Page 576 of 812 FirstFirst ... 76476526566572573574575576577578579580586626676 ... LastLast
Results 14,376 to 14,400 of 20295

Thread: Extra TV

  1. #14376
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    577
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Bice svakodnevno ubacivani po 5 novih kanala...
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  2. #14377
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Inace, ne radi im ovaj servis (LiveToVod) za gledanje emisija u prethodnih 48h.

  3. #14378
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Ja nisam ljubitelj Pink produkcije, ali bolje je uzeti Pink paket sa 30 kanala, koliko će ih biti, nego npr. HBO paket, sa dva kanala, i konstantnim reprizama.
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  4. #14379
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Kakav crni Pink, dajte te SK kanale...
    ... Najlakši način da vam ime dospije u novine je da ih čitate dok prelazite ulicu ...

  5. #14380
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    SK kanale nikad, ali NIKAD, nećemo imati na Extra TV-u, kako vam to ne ide u glavu više??? Uzmite Total, pa gledajte SK, ne kukumavčite svako malo ovdje za tim. Ja koristim oboje, kod ovih sam uzeo i Arenu, i gledam sve. Svako zadovoljstvo se plaća. Nema džabe ni u babe.
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  6. #14381
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by donni_brasko View Post
    SK kanale nikad, ali NIKAD, nećemo imati na Extra TV-u, kako vam to ne ide u glavu više??? Uzmite Total, pa gledajte SK, ne kukumavčite svako malo ovdje za tim. Ja koristim oboje, kod ovih sam uzeo i Arenu, i gledam sve. Svako zadovoljstvo se plaća. Nema džabe ni u babe.
    NIKAD ne reci NIKAD.
    imam i ja i Total i Extra, nije problem... a sa druge strane ubijedjen sam da mi je baba ziva i da je ona vlasnica T-coma ili SBB-a da bi meni bilo dzabe...al to je valjda od baba do babe...
    ... Najlakši način da vam ime dospije u novine je da ih čitate dok prelazite ulicu ...

  7. #14382
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    577
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ode pretplata euro gore, toliko kostaju Pinkovi kanali.
    Bosanski operateri od septembra digli pretplatu, poslednja je Elta koja je danas digla, kad se ocekuje da super awesome Extra TV digne mjesecnu pretplatnu osnovne ponude?
    3 kanala u osnovnom paketu (dzabe) ostalo u dodatno paketu od 01.11.
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  8. #14383
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Cudno Emile, jako cudno moram ti reci. Pink je trazio da bude u osnovnoj ponudi da bi imao tih zagarantovanih euro po korisniku. Mislim dobar potez T-Coma sto je u posebnom paketu i sto niste natovarili korisnicima da placaju to ******, ali Pink tu nista ne dobija realno ,a pare su im bas neophodne.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  9. #14384
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,434
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emill View Post
    3 kanala u osnovnom paketu (dzabe) ostalo u dodatno paketu od 01.11.
    Jel se zna koja 3 će biti u osnovnom paketu tj džabe? :mrgreen:

  10. #14385
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by donni_brasko View Post
    Ja nisam ljubitelj Pink produkcije, ali bolje je uzeti Pink paket sa 30 kanala, koliko će ih biti, nego npr. HBO paket, sa dva kanala, i konstantnim reprizama.
    A cega brate, 4:3 slika, zuti titlovi skinuti sa interneta, ljudi sa titlovi.com potpisani, sve je to na divlje radjeno. Na nekim filmovima sprski, na nekim hrvatski, na nekim srpsko-hrvatski, stalne reprize. Premium i Pink 2 su jedini ok, ali ne moze to ni u snu da se poredi sa HBO. No bar ce ljudi imati da pogledaju dobar film, ko umije sa torentima nijedan film i seriju nece gledati na TVu, nije poludio.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  11. #14386
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Ovo sto T-com radi sa kanalima je isto kao da kupis novi Mercedes S i koristis ga za ceranje drva...
    ... Najlakši način da vam ime dospije u novine je da ih čitate dok prelazite ulicu ...

  12. #14387
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    A cega brate, 4:3 slika, zuti titlovi skinuti sa interneta, ljudi sa titlovi.com potpisani, sve je to na divlje radjeno. Na nekim filmovima sprski, na nekim hrvatski, na nekim srpsko-hrvatski, stalne reprize. Premium i Pink 2 su jedini ok, ali ne moze to ni u snu da se poredi sa HBO. No bar ce ljudi imati da pogledaju dobar film, ko umije sa torentima nijedan film i seriju nece gledati na TVu, nije poludio.
    Za torente treba dobar internet, neograničen. Svi znamo da iz nekog razloga favorizuješ Total TV po ovom forumu, što je tvoja lična stvar, nemam ništa protiv toga. Ali, da mi kažeš da je bolje za 5 € da imam 2 kanala umjesto 30, e prećera ga vala... Ja HBO pratim duže nego mnogi od vas, i znam ponudu. Svakog mjeseca 4-5 premijera, ostalo reprize...
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  13. #14388
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Ne razumijem kakve veze Total sad ima, ima i u Total Pink paket sto godina, pa mi nikad nije ni palo na pamet da se pretpatim. Dok sam jedno vrijeme drzao HBO, kad sam vidio da nema svrhe jer cu uvijek prije sve sto mi treba naci na torente. ALi kvalitet slike, 16:9, kvalitet titlova, pracenje seme, sve je to na strani HBOa, ubjedljivo. Kao razlika izmedju crno - bijelog i kolor TVa. I mnogo je manje repriza nego na Pinku, pa ako si ikad imao Pink otkljucan znas da je to prelivanje sa jednog na drugi kanal. Nije ni sad drugacije, samo pogledaj komentare po rtv forumu, rekoh vec koja su dva kanala dobra, a maksimalno su se usrali u Pink Family koji je bio najbolji.
    Mogli su ljudski da naparve paket, da imaju 7 kanala u vr' glave i da imaju sjajnu ponudu. Ovako su isli na masivnost, ici ce i dalje, uvijek ce biti onih koji tako razmisljaju, vau, 30 kanala, vrijedi tih para. Ja ne gledam tako.
    Evo Prva sigurno nece imati vise od 5-6 kanala. Ali ce to nadam se spakovati kako treba. Iako cu tesko i njih gledati, jer ne znam za sta mi sluzi internet sem da skidam filmove i serije.
    Last edited by Jakuza; 04-10-13 at 12:52.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  14. #14389
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    782
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Ne razumijem kakve veze Total sad ima, ima i u Total Pink paket sto godina, pa mi nikad nije ni palo na pamet da se pretpatim. Dok sam jedno vrijeme drzao HBO, kad sam vidio da nema svrhe jer cu uvijek prije sve sto mi treba naci na torente. ALi kvalitet slike, 16:9, kvalitet titlova, pracenje seme, sve je to na strani HBOa, ubjedljivo. Kao razlika izmedju crno - bijelog i kolor TVa. I mnogo je manje repriza nego na Pinku, pa ako si ikad imao Pink otkljucan znas da je to prelivanje sa jednog na drugi kanal. Nije ni sad drugacije, samo pogledaj komentare po rtv forumu, rekoh vec koja su dva kanala dobra, a maksimalno su se usrali u Pink Family koji je bio najbolji.
    Mogli su ljudski da naparve paket, da imaju 7 kanala u vr' glave i da imaju sjajnu ponudu. Ovako su isli na masivnost, ici ce i dalje, uvijek ce biti onih koji tako razmisljaju, vau, 30 kanala, vrijedi tih para. Ja ne gledam tako.
    Evo Prva sigurno nece imati vise od 5-6 kanala. Ali ce to nadam se spakovati kako treba. Iako cu tesko i njih gledati, jer ne znam za sta mi sluzi internet sem da skidam filmove i serije.
    sve stoji, sem sto nije svaki korisnik kao ti toliko vican skidanju, titlovanju i sl. vecina korisnika to i ne umije da napravi, tako da je za njih sto vise kanala bolje, prosto receno.
    btw, kazu da pink ima cca 7.000 filmova, dok prelivanje ne dosadi, proci ce dosta vremena.

  15. #14390
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Znam ja sta oni kazu, ali ljudi se vec zale da se prelivaju konstantno. U pravu si, sirokim masama ce sigurno dobro doci da imaju uvijek da pogledaju film jer ni 5% ne zna sa torentima, warezom i sl. Ne vjerujem da ce mnogo njih uzeti paket, ali kapiram da ce u osnovnoj ponudi biti Pink Premium i samo je on dovoljan korisnicima
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  16. #14391
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nsparks View Post
    sve stoji, sem sto nije svaki korisnik kao ti toliko vican skidanju, titlovanju i sl. vecina korisnika to i ne umije da napravi, tako da je za njih sto vise kanala bolje, prosto receno.
    btw, kazu da pink ima cca 7.000 filmova, dok prelivanje ne dosadi, proci ce dosta vremena.
    obrati paznju kad ubace pink action 2 i 3. Ako ne bude 80 odsto dana filmovi sa Dolfom, Staloneom i Čakom ukljucicu pink paket mjesec

  17. #14392
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Ti filmovi se inace vrte od 2008. godine, imao sam ih kad sam uzeo Total, pa svaki put kad sam produzavao ugovor ih dobijao besplatno po tri mjeseca. Cus Action 2 i 3 i Movies 2 i 3, nevjerovatne stvari
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  18. #14393
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    577
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Cudno Emile, jako cudno moram ti reci. Pink je trazio da bude u osnovnoj ponudi da bi imao tih zagarantovanih euro po korisniku. Mislim dobar potez T-Coma sto je u posebnom paketu i sto niste natovarili korisnicima da placaju to ******, ali Pink tu nista ne dobija realno ,a pare su im bas neophodne.
    svaki peti korisnik ce aktivirati Pink paket, pa ti ispada na isto
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  19. #14394
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Ni ti ne vjerujes u to
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  20. #14395
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Ja sam rekao I ponovicu, Total-a koci to sto je 50e ta ugradnja , da to maknu znam licno 10 ljudi sto bi se odmah makli sa Extra tv-a jer jednostavno je ljudima puno 50e da pljunu za nista u stvari. Mozda zvuci jeftino al puno je 50e, ne znam sto neku akciju ne naprave

  21. #14396
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    rekose mi neki prijatelji iz telekoma da je moguce da brzo ubace hbo hd.

  22. #14397
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by citizen View Post
    Kakav crni Pink, dajte te SK kanale...
    SK će se uvesti kad i snimljene emisije budu mogle da se prebace na fleš memoriju. Ne može zasebno, mora u paketu (zbog platforme, valjda)

  23. #14398
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar
    Posts
    1,666
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    150
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Veceras na Pink Film megapremijera...film "OTPISANI". Sutra vece film za porodicu "OTPISANI"....a u nedelju,u vecernjem bioskopu premijera filma "OTPISANI" Sve to na vasem Pink filmu

  24. #14399
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    kad će novi pinkovi kanali ? :biggrin:
    Last edited by cardozo; 07-10-13 at 13:53.

  25. #14400
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    782
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Sjutra jos pet.

Page 576 of 812 FirstFirst ... 76476526566572573574575576577578579580586626676 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •