Page 641 of 812 FirstFirst ... 141541591631637638639640641642643644645651691741 ... LastLast
Results 16,001 to 16,025 of 20295

Thread: Extra TV

  1. #16001
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,959
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    9,849
    Thanked in
    3,736 Posts

    Default

    Pa no sto je tih 6e no pretplata za telefon, sto se pravis pametan? Prije neki dan sam uveo adsl na jednu lokaciju i pitah ih sto im znaci te 6e? Pretplata za telefonsku liniju, dobih odgovor. Tako da nije ***** no se pas posra'
    War. War never changes.

  2. #16002
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ovaj nexus4 cim je ovoliko zapeo za internet picom-a, mora bit radnik istog sto ne bi bio prvi put da se radnici te lopovske firme odje dopisuju jedni s drugima i propagiraju usluge, jer niko drugi pri zdravoj pameti ne ide protiv svog dzepa i zivaca pa uvodi picom umjesto jeftinijih i kvalitetnijih alternativa.

  3. #16003
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,572
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Pa no sto je tih 6e no pretplata za telefon, sto se pravis pametan? Prije neki dan sam uveo adsl na jednu lokaciju i pitah ih sto im znaci te 6e? Pretplata za telefonsku liniju, dobih odgovor. Tako da nije ***** no se pas posra'
    I min ugovora je 18 mjeseci na isti...
    Tu es mon héro!

  4. #16004
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,538
    Thanks Thanks Given 
    2,172
    Thanks Thanks Received 
    997
    Thanked in
    439 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    Ovaj nexus4 cim je ovoliko zapeo za internet picom-a, mora bit radnik istog sto ne bi bio prvi put da se radnici te lopovske firme odje dopisuju jedni s drugima i propagiraju usluge, jer niko drugi pri zdravoj pameti ne ide protiv svog dzepa i zivaca pa uvodi picom umjesto jeftinijih i kvalitetnijih alternativa.
    Ne radi znam decka,nego izgleda loži ovu moralnu gromadu iz telekoma..
    Last edited by METZ; 27-06-15 at 12:15.

  5. #16005
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Pa no sto je tih 6e no pretplata za telefon, sto se pravis pametan? Prije neki dan sam uveo adsl na jednu lokaciju i pitah ih sto im znaci te 6e? Pretplata za telefonsku liniju, dobih odgovor. Tako da nije ***** no se pas posra'
    Ne pravim se pametan, vec znam o cemu govorim, i sto je najbitnije, ne iskrivljujem cinjenice kao svi vi spameri sto radite masovno na ovom topicu.

    Crno na bijelo, scan racuna,



    Hoces li da i dalje zvonite da je to "pretplata za telefon"??

    MOLIM MODERATORA OVOG TOPICA DA REAGUJE, JER IMAMO ISPADE KONKURENTSKIH AGENATA KOJI NAMJERNO ZAGUSAVAJU OVU TEMU!!!

    Idite na vase topice! Zaobidjite ovaj u vezi Extra TV-a i Telekoma uopste!
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  6. #16006
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    Ovaj nexus4 cim je ovoliko zapeo za internet picom-a, mora bit radnik istog sto ne bi bio prvi put da se radnici te lopovske firme odje dopisuju jedni s drugima i propagiraju usluge, jer niko drugi pri zdravoj pameti ne ide protiv svog dzepa i zivaca pa uvodi picom umjesto jeftinijih i kvalitetnijih alternativa.
    I da je istina to sto si sada lupio, to radimo ISKLJUCIVO na temi o Telekomu, a ne na topicima o vasim "kvalitetnim", "S" kateorije kompanijama...

    Da su tvoji miljenici kvalitetni, ne bi imali 5-10% ucesca na trzistu.... No objasni to ovim (placenim) spamercicima...
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  7. #16007
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Send me location
    Posts
    7,090
    Thanks Thanks Given 
    969
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Ne lupetajte molim vas. Ne radim za nikoga samo bih da uvedem nesto da mi ispadne sto jeftinije jer stan mi stoji prazan skoro 8 mjeseci u godini.
    Razmatracu sve pakete koji su tu oko 20ak eura jer kao sto kazem, rijetko sam u mom stanu pa necu vise da molim komsije da mi daju sifru nego da imam bar neki pristup.
    Takodje od ukidanja analognog tv signala ne mogu ni tv da gledam, a da platim extra trio ili mkabl sa tv-om samo da mi stoji min pola godine ne bih.
    Ne moze se covjek ni raspitat za nesto na ovom forumu a da te neko napada... Eeee pa..

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk


  8. #16008
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,987
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Ne pravim se pametan, vec znam o cemu govorim, i sto je najbitnije, ne iskrivljujem cinjenice kao svi vi spameri sto radite masovno na ovom topicu.

    Crno na bijelo, scan racuna,



    Hoces li da i dalje zvonite da je to "pretplata za telefon"??

    MOLIM MODERATORA OVOG TOPICA DA REAGUJE, JER IMAMO ISPADE KONKURENTSKIH AGENATA KOJI NAMJERNO ZAGUSAVAJU OVU TEMU!!!

    Idite na vase topice! Zaobidjite ovaj u vezi Extra TV-a i Telekoma uopste!
    Ovo je jaka stvar.
    Kao gorivo košta 1.34e po litru, ali naknada za sipanje goriva je 5e mjesečno....


    Poslato sa pisaće mašine Note 3 dual sim
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  9. #16009
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa normalno. Mora se platiti tocilac goriva.

  10. #16010
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Ovom racunicom placaces 16,66 (za FLAT2 NET) - 15% (studentski popust) = 14.16€ + 6€ (naknada) = 20.16€.
    1. SA 15% POPUSTA ISPADE za 2 Mb/S 20 JURA. JESI LI TI PREZLA LUD ILI GLUP? ( KAO STO SE VIDI, CITIRAO SAM TVOJ TEKST IZNAD, NE TUDJ ILI MOJ )

    2. Sta je ova usluga "Taksa na kablovsku televiziju" ? ILi se ovo Pcom igra drzave pa lupa svoj porez na uslugu koju daje. Ovo je prosto /\.

    3. ~75 jura za 5 Mb/s, TV i par centi telefona. Svaka ti cast (skidam ti kapu) kad zaradjujes toliko, da ovolike pare dajes mjesecno samo za jedan racun.
    Da je barem optika nego ADSL.

  11. #16011
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,116
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    86
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Interesuje me koliko bi kostalo da ubacim extra tv na 2 televizora u kuci? Total tv za opremu za 2 tv ishte 70eura.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #16012
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Da li postoji tehnička mogućnost da se:

    a) Postojeći ADSL WiFi ruter (A) poveže sa još jednim WiFi ruterom (B) žičnim putem, na taj način da WiFi ruter A bude glavni, dok se WiFi ruter B koristi samo po potrebi (u ostatku vremena može da bude i istaknut)
    b) Na isti način valjalo bi proslijediti signal od Extra TV servisa

    Ukoliko je moguće, šta mi je potrebno od dodatne opreme (pitanje a i pitanje b) i koliko to zadovoljstvo košta na mjesečnom nivou (pitanje b) kod našeg najdražeg T-Coma?

  13. #16013
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,987
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .:. View Post
    Pa normalno. Mora se platiti tocilac goriva.
    Naravno, sve pumpe praktikuju to. Upravo su najavili da kada kupiš u pekari malu kiflu od 20c plaćaš 6e zato što si ušao u pekaru...
    Quote Originally Posted by MRDzA View Post
    Da li postoji tehnička mogućnost da se:

    a) Postojeći ADSL WiFi ruter (A) poveže sa još jednim WiFi ruterom (B) žičnim putem, na taj način da WiFi ruter A bude glavni, dok se WiFi ruter B koristi samo po potrebi (u ostatku vremena može da bude i istaknut)
    b) Na isti način valjalo bi proslijediti signal od Extra TV servisa

    Ukoliko je moguće, šta mi je potrebno od dodatne opreme (pitanje a i pitanje b) i koliko to zadovoljstvo košta na mjesečnom nivou (pitanje b) kod našeg najdražeg T-Coma?
    Može. Kupi AP i poveži ih preko LAN kabla.

    Extra TV servis bežično možeš da strimuješ putem Rukus uređaja. Koštaju oko 130e.

    Poslato sa pisaće mašine Note 3 dual sim
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  14. #16014
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Za strimovanje extra tv servisa D-Link ima mnogo jeftinije rjesenje od Rukusa, a jednako kvalitetna. Powerline adapteri.

    http://ca.dlink.com/products/connect...0-network-kit/


    Who let the dogs out

  15. #16015
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,018
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    46
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Može. Kupi AP i poveži ih preko LAN kabla.

    Ż\_(ツ )_/Ż
    Nisam 100% siguran da ce ovo da radi.
    Ja sam pokusavao isto, imam jedan router (Pirelli), preko njega se kacim na net, a na drugom spratu sam sproveo LAN kabl od njega, stavio ga u drugi router u LAN port na koji bi bili wireless klijenti i extra tv. U vecini slucajeva, Extra TV mi se ponasao tako da krene saobracaj (vide se lampice koje trepere nenormalno) i onda posle jedne sekunde zablokira slika. Onda prebacim na drugi kanal na Extra TV, i isto tako krene saobracaj pa onda opet zakoci. Kao da Pirelli blokira saobracaj ka tom drugom routeru cim krene malo veci saobracaj. Kada nakacim kabl direktno u Extra TV resiver, funkcionise normalno, ali preko drugog routera nesto nece... Probao sam vise routera na toj drugoj strani, Pirelli, Huawei (tj. svi oni koje isporucuje telekom uz Extra TV, jer sam racunao da su oni dovoljno jaki da izdrze toliki multicast/unicast saobracaj).
    Last edited by djiha; 28-06-15 at 09:29.

  16. #16016
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    1,116
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    86
    Thanked in
    55 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gentleman View Post
    Interesuje me koliko bi kostalo da ubacim extra tv na 2 televizora u kuci? Total tv za opremu za 2 tv ishte 70eura.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bilo ko?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #16017
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    100 eur i 3 svakog mjeseca... http://www.telekom.me/dodatni-stb-uredjaj.nspx


    Sent from my iPad using Tapatalk

  18. #16018
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,987
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djiha View Post
    Nisam 100% siguran da ce ovo da radi.
    Ja sam pokusavao isto, imam jedan router (Pirelli), preko njega se kacim na net, a na drugom spratu sam sproveo LAN kabl od njega, stavio ga u drugi router u LAN port na koji bi bili wireless klijenti i extra tv. U vecini slucajeva, Extra TV mi se ponasao tako da krene saobracaj (vide se lampice koje trepere nenormalno) i onda posle jedne sekunde zablokira slika. Onda prebacim na drugi kanal na Extra TV, i isto tako krene saobracaj pa onda opet zakoci. Kao da Pirelli blokira saobracaj ka tom drugom routeru cim krene malo veci saobracaj. Kada nakacim kabl direktno u Extra TV resiver, funkcionise normalno, ali preko drugog routera nesto nece... Probao sam vise routera na toj drugoj strani, Pirelli, Huawei (tj. svi oni koje isporucuje telekom uz Extra TV, jer sam racunao da su oni dovoljno jaki da izdrze toliki multicast/unicast saobracaj).
    Citirao si moj pogrešan odgovor. Ovo je bili za povezivanje računara...

    Za extra tv sam dao odgovor niže..

    Poslato sa pisaće mašine Note 3 dual sim
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  19. #16019
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,572
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Internet i tv mi se raspadaju evo nedelju dana, ako nesto snimam na tv-u internet ne radi, iako imam flat 5... I preporucili su mi da ne snimam nista kad mi treba net
    Tu es mon héro!

  20. #16020
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,494
    Thanks Thanks Given 
    1,638
    Thanks Thanks Received 
    1,726
    Thanked in
    1,034 Posts

    Default

    Nisam znao kada gledas Hd kanal,da ti je brzina neta pada na pola sa 4 na 2 mbps....

  21. #16021
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da preko bakra (adsl); jer bakar u nasim uslovima moze da provuce max do ~8 mbits podataka (realno i manje - zavisi od konkretne parice, duzine kabla itd itd). Posto i video podaci (extratv) i internet idu kroz isti bakar - hd kanali mogu uzeti otprilike 4-10 mbits (sve zavisi od konkretnog kanala) - ono sto ti ostane moze iskoristiti za internet protok.... ili za snimanje drugog kanala u pozadini. Sto znaci da nema sanse da koristis 2 hd kanala na bakru (1 snimas u pozadini; drugi gledas na tv) - izuzev ako su hd kanali u bas losoj kompresiji od 1-2 mbits.

    Optika taj problem nema jer moze provuci mnogo vise podataka nego bakar.

  22. #16022
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,908
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Ista stvar, imam neverovatno veliki problem sa Interneto zadnjih mjesec dana, mijenjao sam routere, zvao, prepodešavao, prekonfigurisao i opet ništa.


    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Internet i tv mi se raspadaju evo nedelju dana, ako nesto snimam na tv-u internet ne radi, iako imam flat 5... I preporucili su mi da ne snimam nista kad mi treba net

  23. #16023
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na RTCG2 prenosi si mec Raonica ali miksaju sa mecom Djokovica... Zar nijesu mogli da na RTCG1 prenose Djokovica, pa da imamo paralelno da gledamo oba meca? Kakav amaterizam Javnog servisa...

    @nexus4, jesi li uzimao ADSL paket?
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  24. #16024
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Jes vala drugo kolo w je toliko vazno da okupira dva kanala. Pa da su dva Crmogorca pa da donekle razumijem, tvoju konstataciju...

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

  25. #16025
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Send me location
    Posts
    7,090
    Thanks Thanks Given 
    969
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Na RTCG2 prenosi si mec Raonica ali miksaju sa mecom Djokovica... Zar nijesu mogli da na RTCG1 prenose Djokovica, pa da imamo paralelno da gledamo oba meca? Kakav amaterizam Javnog servisa...

    @nexus4, jesi li uzimao ADSL paket?
    Nisam jos jer mi ne treba trenutno, zavrsio sam sa faxom do septembra.
    Mozes li nekako provjerit da li ima opticki internet u mojoj zgradi? Na onoj mapi na sajtu pokazuje da nema ali sam cuo od par komsija da neki imaju.

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk


Page 641 of 812 FirstFirst ... 141541591631637638639640641642643644645651691741 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •