Page 667 of 812 FirstFirst ... 167567617657663664665666667668669670671677717767 ... LastLast
Results 16,651 to 16,675 of 20295

Thread: Extra TV

  1. #16651
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    1:0 za Prezlu samo

    Sent from my A536

  2. #16652
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Evo i na kraju 2:0 za Prezlu, pošto jadan nema na šta da gleda

    Sent from my A536

  3. #16653
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajde Prezla zajebavam se malo. Relax...


    Nego, nije mi jasno sto se rts skrembluje u 8 i 10, a ne u 8:45 kad pocne tekma... vidim da se to radi automatski po programskoj semi.
    Proceduralno!

  4. #16654
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Eh što

  5. #16655
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by donni_brasko View Post
    Prosvijetli me? Na PM, ako ti je lakše...
    sorry na kasnom odgovoru,tek se sjetih da nisam odg... telekom ima pravo da raskine ugovor u slucaju zloupotrebe ili nepravilne upotrebe opreme od strane korisnika,ne bih dalje,bezazleno je,ne pravi se steta nikome,ali jednostavno im pravi posao... jedan drugar je na putu da ovo sprovede u dijelo,vec su ga zvali da opomenu da ce raskinuti ugovor a onda me bas zanima koju ce silu da primjene da naplate kad su oni raskinuli

  6. #16656
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by smfilip View Post
    sorry na kasnom odgovoru,tek se sjetih da nisam odg... telekom ima pravo da raskine ugovor u slucaju zloupotrebe ili nepravilne upotrebe opreme od strane korisnika,ne bih dalje,bezazleno je,ne pravi se steta nikome,ali jednostavno im pravi posao... jedan drugar je na putu da ovo sprovede u dijelo,vec su ga zvali da opomenu da ce raskinuti ugovor a onda me bas zanima koju ce silu da primjene da naplate kad su oni raskinuli
    Pa šta joj je radio? Seksualno uznemiravao?
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  7. #16657
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    da,koristio rupu od reseta

  8. #16658
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by smfilip View Post
    sorry na kasnom odgovoru,tek se sjetih da nisam odg... telekom ima pravo da raskine ugovor u slucaju zloupotrebe ili nepravilne upotrebe opreme od strane korisnika,ne bih dalje,bezazleno je,ne pravi se steta nikome,ali jednostavno im pravi posao... jedan drugar je na putu da ovo sprovede u dijelo,vec su ga zvali da opomenu da ce raskinuti ugovor a onda me bas zanima koju ce silu da primjene da naplate kad su oni raskinuli

    Ako si pismen, vidjeces da Telekom u slucaju raskida Ugovora sa njegove strane, a sve zbog zloupotreba od strane korisnika a u vrijeme trajanja Ugovora, korisnik ce SVAKI CENT PLATITI Telekomu!!! Citaj podvuceno....

    Ja sam prije rekao da sa ovom pricom lazete i dezavuisete javnost, tako sto namjerno izvrcete cinjenice.... Spameri iz misijih rupa konkurentskog nam SBB-a... Kako se samo ne stidite??
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  9. #16659
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    skini mi se zivota jadan,niko ti se ne obraca,drugi put mi odgovaras a da te nista pitao nisam...
    u mom,kao i u par ugovora koje sam gledao nema te stavke,tako da bih te zamolio,ako te direktno ne prozovem, da mi se ne obracas. ta verzija koju ti pises je mozda neka telekom-wannabe verzija...osim toga,ja koristim extra tv jos uvijek,ne krijem to,i do skoro sam bi relativno zadovoljan,ali zbog idiotizama sa zamracivanjem na pola filma/serije/bilo cega,zato sto kao neko drugi prenosi(sport ne pratim),kao i zbog krajnje neprofesionalnosti i BEZOBRAZLUKA montera i ostalih zaduzenih za odrzavanje i popravke,i astronomskim pretplatama za smijese usluge(pogotovu internet,mene licno ostalo ne zanima,ali zbog porodice mi eto treba),na svaki nacin cu se truditi da pomognem bilo kome ko zeli da dokaze da je telekomu cilj samo da uzme sto vise para i da prevari sto vise ljudi...

    summa summarum: prezla, ne svidja mi se nacin tvoje komunikacije, nisam te prozivao ni na koji nacin,prema tome,imaj bar malo dostojanstva,i drzi se svoje retorike sa ljudima koji su u fazonu rasprave sa tobom. pusa :*

  10. #16660
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,034
    Thanks Thanks Given 
    1,148
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    645 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Sad izigravas nevinu starletu, a?? Nemoj to ne pali kod mene, tako da be relax...

    Ako je neko kreten, mislim da si to upravo ti, jer me kontinuirano napadas i analiziras me kako mi se pritisak dize, i onda postujes brojeve... Trebam li da te podsjetim da je po pravilniku ovog foruma, zabranjeno?

    Onda nedavno prije "mjerenja" mog pritiska, javno si pozvao da se ne placaju racuni Telekomu, cime si opet prekrsio ne samo pravila ovog foruma (pozivanje i udruzivanje na linc nekoga ili necega), vec si prekrsio i Zakone drzave CG!

    Tvoj post mogu ladno prijaviti Upravi policije - CB Podgorica, i preko admina ovog foruma bi lako dosli do tebe.... Kao onoga sto je preko Vijesti prijetio premijeru Djukanovicu, pa mu se sad sudi... I on je kad je prijetio, mislio kako radi ispravniu stvar...
    Ovo je definitivno post vijeka,da ide da prijavljuje covjek u CB Podgorica. Haos.

    Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

  11. #16661
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Kako neko reče, nek se blesa ugleda na Emila. Momak korektan, normalan, oće da pomogne. A ne ko ovaj parmak!
    Njegovi postovi su za dublju psiho-analizu... Ovo ozbiljno govorim.
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  12. #16662
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Toliko mrznje izaziva prema extra tv-u da covjek pomisli da za nekog drugog radi..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  13. #16663
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    29
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako su ETV i Telecom toliko mocni i najbolji,zasto onda nemaju SK u svojoj ponudi? Ovo kazem punog srca jer sam presao na Total i odmorio.

    Premiere liga,championship,utakmice kvala,kosarkaska evroliga i Partizan u LE. Meni ne treba vise.

  14. #16664
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,539
    Thanks Thanks Given 
    2,172
    Thanks Thanks Received 
    997
    Thanked in
    439 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    "Sila" igra protiv "sile".... Sto ce tu bit ista zanimljivo? Vise ce ta utakmica biti upamcena (ako i bude) po ispadima seljadina iz srbijanskih i albanskih cuka i dolina, nego po fudbalskom nadmetanju.... Mogu mislit kakvi ce ispadi biti na tribinama, sto od jednih a sto od drugih... Drago mi je sto to necemo gledati na ETV-u!
    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Ja bi da nemam obaveze isao u Tiranu, pa fino da gledam uzivo.... Samo sto umjesto fudbala cete gledati nesto sasvim drugo.... Ko misli da ce ta utakmica proci BEZ incidenata, taj ima IQ manji od forumasa "straus"!!!

    Jel vam je sad jasno? Ovo vam je Balkan, gdje je SVE politika!

    Opet kazem, drago mi je sto ce korisnici Extra TV-a biti postedjeni tog spektakla!
    Uostalom gledacemo news portale i nase domace TV stanice, pa cete se uvjeriti da sam u pravu

    Nista se tu od fudbala nece vidjet...


    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Onda nedavno prije "mjerenja" mog pritiska, javno si pozvao da se ne placaju racuni Telekomu, cime si opet prekrsio ne samo pravila ovog foruma (pozivanje i udruzivanje na linc nekoga ili necega), vec si prekrsio i Zakone drzave CG!

    Tvoj post mogu ladno prijaviti Upravi policije - CB Podgorica, i preko admina ovog foruma bi lako dosli do tebe.... Kao onoga sto je preko Vijesti prijetio premijeru Djukanovicu, pa mu se sad sudi... I on je kad je prijetio, mislio kako radi ispravniu stvar...

    Bajo moj sve ti je ovako...
    Last edited by METZ; 09-10-15 at 08:10.

  15. #16665
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by smfilip View Post
    skini mi se zivota jadan,niko ti se ne obraca,drugi put mi odgovaras a da te nista pitao nisam...
    u mom,kao i u par ugovora koje sam gledao nema te stavke,tako da bih te zamolio,ako te direktno ne prozovem, da mi se ne obracas. ta verzija koju ti pises je mozda neka telekom-wannabe verzija...osim toga,ja koristim extra tv jos uvijek,ne krijem to,i do skoro sam bi relativno zadovoljan,ali zbog idiotizama sa zamracivanjem na pola filma/serije/bilo cega,zato sto kao neko drugi prenosi(sport ne pratim),kao i zbog krajnje neprofesionalnosti i BEZOBRAZLUKA montera i ostalih zaduzenih za odrzavanje i popravke,i astronomskim pretplatama za smijese usluge(pogotovu internet,mene licno ostalo ne zanima,ali zbog porodice mi eto treba),na svaki nacin cu se truditi da pomognem bilo kome ko zeli da dokaze da je telekomu cilj samo da uzme sto vise para i da prevari sto vise ljudi...

    summa summarum: prezla, ne svidja mi se nacin tvoje komunikacije, nisam te prozivao ni na koji nacin,prema tome,imaj bar malo dostojanstva,i drzi se svoje retorike sa ljudima koji su u fazonu rasprave sa tobom. pusa :*
    Tebi odgovaram? Drugi put? Mozes li biti konkretniji jer se ja ne sjecam da sam se tebi licno obracao!?


    Ovo je forum i ja sam duzan da reagujem, jer ovdje (protivno pravilima foruma) JAVNO pozivas da ljudi „mogu“ raskinuti Ugovor i to prije minimalnog trajanja!


    Clan 14 VAZECEG Ugovora (koj ti nazivas wannabe verzijom) ZABRANJUJE korisniku raskidanje Ugovora tokom trajanja istog, tj. korisnik moze raskinuti Ugovor, ali ce platiti svaki cent Telekomu, jer ne postoji nacin na koji se moze izbjeci placanje penala.

    Na kraju krajeva, sto bi postojao Ugovor, ako bi se moglo raskidati kako se i kad se kome cefne??


    Za tvoje kritike u vezi zamracenja kanala, imas clan 10 (VAZECEG Ugovora), gdje se Telekom proglasava neodgovornim za taj poduhvat, jer je za to nadlezna Agencija, a ne Telekom! Tako da su kritike Telekomu zbog toga neosnovane!


    Ne bih ni ja volio da se zamracuju programi, vec da sve i svakome bude dostupno, ali Zakon je jasan....


    Slozio bih se sa tobom da bi se cijena interneta mogla pojeftiniti, narocito sada poslije ponude mtel-a i budi siguran da Telekom nece sjedjeti skrstenih ruku!


    U vezi „bezobrazluka“ montera, ovdje moras biti malo vise jasniji, ne razumijem te bas najbolje, sem sto vrijedjas te ljude koji se trude da svakome izadju u susret....


    Dzabe se trudis „da svakom pomognes“, u vezi raskidanja Ugovora, kad je to po istom zabranjeno! To je kao kad bi neko (ovdje na forumu) razradjivao plan kako nekog da opljackaju, ubiju ili siluju....


    To ti je druze po Krivicnom zakoniku CG – pozivanje ili podstrekavanje vise lica u vrsenju krivicnog/ih djela, a to ti je veoma kaznjivo!


    U proslom postu si pomenuo kako ti drug to vec radi (unistava opremu), nema problema, ako se bude utvrdilo od strane ovlascenih servisera Telekoma, da je neki uredjaj namjerno pokvaren (kvarovi koji nijesu uzrokovani varijacijama napona), taj tvoj drugar ce blago receno NAGRABUSITI!


    Fino je to kad nekog podstrekavas da raskida Ugovor (protivno pravilima), a ti isti koristis Extra TV!?

    Ima li kraja nonsensu?


    Moram jos i ovo prokomentarisat, u avataru ti je mapa SFRJ, pretpostavljam da si jugonostalgicar, ali cak ni u toj socijalistickoj Jugoslaviji, nijesi mogao izbjegavati obaveze, vec je svako morao placati razne komunalije kao i racune tadasnjeg PTT-a, Elektroprivrede, Infostana i sl....

    A sada u kapitalizmu (i to jos liberalnom, gdje sve ima cijenu) ti bi da koristis (citav servis) za DZ??? Ima li smisla?

    @ retype, Haos je veci kada se poziva ili podstrekava na krsenje pravila... Pitaj to bilo kojeg pravnika!

    @ donny, ja sam JA, Emil je Emil, ti si ti, 1000 ljudi - 1000 cudi.... Moram li te ovome poducavati? Posto vidim da je tvoja specijalnost "utvrdjivanje" koji je forumas za psihicku analizu, kako od tebe to isto ne vidjeh, a kada je u pitanju pozivanje odredjenih forumasa na linc Telekoma, tako sto zdusno savjetuju da se ne placaju racuni??

    Znaci po tebi je onaj ko krsi pravila (i Zakone drzave CG) normalan i sasvim OK, a onaj koji ukazuje da se krse pravila i Zakoni, nenormalan???
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  16. #16666
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Jel nonsens naša riječ?
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  17. #16667
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    577
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iPhone View Post
    Ima Cinestar tv, nego...otvori etv aplikaciju za android, idi na tv vodic i vidjeces 3 sinestar kanala. Sinestar tv i Sinestar premiere 1 i 2.
    Ti kanali su najavljeni od 1. novembra, ali ih nema na etv-u i dalje.

    Bice naredne nedjelje i ta dva kanala... Strpite se
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  18. #16668
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Jednako tako, istim rješenjem, Sud BiH je pravosnažno presudio da je IKO Balkan S.R.L. (vlasnik Sport Kluba) dužan uspostaviti sistem kriterija koji će osigurati da svi zainteresirani operateri u BiH mogu zaključiti ugovor o distribuciji kanala Sport Klub pod transparentnim i jednakim uslovima, i potvrdio kaznu Konkurencijskog vijeća BiH za prekršaj napravljen navedenim postupanjem, saopšteno je iz Asocijacije kablovskih operatera i distributera mrežnih usluga u BiH - AKOP.
    http://teve.ba/article/21823/sud-bih...zbu-iko-balkan

    E sada se ovo moze siriti i na regiju

  19. #16669
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako to da nije isti zakon za Total TV i Extra TV ??
    Ovi smiju pustit RTS a EXTV ga blokira??

  20. #16670
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Escobar_BP View Post
    http://teve.ba/article/21823/sud-bih...zbu-iko-balkan

    E sada se ovo moze siriti i na regiju
    Ne da moze, vec mora!

    Izgleda da nam BiH, moze drzati lekcije o pravnoj drzavi i zdravoj konkurenciji... hehehe

    Bitno je da ce tanjirdzije otici u kvasinu, sto bi rekla braca Hrvati...

    Dobro sam govorio da nece moci Total raditi u nedogled to sto sad radi, kao sto nijedan diktator nije vjecito bitisao...

    Sjecate li se forumasi izjave i to nedavne a povodom ove teme u vezi monopola SBB-a, kako je "razgovarao sa ljudima iz Telekoma na nedavnom Infofestu u Budvi i rekli su mu kako nece biti vise nista novo na Extra TV platformi, te kako ce razvijati nove tehnologije"...? :lolblue:Vidite kako otvoreno laze?! I nema nikakvog stida... Nema obraza, sto bi rekli stari Crnogorci... Grozno...

    Zao mi je misevi SBB-a.... Uskoro SK on Extra TV!!!!
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  21. #16671
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Na prezentaciji (bile su 2) CT na Inofestu sam ih pitao i receno mi je "nema sport klubova na extra tv-u"...ne znam sto se uzbudjujes toliko kad je ocigledno da tvoje kolege ne znaju kako funcionisu stvari. ja samo tebe ne razumijem - ne radis nista vec po cijeli dan visis na forum i branis telekom. zakljucan medju 4 zida uz extra trio mini i laptop.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  22. #16672
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,524
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Objasnio je Jakuza vec par puta, SK ce staviti neku nenormalnu cijenu po kojoj se nece nikom isplatiti da kupi, sem Telemachu jer je vlasnik isti i pare ostaju u firmi...

    Volio bih da ne bude tako, al ce skoro sigurno biti...

    Sent from tapatalk
    #fakenews

  23. #16673
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ova tema ode totalno u of sa ovim prepucavanjem....jbt okle ovoliko mrznje u ljudima......prema sbb, telekomu, totalu...aman.....

    @prezla druze 'oladi malo, dijabetes kuca na vrata svima, nemoj mu otvarati pre vremena.

    Isto vazi i za ostale, drzimo se teme ljudi

  24. #16674
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    lik je nestvaran...dodje 50 ljudi i kaze mu da je servis ****** i on svakome odgovara ponaosob da nije i da je platforma strava , da ima tvteka, premotavanje i snimanje. i onda kze da je to sve sto njemu treba. ne znam...stvarno.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  25. #16675
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    29
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvi je Pi-com krenuo sa monopolom i ucjenama,da ne nabrajam sve detalje. Kada su sami postali zrtve monopola,onda krecu sa cikom,ridanjem,skvicanjem,krestanjem i ostalim stvarima nedostojnim covjeka.Umjesto da ljudski prihvate poraz po pravilima koja su sami kreirali,oni se i dalje blamiraju.

    Ne mogu ukapirati da im nikad SK nece dati prava.Cak i ako bi Pi-com stostruko vise platio,opet SK ne bi dobili.Pitate se zasto? Zato sto niko normalan ne vjeruje da Pi-com ne bi odmah krenuo sa ucjenama korisnika,a tako bi smanjili gledanost sportskih dogadjaja.Sama premiere liga ne bi dozvolila da je emituju takvi ljudi.

    Pi-com sada pokusava platiti vise,ukinuti sve pakete,smanjiti cijene svega samo da bi dobili SK.Ali uzalud im sve,nece dobiti.Ako bi im dali SK,onda bi oni preko njega ucjenjivali svoje korisnike uvodeci ko zna kakve pretplate i cudesa.

    Jedino sto Pi-comu sada preostaje jeste da zavlaci sadasnje korisnike da ce navodno 2016.godine imati SK.Jer tako pokusavaju ocuvati postojece korisnike,u stilu "bice sledece sezone".
    Pa nisu uprava SK-a i Premiere Leauge neki tamo posteni Tolosani ili Bjelopoljci kojima na salterima Pi-coma pricaju ko zna kakvu pricu.A oni placaju jer ne razumiju o cemu se radi.
    Last edited by bojkot; 09-10-15 at 15:23.

Page 667 of 812 FirstFirst ... 167567617657663664665666667668669670671677717767 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •