Page 663 of 812 FirstFirst ... 163563613653659660661662663664665666667673713763 ... LastLast
Results 16,551 to 16,575 of 20295

Thread: Extra TV

  1. #16551
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Izvini okle ti sad sa nekom ispolitizovanom pricom? arena i sk podijelili narod, o cemu ti? To je isto ka da kazes da su Eko pumpe i pumpe Petrol bonusa podijelile crnogorski narod jer neko sipa tamo a neko ovamo.. Moje licno misljenje je da je jedan sk bolji od svih areni jer moje gledanje sporta se svodi u velikim kolicinama na NBA (sk), evroligu (sk), engleze i primeru (sk). Kad tome dodam da sk ne moram dodatno da placam desis se ti da me quote-ujes sa nekom nebuloznom pacifistickom pricom. Procitaj svoj post u onom vremenu izmedju zavrsetka kucanja i pritiska na opciju "reply"..
    Klasika, cim je nekom svejedno na kom kanalu je neka utakmica, zanima ga samo da ima da pogleda tu utakmicu onda je to "politika" i "pacifizam"... ili SK kupuje pravo prenosa samo za ono sto tebe zanima, ili ti gledas samo ono sto je na SK, ostaje da biramo koja je opcija vise vjerovatna...
    A rijetke su prilike sresti osobu koja prati spansku i englesku ligu a LS ga uopste ne zanima, ili da prati EL a ne prati ABA ili spansko prvenstvo...sto se tice NBA ne cini mi se da imaju neki posebno veliki paket prenosa, jednu nedjeljno, mozda grijesim.
    a da ne bi bilo da drzim nekom stranu imam i total i extra i cardsharing...
    ... Najlakši način da vam ime dospije u novine je da ih čitate dok prelazite ulicu ...

  2. #16552
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pokusavam evo 5 dana da ukljucim Arena paket,kroz podesavanja i stalno mi prijavljuje da 'Servis trenutno nije u funkciji'. Ima li ko slican problem i zna li kako da ovo rijesim? Opcija da ih zovem je uvjek otvorena,ali me smara..


    Sent from my iTelefon using Talktap

  3. #16553
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    I kod druga moga popodne da odgledamo utakmicu i on nije mogao pola sata da ukljuci arene. Servis niie dostupan.

    Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  4. #16554
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    sigurno 80 posto ljudi , ako ne i mnogo vise , ne gleda ni sk ni arene . pa sta sad ?

  5. #16555
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    sigurno 80 posto ljudi , ako ne i mnogo vise , ne gleda ni sk ni arene . pa sta sad ?
    a precera ga i ti sad...
    ... Najlakši način da vam ime dospije u novine je da ih čitate dok prelazite ulicu ...

  6. #16556
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    576
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djuza081 View Post
    Pokusavam evo 5 dana da ukljucim Arena paket,kroz podesavanja i stalno mi prijavljuje da 'Servis trenutno nije u funkciji'. Ima li ko slican problem i zna li kako da ovo rijesim? Opcija da ih zovem je uvjek otvorena,ali me smara..


    Sent from my iTelefon using Talktap
    Quote Originally Posted by laciale View Post
    I kod druga moga popodne da odgledamo utakmicu i on nije mogao pola sata da ukljuci arene. Servis niie dostupan.

    Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
    Od sjutra ce se moci aktivirati...
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  7. #16557
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by citizen View Post
    Klasika, cim je nekom svejedno na kom kanalu je neka utakmica, zanima ga samo da ima da pogleda tu utakmicu onda je to "politika" i "pacifizam"... ili SK kupuje pravo prenosa samo za ono sto tebe zanima, ili ti gledas samo ono sto je na SK, ostaje da biramo koja je opcija vise vjerovatna...
    A rijetke su prilike sresti osobu koja prati spansku i englesku ligu a LS ga uopste ne zanima, ili da prati EL a ne prati ABA ili spansko prvenstvo...sto se tice NBA ne cini mi se da imaju neki posebno veliki paket prenosa, jednu nedjeljno, mozda grijesim.
    a da ne bi bilo da drzim nekom stranu imam i total i extra i cardsharing...
    Ne pratim ABA ligu? Qoutuj me dje sam to napisa, i za to i za LS. Nekako mi se cini da pokusavas da razmisljas umjesto mene, da pises umjesto mene kako bi me onda demantova. Da arena i sk zamijene ponudu favorizova' bih prve itekako. Da ne znam da si forumas pomislio bih da si arenin bot, ovako ipak ostajem pri ubjedjenju da opet nijesi procita svoj post prije klika na opciju "reply"..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  8. #16558
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Ne pratim ABA ligu? Qoutuj me dje sam to napisa, i za to i za LS. Nekako mi se cini da pokusavas da razmisljas umjesto mene, da pises umjesto mene kako bi me onda demantova. Da arena i sk zamijene ponudu favorizova' bih prve itekako. Da ne znam da si forumas pomislio bih da si arenin bot, ovako ipak ostajem pri ubjedjenju da opet nijesi procita svoj post prije klika na opciju "reply"..
    Moje licno misljenje je da je jedan sk bolji od svih areni jer moje gledanje sporta se svodi u velikim kolicinama na NBA (sk), evroligu (sk), engleze i primeru (sk).
    zanimljivo sto u tvoje pominjanje sporta koji pratis ne pominjes nista sto emituje arena

    Pet areni zajedno ne vrijedi vise od jednog sportkluba...
    da ne znam da si forumas pomislio bih da si SK Bot

    a necu razmisljat umjesto tebe ne brini, ja ne drzim stranu kablovskim operatorima i kanalima, meni su isti i jedni i drugi...
    ... Najlakši način da vam ime dospije u novine je da ih čitate dok prelazite ulicu ...

  9. #16559
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Ne moze se raspravljati o tome ko nudi ekskluzivniji sadrzaj...Definitivno je SK mnogo ispred Arene, ali Arena ima kvalitetnih stvari...Kad bi na pr SK Areni dao 2-3 lige u fudbalu tipa Francuske, Holandske, Belgijske i eventualno NFL, za LS i bundesligu u rukometu, Spansku ligu u kosarci i Aba ligu onda bi, sto se mene tice, SK imao sve sto mi treba...

  10. #16560
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by citizen View Post
    Moje licno misljenje je da je jedan sk bolji od svih areni jer moje gledanje sporta se svodi u velikim kolicinama na NBA (sk), evroligu (sk), engleze i primeru (sk).
    zanimljivo sto u tvoje pominjanje sporta koji pratis ne pominjes nista sto emituje arena

    Pet areni zajedno ne vrijedi vise od jednog sportkluba...
    da ne znam da si forumas pomislio bih da si SK Bot

    a necu razmisljat umjesto tebe ne brini, ja ne drzim stranu kablovskim operatorima i kanalima, meni su isti i jedni i drugi...
    Tek su mene isti. Svaka cast Areni na uzimanju Aba lige za ovu i sledece godine. Svaka im cast na uzimanju argentinaca. Da su pametniji bili prije nekolike godine sad bi bili monopolisti za sav sport ovog svijeta a ovako se to ocekuje od sk-a. Ne kazem to ja, citam ljude po forumu koji prate detaljnije desavanja izmedju pomenutih na regionalnom nivou..
    Zasmeta(lo) kad neko izigrava filozofa koji razumije problem drustva i sociolosku uskoumnost kroz, pazi sad, konkurenciju dva kablovska operatera, a to si ti proba' u neki post iznad.
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  11. #16561
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @ citizen, nema smisla da se nadgornjavas sa osobom koja javno govori drugima da ne placaju racune Telekomu.... Sad kada ovdje prosipa ispraznu pricu kako je SK nebo a Arena dno, govori da je doticni agent Totala koji ima za cilj da obesmisli topic o Extra TV-u.

    Ubuduce se nemoj mnogo raspravljati sa njim i njemu slicnima, jer ti je dobro poznata moja malenkost, koliko sam puta brutalno napadan, a sve zbog cinjenice da je Extra TV neprevazidjen!

    Eto neka doticni "uziva" u SK, a neka dozvoli da nama koji smo zadovoljni korisnici Extra TV-a uzivamo uz Arene.

    Mada sam ranije rekao, da ce arogantni i monopolisticki Total (sa SK i brdo kanala u rangu TV Leskovac, TV Pirot....) ubrzo izgubiti i to malo korisnika sto sada ima, jer od januara 2016.g. niko nece imati ekskluzivna prava na odredjene kanale....

    Bas da vidimo doticnog sto "uziva" uz SK na Totalu (od kojih platu dobija) kako ce mu biti kad ETV bude od 2016 god. imao i SK u ponudi...

    Kakva li ce to tek najezda skakavaca iz rezervata konkurenata da nastupi na ovom topicu... Mogu misliti.

    PS. Upozoravam da ne slusate forumasa "Manu" a koji je prije savjetovao kako mozete izbjeci obaveze prema Telekomu, jer cete platiti svaki penal koji ce nastupiti u slucaju da prijevremeno raskinete Ugovor! Imacete samo stetu! Ovdje mora i moderator reagovati, jer imamo javno pozivanje na neplacanje racuna, sto je po nasem (crnogorskom) zakonodavstvu - KRIVICNO DJELO!

    Ne vidim da je ikog savjetovao da ne placaju racune bbm, total, mkabl.... Vec samo Telekomu. Agent na zadatku koji "samo uziva" gledajuci SK.
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  12. #16562
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,749
    Thanks Thanks Given 
    2,118
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    qq ocu, qq majci sa ovakvim tipom u kucu...
    Forever young, i want to be forever young

  13. #16563
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    qq ocu, qq majci sa ovakvim tipom u kucu...
    To i ja kazem, nema smisla da svoju netrpeljivost prema Telekomu ispoljava na ovom topicu, pozivajuci na neplacanje obaveza... Svakakvih ljudi ima...
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  14. #16564
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Tacno se vidi da sam ga ubo' dje ne treba. Mislim da mu je ovaj post kulminacija dosadasnje forumaske karijere. Evo sve korisnike totala koji nisu zadovoljni istim pozivam da ne placaju racune (svi znamo kakav im je signal kad krene nevrijeme), sve koje epcg odire preko racuna da i njih izbojkotuju, vodovod isto. Prezla, jesam li nakupio sa jos ova tri p(r)oziva pet godina u Spuz?

    btw i @tonipf je od prezle okarakterisan za kriminalca. Toni, mogu li ja da budem Dzesi Dzejms, ti budi Dzon Dilindzer?
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  15. #16565
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Tacno se vidi da sam ga ubo' dje ne treba. Mislim da mu je ovaj post kulminacija dosadasnje forumaske karijere. Evo sve korisnike totala koji nisu zadovoljni istim pozivam da ne placaju racune (svi znamo kakav im je signal kad krene nevrijeme), sve koje epcg odire preko racuna da i njih izbojkotuju, vodovod isto. Prezla, jesam li nakupio sa jos ova tri p(r)oziva pet godina u Spuz?

    btw i @tonipf je od prezle okarakterisan za kriminalca. Toni, mogu li ja da budem Dzesi Dzejms, ti budi Dzon Dilindzer?
    mene ovaj prezla odavno ne interesuje

  16. #16566
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bih danas da potpisem ugovor za optiku, gospodja koja radi u poslovnici obradova me recima da ce uskoro doci do smanjenja ili cak ukidanja naknade za pristup mrezi. (6 eura)
    Iskreno sam se obradovao, posto mi ne treba ni fixni, ni extra, samo internet, da cu moci da ostvarim tu zelju da placam samo ono sto koristim
    Ako neko zna nesto vise o tome, molio bih ga da napise.

  17. #16567
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Zasmeta(lo) kad neko izigrava filozofa koji razumije problem drustva i sociolosku uskoumnost kroz, pazi sad, konkurenciju dva kablovska operatera, a to si ti proba' u neki post iznad.
    ja sam samo imao komentar na tvoj komentar koji je krajnje nejasan i nelogican, sve ostale pojmove tipa filozofija, sociologija i politika si ti uveo u pricu...i ne treba ni jedni ni drugi da budu monopolisti, meni bi monopolista bila drzava, pa bi lijepo i jedni i drugi morali da imaju po bar desetak novinara, komentatora, da zaposljavaju ljude odavde, i da placaju porez na sve...
    ... Najlakši način da vam ime dospije u novine je da ih čitate dok prelazite ulicu ...

  18. #16568
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by citizen View Post
    ja sam samo imao komentar na tvoj komentar koji je krajnje nejasan i nelogican, sve ostale pojmove tipa filozofija, sociologija i politika si ti uveo u pricu...i ne treba ni jedni ni drugi da budu monopolisti, meni bi monopolista bila drzava, pa bi lijepo i jedni i drugi morali da imaju po bar desetak novinara, komentatora, da zaposljavaju ljude odavde, i da placaju porez na sve...
    Samo ne znam sto je nejasno u mom komentaru, vise je nego jasan bio Tvoje je da se slozis ili ne ali ne i da osudjujes, a poceo si pricu o podjelama. Nego da se ne igramo vise "ti si reka', ja sam reka'"..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  19. #16569
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    302
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Extra TV je zaista odličan, tu nema priče, ali
    Total TV je bolji od Extra TV-a, i tu nema priče!
    Last edited by podgoričanin: 21-12-2050 at 00:00

  20. #16570
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    576
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Momci, igrajte se lijepo
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  21. #16571
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    1,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emill View Post
    Momci, igrajte se lijepo
    kad smo vec kod igranja, dje ja mogu saznat kad ce moj dio Cetinja moc da se igra s optikom?
    ... Najlakši način da vam ime dospije u novine je da ih čitate dok prelazite ulicu ...

  22. #16572
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    37
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    za Cetinje neznam, ali recimo Bjelopavlici i Zeta mozda za jedno 10 godina, tako da stanovnici pomenutih podrucja u koliko budu htjeli da odgledaju nesto u HDu mirat ce total da uvedu.

  23. #16573
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default Extra TV

    Na Ct su imali odlicnu priliku sad dok su ove ulice iskopane da postave optiku ne samo do zgrada, nego i do svake kuce ali im se nije bakcalo oko toga..
    Last edited by Manu; 06-10-15 at 08:25.
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  24. #16574
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Raskopace ih opet - nije to problem. Asfalt je mekan.

  25. #16575
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Bas da vidimo doticnog sto "uziva" uz SK na Totalu (od kojih platu dobija) kako ce mu biti kad ETV bude od 2016 god. imao i SK u ponudi...
    .
    Je li ovo provjerena info,da ce SK biti u ponudi Extra TV? Zna li se da li u osnovni ili dodatni paket (sa arenama npr ili nezavinso), da li ce biti i HD format slike?

Page 663 of 812 FirstFirst ... 163563613653659660661662663664665666667673713763 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •