Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 56

Thread: Liberali se prodali - zadnji dokaz

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Liberali se prodali - zadnji dokaz

    Liberali prije 2006. nece ni na referendum

    Liberalni savez zatrazio je prosle nedjelje od ostalih opozicionih partija da zajedno saopste da ce bojkotovati sve izbore koje bi raspisala vlast, ako premijer Milo Djukanovic ne bi podnio ostavku i ukoliko ih ne bi organizovala prelazna vlada, saznaju “Vijesti” u opozicionim partijama.

    To podrazumijeva bojkot neposrednih izbora za parlament drzavne zajednice pri cemu bi se liberali, kao ustupak partijama koje se zalazu za zajednicu sa Srbijom, obavezali da “nece prihvatiti referendum” ako bi bio raspisan prije 2006.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    A posle ce nama sto glasamo DPS da nabijaju na nos da bezuslovno sledimo "velikog vodju"! Jebote, Iz_dana_u_dan, sta jos treba da uradi mali kabinet?! Da izda "Velikosrpski manifest" mozda?! Drzavu su vec izdali...

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    A posle ce nama sto glasamo DPS da nabijaju na nos da bezuslovno sledimo "velikog vodju"! Jebote, Iz_dana_u_dan, sta jos treba da uradi mali kabinet?! Da izda "Velikosrpski manifest" mozda?! Drzavu su vec izdali...
    Tu ne treba nikakav dokaz... cim nisu uz Velikog Vodju odmah su izdajnici drzave, naroda i ovog spiralnog kraka Mlijecnog Puta

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Gornji Piperi, podno Kamenika
    Posts
    315
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a referendum samo što nije...

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ
    Tu ne treba nikakav dokaz... cim nisu uz Velikog Vodju odmah su izdajnici drzave, naroda i ovog spiralnog kraka Mlijecnog Puta
    Nisu izdali drzavu. Nisu cak ni narod. Izdali su sami sebe, svoj program i birace...

    A pokazuju i da su pametni. Uprkos tome sto je Evropa(u koju se SKOJ u potonje vrijeme kune, i kaze da je treba slusati bez pogovora) kaze da bojkot nije nacin da se nesto promijeni - oni oce da bojkotuju sve izbore! Kako onda misle da promijene vlast? Da se dignu na oruzje? Mozda racunaju na veliko srce Mila Djukanovica, koji bi im poklonio vlast, uprkos volji onih 167 166 biraca koji su mu tu vlast dali?

    Mozda oce da se povuku sa politicke scene na mala vrata(mozda najpametnija solucija), pa ne ucestvuju na izborima, i agilni GZP im preotme sve birace...ko mu ga zna sta se mota(sem promaje) po Zivkovicevoj glavi...

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da Liberali mogu josh da padaju...josh nisu dostigli DNO.
    A dno ce dostici onog dana kad budu pozvali gradjane da na referendum ne glasaju za samostalnu Crnu Goru.
    E ispod toga se ne moze...

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    ...
    A pokazuju i da su pametni. Uprkos tome sto je Evropa(u koju se SKOJ u potonje vrijeme kune, i kaze da je treba slusati bez pogovora)
    A ti znas u sta sam se prije kleo i kome sam vjerovao

    Cijelo ova prica je gola propagandna glupost... 'pouzdani izvori' 'pouzdanih Vijesti'. Komicno.

    A i da LSCG to predlaze - ionako svi znaju da referenduma nece biti 2005., a i za 2006. se ne bih kladio. Ko ce da raspise referendum 2005. za koji su dosad OEBS, Savjet Evrope i EU rekli kako bi bio krsenje ustavne povelje? Prica za veliku djecu koja im se servira u 19:30, teletabisi za navodno odrasle.

    Licno mislim da bi bilo veoma glupo odustati od saveznih izbora, makar zbog toga sto ih se DPS i SDP toliko plase :-)

  8. #8
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    108
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Referendum , o kojem toliko mnogo Crnogorci pricaju , se nikada nece raspisati ako nam je svima cilj integrisanje u svijet . Zajednica dviju drzava je zadatak koji je postavila EU , i mora se ispuniti . MORA!

    DPS , kao i SDP , izvlaci referendum kao pitanje samo kad hoce domacu javnost da prevare sa necim .

    Referendum o potrebi ulaska u EU je vec realnost za neku deceniju kad ispunimo sve sto od nas traze .

    Liberali , kao ni cijela opozicija, nemaju nikakvu strategiju a ovi pozivi na jedinstvo samo govore kako se plase sami sebe , a to je najgori strah .

    Djukanovica ce maknuti svijet , kada oni to procijene , a kada ce ?- ne zna se jos uvijek .
    Hawkeye !

  9. #9
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Chingachgook
    Referendum , o kojem toliko mnogo Crnogorci pricaju , se nikada nece raspisati ako nam je svima cilj integrisanje u svijet . Zajednica dviju drzava je zadatak koji je postavila EU , i mora se ispuniti . MORA!

    DPS , kao i SDP , izvlaci referendum kao pitanje samo kad hoce domacu javnost da prevare sa necim .

    Referendum o potrebi ulaska u EU je vec realnost za neku deceniju kad ispunimo sve sto od nas traze .

    Djukanovica ce maknuti svijet , kada oni to procijene , a kada ce ?- ne zna se jos uvijek .
    Tacno.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ
    A ti znas u sta sam se prije kleo i kome sam vjerovao

    Cijelo ova prica je gola propagandna glupost... 'pouzdani izvori' 'pouzdanih Vijesti'. Komicno.
    Dje se ti nadje da branis liberale, Bozja ti vjera?! A pogledaj danas u Vijestima faksimil dokumenta sa sjednice GO SNS-a od 27. 06 - mozda ces SNS-u vise vjerovati...ili su mozda Vijesti i to falsifikovale?!

    Quote Originally Posted by SKOJ
    A i da LSCG to predlaze - ionako svi znaju da referenduma nece biti 2005., a i za 2006. se ne bih kladio. Ko ce da raspise referendum 2005. za koji su dosad OEBS, Savjet Evrope i EU rekli kako bi bio krsenje ustavne povelje? Prica za veliku djecu koja im se servira u 19:30, teletabisi za navodno odrasle.

    Licno mislim da bi bilo veoma glupo odustati od saveznih izbora, makar zbog toga sto ih se DPS i SDP toliko plase :-)
    O tom - po tom, ovde se ne radi o tome...i pravilnije bi bilo reci "izbori za parlament drzavne zajednice", jer da bi bili savezni izbori - mora postojati savezna drzava...

  11. #11
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    rupcaga pih!
    Posts
    23
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jos mozete da lazete, a do kada vidjecemo.
    Crna Gora je Evropa a ne Kolumbija !!!

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    ...

    O tom - po tom, ovde se ne radi o tome...i pravilnije bi bilo reci "izbori za parlament drzavne zajednice", jer da bi bili savezni izbori - mora postojati savezna drzava...
    Nego o cemu se radi, obraza ti?

    Liberali su izdajnici? Zato sto hoce da dobiju nesto za nista?

    Nude referendum 2005., koji se ionako te godine nece odrzati, u zamjenu za savezne izbore, koji moraju da se odrze 2005. i koji lome kicmu nezavisnosti?

    To samo najograniceniji DPS-ovac moze nazvati izdajom. Da im je taj predlog prosao nema suvereniste koji ne bi trebao da im zahvali iz dna duse.

  13. #13
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    108
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Postoji zestok problem kod smjenjivanja Djukanovica unutrasnjim "snagama" (opozicija) .

    Taj problem bih ja sa odredjene distance nazvao MISSION IMPOSSIBLE, ili srpski MALO MORGEN.

    U svakom trenutku DPS ima pritajenog saveznika u "jedinstvenoj" opoziciji , sto naravno ne znaci da ne treba djelovati protiv njega . Ja samo predlazem oprez , da se ne bi ponavljale neke "slucajne" greske koje su vodile u pobjede DPS.

    Samo za podsjecanje : SNP je bio dio DPS , NS je bila cesti koalicioni partner , LSCG im je obezbedjivao podrske na izborima i manjinsku vladu.

    Beskompromisno , nema sta ! :oops:
    Hawkeye !

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ
    Nego o cemu se radi, obraza ti?

    Liberali su izdajnici? Zato sto hoce da dobiju nesto za nista?

    Nude referendum 2005., koji se ionako te godine nece odrzati, u zamjenu za savezne izbore, koji moraju da se odrze 2005. i koji lome kicmu nezavisnosti?

    To samo najograniceniji DPS-ovac moze nazvati izdajom. Da im je taj predlog prosao nema suvereniste koji ne bi trebao da im zahvali iz dna duse.
    Radi se o tome da je ova opozicija sve sem jedinstvena, sposobna i organizovana. Koncepcije dijametralno suprotne. Kompromisi - mission impossible...

    LSCG totalno izgubio kompas. Igla tog kompasa, koja je, bez obzira na okolnosti, nekada pokazivala uvijek u pravcu nezavisnosti - sada kao da je upala u jako magnetno polje...

    Ovu vlast ce prije smijeniti meteor, koji bi udario u zgradu Vlade za vrijeme zasijedanja, nego li ova opozicija...

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    ...
    LSCG totalno izgubio kompas. Igla tog kompasa, koja je, bez obzira na okolnosti, nekada pokazivala uvijek u pravcu nezavisnosti - sada kao da je upala u jako magnetno polje...
    Sta ces, jednoga dana ce mozda i tebi doci iz TVCG u glavu da prica o nezavisnosti nije alfa i omega, izvor i uvir svega na ovom svijetu, vec da ima i bitnijih stvari.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Gornji Piperi, podno Kamenika
    Posts
    315
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad vas je već toliko zaboljelo "gubljenje kompasa" LSCGa što se tiče nezavisnosti male i napaćene ali časne i poštene Crne Gore samo da priupitam ove navijače DPS interesne zajednice: šta je to DPS učinio po pitanju crnogorske nezavisnosti otkad su godine počele da počinju januarom osim što je
    - podržavao velikosrpski fašizam
    - zaveo mafiokratsku vladavinu
    - pokazao kako nam i Albanija (iako na istoku) može biti Zapad
    - potpisao BS
    - uspio da se ime CG uvijek dovodi u vezu s aferama ili prodaje bijelog roblja ili duvanskog šverca
    - uništio i ono što je ostalo od CG privrede
    - većinu naroda doveo do prosjačkog štapa
    - učinio da u poredjenju s CG KOlumbija liči na raj na zemlji
    - itd itd itd

    I onda se nadje nekakvo nedosoljeno mudo da objašnjava "gubljenje kompasa". E ako je i od DPSovaca, mnogo je da jebe oca!

    Pozdrav od Piperskog.

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vasilj
    ...samo da priupitam ove navijače DPS interesne zajednice: šta je to DPS učinio po pitanju crnogorske nezavisnosti otkad su godine počele da počinju januarom...
    Najvise sto se moglo, tj. razgradio drzavu koja je bila centralisticki uredjena, i koja je dobrim dijelom Crnu Goru tretirala kao i npr. Vojvodinu, i dosao je na pola puta do nezavisnosti...drugu polovinu, tj. poslednji korak moraju da ucine gradjani, kad dodje vrijeme da se o tome odlucuje...

    Ne znam da li ti vidis kakvu razliku izmedju vremena kad je Slobo mogao Crnogorcima da prijeti vojskom, od sadasnjeg stanja kad je Crna Gora fakticki samostalna u svemu, sem sto tvori ovu zajednicu, koja nema cak ni glavni grad, a koju neko drugi finansira...ostalo je jos, braco Crnogorci, da stisnete muda, i da za 2-3 godine u kabini zaokruzite pravu stvar, i da time konacno zavrsimo pricu o Jugoslavijama, Velikim Srbijama, i da krenemo naprijed. E to nam DPS nikad nece moci dati, to moramo sami!

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    ... E to nam DPS nikad nece moci dati, to moramo sami!
    Jeste, napravili su od CG najsiromasniju drzavu u regionu, ali su nam zato dali skoro pa samostalnu Crnu Goru. Eto, doveli su je do pola puta, ostao je samo jedan korak (znaci li to da su oni za ovih sedam godina napravili jedan jedini korak )... e moj Nije Bitno...

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ
    Jeste, napravili su od CG najsiromasniju drzavu u regionu, ali su nam zato dali skoro pa samostalnu Crnu Goru. Eto, doveli su je do pola puta, ostao je samo jedan korak (znaci li to da su oni za ovih sedam godina napravili jedan jedini korak )... e moj Nije Bitno...
    Ja ne mislim da je ovo najbolja moguca vlast, ali isto tako mislim da ni jedna vlast ne bi mogla na brzinu oporaviti Crnu Goru od...uh, ima toga dosta, a podijelimo ga na dva dijela, da ne bih nabrajao pojedinacno - od socijalizma i od Milosevica. Pogotovo mislim da to ne bi mogla uciniti ponudjena alternativa u vidu vesele druzine zvane "ujedinjena opozicija".

    "Reforme koje su popularne - nisu dobre, a dobre reforme nisu popularne" - tako ti je u 95% slucajeva, a ja bih jos i dodao da su reforme po pravilu spore.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG, SCG
    Posts
    25
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jes, za vrijeme jedinstvenog SPS-DPSa,

    DPS, ukljucujuci i naseg "mudrog" i "lijepog" premijera je vodio ratove za mir, slao je mlade Srbe da ginu po ratistima u Hrvatskoj i BiH, bez ikakve logike.

    znam da ce sad ispasti velika prdnjavina, kako je to sve Pedja Bulatovic cinio, i naravno NS je kao kriva, a veliki vodja, koji tada bjese Slobova sluga, nije bio odgovoran za nista. dovoljno je sto se nas premijer izvinuo Hrvatima, u svoje ime naravno.

    no ko ce se izvinuti NAMA??? zasto su nasi momci ginuli po tudjim teritorijama? zasto su uopste ginuli, kada nasi "mudri" drzavnici nisu imali neki savrsen plan!

    mogli su, da su htjeli, da dovedu cijelu hrvatsku i BiH na koljena. nisu stvar sproveli do kraja. pa sto su onda uopste i tamo isli???


    siguran sam da bi srpske manjine/vecine bolje prosle u HR i u BiH, da ih nije prvo iskoristila pa onda izdala vlast iz Crne Gore i Srbije.

    u Srbiji, ljudi koji su odgovorni za te stvari, vise nisu vlast.

    u CG, vodeci ljudi, koji su tada bili vlast, josuvijek su vlast, i na iste funkcije (citaj PREMIJER).

    zar takvi prekrsaji nisu kazljivi, kako po zakonu, tako i politicki??

    moze se drug Milo po hiljadu puta pokajati za sva nedjela koja je ucinio, moze se po hiljadu puta posrati na sve sto je on tada zastupao (citaj "velikosrpstvo").

    no, ipak, pred zakonom on ostaje odgovoran. siguran sam da se mnoge ubice pokaju zbog toga sto su ucinjeli, no ih to ipak ne moze spasiti od pravde.

    eto prvog razloga zasto gospodin Premijer treba da provede ostatak svog zivota u zatvoru, a znam da ima i mnogo drugih razloga!

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    ...
    Ja ne mislim da je ovo najbolja moguca vlast, ali isto tako mislim da ni jedna vlast ne bi mogla na brzinu oporaviti Crnu Goru od...
    To ni ja ne mislim, ali zasto Crnoj Gori ide najgore of svih zemalja u regionu, gore cak i od Albanije?


    "Reforme koje su popularne - nisu dobre, a dobre reforme nisu popularne" - tako ti je u 95% slucajeva, a ja bih jos i dodao da su reforme po pravilu spore.
    Zasto su kod nas najsporije? Zasto je prosjecna plata u Srbiji 1999 bila cetvrtinu crnogorske a danas je znatno veca (ako uracunamo koliko tek gradjanin Srbije moze da kupi za te pare - onda skoro duplo).

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ
    To ni ja ne mislim, ali zasto Crnoj Gori ide najgore of svih zemalja u regionu, gore cak i od Albanije?
    Pa zavisi, ako neko sve gleda crno, i ne zeli da vidi niti jedan pozitivan potez i pomak - onda nam i ide najgore na svijetu...

    Quote Originally Posted by SKOJ
    Zasto su kod nas najsporije? Zasto je prosjecna plata u Srbiji 1999 bila cetvrtinu crnogorske a danas je znatno veca (ako uracunamo koliko tek gradjanin Srbije moze da kupi za te pare - onda skoro duplo).
    Znatno veca nije, ako je i uopste veca(ne mogu da nadjem precizne podatke). U tom periodu o kom pricas, plata je u Crnoj Gori bila 2,5 puta veca nego u Srbiji zbog katastrofalne politike i stanja u Srbiji, i zbog ogromnog znacaja koji je Crna Gora imala u to vrijeme, kao protivnik Milosevica. Normalizacijom stvari, to se moralo izjednaciti i doci na svoje...

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    ...

    Pa zavisi, ako neko sve gleda crno, i ne zeli da vidi niti jedan pozitivan potez i pomak - onda nam i ide najgore na svijetu...
    Daj, da se ne zafrkavamo, navedi jednu relevantnu stranu analizu koja tvrdi da je CG ispred Albanije ili Srbije?



    Quote Originally Posted by SKOJ
    ..veca nego u Srbiji zbog katastrofalne politike i stanja u Srbiji, i zbog ogromnog znacaja koji je Crna Gora imala u to vrijeme, kao protivnik Milosevica. Normalizacijom stvari, to se moralo izjednaciti i doci na svoje...
    Cudno, zar nismo mi bili odmakli daleko ispred Srbije tokom tih 3 godine 'evropskih reformi'? Kako nas stize i prestize tako brzo?

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ... a to "svoje" po prirodi stvari bi vremenom trebalo da bude negde oko polovine primanja u Srbiji. sve su šanse da se krećemo ka tome. :?

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ
    Daj, da se ne zafrkavamo, navedi jednu relevantnu stranu analizu koja tvrdi da je CG ispred Albanije ili Srbije?
    Licno ne nadjoh ni jednu analizu dje se kaze da je Srbija ispred Crne Gore. Ali zato nadjoh jednu dje se veli da Crna Gora ide uzlaznom putanjom, ali da joj treba jos 7 godina da se vrati na nivo iz 1991! Ej! A vrlo dobro znam ko nas je doveo tako nisko da nam treba 20 godina samo da se vratimo na pocetak! E ti su uskraceni za moj glas dozivotno...


    Quote Originally Posted by SKOJ
    Cudno, zar nismo mi bili odmakli daleko ispred Srbije tokom tih 3 godine 'evropskih reformi'? Kako nas stize i prestize tako brzo?
    Nije nas ona pretekla po primanjima, samo su im troskovi zivota manji...a kad uvedu PDV, kad dovedu drzavu u sklad sa evropskim standardima, pa preduzeca izgube pokrovitelja, cuvara i "tatu", a zaigra se trzisna utakmica, kad, ako bog da, njima dodje Euro...onda cemo da pricamo o Srbijanskom standardu. A to vrijeme ce morat doc, ako oni misle u EU u ovome stoljecu...

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •