Page 654 of 812 FirstFirst ... 154554604644650651652653654655656657658664704754 ... LastLast
Results 16,326 to 16,350 of 20289

Thread: Extra TV

  1. #16326
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    221
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Sto fali CCTV News ili TV5Monde kanalima? Informativni kanali koji su namijenjeni engleskim i francuskim govornim podrucjima...

    Ne znam stvarno sta ti hoces... Mada kad se pogleda zadnjih 10ak spam poruka, ispadas cak i bolji od njih...

    @no-mercy, provjeri svoj net nalog preko sajta Telekoma ili direktnim pozivom na 1500 saznaj koji si paket, mozda su te greskom prebacili na "nizi" sporiji paket..
    Nekako mi je za nevjerovat da imas potpuno slab net a pretplacen si na mnogo veci... Zovi i pitaj i nema problema! Laka ti noc!
    Nema potrebe da sa tobom polemisem na ovom mjestu. Plaćam uredno svakog mjeseca skoro 50e samo za TV i net i treba da me za*ebava neko ovako za moje pare. Neće moći.

  2. #16327
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Prvo zelis Telekomu, pa i meni "sve najgore", a onda u tvom postu navodis i razloge zasto se neki programski sadrzaj ne moze gledati kao i razloge zasto ne mozemo gledati utakmice ili emisije a na koje su stavili ruku oni koji ne postuju pravila i Zakone i kojima odgovara monopol!

    Kao sto je crvenom bojom oznaceno, sada i zvanicno znate da Telekom NIJE KRIV NI 1%, VEC ISKLJUCIVO SBB!

    Slusajuci ljude poput vas koji imate plitku pamet i nedovoljno rasudjivanje, stekli bi smo utisak kako je Telekomu, u interesu, da gasi popularne emisije ili utakmice.... Sto rekose nekada mudraci, Glupim ljudima, ne mozete reci da su glupi jer isto nece shvatit.
    Nama plitka pamet, tebi dubok paksu :* klizacice telekomova

    Sent from my LG_G3 using Tapatalk

  3. #16328
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by donni_brasko View Post
    A zašto Telekom ne ubaci Arenu 5, nego jedina utakmica na Arenama, koju bih danas gledao, a to je Inter, ide na Areni 5...???
    Ali "nema veze", gledaću Inter iz Zaprešića na Areni 1... A makse...
    Jel Arena 5 dostupna i kod konkurenata kao i ostale 4? Jel u regionu isto dostupna kao ostale 4? Zasto je ne ubace, ne znam pitaj na 1500.

    Ako imas net, a mnogo ti je vazan Inter gledaj ga preko online stream...

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    Konacno si uboo djelimicnu istinu, 40% korisnika Extra TV je mozda zarovoljno, ostalih 60% nije sigurno

    Sent from my D5803 using Tapatalk
    Ako si procitao pazljivo moj post, shvatices da sam mislio na sve korisnike ETV-a, a kojih ima 40% u udjelu na CG trzistu kablovskih operatera....

    Zasto mislis da je po tebi cak 60% nezadovljno uslugama ETV-a? Najbolji servis je ETV, svi ostali mu nijesu ni za primaci.

    Ubuduce nemoj racunati u procentima, vidim da ti veoma lose to ide... Nije matematika bas za svakog! Idi uci nesto drugo, ako si zavrsio osnovnu...

    Quote Originally Posted by iPhone View Post
    Nema potrebe da sa tobom polemisem na ovom mjestu. Plaćam uredno svakog mjeseca skoro 50e samo za TV i net i treba da me za*ebava neko ovako za moje pare. Neće moći.
    Licno ja i ti ne polemisemo, vec ti ukazujem da novi kanali koje je Telekom uvrstio u osnovnu ponudu, po meni, nijesu za pocjenjivanje... Ako tebi jesu, nek ti bude.

    Tebe niko, a ponajmanje JA, te "zajebavam", jer stvarno mislim da to nijesu kanali za pljuvanje i vrijedjanje!

    Nije i nece biti Telekom private service, pa da ispunjava zelje svakome, pa ni tebi, vec se zna procedura oko uvodjenja novih kanala!


    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Nama plitka pamet, tebi dubok paksu :* klizacice telekomova

    Sent from my LG_G3 using Tapatalk
    Pa eto i sam priznajes da vam je pamet najslabija karika, a i ujedno priznajes da se bavis mojom malenkoscu ili preciznije, mojom zadnjicom! Bar da te za to placam, ovako nista....
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  4. #16329
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Prezla nemam ja sto da tumacim, pise: 40% ekstra tv korisnika :* arena 5 ima u hrvatskom max tv.
    P.S. Nema potrebe da se nerviras i odmah da vrijeđaš, samo lagano

    Sent from my D5803 using Tapatalk
    Last edited by pumba; 30-08-15 at 17:58.

  5. #16330
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Ja sam sve više ubijeđen da ovaj lik (Prezla), radi za nekog od konkurenata Telekomu, jer čovjek pričom više odbija korisnike, nego što ih privlači...
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  6. #16331
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,948
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,332
    Thanked in
    1,863 Posts

    Default

    Ma jok, ispada da i ne radi za Telekom, nego momak u pokušaju

    Poslato sa pisaće mašine Note 4 dual sim
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  7. #16332
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    Prezla nemam ja sto da tumacim, pise:40% ekstra tv korisnika :* arena 5 ima u hrvatskom max tv.
    P.S. Nema potrebe da se nerviras i odmah da vrijeđaš, samo lagano

    Sent from my D5803 using Tapatalk
    Onoliko koliko ima ETV udjela na trzistu kablovskih operatera....

    Pametan ce itekako shvatiti sta znaci procenat od 40%.

    Ima ga u Hrvatskoj, dalje... Ima li ga u CG? Srbiji? BiH?

    Quote Originally Posted by donni_brasko View Post
    Ja sam sve više ubijeđen da ovaj lik (Prezla), radi za nekog od konkurenata Telekomu, jer čovjek pričom više odbija korisnike, nego što ih privlači...
    Sto si vise ubijedjen u nesto, to je znak da te istina napusta... Naprosto klizis iz nje....

    Opet kazem, NE RADIM NI ZA JEDNU TELEKOMUNIKACIONU KOMPANIJU!

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Ma jok, ispada da i ne radi za Telekom, nego momak u pokušaju

    Poslato sa pisaće mašine Note 4 dual sim
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Pokusaj u cemu? Jesam li prije govorio da je za SK, odgovoran SBB? I evo dobiste napismeno, ko je odgovoran! Telekom nije, vec SBB. Posto ostaste bez argumenata, onda krece hajka na moju malenkost i smisljaju se teorije zavjere kako radim za ovog, za onog.... Kako ti ne dosadi vise, covjece?? :05.18-flustered:
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  8. #16333
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Onoliko koliko ima ETV udjela na trzistu kablovskih operatera....

    Pametan ce itekako shvatiti sta znaci procenat od 40%.

    Ima ga u Hrvatskoj, dalje... Ima li ga u CG? Srbiji? BiH?



    Sto si vise ubijedjen u nesto, to je znak da te istina napusta... Naprosto klizis iz nje....

    Opet kazem, NE RADIM NI ZA JEDNU TELEKOMUNIKACIONU KOMPANIJU!



    Pokusaj u cemu? Jesam li prije govorio da je za SK, odgovoran SBB? I evo dobiste napismeno, ko je odgovoran! Telekom nije, vec SBB. Posto ostaste bez argumenata, onda krece hajka na moju malenkost i smisljaju se teorije zavjere kako radim za ovog, za onog.... Kako ti ne dosadi vise, covjece?? :05.18-flustered:
    opet karakterises iz svoje netacnosti, a ti si taj koji se hvata za svako slovo koje se moze visestruko tumaciti.
    Ima telekom srbija, polaris srbija...

  9. #16334
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    863
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo je sramno sto rade,tobos prenose italijane ,od 4 kanala samo ima napoli raspali da se gleda ,aj da je nesto drugo na areni jedan npr ,a ne prenos golova iz 1876 god

    Послато са SM-G357FZ уз помоћ Тапатока

  10. #16335
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,557
    Thanks Thanks Given 
    1,957
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default



    Jos nema "kablara"... A cojek koji me je zvao da pita oko kvara prije 4 dana, kaze mi, samo cemo vam mozda ovaj put korigovati racune, u buduce nece moci... Vec 4 mjeseca je ovaj rad...
    Tu es mon héro!

  11. #16336
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    T-com, "zastava se veselo vijori, dont hepi bi vori". (<- zato sto ljidi placaju, a ne mogu gledat. Puca njima za razlog. A kad treba dat 50 keka, onda nema na crtu. Nego pljuni i zapjevaj, ondosno plachi.)

  12. #16337
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pljaka View Post
    Ovo je sramno sto rade,tobos prenose italijane ,od 4 kanala samo ima napoli raspali da se gleda ,aj da je nesto drugo na areni jedan npr ,a ne prenos golova iz 1876 god

    Послато са SM-G357FZ уз помоћ Тапатока
    Ja pored četiri Arene gledam Inter preko live strima. Strašno! (Joveta dobar, oba gola dao za Inter)
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  13. #16338
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    863
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by donni_brasko View Post
    Ja pored četiri Arene gledam Inter preko live strima. Strašno! (Joveta dobar, oba gola dao za Inter)
    Haha ukljucili su se posle ,bilo je na arenu 2

    Послато са SM-G357FZ уз помоћ Тапатока

  14. #16339
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,354
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pljaka View Post
    Haha ukljucili su se posle ,bilo je na arenu 2

    Послато са SM-G357FZ уз помоћ Тапатока
    Zezaš me??? Kakvi smećari, niđe nije najavljeno to.
    Ja ugasio resiver, da strim bolje radi tj. hebeni Telekomov internet...
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  15. #16340
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pumba View Post
    opet karakterises iz svoje netacnosti, a ti si taj koji se hvata za svako slovo koje se moze visestruko tumaciti.
    Ima telekom srbija, polaris srbija...
    Moje netacnosti? Da ETV ima 40% udjela na trzistu? Pogledaj na sajtu Agencije: http://www.ardcg.org/index2.php?opti...1453&Itemid=26

    Hvatam se za cinjenice, a ne slova i zapete.... Svi koji koriste usluge Telekoma su zadovoljni korisnici, jer da nijesu, konkurenti bi bili ti koji bi imali 40% udjela, a ne Telekom...

    Dalje dokazivanje da su 2 i 2 - 4, vise nema smisla, opet parafraziram velike umove, glupim ljudima ne mozete reci da su glupi, jer isto nece shvatiti... Zbogom...

    Quote Originally Posted by Pljaka View Post
    Ovo je sramno sto rade,tobos prenose italijane ,od 4 kanala samo ima napoli raspali da se gleda ,aj da je nesto drugo na areni jedan npr ,a ne prenos golova iz 1876 god

    Послато са SM-G357FZ уз помоћ Тапатока
    Na koga adresiras to sto nemas omiljenu utakmic-u/e??


    Quote Originally Posted by donni_brasko View Post
    Zezaš me??? Kakvi smećari, niđe nije najavljeno to.
    Ja ugasio resiver, da strim bolje radi tj. hebeni Telekomov internet...
    Sam trazi, nije ti tesko.... Logicno je da je Telekom primoran da ukljuci privremeno Arenu2, jer nece niko korisnicima ETV naredjivati sta moze a sta ne moze se gledat...
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  16. #16341
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Hvatam se za cinjenice, a ne slova i zapete.... Svi koji koriste usluge Telekoma su zadovoljni korisnici, jer da nijesu, konkurenti bi bili ti koji bi imali 40% udjela, a ne
    Bezobrazan si maksimalno,pa evo na samo na ovoj temi imas vise korisnika,koji nijesu zadovoljni,a svi mi cinimo to 40%
    Ja sam cak mislio da je taj procetenat koji pokrivate daleko veci,zaboravljas da u nekim kvartovima jos uvijek nije moguce bilo sta uvesti osim Etv,makar zadnjih godina,dok nije pocela konkurencija,

  17. #16342
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,596
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Niko ne bi uzeo extra tv cak ni fiksni, svima je najvazniji internet i to je to. Sad kad se pojavila konkurencija normalno je da predjes kod onog ko ti je u tom trenutku najbolji. Je li dao bog da imamo konkurenciju. Prednost telekoma je dobar marketing i otuda i veci priliv korisnika.

    Послато са SM-G530FZ уз помоћ Тапатока

  18. #16343
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Logicno je da je Telekom primoran da ukljuci privremeno Arenu2,
    A je li to znachi da Arene 2 nema, nego je ponekad ukljuche(privremeno) ??
    Ako je tako onda je ETV ,'Extremni' TV servis.

  19. #16344
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    momci, Extra tv ima tvteku i premotavanje sadrzaja. Vidimo se konkurencijoooo...razbijeni ste u paramparcad.

    broj extra tv korisnika je dostigao svoj maximum i sada moze samo dolje...za godinu dana ce biti debelo na drugoj poziciji.

    realno imaju najgori izbor kanala i sramno je da za 2 godine oni u svoju ponudu ubace/izbace samo 3-4 kanala. Extra tv kao servis opstaje jedino zbog toga sto ga vecina uzima u paketu zbog interneta a lise toga ga gledaju penzioneri ili domacice kojima je to servis koji je vec prisutan u kuci i kojima nista lise domacih kanala informativnog karaktera i ne treba. Govoriti o platformi koja u svojoj ponudi ima samo 4 arene u hd-u i zen tv je smijesno. Jasno vam je da Upravu zabolje ona rabota za ovu platformu - jedino je prezla brani i umrijece ovdje braneci je. No to je njegov problem.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  20. #16345
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Potvrdjeno, SK ima prvi pik cetvrtkom nevezano za termin i prenosice utakmice Partizana.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  21. #16346
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    221
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    M:tel - "Cijene Internet paketa kreću se od 13,9 eura pa do 24,9 eura za 25Mbps. Osnovni televizijski paket ima 178 kanala, po cijeni je od 11,9 eura, a ukoliko uz njega korisnik želi još i Internet i fiksni telefon paket, to može dobiti po cijeni počev od 19.99 eura, što je značajno niže od dosadašnje ponude na crnogorskom tržištu. Iz ponude posebno izdvajamo BOX trio 2 koji za pretplatu 24,99 eura korisniku omogućava korišćenje usluga fixne telefonije, Internet 8 Mbps i TV paket sa 178 kanala." - Mene ovo sa manje od 140 programa košta 46-7 eura svakog mjeseca.
    "U ponudi je ukupan broj kanala trenutno je 278, sa tendencijom rasta. Korisnici BOX paketa, imaju i mogućnost da prate TV sadržaje na dva TV uređaja. U ponudi je pretplata za drugi TV uređaj u iznosu 3€ mjesečno uz Osnovni paket i 0 eura uz Mini Osnovni paket" - sad bi valjalo da se i Telekom oglasi, ali ne preko bread crumb-a, kao do sad, pa da vidimo da li brinu za svoje korisnike.

  22. #16347
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    NOVI KANALI:

    CCTV News
    , informativni kanal u osnovnom paketu!
    Brazzers TV, 18+ kanal u dodatnom paketu!

    A spameri nas zatrpase kako nema novih TV kanala.... Kome vjerovati, Telekomu ili njima? Izbor je lagano jednostavan...

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Ako imas net, a mnogo ti je vazan Inter gledaj ga preko online stream...
    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Svi koji koriste usluge Telekoma su zadovoljni korisnici, jer da nijesu, konkurenti bi bili ti koji bi imali 40% udjela, a ne Telekom...
    QQ, lik je urnabesan, ovo je show zdravlja mi, ko bi normalan moga ovo da izjavljuje i o vako se sprda sam sa sobom.
    Forever young, i want to be forever young

  23. #16348
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    130
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ugasise sad i fudbal Hrvatsku na HRT, a niko drugi ne prenosi.Nevjerovatno, definitivno cu da gasim ovo i da prelazim na nesto drugo.
    Poceo sam utakmice da gledam na teleteks, jer sve pogasise.Bruka.

  24. #16349
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ovi nesrećnici zamračili htv 2 na kojem ide utakmica azerbedžajn-hrvatska jer,kako vele, "pravo prikazivanja za ovaj sadržaj je otkupila lokalna tv stanica",koje,zanimljivo,nema u
    ponudi kanala na extra tv !? :dejection:.srećom tu je cs pa se može birat đe da gledaš.ko je spao na ove nesoje blagoš njima

  25. #16350
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Lokalna tv stanica je Sk cg
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

Page 654 of 812 FirstFirst ... 154554604644650651652653654655656657658664704754 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •