijaci vole da se obuku ultra, on voli da bude u crvenom i da stavi majicu na glavu. Vazno je da se ostavi tamo glas, a odjeca nije bitna toliko.

    Ja prvi nijesam bio na tribinu godinu dana, vratio sam se u nedjelju i povukao poslije pola sata zbog nekih razloga. Tako da bas nijesam kompetentan da govorim u ime FM, pa ce ti neko drugi bolje objasniti i ovo je previse.

    edit: mada ti se evo nista i ne moze objasniti.
    Last edited by Albatros; 17-08-11 at 14:50.

  24. #1174
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja se razmisljam da se sledeci put obučem kao ultras totalni, znači armanijeva košuljica (raskopčana do 3 dugmeta od kragne do dolje), kajla (sa krstom) i neke farmerke moderne skroz, i patike adidas retro fazon, i onda tako obučen da ne pjevam i da ne tapšem, no da samo stojim, jer je suština navijanja kako ćeš se obuć' za tribinu. Samo imam dilemu oću li naočare Dolce&Gabbana stavit', ili je to previše ultra?
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  25. #1175
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    prijepodne u sutomore,pijem kafu,a uvece u kafanu
    Posts
    227
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


    pogledajte na 6.53 i neka mi neko objasni sto je nenormalno da se ljudi oblace ka ova nekolika momka.obicna jakna i farmerice i cao.sigurno nijesu dolce gabana i ostala.meni oni vise normalnije i prirodnije izgledaju ovako obuceni no oni sto preko dukserica oblace majice

Page 47 of 58 FirstFirst ... 3743444546474849505157 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •