Page 648 of 812 FirstFirst ... 148548598638644645646647648649650651652658698748 ... LastLast
Results 16,176 to 16,200 of 20295

Thread: Extra TV

  1. #16176
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tonipf View Post
    ubrzo se prelazi na telemach,čim istekne ugovor pa neka prezla i dalje broji korisnike
    Broji ih Agencija... Ubuduce govori onako kako zaista jeste!

    Quote Originally Posted by Oliver Nedeljkovic View Post
    Dje si bio?
    Ovo je mali korak za tcom,ali veliki za covjecanstvo,kucam na brzinu,cekaju me moji da gledamo dw,sky news i tv5 monde,zahvaljujuci vama porodica na okupu opet,jeeeee
    Ja ti ne mogu obecati da cu biti dobar,ujutru cu da raskinem ugovor,pa neka sam potpisao na dvije godine,bas me zanima na koji clan ugovora imate namjeru da se pozovete,da bi sprijecili moju namjeru,
    Na tv nema nista,osim istih filmova skoro svaki drugi dan iste prikazujete,kazino,losi momci,sakal,transporter.....vise ih i baba moja gluva prepoznaje.....a internet,zanimljiv,bolji mi je WiFi od komsije,pa cu radije njemu placati.....
    Niko te nece sprijecavati da (nasilno) prijevremeno prekines 2-godisnji Ugovor sa Telekomom, ali ces SVAKAKO platiti svaki cent, za penale koji u takvim situacijama nastupaju!! Pa ti izvoli, kako tebi (najbolje) odgovara. :*

    Sadrzina programa kao i izbor filmova odredjuju emiteri, a ne Telekom. Telekom samo ima obavezu da prenese signal bez ikakvih smetnji, do krajnjeg korisnika. Za kvalitet slike, tona, programskog sadrzaja i nepostovanje istog od strane emitera, najmanji je problem Telekoma!

    Bolje ti je da se otkacis od komsijinog WiFi, jer, eticki, nije lijepo da koristis nesto, sto neko drugi placa (mada ovo je Balkan u kojoj vazi princip, jedan sadi - drugi vadi ili jedan radi - drugi se ladi...).
    A inace taj komsija koristi usluge Telekoma ili nekog drugog?

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    KDS - M-Kabl, Cabling, klasicna kablovska
    MMDS - Telemach
    DTH - Total TV

    Sto ce reci da Extra TV nema vise monopol, Total i Telemach su ista firma i jaci su.
    DTH - Total TV + obicna satelitska! Nije DTH samo Total, i zato nemoj to ubuduce da zanemarujes...

    Extra TV je startovao, mogu slobodno reci, POSLEDNJI (30. 11. 2007. godine) i samim tim, NIJE NIKADA NI IMAO MONOPOL! Kad na trzistu, postoji vise subjekata, reci kako jedan subjekt ima monopol je isto kao kad bi rekao, da na stolu ako ima 4 jabuke iste velicine - da je jedna veca u odnosu na ostale 3... Sto je nosnens (nemoguce)! Ne odgovara istini!

    Sto se tice "jacine", izvjestaji Agencije NESUMNJIVO 5 GODINA ZAREDOM, Telekom svrstavju u LIDERA! Dalja prica o konkurentima i njihovom zbrajanju u redove, jer kao takvi su mnogo "jaki", je izlisna i podsjeca na onu komunisticku krilaticu "Nas i Rusa 100 miliona"... Smijesno.

    Cak i ako ih brojis zajedno, imaju skoro koliko i Telekom samostalno! Hhahahahha

    A kvalitet i pouzdanost Telekoma sa ostalim matracima je zahvalna kao kad bi uporedivali "trku" zeca i puza....

    Pozz.
    Last edited by prezla; 20-08-15 at 13:13.
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  2. #16177
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    podseca li vas ovak prezla na jednog forumasa ? on je isto ovako branio dok ne ode iz firme .

  3. #16178
    Join Date
    May 2005
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    95
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni vec drugi dan ne radi Extra trio! Znaci nista od toga, ni televizija ni internet ni telefon. Po pozivu na 1500 juce ujutro obavjestili su me da je do njih greska i da ce to ispraviti u toku dana. Popodne sam dobio odgovor imaju problema na toj lokaciji (Zagoric) ali da rade na tome i da ocekuju da proradi vrlo brzo. Jos uvijek nista ne radi...do sada sam mislio da su losi ali ovo je prevazislo sve granice.

  4. #16179
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne moze sve u istom trenu, za neke probleme treba vise vremena... Moras biti strpljiv.

    Inace zakonski ti moraju to rijesiti u roku od 8 dana - od dana prijave, pa sam izracunaj....

    @brodomaketar, ovo je tema o ETV, a ne o meni i "jos nekim forumasima"... Stvarno nevjerovatno ko sve danas postuje na forumima... Lupa gluposti i skuplja postove...
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  5. #16180
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Ma sta jadan to bulaznis.

    Meni nije radio internet 1 dan. A radim posao od kuce i ne mogu bez neta. Logicno.

    Zovi ne zovi. Bice sjutra bice preksjutra. I na kraju donesose ruter novi i gle cuda. Ne radi fixna mreza. Docicemo da poravimo u toku dana. Evo vec 7 dana ne radi fixni tel. I to kaze on sam do rutera je. Pas majku

    Sent from my LG_G3 using Tapatalk

  6. #16181
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Prezla,nema potrebe da se ljutis i spocitavas
    Prihvatam da "Telekom samo ima obavezu da prenese signal bez ikakvih smetnji, do krajnjeg korisnika."
    Bira li Telekom ciji ce signal da prenese?Mislim da bira,samo ce cudim sto ne izaberu nesto novije,nesto da izmijene,a ne programe koji svaki dan isto emituju.
    Mada me sama tv i ne interesuje,internet mi je prioritet,ali vjeruj mi,redovno,cak i dok ovo kucam pada WiFi,i kad opet idem na search izbaca mi nikola,milica,sanja,kafekafe....,sa full signalom.
    Komsijin WiFi ne koristim,i ne pada mi na pamet da nesto tudje koristim,mada mi je gore pomenuti nikola,rekao nema problema,i ne koristi vase usluge.
    Tako da cu ja bez obzira na penale i ne znam sta da raskinem ugovor,a da cu to kao sto ti rece SVAKAKO platiti,hocu ali ne sto biste izmislili nacin da ja to platim,nego sto sam takav covjek,a da sam drugaciji ja vam to SVAKAKO ne bih platio.

  7. #16182
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Ma sta jadan to bulaznis.

    Meni nije radio internet 1 dan. A radim posao od kuce i ne mogu bez neta. Logicno.

    Zovi ne zovi. Bice sjutra bice preksjutra. I na kraju donesose ruter novi i gle cuda. Ne radi fixna mreza. Docicemo da poravimo u toku dana. Evo vec 7 dana ne radi fixni tel. I to kaze on sam do rutera je. Pas majku

    Sent from my LG_G3 using Tapatalk
    Posto koristis net i nijesi ga imao 1 dan, a onda ti ne radi fixna mreza tj. fixni telefon, govori da je pogresno podesen parametar za fixnu telefoniju, i takav neces imati fixni ne 7 nego 77 dana. Pozovi 1500 i zatrazi da ti to odrade kod njih tj. podese parametre. Net imas? TV (ako koristis) imas? Samo fixni nemas? Ako je tako, onda je do parametara na ruteru...
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  8. #16183
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Oni kazu da to na ruteru u opste ne radi. Tako da im hebem sve

    Sent from my LG_G3 using Tapatalk

  9. #16184
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oliver Nedeljkovic View Post
    Prezla,nema potrebe da se ljutis i spocitavas
    Prihvatam da "Telekom samo ima obavezu da prenese signal bez ikakvih smetnji, do krajnjeg korisnika."
    Bira li Telekom ciji ce signal da prenese?Mislim da bira,samo ce cudim sto ne izaberu nesto novije,nesto da izmijene,a ne programe koji svaki dan isto emituju.
    Mada me sama tv i ne interesuje,internet mi je prioritet,ali vjeruj mi,redovno,cak i dok ovo kucam pada WiFi,i kad opet idem na search izbaca mi nikola,milica,sanja,kafekafe....,sa full signalom.
    Komsijin WiFi ne koristim,i ne pada mi na pamet da nesto tudje koristim,mada mi je gore pomenuti nikola,rekao nema problema,i ne koristi vase usluge.
    Tako da cu ja bez obzira na penale i ne znam sta da raskinem ugovor,a da cu to kao sto ti rece SVAKAKO platiti,hocu ali ne sto biste izmislili nacin da ja to platim,nego sto sam takav covjek,a da sam drugaciji ja vam to SVAKAKO ne bih platio.
    Kvalitet sadrzaja na nekoj TV stanici je iskljuciva nadleznost i odgovonost te stanice/emitera...

    Vecina TV emitera i nema kvalitetan sadrzaj, tu cu se slozit s tobom, ali nijesi bas u pravu, kada si dao zakljucak kako Telekom bira kanale... Telekom moze ubaciti u ponudu SAMO one kanale za koje ne postoje ekskluzivnih prava drugih operatera da ih prenose, kao sto je slucaj sa SK i jos nekim...
    Za ostale koje vec postoje u ponudi, mislim da ih ima dovoljno, a ako ti je to malo, imas dodatne pakete...

    Znaci ti na temi o ETV, komentarises net? Koliko sam te shvatio, ti imas problem sa jacinom rutera tj. imas problem sa dometom signala?? Rjesenje ti je da taj ruter prebacis na tom mjestu, odakle pristupas netu ili da u blizini rutera koristis net.... Jesi li u kuci na sprat, pa ti je ruter u prizemlju, a ti na sprat?? Ili pristupas netu izvan kuce/objekta?

    Zidovi kuca i zgrada znaju zadati problem WiFi signalu, cak i krosnja drveca je prepreka... To je sada vec nerjesiv problem, koji se moze samo umanjiti a nikako rijesiti u potpunosti... Jer ruteri koriste mikrotalasno EM frekventno podrucje, koje je itekako podlozno atmosferskim uticajima i fizickim preprekama...

    Sto se tice placanja racuna, placas JER MORAS, a ne jesi li dobar (kao covjek) ili ne... Para nema oci pa tako i ne gleda ko je ima... A svjedoci smo da je vise imaju oni koji nijesu ni malo dobri.... No skrenusmo sa teme...

    Plati i koristi servis. Ne plati nema servisa. Prosta matematika i logika....

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Oni kazu da to na ruteru u opste ne radi. Tako da im hebem sve

    Sent from my LG_G3 using Tapatalk
    Kad iskljucis ruter, radi li ti fixni telefon? Bice onda da nijesi (fizicki) povezan na IMS....
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  10. #16185
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    neko ko je ovde po zadatku (citaj bot) mi spocitava da skupljam postove . da nije tuzno bilo bi smijesno . ali kakva firma takvi i zaposleni

  11. #16186
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Znas kako,ovim postom bih zavrsio prepisku sa tobom,
    Izvinjavam se sto na temi Extra TV,napisah o netu,nadam se da nije neka fatalna greska,
    Zivim u zgradi,nema krosnje,nema zida,nema sprata,nema nikakve fizicke barijere,comp mi je udaljen od rutera 5(pet)koraka,visok sam 189,pa racunaj odoka,nemam metar da mjerim,e zbog tih pet koraka,zbog takvog signala,prestajem da koristim vase usluge.
    Nidje ne rekoh ni da sam dobar covjek,niti da imam para,mada ima fukare koja nema gaca na p...o,a ima i bogatih koji su dobri ljudi,nije na meni ni da sudim,niti me zanima,platicu jer placam svoje obaveze,zbog toga,a imam i nacin da vam nista ne platim(vjeruj mi)
    A ovo,plati i koristi,ne platis nema servisa,ne bih komentarisao,to bi trebalo i djeci u zabavistu da je jasno.
    Cak se iskljucivo zbog tvog arogantnog odnosa prema jos uvijek aktuelnim korisnicima,koliko vidim tvoje firme,razmisljam da platim racun za avgust,a da vi pokusate da naplatite,kako ti rece penale.

  12. #16187
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    neko ko je ovde po zadatku (citaj bot) mi spocitava da skupljam postove . da nije tuzno bilo bi smijesno . ali kakva firma takvi i zaposleni
    Rece i prikupi (jubilarni) 1000-ti post... Juuuupiiiiii....

    Bavis se ljudima, a ne temom, na koju postujes... Ako to ne vidis, ni radnici Telekoma ti nece pomoci... Zao mi je.
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  13. #16188
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    prezla nazalost ti si potpuno nebitan lik ovdje . shvatam te radis za platu i to je ok
    stariji forimasi se sjecaju gospodjice koja je prestavljala monet po nickom velikaMO i zaista je bila od koristi .
    inace za tvoji informaciji na ovom forumu sam od prvog dana a pod ovim nickom samo hiljadu postova . najmanje u ovim temama . zamisli postoji zovot i van posla .

  14. #16189
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Plati i koristi servis. Ne plati nema servisa. Prosta matematika i logika....
    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Posto koristis net i nijesi ga imao 1 dan, a onda ti ne radi fixna mreza tj. fixni telefon, govori da je pogresno podesen parametar za fixnu telefoniju, i takav neces imati fixni ne 7 nego 77 dana.
    Da li tcom umanjuje iznos racuna proporcionalno za taj period dok nije pruzao usluge?




    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Posto koristis net i nijesi ga imao 1 dan, a onda ti ne radi fixna mreza tj. fixni telefon, govori da je pogresno podesen parametar za fixnu telefoniju, i takav neces imati fixni ne 7 nego 77 dana. Pozovi 1500....
    Ako mu ne radi fiksni - onda jedino da ih kontaktira sa drugog broja.

  15. #16190
    Join Date
    May 2005
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    95
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Ne moze sve u istom trenu, za neke probleme treba vise vremena... Moras biti strpljiv.

    Inace zakonski ti moraju to rijesiti u roku od 8 dana - od dana prijave, pa sam izracunaj....

    @brodomaketar, ovo je tema o ETV, a ne o meni i "jos nekim forumasima"... Stvarno nevjerovatno ko sve danas postuje na forumima... Lupa gluposti i skuplja postove...
    Ej u 21. vijeku ja 2 dana nemam bukvalno nista u kuci (ponavljam, ni internet, ni televizija, ni telefon) i moram da budem strpljiv?!? Pa dje mi to zivimo ejjj??? Znaci zakonski oni svaki mjesec mogu po 8 dana da me ostave bez ikakve tehnologije u kuci? Onda taj zakon ne valja! A promijenicu Telekom makar se morao seliti odavde koliko su strucni i azurni!

  16. #16191
    Join Date
    May 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    168
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi je li moguce da ovi iz Total-a 7 dana ne mogu da dodju da zamijene risiver, po meni je to Total-no neozbiljno

    Sent from my D5103 using Tapatalk

  17. #16192
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    čitam redovno ovu temu i ne mogu da se otmem utisku da pretjerujete u očekivanjima.....mislim, ok, plaćam nešto i oću da to nešto imam 24/7 ali ako se dogodi problem, pa majku mu, problem se prosto dogodi...koristim ekstra trio i nije da nemam primjedbi, imam, ali uvijek su bili ljubazni kad smo ih nazvali i uvijek su bili prilično ekspeditivni...koristim i bbm ali to su dva svijeta, tako da sad uz ekstra trio prelazim na m-kabl...ali internet mi je bez zamjerke tako da ne bih zasad mijenjala....vidjećemo što će biti kad ovaj m-kabl počnem d koristim
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  18. #16193
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,540
    Thanks Thanks Given 
    2,172
    Thanks Thanks Received 
    998
    Thanked in
    440 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    vidjećemo što će biti kad ovaj m-kabl počnem d koristim
    @zvoncice tek ces onda da vidis kakvo si extra smece godinama placala

  19. #16194
    Join Date
    May 2005
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    95
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma i trebaju da nas pisa.u kad je kod nas sve normalno i kad nas na sve mogu naviknut'!

  20. #16195
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prezla ajde mi objasni zasto su opet zastitil rts i zasto sada ne mogu da gledam vojvodinu, kad niko drugi nije otkupio prava, idioti iz etv

    Послато са HUAWEI G700-U20 уз помоћ Тапатока

  21. #16196
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ivan007 View Post
    Prezla ajde mi objasni zasto su opet zastitil rts i zasto sada ne mogu da gledam vojvodinu, kad niko drugi nije otkupio prava, idioti iz etv

    Послато са HUAWEI G700-U20 уз помоћ Тапатока
    Imaš na rtv vojvodinu
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. #16197
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da, samo kad bi na bilo rtv vojvodine na glupom etv

    Послато са HUAWEI G700-U20 уз помоћ Тапатока

  23. #16198
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    30
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Imaš na rtv vojvodinu
    Kad bi je bilo na glupom etv

    Послато са HUAWEI G700-U20 уз помоћ Тапатока

  24. #16199
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,609
    Thanks Thanks Given 
    408
    Thanks Thanks Received 
    283
    Thanked in
    173 Posts

    Default

    Kako se resetuje extra tv uredjaj ?

  25. #16200
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,035
    Thanks Thanks Given 
    1,149
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    645 Posts

    Default

    Najlakse uzeti jedan malj pa sve po njemu dok komada ne ostane. Ja kad zablokira ga resetujem tako sto ga iskljucim iz struje pa ukljucim.

    Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Page 648 of 812 FirstFirst ... 148548598638644645646647648649650651652658698748 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •