Page 680 of 812 FirstFirst ... 180580630670676677678679680681682683684690730780 ... LastLast
Results 16,976 to 17,000 of 20289

Thread: Extra TV

  1. #16976
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,028
    Thanks Thanks Given 
    797
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    356 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    moze li isti dan , kad istice ugovor, da se vrati oprema i isti raskine ili se mora doc ranije da se najavi nesto?
    Bas na isti dan nisam siguran, ali dan posle sigurno moze. Ne treba najavljivati nista unaprijed, dones opremu ukljucujuci i skart kabal ili hdmi zavisi sta si dobio i to je to. Potpisuje se raskid ugovora i potvrda o vracenoj opremi. Ne placa se nista unaprijed nego ti racun dolazi kuci kao i svaki mjesec. Procedura je brza i jednostavna.
    Last edited by Apolo; 24-11-15 at 12:39.

  2. #16977
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,028
    Thanks Thanks Given 
    797
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    356 Posts

    Default

    Negdje sam procitao da Telekom planira i smanjenje cijena trio paketa kako bi bili konkurentni sa istim ponudama svojih konkurenata. Kada ce to biti i hoce li stvarno ne zna se. Mislim da iako bude nece prije 1. Janura jer imam osjecaj da ti lopovi hoce da i ove godine podijele dobre bonuse pa cekaju. Sto se mene tice ja sam ih pozdravio i ne zalim. Od 38.5 eura pretplate za Extra trio jos vise sam dobio za 25 eura kod drugog provajdera.
    Last edited by Apolo; 24-11-15 at 12:49.

  3. #16978
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Sad su mi svracali kuci ovi iz M Box, i prije dva mjeseca sam htio da predjem kod njih ali tada nisu pokrivali teritoriju Zete. Sada su pokrili sve. E sad, ja kako su mi prije dva mjeseca rekli da nisu pokrili i da ne znaju kad ce, ja sam produzio ugovor sa Extra tv na 24 mjeseca. Ovi ce poceti sa instalacijama pred novu godinu. Rekli su mi da ne bi trebalo da ima problema sa raskidom ugovora jer niko nema pravo pa ni oni isti da zadrazavaju nekog.
    Kako ide to sad sa raskidom ugovora, jer mi je produzen samo za extra tv, ne i za internet.

  4. #16979
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    571
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    a sto si produzivao ugovor samo za extra tv? koji je razlog?
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  5. #16980
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Emill da li mi mozete reci , ako ste upoznati naravno , da li je u svijetu poznat slucaj da jedna telekomunikaciona kompanija kupila i sve vodove (do kucnih ormarica) !

    Da postoji pravna drzava prvo bi vam to oduzeli i svima koji su zainteresovani omogucili po istim uslovima kao i vama koriscenje iste .

    Volio bi zaista da mi odgovorite na ovo pitanje !!!

  6. #16981
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Samo su mi to ponudili kad sam zvao zbog nekog problema. Rekli su ako hocu da produzim ugovor za extra tv na 24h i tri mjeseca imam besplatno. Internet nisu spominjali.
    A ovamo za 25e imam 8mbps i 170 kanala, samo bih vjerovatno fixni ostavio, ali mi ovi rekose da mogu broj da prebacim, i ne placa se pretplata na fixni kod njih. A ovamo u Telekom placam 42e za internet 5mbps, extra tv osnovni paket, i fiksni.

  7. #16982
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,023
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,482
    Thanked in
    643 Posts

    Default

    A to su te samo navukli da ti daju besplatno tri mjeseca,da bi potpisao ugovor na 24. Nijesi to trebao raditi,mogao si koristiti servise i bez potpisivanja ugovora.

    Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

  8. #16983
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    A mogao sam, ali kako sam zvao ove iz m box-a i rekli mi nemaju pojma kad ce u Zeti, rekoh ajde sto da ne uzmem onda ta 3 mjeseca besplatno kad vec nemam koga drugog osim njih...

  9. #16984
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Emill da li mi mozete reci , ako ste upoznati naravno , da li je u svijetu poznat slucaj da jedna telekomunikaciona kompanija kupila i sve vodove (do kucnih ormarica) !

    Da postoji pravna drzava prvo bi vam to oduzeli i svima koji su zainteresovani omogucili po istim uslovima kao i vama koriscenje iste .

    Volio bi zaista da mi odgovorite na ovo pitanje !!!
    U HR, CG i MKD je DT dobio sve vodove, TS kupovinom MTELa u BiH.

  10. #16985
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Za Hr znam da nije tacno . Svi operateri po istim uslovima ih mogu koristiti a mislim i u MK d aje slicno

  11. #16986
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,990
    Thanked in
    1,930 Posts

    Default

    Ako mene sjecanje dobro sluzi Republika Hrvatska je prodala Telekom kao sto je i CG dakle sa sve infrastrukturom. Kasnije su infrastrukturu koristeci neki zakon i EU norme nacionalizovali.

    Nego tema je Extra TV. I dalje ubjedljivo najgora ponuda kanala a ujedno i najmanje kanala. O HD da ne pricamo pogotovo za nas na optiku. Sve su prilike za godinu kad mi istekne ugovor da cu preci na drugog kablovskog operatera. Internet mozda i zadrzim jer radi bez greske a do tada cu znat kako funkcionise kod konkurencije jer su im paketi povoljniji a brzine vece.

    Zalosno je sto Crnogorski Telekom sluzi iskljucivo kao zamorce za probanje novih tehnologija i usluga Dojce grupacije. Jedini cilj menadzmenta je da ne sadju ispod 100 miliona prihoda reklo bi se. A sve su lrilike da ce se to brzo desit sa ovolikim odlivom korisnika narocito u Extra TV segmentu ukljucujuci Extra Trio.
    Last edited by hercules; 24-11-15 at 18:16.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  12. #16987
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,948
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,332
    Thanked in
    1,863 Posts

    Default

    Lako će Telekom nabiti profit.
    Internet od 2mb će staviti 10e a extra trio na 20e.
    Profita imaju a korisnici će sami da nagrnu i neće biti više da Telekom me valja

    Poslato sa tranje
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  13. #16988
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Titograd
    Posts
    360
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    iskreno da vam kazem najradije bih koristio usluge telekoma samo da su te cijene nize jer su najprofesionalniji...
    sad jedno pitanje, zna li neko koja je sifra za pristup ruteru fritzbox?

  14. #16989
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dizel_power View Post
    iskreno da vam kazem najradije bih koristio usluge telekoma samo da su te cijene nize jer su najprofesionalniji...
    sad jedno pitanje, zna li neko koja je sifra za pristup ruteru fritzbox?
    Probaj "avm"
    Who let the dogs out

  15. #16990
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Za Hr znam da nije tacno . Svi operateri po istim uslovima ih mogu koristiti a mislim i u MK d aje slicno
    HT je prodat DTu sa kompletnom infrastrukturom a onda ih je natjarala EU da omoguce LLU uslugu. Kasnije su ti svi mali operatori propali i danas u HR imamo VIP tabor (VIP + Bnet + mali operatori koje su oni kupili) i T-HT tabor (T-HT + mali operatori koje su kupili).

  16. #16991
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Escobar_BP View Post
    HT je prodat DTu sa kompletnom infrastrukturom a onda ih je natjarala EU da omoguce LLU uslugu. Kasnije su ti svi mali operatori propali i danas u HR imamo VIP tabor (VIP + Bnet + mali operatori koje su oni kupili) i T-HT tabor (T-HT + mali operatori koje su kupili).
    To znaci da imaju kolko tolko pravnu drzavu . e sad sto su mali propali to je vec trzisna utakmica . Vazno je da je startna pozicija ista pa ko ima bolju ponudu opstat ce .

  17. #16992
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,686
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Ima li odje ovoga kralja sto radi u tkom da mi izboxuje vise prikljucenje na extra trio evo 10 dana cekam .neka mi se javi na pm.sve su sjebali od samog starta od tehnicara...

    Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  18. #16993
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    190
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema prezle 10 dana. Mora da je na nekom seminaru...
    Proceduralno!

  19. #16994
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,085
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,951
    Thanked in
    966 Posts

    Default

    jedno pitanje za nekoga iz telekoma....

    drug je uveo extra trio....bio je pod ugovorom 2 godine za koji ne znam da li je sad istekao.... uglavnom, dosao je u situaciju da nije mogao da palca racun i iskljucen je... sad, akd je platio citavi dug, dosao je u situaciju da ne mogu da mu aktiviraju nazad usluge zbog toga sto je neko uzeo njegovu liniju"paricu" dok je on bio iskljucen...

    kako je ovo moguce???

    p.s.
    ne morate komentarisati da se spasio i sl

  20. #16995
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Hahahahaha

    S pi-comom je sve moguce.

  21. #16996
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    jedno pitanje za nekoga iz telekoma....

    drug je uveo extra trio....bio je pod ugovorom 2 godine za koji ne znam da li je sad istekao.... uglavnom, dosao je u situaciju da nije mogao da palca racun i iskljucen je... sad, akd je platio citavi dug, dosao je u situaciju da ne mogu da mu aktiviraju nazad usluge zbog toga sto je neko uzeo njegovu liniju"paricu" dok je on bio iskljucen...

    kako je ovo moguce???

    p.s.
    ne morate komentarisati da se spasio i sl
    Moguce je . po ugovoru ima koliko ti linija(parice) ostaju posle iskljucenja .

  22. #16997
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,686
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Vise se ne mora niko javljati iz tkoma.sinoc se prijavio na mtl jutros u 9 dosli instalirali.za manje od 24 sata od prijave.pikom samo neka su zdravo ovim putem dje kojim su krenuli,za par godina im nece ostat niko.12 dana sam ih cekao ej 12 dana i niko se jos ne javlja!!!!!

    Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  23. #16998
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidis li da je do tebe problem?

  24. #16999
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,031
    Thanks Thanks Given 
    3,961
    Thanks Thanks Received 
    6,523
    Thanked in
    3,110 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .:. View Post
    Vidis li da je do tebe problem?
    a znas sta je najjace? probace mtel, al ce na kraju da se vrati t-comu jer, nema preko njih
    nothing comes from violence and nothing ever could

  25. #17000
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Emill da li mi mozete reci , ako ste upoznati naravno , da li je u svijetu poznat slucaj da jedna telekomunikaciona kompanija kupila i sve vodove (do kucnih ormarica) !

    Da postoji pravna drzava prvo bi vam to oduzeli i svima koji su zainteresovani omogucili po istim uslovima kao i vama koriscenje iste .

    Volio bi zaista da mi odgovorite na ovo pitanje !!!
    Eh, da to nisu stari olinjali prevaranti, to bi se mozda i zavrsilo kako kazes, ne zato sto smo pravna drzava, vec malo brujale novine/tv, malo se Evropa mrstila i eto rezulatata. No, evo kako su lopovi domaci elegantno rijesili da je sve i po zakonu, (a da nista nije) i da telekom (de facto) dobije monopol.

    Po ugovoru infrastruktura nije bukvalno prodata (nisam siguran moze li uopste da se proda), vec "data na koriscenje", (da li s prechim pravom koriscenja ili kako vec, nisam sasvim siguran, nije ni bitno). Uglavnom, svodi se da ako oces nesto da radis (konkurentska firma) koristeci pomenutu infrastukturu, mora da ide preko pi-coma. Koji je kao odrzava, mazi pazi, (sto je naravno 99% fikcija), te moras preko njega. Oni su naravno obavezni da izadju u susret, no onda (iznanadjujuce bas) ispostave, -mozes ovo, ne mozes ono, jer "da-oni", pa ces moc, onda se cheka "da oni".. klasichno driblanje fukarsko, da nikome ne pada nam da ulazi u to, jer je evidentno kako ce se ta pricha zavrshit.

    Ovako je bilo prije nekoliko godina, da li je i sad, ne tvrdim.
    Last edited by NexusVI; 28-11-15 at 23:50.
    ><

Page 680 of 812 FirstFirst ... 180580630670676677678679680681682683684690730780 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •