Page 628 of 812 FirstFirst ... 128528578618624625626627628629630631632638678728 ... LastLast
Results 15,676 to 15,700 of 20289

Thread: Extra TV

  1. #15676
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    535
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Iz tabele se jasno vidi da je bolji Extra TV ekekekeke
    Ozbiljno, svaka čast na trudu :encouragement:
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  2. #15677
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    61
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Desava li se nekome ko ima extra trio da pada brzina interneta kada se snima nesto na TV-u?

  3. #15678
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Da li gledas to sto snimas ili gledas nesto drugo pa ti pada brzina Interneta?

  4. #15679
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    61
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gledam nesto drugo, kada gledam sta snimam brzina je normalna.

  5. #15680
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Imp View Post
    Desava li se nekome ko ima extra trio da pada brzina interneta kada se snima nesto na TV-u?
    Teoretski maximum za bakar je oko 10 mbits. Realno kod nas je najveci ADSL paket koji je nudio telekom 8 mbits (negdje zbog losih parica nije ni tih 8 mbits mogao da izvuce).

    E sad, ako na istom bakru imas ETV i stavis npr. da snimas HD kanal (MyZen) - koji povuce sigurno 3-5 mbits (ako ne i vise), a gledas drugi kanal od 2-3 mbits, za internet ostaje veoma malo protoka.

    Da - i meni se desavalo davno na bakru da mi prilikom snimanja padne protok za internet.
    Na optici nisam imao tih problema (otpika ima mnogo vecu propusnu moc).

    Poz
    Last edited by .:.; 02-03-15 at 20:30.

  6. #15681
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

  7. #15682
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    BAR
    Posts
    673
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by isnogood View Post
    Zaboravio si dodati u HD paket kanale N1HD srb, FOX LIfe HD, FOX HD, Viasat/Nature HD... A ima i jos nekoliko slobodnih HD kanala... I dodati da je SK1HD u osnovnoj ponudi...
    i viasat history/nature HD je u osnovnoj ponudi.

  8. #15683
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,023
    Thanks Thanks Given 
    1,145
    Thanks Thanks Received 
    1,482
    Thanked in
    643 Posts

    Default

    Sta ce mi crnogorski kanali neka ih maknu sve iz Extra tv ponude samo nesto normalno da stave,ne znam kad sam zadnji put nesto na njih normalno pogledao. Da gledam Sofranca dok histerise na Ligu Sampiona ili Boza Bulatovica koji je umislio da je komicar neki pa izvodi kerefeke na Atlas Tv i Miceva na TV Vijesti koji je zadnji put pogodio vremensku prognozu dok su jos DPS i SNP jedna partija bili,toliko se uzivi da covjek pomisli da ce mu pozliti. Samo ne znam ko jos gleda:MBC,TV Niksic,TV Pljevlja,TV Budva,Novi Tv,Boka Tv sve neki kanali sacuvaj Boze. Neka stave nesto normalno sto ce narod gledati. Kad su zadnji put stavili kanal da valja? Ubacili su 30 kanala Pinkovih dje se iste stvari vrte.

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

  9. #15684
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dragi Prezla, nisam posle pola godine došla da tebe ovdje napadam, već kažem da nakon pola godine vrtiš jednu te istu priču, pa bih rekla da apsolutno ništa nisam propustila.

    Jedino što sam MOŽDA propustila su informacije kojih je (opet možda) bilo, ali od ove polugodišnje besmislene i bespotrebne rasprave ne mogu do njih da dođem, a stvarno nemam živaca da toliko listam.

    Drugo: da je problem do konektora, bilo bi problema i sa ostalim kanalima. Isti problem je bio na bakru, a isto se ponavlja i na optici. 1500 nemam više namjeru da zovem, jer mi nisu riješili ni ozbiljniji problem zbog kojeg sam ih zvala i koji i dalje perzistira. Tehničari su dolazili, utvrdili da problem (konstantno zujanje) nije do mog telefona, pa da će se riješiti i ostade na tome.

    Treće: Čist bezobrazluk i krađa je naplata "pristupa mreži". Nije dovoljno to što se pretplatiš na korišćenje Telekomovih usluga, već moraš i dodatno da plaćaš pristup mreži da bi te usluge mogao da koristiš? TO je poslovna politika? TO je privilegija? Tragično i smiješno.

    Četvrto: Iskreno, zabolje me kakva je platforma, kad nemam bukvalno izbor kanala koji bi me privukao da bih uopšte i gledala TV. Na selu imam BBM i, iskreno da ti kažem, sita sam se nagledala televizije. A kad već govorimo o platformi - ako je već tako "naj naj", zašto je toliko SPORA kad listam po meniju? Zašto toliko baguje kad pokušam nešto da snimim (ne uvijek, ali često se javlja problem), pa po 4-5 puta moram da ponavljam operaciju da bih uključila/produžila/zakazala snimanje? Zašto je toliko SPORA kad se otvori TVteka? E, kad sve to bude funkcionisalo BESPREKORNO, onda možemo pričati o "najboljoj platformi", a do tada će za mene biti samo pokušaj neke napredne tehnologije.

    Peto (na kraju): ne bih taj televizor kupila sve ni da mi ga poklone. Iz čistog principa, pa kakav god da je. I to sve zbog gorenavedenog.

    Mogla bih još dosta toga da ispišem na ovu temu, ali neću da ponavljam priču ostalih forumaša, jer su već rekli i previše. Pametnom dosta, onim drugima više sreće u otvaranju očiju.

    Za kraj samo da se izvinim Emilu, za kojeg znam da se trudi u poslu koji radi, ali nije on kriv što firma posluje tako kako posluje

  10. #15685
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by napalm View Post
    Kako mu ti mozes dati ponudu, kada ti, niti si Tcom, niti si zaposlen tamo ?


    Ovdje sam se zapalio od smjeha. Jos se smijem. Hvala ti ! (Kao sto prije rekoh: obozavam te!)



    Kako je ETV 9 ???? Valjda si mislio 10+ (ili barem barem 10;-!) !
    A ne mogu poci na njihov sajt i preuzeti ponudu i ovdje je prezentovati (na temi/topicu o ETV platformi!)?

    Da. Prelomio sam, jer sam vidio sto uradise od ove teme! Nema na cemu.

    Nista nema ocjenu 10, jer je 10-ka savrsenost i kada nesto radi 100%, a ETV je blizu te savrsenosti! Naravno da su potrebna poboljsanja, ali i ovo sada je VRH! Da li ti je sad smijesno?

    Quote Originally Posted by BOXER NK View Post
    Nepismeni nije FALE nego HVALE, nijesi siguran kako se pise, pa velikim slovima pises. Zasto nudis momku da kupuje TV preko telekoma da ga derete kao i ostale korisnike. (stare modele pogotovu LG stari model koji nema DVBT-2. Ukoliko vam je ugovor istekao za EXTRA TRIO samo odete u T com i zaprijetite kako je usluga skupa i da cete da raskinete ugovor, odmah vam ponude sledeca 3 mjeseca besplatno,isprobano 100%(10-ak mojih drugova to je uradilo).Jedan od nacina da prevarite telekom,a onda raskinete ugovor kao sto su moji hahahaha
    Total ima RTCG1,PinkM, VIJESTI, ATLAS i Boku ...AVETINJO....
    Zar osoba koja VRIJEDJA (i preko PP, i ovdje na forumu) moze nekom drzati predavanja o pravopisu, ponasanju, ophodjenju???

    Ne nudim nikome nista, vec sam samo prenio ponudu Telekoma, na ovom topicu, pa ko hoce neka uzima...

    I ne sumnjam da si ti u bransi onih koji varaju! To mi ne trebas dodatno isticati! Sama cinjenica da prikazujes „bildovanje“ sa vrijedjanjem, dovoljno govori da na ovoj temi dolaze SVAKAKVI (u negativnom znacenju) ljudi! Bolje reci NELJUDI!

    Vidis, Telekom svakome (pa i tebi i slicnima) izlazi u susret, bez obzira s kakvom namjerom dolazio! U tome je stvar kod Telekoma! To sto ste imali (besplatno) 3 mjeseca servis, sigurno je to bilo zbog neke promotivne ponude, jer drugacije i ne mozes imati „besplatan“ servis. Ne mozes ti (protivno) Zakonima, varati, jer ces „nabildovane miske“ prikazivati onamo gdje se to i najvise postuje – ZIKS!

    Kad smo kod kanala, gdje su ostali? Gdje je RTCG 2? Nije valjda da korisnicima ne trebaju kanali poput RTCG 2?



    Quote Originally Posted by ToJeMojBrat View Post
    Izvini, nisi li ti sam sebe ovdje nazivao INSTITUCIJOM? Otkacicu se ja od tebe (slobodno odaberi opciju)
    a) ako prestanes da nas bombardujes glupostima (malo vjerovatno) ili
    b) ako otkazem extra tv (vjerovatnije...)



    Ovo je ta profesionalnost T-coma - U Podgorici se sve brzo zavrsi, ako se dobro sjecam rijeci INSTITUCIJE. I posle prosipas pricu o profesionalnosti i velikoj dostupnosti...



    Koliko samo lupas, koji opravdani razlog t-com ima da ljudi po desetak dana cekaju uslugu? I to oni koje hoce da uvedu servis (bez obzira gdje oni bili), a vi se profesionalno polomiste da to zavrsite.
    Ne nijesam se nazvao „institucijom“, vec INSTITUCIJOM I PO!

    Necu (i nemam namjeru) da biram TVOJE ponude, jer ce iste one ici (po pravilu) TEBI u korist... Ti otkazuj, baci se sa mosta, radi sta hoces, samo me se okani! Sve dok ja tebe ne prozovem (a to je u potpunosti nemoguce) onda sjedi i gledaj... I uci!

    Znas DOBRO u kojem smislu sam pomenuo "dostupnost"! Ako neko selo nema TF prikljucak, onda ne mozes imati ETV (ili bilo sto drugo) tako da i sam znas da ne mozes ocekivati istu brzinu ugradjivanja kod tebe (na selu) ili kod mene u gradu.

    Quote Originally Posted by tonipf View Post
    grdji ste vi sto se prepirete s ovim prezlom nego on sam.samo covjeku pridajete znacaj time.imate mogucnosti da uzmete cs ili neku drugu kablovsku i tacka a ne odje da se upinjete,kukate dokazujuci da nesto ne valja iako je tako.ja licno cu svakako po isteku ugovora zavrsit sa extra tv iskljucivo zbog loseg izbora kanala i nemam namjeru da sa prezlom ili nekim drugim polemisem oko toga,istek ugovora i kraj price.u medjuvremenu sam nabavio cs,masu kanala,sportskih,filmskih,max tv i ostalo,a za iste pare,tako da mi ne trebaju niti sport klubovi niti arene sport iz extra tv ili nekog drugog domaceg operatera.
    U cemu sam ja to “grdan“? Da ne pricam mozda istinu? Sam si vidio ko ovdje koga napada, tako da mene NE MOZES stavljati u isti kos, kolko se god trudio.... Ko ti brani da otkazes ETV (a uzmes CS)? Radi sta ti je volja! Ali NEMOJ da govoris kako ETV „ne valja“ i tome slicno!
    Kad smo kod CS, da li su svi kanali titlovani? I da li ces (moci) gledati svih 2000 – 3000 kanala?

    Quote Originally Posted by zrnojed2 View Post
    Može lock. Korisnik .:. je sve objasnio!
    Pa kako onda vi spameri da brljate ovaj topic, ako ga stave pod "lock"??

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    momci, jedna stvar je ovdje bitna koju mi nikako da prokljuvimo. Po korisniku nick-a PREZLA nije bitno ko ima kakve kanale tj. ponudu niti je bitan cjenovnik - vec je bitna PLATFORMA. covjek nam pokusava evo, godinu dana, reci da je platforma ta koja je kod telekoma neprevazidjena - onako googlovska ili cak apple-ovka...bitna je filmoteka, premotavanje, snimanje i vremenska prognoza. eto to je ono sto cini jednog kablovskog operatora dobrim ili losim.
    Ali samo na ovoj temi „kljuvite“... Cjenovnik? ETV je najpovoljniji (ako znamo kakav servis dobijas!) tako da skalaj!
    Jednog operatera cini dobrim KVALITET SLIKE, TONA, DODATNI KORISNI servisi..... ETV je u tome neprevazidjen!
    Takodje ima i najveci udio! Pa i ti isti koristis ETV! Ajde onda reci, zasto si ga uvodio? Zbog TV aparata? Ali ne kazes zasto si TV uzeo BAS preko Telekoma? Ja te cekam da na to pitanje odgovoris! Uostalom, ne moras meni odgovoriti, vec ostalima na ovom forumu!

    Quote Originally Posted by napalm View Post
    To je ta platforma o kojoj prezla stalno govori !-)
    Govorio i govoricu! NAJBOLJI SERVIS!!!!!!

    Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    Sta ce mi crnogorski kanali neka ih maknu sve iz Extra tv ponude samo nesto normalno da stave,ne znam kad sam zadnji put nesto na njih normalno pogledao. Da gledam Sofranca dok histerise na Ligu Sampiona ili Boza Bulatovica koji je umislio da je komicar neki pa izvodi kerefeke na Atlas Tv i Miceva na TV Vijesti koji je zadnji put pogodio vremensku prognozu dok su jos DPS i SNP jedna partija bili,toliko se uzivi da covjek pomisli da ce mu pozliti. Samo ne znam ko jos gleda:MBC,TV Niksic,TV Pljevlja,TV Budva,Novi Tv,Boka Tv sve neki kanali sacuvaj Boze. Neka stave nesto normalno sto ce narod gledati. Kad su zadnji put stavili kanal da valja? Ubacili su 30 kanala Pinkovih dje se iste stvari vrte.

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
    TV kanali su takvi kakvi su! Ja ne ulazim u to kakav je kvalitet programa pomenutih TV kanala, ali govorim o tome, da ako neki operater se bavi distribucijom TV kanala u nekoj drzavi valjda trebada ima kanale u ponudi te drzave u kojoj posluje...
    Total ima na kile petorazredne kanale iz Srbije, a nema RTCG 2... Uz to nemate ni videoteku, razne dodatne servise...
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  11. #15686
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Aquaria View Post
    Dragi Prezla, nisam posle pola godine došla da tebe ovdje napadam, već kažem da nakon pola godine vrtiš jednu te istu priču, pa bih rekla da apsolutno ništa nisam propustila.

    Jedino što sam MOŽDA propustila su informacije kojih je (opet možda) bilo, ali od ove polugodišnje besmislene i bespotrebne rasprave ne mogu do njih da dođem, a stvarno nemam živaca da toliko listam.

    Drugo: da je problem do konektora, bilo bi problema i sa ostalim kanalima. Isti problem je bio na bakru, a isto se ponavlja i na optici. 1500 nemam više namjeru da zovem, jer mi nisu riješili ni ozbiljniji problem zbog kojeg sam ih zvala i koji i dalje perzistira. Tehničari su dolazili, utvrdili da problem (konstantno zujanje) nije do mog telefona, pa da će se riješiti i ostade na tome.

    Treće: Čist bezobrazluk i krađa je naplata "pristupa mreži". Nije dovoljno to što se pretplatiš na korišćenje Telekomovih usluga, već moraš i dodatno da plaćaš pristup mreži da bi te usluge mogao da koristiš? TO je poslovna politika? TO je privilegija? Tragično i smiješno.

    Četvrto: Iskreno, zabolje me kakva je platforma, kad nemam bukvalno izbor kanala koji bi me privukao da bih uopšte i gledala TV. Na selu imam BBM i, iskreno da ti kažem, sita sam se nagledala televizije. A kad već govorimo o platformi - ako je već tako "naj naj", zašto je toliko SPORA kad listam po meniju? Zašto toliko baguje kad pokušam nešto da snimim (ne uvijek, ali često se javlja problem), pa po 4-5 puta moram da ponavljam operaciju da bih uključila/produžila/zakazala snimanje? Zašto je toliko SPORA kad se otvori TVteka? E, kad sve to bude funkcionisalo BESPREKORNO, onda možemo pričati o "najboljoj platformi", a do tada će za mene biti samo pokušaj neke napredne tehnologije.

    Peto (na kraju): ne bih taj televizor kupila sve ni da mi ga poklone. Iz čistog principa, pa kakav god da je. I to sve zbog gorenavedenog.

    Mogla bih još dosta toga da ispišem na ovu temu, ali neću da ponavljam priču ostalih forumaša, jer su već rekli i previše. Pametnom dosta, onim drugima više sreće u otvaranju očiju.

    Za kraj samo da se izvinim Emilu, za kojeg znam da se trudi u poslu koji radi, ali nije on kriv što firma posluje tako kako posluje
    Aquaria, uglavnom se rasprava vodi oko toga, sto ovdje pokusavaju da nam objasne kako je ETV najgori, a svi ostali su dobri... Oko toga je rasprava! Ja ne kazem da ETV nema gresaka, ali NIKAKO necu reci da ion uopste ne valja!

    I onda krene jedan, pa krenu svi jer misle da ce coporativno me „uplasiti“ i da cu napustiti ovaj topic i da konacno odahnu i nastave sa unizavanjem ETV-a.

    Medjutim, vide da u tome nece uspjeti! I krecu (preko PP) najteze moguce uvrede...

    Ismijavanje, gledanje izmedju redova.... To je znak da GUBE! Ali meni ne smeta, neka nastave, ja cu biti i DALJE ovdje! I reagovacu po potrebi!

    Drugo:
    Napisi pismeno prigovor i zatrazi da ti se smanji pretplata, jer ne mogu da ti rijese problem! Takodje provjeri kablove i rutere! Nije da odmet, a moze koristiti!

    Treće:
    To ja ne mogu da komentarisem! U pravu si, ali... Sto bi tek rekla za EPCG?

    Četvrto:
    Pa dobro, na BBM si imala neke kanale a koje ETV nema, ali na ETV mnogo toga imas a koje BBM (i ostali) nemaju. Kod mene snimanje ide BEZ PROBLEMA! Ne znam tacno sto je problem kod tebe, ali najbolje ti je da taj problem prijavis na 1500. Ako onda ne bude nista, napisi prigovor i predaj to u najblizoj poslovnici. Sto se tice TVteke ona funkcionise normalno, nijesam primijetio neki problem. A sto se tice brzine, ne znam, dovoljno je da radi.

    Poz.
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  12. #15687
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Nista nema ocjenu 10, jer je 10-ka savrsenost i kada nesto radi 100%, a ETV je blizu te savrsenosti! Naravno da su potrebna poboljsanja, ali i ovo sada je VRH! Da li ti je sad smijesno?
    Ovako: Boljela me glava (dok sam bio van).Usao u kucu.Bacio pogled na tvoju pisaniju.Nasmijao se slatko. I gle cuda, GLAVA VISHE NE BOLI.
    Lijechish!!! (nemoj nikad napustit ovu diskusiju

    A sto se tice brzine, ne znam, dovoljno je da radi
    Hahahah.Ali bukvalno lijechish. HVALA TI!!!
    Last edited by napalm; 03-03-15 at 15:53. Reason: VOlim PREZLU.

  13. #15688
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .:. View Post
    Poucen kontradiktornim informacijama ovdje, napravio sam tabelu ponude ExtraTV i TotalTV servisa (ostale nisam imao vremena da dodajem u tabelu).

    Elem, evo crno na bijelo kako to izgleda. Podaci su preuzeti sa zvanicnih sajtova ExtraTV i TotalTV i samo ubaceni u tabelu.

    Ako sam propustio koji detalj - pisite!


    ExtraTV TotalTV
    Osnovni paket sadrži kanala 61 kanal 83 kanala
    Cijena osnovnog paketa – ukupni realni troškovi 16.19 EUR
    (10.12 EUR + 6.07 EUR pristup mreži)
    10.17 EUR
    Dodatni paketi ExtraTV TotalTV
    HBO Paket (dva vrhunska filmska kanala, HBO i HBO Comedy
    4.98 EUR
    HBO, HBO Comedy 4.58 EUR
    HBO Premium (Cinemax, Cinemax2, HBO GO i HBO On Demand, uz pretplatu na HBO paket) / 4.98 € Cinemax, Cinemax 2
    2,54 EUR
    Arenasport (Arenasport 2, Arenasport 3, Arenasport 4, Fight channel) / 4.98 € Nema ArenaSport 1/2/3/4 pakete,
    Ima SportKlub pakete 1/2/3/4 koji su unutar osnovnog paketa (ne naplaćuju se dodatno)
    Crtaći (Bambino, Disney Jr, Duck TV, Baby TV i Nickelodeon Junior) / 3.96 € Mini Ultra, Minimax + još nekoliko dječijih kanala koji su dio osnovnog paketa (ne naplaćuju se dodatno)
    · 1. Pink Reality
    · 2. Pink Premium
    · 3. Pink Action
    · 4. Pink Movies
    · 5. Pink Movies 2
    · 6. Pink Movies 3
    · 7. Pink Action 2
    · 8. Pink Action 3
    · 9. Pink Film
    · 10. Pink Family
    · 11. Pink Comedy
    · 12. Pink Horror
    · 13. Pink Soap
    · 14. Pinkpedia
    · 15. Pink Music
    · 16. Pink Music 2
    · 17. Pink Music 3
    · 18. Pink Music 4
    · 19. Pink Music 5
    · 20. Pink Nostalgia
    · 21. Pink Live
    · 22. Pink Folk
    · 23. Pink Folk 2
    · 24. Pink Plus
    · 25. Pink Rock & Roll
    · 26. Pink Kids
    · 27. Pink World
    · 28. Pink Zabava
    · 29. Pink Extra
    · 30. Pink Fashion
    · 31. Pink
    · 32. Pink BH
    4.98 EUR
    Dio osnovnog paketa (ne naplaćuje se dodatno):
    Pink
    Pink M
    Pink BH
    Pink Music
    Pink Family
    Pink Kids
    Pink 2
    Pink Extra
    Pink Plus
    Pink Folk

    Dio Filmskog paketa (uz još kanala) 7.63 EUR
    Pink Movies
    Pink Film
    Pink Action
    • Sadržaj plus paketa
    • 1. National Geographic Wild
    • 2. Outdoor Channel
    • 3. Extreme Sport
    • 4. Playboy
    • 5. Daring TV
    • 6. Hustler TV
    • 7. Dorcel TV
    • 8. Private Spice
    • 9. MTV Dance

    4.98 €
    Nema poseban HD paket.
    Korisnici na bakru imaju 1 free HD kanal – MyZen HD.
    Korisnici na optici koji aktiviraju ArenaSport paket imaju 4 ArenaSport kanala u HD rezoluciji
    HD
    SK 1 HD, SK 2 HD, SK 3 HD, SK HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, National Geographic HD, RT HD, RT DOC HD
    2,54 EUR
    Ukupan broj HD kanala Nema poseban HD paket.
    Korisnici na bakru imaju 1 free HD kanal – MyZen HD.
    Korisnici na optici koji aktiviraju ArenaSport paket imaju 4 ArenaSport kanala u HD rezoluciji
    33 (većina besplatni; kanali iz HD paketa se naplaćuju)
    http://www.totaltv.tv/TV/311/Raspored+kanala.shtml
    ExtraTV Total TV
    Snimanje Preko bakra:
    Snimanje/gledanje 2 kanala istovremeno

    Preko optike: Snimanje/gledanje 4 kanala istovremeno
    Snimanje 1 kanala
    (može se snimati 1 kanal a istovremeno gledati drugi snimljeni material)
    Premotavanje Ima Ima
    Prijem HD kanala Ima Ima
    Mogućnost preseljenja usluge za podstanare Nije moguće – tj. Potreban je novi ugovor (na 18+1 mjeseci) na novoj lokaciji
    (ETV se veže za tel liniju)
    Moguće preseljenje neograničen broj puta
    Cijena inicijalne instalacije servisa Nova cijena iznosi 63.57€ uz mogućnost da opremu sami instalirate. Minimalno trajanje ugovora je 18 mjeseci + 1 mjesec probno (HBO i HBO Premium paketi besplatni prvi mjesec).
    Korisnik ima tri opcije plaćanja cijene zasnivanja pretplatničkog odnosa, i to:
    · cio iznos odjednom
    · na 10 mjesečnih rata
    · 50% na početku pretplate - 31.25 € ( uz prvi račun), a ostatak po isteku minimalnog perioda trajanja ugovora (nakon 18 mjeseci).
    U slučaju da uzimate Extra Trio pakete, cijena je samo 17.8 € (uz samoinstalaciju).
    *Cijena pune instalacije (sa kabliranjem) iznosi 50.35 € (sa PDV-om).
    http://telekom.me/extratv-paketi.nspx
    50 eura usluga instalacije uz ugovor na 2 godine.
    Prepaid plaćanje Nema Ima. Tako je moguce kupiti opremu i placate samo kada zelite da je koristite – npr. Samo u ljetnjim mjesecima.
    http://www.totaltv.tv/TV/303/Oprema.shtml
    Sta misli prezla o ovoj tabeli......

  14. #15689
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,788
    Thanks Thanks Given 
    669
    Thanks Thanks Received 
    3,000
    Thanked in
    1,779 Posts

    Default

    Предности:
    IPTV је будућност телевизије.Корисник сам ETV-a ево већ седам година, прошле године сам узео још један reciver.Тотално сам се навикао, направио редослед канала по сопственом избору.Изглед ТВ водича, менија и управљачког менија је убједљиво најбољи.Канали су сасвим солидни и довољни, а и слика је по мом мишљењу много поузданија и боља него на другим платформама.Снимљене емисије домаћих канала, тј. ТВтека је одлична ствар за све нас који волимо политичке емисије.

    Мане:
    Мислим да је цијена превисока, нарочито за додатне канале.
    Тотално је непоуздана служба подршке на терену, мора се чекати од четири до седам дана да би стигли до корисника (моје искуство).
    Оптика.T-com мора почети са ширењем оптичке мреже поготово у градским и приградским срединама.
    Мислим да је била тотална глупост укинути Discovery World и увести ID, дебилни канал, само зато што има превод.На крају крајева могли су задржати оба.
    Недовољно HD канала.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  15. #15690
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    573
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    ...A kad prebacujem "naprijed-nazad" , to je pola trena, za razliku od Totala i BBM-a gdje taj proces traje i do 1 pa i vise... "Napredno"??...
    Quote Originally Posted by prezla View Post
    ...A sto se tice brzine, ne znam, dovoljno je da radi...
    ????????? Sta reci?

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Ne nijesam se nazvao „institucijom“, vec INSTITUCIJOM I PO!

    Necu (i nemam namjeru) da biram TVOJE ponude, jer ce iste one ici (po pravilu) TEBI u korist... Ti otkazuj, baci se sa mosta, radi sta hoces, samo me se okani! Sve dok ja tebe ne prozovem (a to je u potpunosti nemoguce) onda sjedi i gledaj... I uci!

    Znas DOBRO u kojem smislu sam pomenuo "dostupnost"! Ako neko selo nema TF prikljucak, onda ne mozes imati ETV (ili bilo sto drugo) tako da i sam znas da ne mozes ocekivati istu brzinu ugradjivanja kod tebe (na selu) ili kod mene u gradu.
    Izvini sto sam te uskratio za POLA institucije, nije mi to bila namjera! Ti si jedna pretenciozna "gradska" faca koja misli da vrijedi vise nego neko ko nije iz grada. A ako telekom misli da treba prije da rijesi probleme / pruzi uslugu nekome ko je iz grada u odnosu na nekoga ko nije, to je onda vrhunska poslovna politika, i jasno mi je zasto je branis.

    Drago mi je da si PRELOMIO da se ovdje "argumentovano" angazujes, okani se gluposti, pa cu se i ja tebe okanuti.

  16. #15691
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    421
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    prezla prika ja preko cs gledam brdo sportskih kanala,nema te lige evropske ili juznoamericke koju ne mogu pratit,od prve lige do druge+filmovi,zatim hrvatski max tv,to ti je za tvoju informaciju kao nas extra tv samo sto hrvati imaju neuporedivo bolji izbor kanala.i na kraju dreambox hd ima opciju prevoda filmova na nas jezik,da ne bih detaljisao kako,uglavnom ima.toliko za tvoju informaciju.prije nego sto pocnes da pricas o cs prvo se informisi o ovome.

  17. #15692
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    prezla brate uzeo sma extra tv ****** jer sam se usleio u zgradu dje su jedino bile instalacije od telekoma. i produzio sam ugovor kad sma uzeo tv. nije sporno produziti ugovor za broj rata vec ga produziti pod uslovima koje si u tom momentu koristio. to je problem.jer ispada da je i neko drugi nijesmo jednaki pri kupovini televizora ili uredjaja. ja sam uvijek govorio da sma jako zadovojan t-com ovim internetom iako je skup - najbolji je u cg ali govoriti da je extra tv najbolji je stavrno smjesno. probao sma svakog operatora i odgovorno tvrdim da svi imaju bolju ponudu kanala, da su svi jeftiniji, da i kabling i m-kabl imaju bolju sliku (bbm nema) nego li extra smece.ti vrtis jednu te istu pricu - kao bot si. ili si neki lik koji svaki dan ide kod sefa sa odstampanim replikama sa foruma zarad nekog tapkanaj po ramenu. ne znam sto drugo da ti kazem.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  18. #15693
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    413
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dukileus View Post
    Prodje dan 11-ti. Nazvala promoterka ( fino ) i izrazila žaljenje što još ne donesoše uređaje i objasni mi da ne rade monteri vikendom. Znači čekanje nastavljam od ponedeljka, dana 13-og. Tačno sam imao osjećaj da će tako biti.
    !samo za prezlu: kako mozes odgovarati ljudima na postove a ne pročitavši ih? Molim odgovori mi samo na ovo, a na ono iznad nemoj jer nikoga ništa nisam pitao nego samo objavljujem šta se meni događa ne bi li nekome koristilo...
    Evo počeo dan 15-ti... E noćas saznadoh od helpdeska da sam DOBIO BROJ ( koji naravno nije htio da mi kaže)(dakle TO ja čekam svo vrijeme! ). I da ću "brzo" dobiti opremu...Promoterku sam zvao prije dva dana, rekla je da je pričala sa njima i da će "pogurati". Zvah je i juče ali se nije javljala... E sad biću malo srećan jer imam broj! Telefon mi inače ( kao ni većini u Crnoj gori ) ne treba, te sam srećan što mi je uvaljen. Kad razmislim ni tv mi ne treba al i to ću da trpim radi optike ( skoro isto košta samo internet ). Pa propalo se kad nema niko kršten internet da prodaje, jedino ovako
    E, da, za prezlu: U sred Podgorice sam ( pa dobro, ne baš "sred" ). I molim IPAK prokomentariši " pristup mreži"? A zašto ne možeš?
    Last edited by Dukileus; 04-03-15 at 00:12.

  19. #15694
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,030
    Thanks Thanks Given 
    3,961
    Thanks Thanks Received 
    6,523
    Thanked in
    3,110 Posts

    Default

    vjerovatno nemaju opremu. neko ko te zna bi ti to otvoreno rekao, a i da znas nekog, do sad bi ti sve zavrseno bilo.
    Toliko muke oko malo kabla i jedne kutije.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  20. #15695
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Prije par godina su nudili novim članovima extra trio sve besplatno , do nove godine sve besplatno itd. Ja se prijavio , najviše zbog interneta, i nema njih 20 dana , ja zovi oni kazu iz Pg ne salju dovoljno opreme. Prodje mjesec opet isto, ja opet zovi obi opet isto. Meni pukne film, ja uzmem sa sajta mejlove direktora i svih ostalih i pošalji podugacko pismo. Izmedju ostalog ako je cilj da istekne taj besplatni period neka naplate i to do ng ali neka donesu opremu . Zvali su poslije par dana kao sto je problem itd.
    Da skratim poslije mjesec ipo dva, donijeli su opremu ali nisu tih dva mjeseca uzetih dali besplatno.
    Pošto sam imao i Ttv u kuću mogao sam napraviti razliku. Sad više nemam etv ni da ga daju besplatno ne bi ga uzeo.
    Najgori su i najneljubazniji, monopolisti
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  21. #15696
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cinjenica je da etv koristi platformu koja realno ima najvece mogucnosti. Nazalost, etv ponuda trenutno ne koristi ni priblizno sve mogucnosti. Nadam se da ce se popraviti, kao i njihov odnos prema korisnicima da ce biti ljubqzniji.

  22. #15697
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    413
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    vjerovatno nemaju opremu. neko ko te zna bi ti to otvoreno rekao, a i da znas nekog, do sad bi ti sve zavrseno bilo.
    Toliko muke oko malo kabla i jedne kutije.
    Prođe dan 15. Pitah ja to danas par operatera koji rekoše " nemamo zvanično takvu informaciju". Aha. Kakva ozbiljnost. Oni NEMAJU uređaja! Majko moja!

    Prezlo upomoć! Mora da ti imaš debelu vezu daj neka mi daju samo ruter ne treba ostalo HITNO mi je! Mora neđe da imaju neki ruterčić makar poluispravni!

  23. #15698
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,030
    Thanks Thanks Given 
    3,961
    Thanks Thanks Received 
    6,523
    Thanked in
    3,110 Posts

    Default

    najjace da ce ti rec da nemaju
    nothing comes from violence and nothing ever could

  24. #15699
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    413
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    dan 16...sad od helpdeska saznah da ( ipak) nisam dobio broj. Kad saberem 20-30 poziva sa svim čekanjem - zaradio sam bar jednu dnevnicu.

    Razmišljam da kad ( jednog dana ) mi donesu to čudo bačim donosioca niz stepenice

  25. #15700
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dukileus, ti si šampion, svega mi Ja sam tek posle nedelju dana saznala da moja prijava za optiku ne postoji uopšte, ali ovo tvoje je oborilo sve rekorde! Čuvaj te živce, jer Ugovor ne pokriva liječenje

    Evo mi Prezla upoređuje T-com i EPCG, slatko se nasmijah Gubici realno postoje, a čime se pravda T-com?

    A vezano za to šta ETV nudi, a ostali ne: šta je bolje - imati dobar telefon, a loš internet ili loš telefon, a dobar internet? Drugim riječima, džaba ETV ima širok spektar mogućnosti, kad se te mogućnosti ne mogu iskoristiti, jer TV ne gledam zato što nemam šta da gledam. Oni "ostali" mogu kvalitetom da budu 10x gori, ali bar imaju šta da ponude.

    I usput rečeno, od tih prigovora se ne mogu 'leba najesti. Moje vrijeme i živce ne mogu platiti smanjenjem računa.

Page 628 of 812 FirstFirst ... 128528578618624625626627628629630631632638678728 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •