Page 1 of 6 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 143

Thread: Kakav ste vozac? tolerantan drzak nervozan smiren cool kulturan bezobrazan ...

  1. #1
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    876
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Kakav ste vozac? tolerantan drzak nervozan smiren cool kulturan bezobrazan ...

    Ja volim za sebe da kazem "Kulturni podgoricanin"... nista mi nema milije no kad neko ceka na pjesacki a ja stanem i rukom mu pokazem da moze da prodje uz to obavezno "izvolite mladi gospodine/damo/gospodjo/gospodjice/ciro"

    Napr. u nekakvoj dugackoj graCkoj koloni i neko oce da se ukljuci i ceka 3 sata e tu ja vazda stanem da pustim coeka... dok ima onih sto ti puni gas daju ne bi li te zadrzali tu dje si.

    Strasno me nervira kad ljudi fataju crveno svijetlo.... cekas da se ukljucis blizu semafora i ovaj nece da stane nego gas daje da bi prosa ispred tebe da ufati crveno a nista ga ne kosta da stane.

    Mrzim one sto zbog saobracaju psuju majke i slicno... takvi me iznerviraju dodje mi kolima po sred njih da udarim no se suzdrzim nekako.

    Mrzim kad nekog slepam i kad ljudi oce da ulete ispred mene pa onda moram da kocim sto prouzrokuje komplikacije kad nekog slepas jer ne koci onaj sto vuce nego vuceni.

    Mrzim one sto iz kola izbacaju limenke kore od banane i razno smece... to mi tako ide na zivce a pogotovo ako su turisti. Tako nesto nikad ne radim.

  2. #2
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    tolerantan sam.. uvijek stanem da prodju ljudi na pjesacki.. nikad ne prolazim na crveno, pa cak ni na zuto bez kad bas nedje zurim. u guzve isto propustam ove koji cekaju da se ukljuce, ali samo ne taksiste, zato sto su daleko najbezobrazniji.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    prava podgorichka tema...do kraja prve strane bice prepucavanja tipa: Ja ga najbolje baČam pod ručnu,beeesvija..Preteka` sam onoga žutoga Kićovoga,u po krivine na dva točka...

  4. #4
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Moram priznati da su vozači u Pg pomalo nervozni i da im je sirena omiljeno orudje.
    Što se meen tiče mrzim kod sebe što često zaboravim stati na pješački Kažem sebi, od sad moraš ali džaba. valjda ću se navići. Isto tako mi puno znači kad me neko pusti da se uključim a ja to rijetko uradim.
    Ostalo se može reći da je u redu.

  5. #5
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Taxisti se okrecu na sred ulice,preko bijele linije ispred pravnog fakulteta,30 ljudi pojedinachno izgubi 10 sekundi = 300 sekundi svi zajedno,dok oni potrosi svojih 10 sekundi da to uradi...Bezobrazluk.
    Smirenost i kultura mi zavise od raspolozhenja.

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja sam izuzetno fin vozac , po svim pravilima i normama EU kako kod njih tako i kuci !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  7. #7
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    kako sam znao da cete svi rec da ste tolerantni i smireni vozaci, hahahaha ja sam govedo za volanom i to tesko, jer jedino tako moze coek nesto kolima po ovom gradu zavrsiti
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  8. #8
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ne mogu sebe opisat striktno što se tiče vožnje ... sve zavisi od situacije i raspoloženja, ali ako moram, eto, obično sam tolerantan.

    Neko mi se društvo boji da se vozi sa mnom, a ja se bojim da se vozim sa njima...Tu se ljubi zemlja kad se izađe iz kola...ako te noge uopšte poslušaju...


  9. #9
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    opusten dok vozim, pustam pjesake i kola da se prikljuce pogotovo kad sam u kolonu a taksiste kad vidim e tu pocinjem da pizdim je8o bi im mater odmah :fight: (cast izuzecima vecinom starijima taksistima oni su koliko toliko fer) i strasno mrzim kad cekam i kolonu na semafore i pretekne neka dzukela od taksiste kolonu i gadje me tu popizdim skroz :hammer: (odah pocnem da ga psujem) jer sto sam ja sto postujem pravila izgleda brav a on kao neki maffff
    uglavnim dan mi fino prodje nedeljom (imaju manje posla )

    p.s. sad sam se iznervira dok sam pisao ovo inace sam nekad strasno smiren bio u saobracaju i dalje sam dok stvarno me neko ne gadje, uleti ispred mene, na semafor kad je guzva prodje kroz crveno i onda ostane u sredinu ostali nece da ga puste i niko ni naprijed ni nazad ni lijevo ni desno

  10. #10
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Nidje nema gorih vozacha,nego u Atinu.. svi su blazheni

    ne vozim puno,a kad vozim trudim se da budem dobrica
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,523
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ja sam smiren tip koji poštuje pravila i sve.Ali mi idu na ***** pojedini pješaci.Ne volim kada se pješaci mafijaju pa pored trotoara od metar ipo širine oni svi,njih 10ak hodaju ulicom i to ne krajem već ono po širini i tu bih se i potukao kad im svirnem ako nešto prokomentarišu što sviram i slično.PI! Mrzim pješake !

  12. #12
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    pjesak je vozac, koji se krece na primitivan nacin, ne mere se uzbudjujes
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  13. #13
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Ni na nebu, ni na zemlji
    Posts
    113
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto je to pjesacki ?
    Sitnice cine savrsenstvo, a savrsenstvo nije sitnica.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Tolerantan, vozim kao na zapad, dajem drugima prednost, pustam pjesake.
    Mislim, sa svima sam OK osim sa taxistima koji mi idu na kitu....slab sam na njih.


    Ali, moje ponasanje ide u korist drugima, jer svi mi uzimaju prednost, uvijek sam ja zadnji. Da bi dobio nesto, ovdje moras bit kao i svi drugi (99,99%), bezobrazan.
    TAKUMI

  15. #15
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    876
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mrzim pjesake koji kad prelaze ulicu van pjesackog i ono te gledaju "aj udari me ja sam od celika pa da vidimo moodonja".

    Drugo je bit drzak i ulijecat na semafor, ako ovaj gusla ili spava na semafor normalno da cu ga stisnut prvom i ulecet... to nije drskost. Drskost je kad vozi neku ragu i briga fa oli ga ti strefit ili neces.

    Ja i taxiste pustam mada 300 puta su me Lux iznervirali sa njihovim ulijecanjem u krivine sa onim autom + kad presjece nepreglednu krivinu.

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Mislim, sa svima sam OK osim sa taxistima koji mi idu na kitu....slab sam na njih.
    Taxofilu
    She is only here to annoy herself!

  17. #17
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    MONTENEGRO- Herceg Novi
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    ada jes sad
    svi ste prekrasni
    :mrgreen:

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Vrlo sam korektan,ablendujem vozacima iz suprotnog smjera,cak i kad nema nidje radara na vidiku

    Praktikujem da stanem djeci i starima dje bilo,da bi se ukljucili,presli ulicu itd.
    Nikome drugo za spas.

    Dok me nervni napadi fataju od semafora,lezecih policajaca(pogotovo onih homemade od betona),debila koji skrecu bez zmigavca,debilusa kojima treba po ure da krenu iako se upali zeleno svijetlo-da sto manje ljudi ufati valjda ist,autobusa koji i kamiona koji idu na loz ulje i nikad nemaju osjecaj da je iza njih kilometarska kolona te bi ne daj boze mozda trebali stat na prvo prosirenje....itd.

    Voznja mi se lagano pretvara u nocnu moru.
    Last edited by Sidewinder; 18-09-07 at 17:05.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    .
    Mislim, sa svima sam OK osim sa taxistima koji mi idu na kitu....slab sam na njih
    Dok ne naidjes nedje na Ljumu,ili Bata Darmanovica...
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    fino kazes...voznja se pretvara u nocnu moru.

    Vishe mi se ne mili poc autom nedje (al ga volim pa moram)
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  21. #21
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    876
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo lagano bez nervoze... do prvog kruznog toka... UZAS!

    Aj dobro da ne znas pravila u saobracaju ali nemat mozga da razmislis, nemat mozga da ne vidis logicnu putanju no ides da nekog udaris da mu po auta okines ... Najvise mrzim ... idem unutrasnjom trakom jer ne skrecem na prvo skretanje a neki bilmez isto ne skrece odma a ide spoljnom... ili kad mi stane na po kruznog toka (ceka da se ukljuci ka na raskrsnicu dje nema semafora) pa moras manevre raznorazne da napravis... uzas.

    Jednom sam se vozio sa taxistom a taman sam sa posla smoren sav nikakav, dok se vozim oci mi na po koplja kad odjednom taxista iz sveg mozga "GOOVNOO!!!" e kako sam streknuo i pogledam vidim neki se klinac zbunio pa napravio zastoj na raskrsnicu. Samo sam izvadio pare platio i izasa iz taxija...

  22. #22
    renaissance Guest

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    Nidje nema gorih vozacha,nego u Atinu.. svi su blazheni
    Fakat da Atinjani grozno voze...no , trebao bi poci u Egipat da vidis sto su vozaci.Da mi je vidjeti taj egipatski vozacki savez(ako ga ima uopste) , i kako taj narod polaze vozacki! :mrgreen:

    Sto se mene tice...voznji pristupam vrlo flegmaticno...nemam obicaj da gledam lijevo ili desno kada prelazim raskrsnicu bez semafora , vec preletim sa punim gasom...dok se neko negdje ne zaleti u mene sa strane:mrgreen:Za sada imam srece Ne kidisem na sirenu , niti psujem mater...uglavnom to meni rade :mrgreen:

  23. #23
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Ja sam vrlo tolerantna i uopshte nijesam neUrozna dok vozim, propushtam one koji se ubacuju ako su fer, dajem zmigavac redovno, ali kad mi zapucaju pjeshaci preko ulice dje nema pjeshachkoga, pa ka da je oslobodio Podgoricu, ili na semafor na crveno...e onda mi dodje da dam gas i upalim brisache pa neka bude shto biti mora!:trashcom:

    :devil:Inache nema mi vece radosti kad idem na more svakom autu koje ide u susret ablendujem, kao da ima policije na putu!!! E da vidish kako regulishem saobracaj, odma svi usporavaju!!!:blah:

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Ccccccccc steto stetni :kamikaza:
    Na pjesacki svakoga propustam bez ako nijesam u mogucnosti da stanem sto je rijedak slucaj. Nilkoga ne pustam da mi uskace ispred mene na semafor iz ssjedne trake. Jer on je mangup ako osisa cijelu kolonu i iz desne trake koja je za skretanje desno on oce lijevo da skrene. E tu ako sam prvi na semafor ne bih ziv ikoga pustio, i obavezno odem na siroko da uvhatim krivinu (cest slucaj na bulevar stanka dragojevica kod vezirovog mosta)
    Obavezno dajem zmigavce i ne psujem vala. E da stavio sam sirenu od FAP-a za ove indijance sto mi uskacu kroz crveno ispred mene na raskrsnice ili kad se prestrojavaju bez zmigavca i tako to. Vrlo sam tolerantan.
    Kad vozim van grada obavezno blicam ako ima radara :-)
    Ma andjeo pravi za volanom
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post

    :devil:Inache nema mi vece radosti kad idem na more svakom autu koje ide u susret ablendujem, kao da ima policije na putu!!! E da vidish kako regulishem saobracaj, odma svi usporavaju!!!:blah:
    A to me ti znaci ispaljujes
    She is only here to annoy herself!

Page 1 of 6 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •