Page 653 of 812 FirstFirst ... 153553603643649650651652653654655656657663703753 ... LastLast
Results 16,301 to 16,325 of 20295

Thread: Extra TV

  1. #16301
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne znam šta čeka admin, što ne banuje ovu gnjidu? Našlo ono da psuje i pljuje ljude ovde, zarad njegove plate.

    Послато са Lenovo a536 користећи Тапаток 2

  2. #16302
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,170
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    ostali forumasi prastajte za ove moje bljuvotine ali koliko god odje bio anoniman(u stvari i nisam anonimam jer sigurno preko dvadeset forumasa licno dobro poznajem) stojim iza citavog svog pisanja i nemogu da dozvolim a i obraz mi ne dozvoljava da me bilo ko naziva ni Lazovom ni Manipulatorom ni Teskom prostacinom a ni Klosarom...
    Last edited by METZ; 28-08-15 at 17:03.

  3. #16303
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    Ne govoris u "BRK" nego piskarar jajaro jedna nemas ti jajca za to,takvi kao ti ne govore jer im jezik sluzi za potpuno neke druge stvari "znas ti koje"...zabi se tamo nekom sefu u bulju i tako zivi "kao parazit" dok taj neko ne rijesi da popije onu tableticu "protiv parazita" i samo izletis sa govancima skupa...veterinu sam zavrsio nisam poljoprivredu...
    A ovaj te LAŽOV,MANIPULANT,TEŠKA PROSTAČINA I KLOSAR jos jednom nabije na q*** smece jedno...
    Nema ga vec pola sata "da nas demantuje cinjenicama".

    Dje li se izgubi zaboga?

  4. #16304
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by radja View Post
    Ne znam šta čeka admin, što ne banuje ovu gnjidu? Našlo ono da psuje i pljuje ljude ovde, zarad njegove plate.

    Послато са Lenovo a536 користећи Тапаток 2
    Nece ga banovati. Jer radi za njih.

  5. #16305
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,027
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,483
    Thanked in
    644 Posts

    Default

    Niko mu ne valja samo je on najpametniji i sve zna. Bljak.

    Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

  6. #16306
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Plužine
    Posts
    3,079
    Thanks Thanks Given 
    174
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    106 Posts

    Default

    Njega da banuju? Pa da je banovanje i davanje žutih i crvenih kartona ni po babu ni po stričevima, zbog onoga što je pisao 20 puta bi bio banovan.
    Ne znam postoji li nešto šta bi mogao od uvrede da prilijepi nekom forumašu a da bude banovan.
    Blago firmi đe radi.

  7. #16307
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    Ne govoris u "BRK" nego piskarar jajaro jedna nemas ti jajca za to,takvi kao ti ne govore jer im jezik sluzi za potpuno neke druge stvari "znas ti koje"...zabi se tamo nekom sefu u bulju i tako zivi "kao parazit" dok taj neko ne rijesi da popije onu tableticu "protiv parazita" i samo izletis sa govancima skupa...veterinu sam zavrsio nisam poljoprivredu...
    A ovaj te LAŽOV,MANIPULANT,TEŠKA PROSTAČINA I KLOSAR jos jednom nabije na q*** smece jedno...
    Pa dobro, nijesam mnogo omanuo, kopac - kerovodja.... Sto ti na kraju dodje isto... Vidim da si u fazonima; unosenja u lice, pokazivanja bicepca, ciji je tata jaci i tome sl. Vjeruj mi nikada nijesam bio medju takvima, a jos manje cu sad. Jer da sam takav, gubio bih vrijeme.

    Istina je da sam pogrijesio, sto sam se spustio na tvoj nivo...
    I ne samo tvoj, svih vas, koji ovdje iskljucivo napadate firmu kakav je Telekom.

    Ja cu i dalje nastaviti da branim ne Telekom, vec cinjenice! Cinjenica je da si TI ISTI rekao kako si raskinuo sa Telekomom, a ovamo prikazujes resiver ETV-a na Totalovom resiveru...

    I gle cuda nema objasnjenja, bez prostacko urlanje poput lajanje na zvijezde.... A to je priznaces jako jadno, ali je problem sto to ne vidis. Zao mi je. I ovime prekidam svaku dalju diskusiju s tobom.

    A ostali kerovi koji te ovdje u mom lincovanju podrzavaju, porucujem da su jadni i da takvi NE MOGU NIKOME drzati pridike o ponasanju!

    Pozdrav. Zavrsio sam sa tobom!
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  8. #16308
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Imao sam prigovor na brzinu prethodnih tri mjeseca, cojek juce dosa, stavrno fin cetinjanin, nesto je cacnuo sad nemam ni pola onoga sto je radilo prije, brzina ne prelazi 1,6M... Navodno je problem proslijedjen kablasima... Raspada mi se net. Attachment 134015
    Resetuj ruter i vidi oce li biti bolje! Kako testiras brzinu neta, preko WiFi ili preko LAN kabla? Slika ti je mala i gotovo je necitka i neupotrebljiva... Daj neku vecu, ako mozes.

    Pozz.
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  9. #16309
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,562
    Thanks Thanks Given 
    1,960
    Thanks Thanks Received 
    2,565
    Thanked in
    1,102 Posts

    Default

    Preko wifi ali sa metra udaljenoati, ne bi trebalo da je to problem, jer mi je do skoro bilo 3mb, od juce pola samo... Slika je ovo sto ti ja govorim, nista vise.
    Tu es mon héro!

  10. #16310
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    857
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Hoće li više portal Vijesti na Extra tv-u profunkcionisati ili će ga ukloniti kao što je bilo sa CDM? Nema ga već više od 10 dana, stvarno nema smisla.
    Ponekad, citajuci forum, pomislim kako ce mi mozak progristi put kroz
    lobanju i otrcati vristeci...

  11. #16311
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    221
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Imao sam prigovor na brzinu prethodnih tri mjeseca, cojek juce dosa, stavrno fin cetinjanin, nesto je cacnuo sad nemam ni pola onoga sto je radilo prije, brzina ne prelazi 1,6M... Navodno je problem proslijedjen kablasima... Raspada mi se net. Attachment 134015
    Tako je i meni bilo, za placenih 8 dobijao sam nepuna 4 megabita. Zovi ih (maltretiraj) konstantno dok ti to ne riješe, jer je problem kod njih i parametara koje moraju podesiti za tvoj nalog...osim ako nemas problema sa linijom..

    Uzgred, još ne mogu da vjerujem da su ona dva smeća ubacili kao nove kanale, naježim se kad predjem preko njih gore nego preko MBC-a.
    Sa svakim novim kanalom potvrdjuje se - da i od lošeg postoji gore :P

  12. #16312
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iPhone View Post
    Tako je i meni bilo, za placenih 8 dobijao sam nepuna 4 megabita. Zovi ih (maltretiraj) konstantno dok ti to ne riješe, jer je problem kod njih i parametara koje moraju podesiti za tvoj nalog...osim ako nemas problema sa linijom..

    Uzgred, još ne mogu da vjerujem da su ona dva smeća ubacili kao nove kanale, naježim se kad predjem preko njih gore nego preko MBC-a.
    Sa svakim novim kanalom potvrdjuje se - da i od lošeg postoji gore :P
    Sto fali CCTV News ili TV5Monde kanalima? Informativni kanali koji su namijenjeni engleskim i francuskim govornim podrucjima...

    Ne znam stvarno sta ti hoces... Mada kad se pogleda zadnjih 10ak spam poruka, ispadas cak i bolji od njih...

    @no-mercy, provjeri svoj net nalog preko sajta Telekoma ili direktnim pozivom na 1500 saznaj koji si paket, mozda su te greskom prebacili na "nizi" sporiji paket..
    Nekako mi je za nevjerovat da imas potpuno slab net a pretplacen si na mnogo veci... Zovi i pitaj i nema problema! Laka ti noc!
    Last edited by prezla; 28-08-15 at 22:17.
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  13. #16313
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Čitam ove dvije zadnje strane i ne vjerujem... Koliko se psovki i ličnih uvreda napisalo i da niko nije kažnjen tj. banovan???
    A na nekim drugim temama, ako si napisao nešto što nema veze sa tom temom, dobiješ kaznu za spamovanje... Stvarno strašno!
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  14. #16314
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    T-Com-u, Prezli itd zelim sve najgore od srca

    Crni ekran čeka korisnike Ekstra TV-a


    Korisnici Ekstra TV-a ostali su uskraćeni za prenos utakmice Partizan-BATE u srijedu veče, a takva situacija bi im se mogla dešavati za vrijeme svakog kola Lige šampiona (J1Š) i Lige UEFA (LU), s obzirom na to da je Sport klub (SK), kojeg nema u ponudi Ekstra TV-a, otkupio pravo na prenos po jedne utakmice svakog kola u ova dva takmičenja.

    U srijedu veče, utakmicu Partizana prenosio je RTS1 i SK1. Crnogorski telekom je zbog ekskluzivnog prava Sport kluba zatamnio sadržaj na RTS1 pa njihovi korisnici nijesu mogli da gledaju utakmicu. Sa druge strane, korisnici BBM-a i M-kabla, koji imaju SK1, mogli su da gledaju prenos utakmice i na SK1 i na RTS1, jer ta dva kablovska operatora nijesu zatamnila sadržaj na RTS-u.

    Iz Agencije za elektronske medije (AEM) kazali su nam da kablovski operator ne smije da distribuira programske sadržaje za koje emiter programa nema pravo emitovanja.

    On je dužan da preduzme mjere i zatamni sadržaje za koje emiter određenog TV programa, koji se nalazi u njegovoj ponudi, nema pravo emitovanja za teritoriju Crne Gore. Zakonom o elektronskim medijima predviđeno je da se novčanom kaznom od 500 do 6.000 eura kazni za prekršaj pravno lice, ako distribuira programske sadržaje za koje emiter ne posjeduje pravo emitovanja posredstvom određene platforme. Ovu kaznu može izreći samo sud naveli su za „Dan” iz AEM-a.

    Kako su kazali, procedura zbog ovog slučaja je već pokrenuta.

    Nakon dobijanja pisanog izjašnjenja sva tri operatora i utvrđivanja svih relevantnih činjenica, Agencija će utvrditi da li je došlo do kršenja uslova iz izdatih odobrenja za pružanje AVN usluga u dijelu koji se odnosi na zaštitu autorskog i srodnih prava, kao i da li postoji osnov za izricanje zakonom propisanih upravno-nadzornih mjera iz nadležnosti Agencije kazali su iz AEM-a.

    Iz M-kabla i BBM-a nijesu odgovorili na pitanja ,Dana” zašto nijesu zatamnili RTS1 i poštovali zakonske obaveze, dok su nam iz Telekoma kazali da je prava za ovaj meč imao kanal koji nije u njihovoj ponudi, te da je zbog toga prenos utakmice bio onemogućen na kanalu RTS1.

    Na pitanje da li će se ubuduće dešavati slične stvari korisnicima Ekstra TV-a, odgovorili su da se u njihovoj ponudi nalaze kanali Arena sport koji u svojoj ponudima imaju sve utakmice LŠ koje se odigravaju utorkom i sve utakmice koje se odigravaju srijedom, sem jedne. Isto važi i za Ligu UEFA koja se igra četvrtkom.

    Prava za jednu utakmicu srijedom i četvrtkom otkupio je kanal koji nije u našoj ponudi, što znači da se ta utakmica neće emitovati na kanalim; u našoj ponudi. Na kanalima Areš sport prenosiće se 90 utakmica LŠ 1 80 J1U, dok će se na kanalima koji ni jesu u našoj ponudi prenositi znatš manje utakmica kazali su za „Dan” i: Telekoma.

    U prevodu, Sport klub će moći d; otkupi pravo na utakmicu koja izazi va najviše pažnje javnosti i taj meč korisnici Ekstra TV-a neće moći da gledaju, za razliku od korisnika M-ka bla i BBM-a. Prema pouzdanim informacijama, vlasnik Sport kluba je poslovnim vezama sa BBM-om i M-ka blom, a Crnogorski telekom upravs zbog toga godinama ne može da dobiju kanale Sport kluba i uvrsti ih u svoju ponudu, zbog čega gube određeni proce nat korisnika.

    S obzirom na to da smo imali značajno interesovanje korisnika zbog situacije u vezi sa utakmicom Par tizan-BATE, preduzećemo sve pravne mjere da zaštitimo naše korisnike sličnih situacija u budućnosti. Ulažemo napore da obezbijedimo nedostajuće kanale, u suprotnom, obratićemo se relevantnim institucijama za za štitu konkurencije poručili su iz Crnogorskog telekoma.

  15. #16315
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    T-Com-u, Prezli itd zelim sve najgore od srca

    Crni ekran čeka korisnike Ekstra TV-a


    Korisnici Ekstra TV-a ostali su uskraćeni za prenos utakmice Partizan-BATE u srijedu veče, a takva situacija bi im se mogla dešavati za vrijeme svakog kola Lige šampiona (J1Š) i Lige UEFA (LU), s obzirom na to da je Sport klub (SK), kojeg nema u ponudi Ekstra TV-a, otkupio pravo na prenos po jedne utakmice svakog kola u ova dva takmičenja.

    U srijedu veče, utakmicu Partizana prenosio je RTS1 i SK1. Crnogorski telekom je zbog ekskluzivnog prava Sport kluba zatamnio sadržaj na RTS1 pa njihovi korisnici nijesu mogli da gledaju utakmicu. Sa druge strane, korisnici BBM-a i M-kabla, koji imaju SK1, mogli su da gledaju prenos utakmice i na SK1 i na RTS1, jer ta dva kablovska operatora nijesu zatamnila sadržaj na RTS-u.

    Iz Agencije za elektronske medije (AEM) kazali su nam da kablovski operator ne smije da distribuira programske sadržaje za koje emiter programa nema pravo emitovanja.

    On je dužan da preduzme mjere i zatamni sadržaje za koje emiter određenog TV programa, koji se nalazi u njegovoj ponudi, nema pravo emitovanja za teritoriju Crne Gore. Zakonom o elektronskim medijima predviđeno je da se novčanom kaznom od 500 do 6.000 eura kazni za prekršaj pravno lice, ako distribuira programske sadržaje za koje emiter ne posjeduje pravo emitovanja posredstvom određene platforme. Ovu kaznu može izreći samo sud naveli su za „Dan” iz AEM-a.

    Kako su kazali, procedura zbog ovog slučaja je već pokrenuta.

    Nakon dobijanja pisanog izjašnjenja sva tri operatora i utvrđivanja svih relevantnih činjenica, Agencija će utvrditi da li je došlo do kršenja uslova iz izdatih odobrenja za pružanje AVN usluga u dijelu koji se odnosi na zaštitu autorskog i srodnih prava, kao i da li postoji osnov za izricanje zakonom propisanih upravno-nadzornih mjera iz nadležnosti Agencije kazali su iz AEM-a.

    Iz M-kabla i BBM-a nijesu odgovorili na pitanja ,Dana” zašto nijesu zatamnili RTS1 i poštovali zakonske obaveze, dok su nam iz Telekoma kazali da je prava za ovaj meč imao kanal koji nije u njihovoj ponudi, te da je zbog toga prenos utakmice bio onemogućen na kanalu RTS1.

    Na pitanje da li će se ubuduće dešavati slične stvari korisnicima Ekstra TV-a, odgovorili su da se u njihovoj ponudi nalaze kanali Arena sport koji u svojoj ponudima imaju sve utakmice LŠ koje se odigravaju utorkom i sve utakmice koje se odigravaju srijedom, sem jedne. Isto važi i za Ligu UEFA koja se igra četvrtkom.

    Prava za jednu utakmicu srijedom i četvrtkom otkupio je kanal koji nije u našoj ponudi, što znači da se ta utakmica neće emitovati na kanalim; u našoj ponudi. Na kanalima Areš sport prenosiće se 90 utakmica LŠ 1 80 J1U, dok će se na kanalima koji ni jesu u našoj ponudi prenositi znatš manje utakmica kazali su za „Dan” i: Telekoma.

    U prevodu, Sport klub će moći d; otkupi pravo na utakmicu koja izazi va najviše pažnje javnosti i taj meč korisnici Ekstra TV-a neće moći da gledaju, za razliku od korisnika M-ka bla i BBM-a. Prema pouzdanim informacijama, vlasnik Sport kluba je poslovnim vezama sa BBM-om i M-ka blom, a Crnogorski telekom upravs zbog toga godinama ne može da dobiju kanale Sport kluba i uvrsti ih u svoju ponudu, zbog čega gube određeni proce nat korisnika.

    S obzirom na to da smo imali značajno interesovanje korisnika zbog situacije u vezi sa utakmicom Par tizan-BATE, preduzećemo sve pravne mjere da zaštitimo naše korisnike sličnih situacija u budućnosti. Ulažemo napore da obezbijedimo nedostajuće kanale, u suprotnom, obratićemo se relevantnim institucijama za za štitu konkurencije poručili su iz Crnogorskog telekoma.
    Prvo zelis Telekomu, pa i meni "sve najgore", a onda u tvom postu navodis i razloge zasto se neki programski sadrzaj ne moze gledati kao i razloge zasto ne mozemo gledati utakmice ili emisije a na koje su stavili ruku oni koji ne postuju pravila i Zakone i kojima odgovara monopol!

    Kao sto je crvenom bojom oznaceno, sada i zvanicno znate da Telekom NIJE KRIV NI 1%, VEC ISKLJUCIVO SBB!

    Slusajuci ljude poput vas koji imate plitku pamet i nedovoljno rasudjivanje, stekli bi smo utisak kako je Telekomu, u interesu, da gasi popularne emisije ili utakmice.... Sto rekose nekada mudraci, Glupim ljudima, ne mozete reci da su glupi jer isto nece shvatit.
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  16. #16316
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Buna tek pocinje, sest utakmica Partizana nece biti moguce vidjeti na ETV ako SK ima prvi pik cetvrtkom nezavisno od termina.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  17. #16317
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Buna tek pocinje, sest utakmica Partizana nece biti moguce vidjeti na ETV ako SK ima prvi pik cetvrtkom nezavisno od termina.
    Nije AKO, nego ima... SK1CG bira prvi...
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  18. #16318
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pod hitno bi drzava morala da intervenise, jer doticna "gospoda" svjesno trguju sa propisima i na taj nacin drze 40% zadovoljnih korisnika Extra TV-a kao taoce...

    Nema smisla da neko iz inostranstva uredjuje ko moze a ko ne moze prenositi neku utakmicu ili emisiju...

    Ali s druge strane to je Telekomu jos veci podsticaj da nastavi sa poboljsanjem servisa i da ima podrsku i preko 50%, a imace je!
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  19. #16319
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Pod hitno bi drzava morala da intervenise, jer doticna "gospoda" svjesno trguju sa propisima i na taj nacin drze 40% zadovoljnih korisnika Extra TV-a kao taoce...

    Nema smisla da neko iz inostranstva uredjuje ko moze a ko ne moze prenositi neku utakmicu ili emisiju...

    Ali s druge strane to je Telekomu jos veci podsticaj da nastavi sa poboljsanjem servisa i da ima podrsku i preko 50%, a imace je!
    A zašto Telekom ne ubaci Arenu 5, nego jedina utakmica na Arenama, koju bih danas gledao, a to je Inter, ide na Areni 5...???
    Ali "nema veze", gledaću Inter iz Zaprešića na Areni 1... A makse...
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  20. #16320
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    i na taj nacin drze 40% zadovoljnih korisnika
    Iz gornje pisanije nebih zakljucio da su zadovoljni. Ali ti ces ih sigurno nagovorit da to budu

  21. #16321
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by napalm View Post
    Iz gornje pisanije nebih zakljucio da su zadovoljni. Ali ti ces ih sigurno nagovorit da to budu
    Ne, svih 40% su igrom slučaja članovi na nekom drugom forumu, tako da nismo u mogućnosti da čujemo njihovo mišljenje...
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  22. #16322
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Buna tek pocinje, sest utakmica Partizana nece biti moguce vidjeti na ETV ako SK ima prvi pik cetvrtkom nezavisno od termina.
    Moraces ovo malo da pojasnis, nece se valjda bune dizati zbog Partizana, u istom terminu igraju Totenhem, Lacio, Dortmund, Bilbao, Fiorentina...
    Sto se ne bi digla buna sto arena ima svoj program i svoje radnike i u Hr i u BiH, a nema u CG, isto je kad je u pitanju SK...
    S obzirom na to da smo imali značajno interesovanje korisnika zbog situacije u vezi sa utakmicom Par tizan-BATE, preduzećemo sve pravne mjere da zaštitimo naše korisnike sličnih situacija u budućnosti. Ulažemo napore da obezbijedimo nedostajuće kanale, u suprotnom, obratićemo se relevantnim institucijama za za štitu konkurencije poručili su iz Crnogorskog telekoma.
    Nebitan razlog zasto i kako, SK na telekom, Arena na Total, pa neka bira narod operatera...zbog toga buna OK, a zbog Partizana, kako da ne...
    ... Najlakši način da vam ime dospije u novine je da ih čitate dok prelazite ulicu ...

  23. #16323
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by citizen View Post
    Moraces ovo malo da pojasnis, nece se valjda bune dizati zbog Partizana, u istom terminu igraju Totenhem, Lacio, Dortmund, Bilbao, Fiorentina...
    Sto se ne bi digla buna sto arena ima svoj program i svoje radnike i u Hr i u BiH, a nema u CG, isto je kad je u pitanju SK...
    S obzirom na to da smo imali značajno interesovanje korisnika zbog situacije u vezi sa utakmicom Par tizan-BATE, preduzećemo sve pravne mjere da zaštitimo naše korisnike sličnih situacija u budućnosti. Ulažemo napore da obezbijedimo nedostajuće kanale, u suprotnom, obratićemo se relevantnim institucijama za za štitu konkurencije poručili su iz Crnogorskog telekoma.
    Nebitan razlog zasto i kako, SK na telekom, Arena na Total, pa neka bira narod operatera...zbog toga buna OK, a zbog Partizana, kako da ne...
    Ja cijeli život navijam za Partizan! Takođe je činjenica, da većina naših sunarodnika, kako god se nacionalno deklarisali, navija za CZ ili Partizan. Osim naše Budućnosti i Sutjeske, nijedan drugi tim nema organizovanu navijačku grupu.
    Prema tome, htjeli priznati ili ne, poslije naše reprezentacije u bilo kom sportu, CZ i Partizan imaju najviše navijača u CG, pa zbog toga je i logično da se "diže buna" zbog prenosa pomenute ekipe.
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  24. #16324
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Pod hitno bi drzava morala da intervenise, jer doticna "gospoda" svjesno trguju sa propisima i na taj nacin drze 40% zadovoljnih korisnika Extra TV-a kao taoce...

    Nema smisla da neko iz inostranstva uredjuje ko moze a ko ne moze prenositi neku utakmicu ili emisiju...

    Ali s druge strane to je Telekomu jos veci podsticaj da nastavi sa poboljsanjem servisa i da ima podrsku i preko 50%, a imace je!
    Konacno si uboo djelimicnu istinu, 40% korisnika Extra TV je mozda zarovoljno, ostalih 60% nije sigurno

    Sent from my D5803 using Tapatalk

  25. #16325
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by citizen View Post
    Moraces ovo malo da pojasnis, nece se valjda bune dizati zbog Partizana, u istom terminu igraju Totenhem, Lacio, Dortmund, Bilbao, Fiorentina...
    Sto se ne bi digla buna sto arena ima svoj program i svoje radnike i u Hr i u BiH, a nema u CG, isto je kad je u pitanju SK...
    S obzirom na to da smo imali značajno interesovanje korisnika zbog situacije u vezi sa utakmicom Par tizan-BATE, preduzećemo sve pravne mjere da zaštitimo naše korisnike sličnih situacija u budućnosti. Ulažemo napore da obezbijedimo nedostajuće kanale, u suprotnom, obratićemo se relevantnim institucijama za za štitu konkurencije poručili su iz Crnogorskog telekoma.
    Nebitan razlog zasto i kako, SK na telekom, Arena na Total, pa neka bira narod operatera...zbog toga buna OK, a zbog Partizana, kako da ne...
    Mene ti npr. Liga Evrope zanima kao lanjski snijeg, ali je cinjenica da svi ostali klubovi iz LE zajedno nece imati ni 10. dio gledanosti kao Partizan tih sest kola. Isto kao sto nista ne moze da parira mecevima Djokovica, rukometasica Buducnosti u LS ili Zvezdi u EL. Jednostavno to je tako. I naravno da ce biti bune, vidjeces kad pocne grupna faza, a 40% pretplatnika kablovske koji koriste ETV ne bude imalo dje da gleda Partizan. jer ti garantujem da ce Sk ako ima taj prvi pik nezavisno od termina da ce uvijek izabrati Partizan da prenosi. Mogli su oni da izaberu Valensiju - Monako da rade, a ipak su se odlucili za Skenderbeg - Dinamo. I na kraju siguran budi dobili tim izborom iako sam ja na kraju gledao Valensiju i Monako.
    Last edited by Jakuza; 30-08-15 at 14:01.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

Page 653 of 812 FirstFirst ... 153553603643649650651652653654655656657663703753 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (1 members and 1 guests)

  1. vaxi

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •