Page 21 of 23 FirstFirst ... 1117181920212223 LastLast
Results 501 to 525 of 560

Thread: Online Kladjenje!

  1. #501
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    e ne moze i jare i pare. ovi evropski smecari ce ti limit acc, sve je super dok ne pocnes da budes u plusu.
    Forever young, i want to be forever young

  2. #502
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    E pa probaj da igras razliku kvota i na najjace lige, vidjeces da ce opet da ti limitiraju acc. Nije najbitnije sta igras, vec jesi li u plusu nakon nekog perioda od 3-4 mjeseca. Probaj Pinnacle i azijske kladionice, malo je teze dok se snadjes, ali te ne limitiraju.
    To sam i ja htio da kazem, uplacuje se na sure- bet po 10.000 da bi profit bio cistih 200-300e, nikakva filozofija jer na takve uplate treba ti banka od pola miliona ili milion za normalnu igru.

  3. #503
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    e ne moze i jare i pare. ovi evropski smecari ce ti limit acc, sve je super dok ne pocnes da budes u plusu.
    Због тога што је кlадионица чиста математикa, и кад буде да побјеђујеш њихову математику онда те блокирају. Какви лопови , нисам знао да раде такве ствари

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk 2
    Last edited by nimfa; 14-07-15 at 20:08.
    Sate sate sate

  4. #504
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Pa taj prvi dio posta je kljucni, u sustini kladionica je matematika. Tipican primjer, na Bwin kvote nna hendikep kosarke, dje je mogucnost 50-50%, kvote po 1,80-1,85 u oba smjera. Znaci, njima je marzha na taj mec 20%, i oni su u bilo kom ishodu na taj mec u plusu ako su opkladebile ujednacene. Na Pinnacle je marzha 2-3 %, ja mislim najmanja na svijet. To ti je u praksi ovako, ovaj vec pomenuti kosarkaski mec sa hendikepom, na koji su kvote u BWin po 1,8, u Pinnacle su po 1, 97.
    Forever young, i want to be forever young

  5. #505
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mozete li pristupit betfair-u ?

  6. #506
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    401
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tote a.k.a Qler View Post
    mozete li pristupit betfair-u ?

    Da ti ne iskače stranica sa nekim tekstom na mađarskom jeziku, za koji Google Translate kaže da je sajt zabranjen po nekom zakonu?

    Meni već nedjelju dana tako, a preko aplikacija, i na kompjuteru i na androidu, sam mogao normalno da se logujem i igram. Odmah sam kontaktirao support, jer sam mislio da su ili zabranili Betfair u CG, kao što su u mnogim drugim zemljama, ili suspendovali moj nalog zbog nečega. Poslije nekoliko mailova su mi potvrdili da sigurno nije nijedno od to dvoje, i rekli su mi da je Mađarska jedna od tih zemalja gdje je Betfair zabranjen. Ja sad kontam da je možda naš Telekom počeo da rutira saobraćaj preko Mađarske, ista su to g***a, pa mi je džabe crnogorski IP, kad Betfair tamo vidi da dolazim iz Mađarske...

    U svakom slučaju, Geeks Toy i Bot Beetle na kompjuteru i Betacular na androidu rade bez problema. Takođe za android mogu da koristim i originalnu Betfair aplikaciju (Instalira se pod imenom "Exchange"), ali kad sam je ažurirao prije neki dan, i ona je počela da me izbacuje; deinstalirao sam je, opet skinuo novu, i radi, sali joj sad ne dozvoljavam da se ažurira, neka je tako. Dakle, ja bih rekao da je neka zbrka oko IP adresa, ali me mrzi da sad kontaktiram Telekom i objašnjavam tim stručnjacima moj problem.

  7. #507
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Billy Hills View Post

    Da ti ne iskače stranica sa nekim tekstom na mađarskom jeziku, za koji Google Translate kaže da je sajt zabranjen po nekom zakonu?

    Meni već nedjelju dana tako, a preko aplikacija, i na kompjuteru i na androidu, sam mogao normalno da se logujem i igram. Odmah sam kontaktirao support, jer sam mislio da su ili zabranili Betfair u CG, kao što su u mnogim drugim zemljama, ili suspendovali moj nalog zbog nečega. Poslije nekoliko mailova su mi potvrdili da sigurno nije nijedno od to dvoje, i rekli su mi da je Mađarska jedna od tih zemalja gdje je Betfair zabranjen. Ja sad kontam da je možda naš Telekom počeo da rutira saobraćaj preko Mađarske, ista su to g***a, pa mi je džabe crnogorski IP, kad Betfair tamo vidi da dolazim iz Mađarske...

    U svakom slučaju, Geeks Toy i Bot Beetle na kompjuteru i Betacular na androidu rade bez problema. Takođe za android mogu da koristim i originalnu Betfair aplikaciju (Instalira se pod imenom "Exchange"), ali kad sam je ažurirao prije neki dan, i ona je počela da me izbacuje; deinstalirao sam je, opet skinuo novu, i radi, sali joj sad ne dozvoljavam da se ažurira, neka je tako. Dakle, ja bih rekao da je neka zbrka oko IP adresa, ali me mrzi da sad kontaktiram Telekom i objašnjavam tim stručnjacima moj problem.
    to je taj text.....to mi se i na neki drugi sajt pojavljivalo pa se vremenom rijesilo samo od sebe.....

  8. #508
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,199
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Može mala pomoć? Sinoć otvorih nalog na BET365, završio sam sve, verifikovao nalog, adresu, dobio bonus, aktivirao ga i sve kako treba. Sad me interesuje, pošto ništa nisam imao na Visa kartici, uplatio sam sa MAESTRO, i sad naravno kada sam dobio nešto malo para, ja bi to da podignem, ali vidim da ne može da se povuku na MAESTRO, nego će tu isplatu da izvrše na bankovni račun. Ja imam neki devizni račun od prije 10 godina u Komercijalnu Banku, može li to na taj račun, i ako može, šta mi još treba?
    Blagodarim.

  9. #509
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,199
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Kada bi uplatio nešto sa Skrilla, da l, bi onda mogao da povučem sve pare na Skrill?

  10. #510
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Обилића пољана
    Posts
    533
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako je zadnja uplata (depozit ) na bet365 preko skrilla, onda i povlacenje para (withdraw) ide na skrill
    A to sto se tice madjarskog teksta , to se jedno vrijeme meni desavalo sa willhill kladionicom,pa se sve vratilo na normalno, sad mi betfiar isto to pokazuje, bwin nece da mi se otvori nikako. TO SVE KAD IDEM PREKO ADSL-a od CG Telekoma. a kad se ide preko interneta od m-kabla onda sve ok otvara (mislim betfair i willhill)
    Што на вјеру праву не похули,Што се не хће у ланце везати,То се збјежа у ове планине

  11. #511
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,199
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Ok, hvala.

  12. #512
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li neka kladza da daje dobar bonus sa uplatom, da nije kutara napravit nalog,tj da se ne ceka potvrda da im saljem licnu itd,i naravno da je sigurna isplata ?
    Imam nalog na bet365 ali im malo fali ponude na neke utakmice i pride kvote su slabije od drugih.

  13. #513
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    BET365 ima najbogatiju ponudu, ako sa njihovom ponudom nisi zadovoljan, teško da ćeš naći nešto bolje...

  14. #514
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    uzas od meridijanovog sajta,uzasss.evo dva dana mi zivce kida,udjem jednom odigram,pa ne mogu pola sata i vise,bukvalno mi se posreci kad mogu nesto ugrabit da odigram... imate li vi istih problema ili je nesto do mene(mada sumnjam jer ulazim s kompjutera i s mobilnog,isti qvac)...

  15. #515
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,226
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Isto i kod mene, ne znam što je vazda ova muka sa njima..

  16. #516
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,564
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    navikao nas je meridijan na ovo,nije nam strano(igracima meridijana),ali ovo sad je katastrofalno,uzas...

  17. #517
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,114
    Thanks Thanks Given 
    1,302
    Thanks Thanks Received 
    288
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Inace su uzasni, ali zadnjih par dana bas katastrofa ....

    Sent from my G630-U20 using Tapatalk
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  18. #518
    Join Date
    May 2014
    Posts
    324
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    mora li da se verifikuje account pa pinnacle ovaj ? tj da mi salju pismo ono na adresu,pasos da kucam i td ?

  19. #519
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    uzas od meridijanovog sajta,uzasss.evo dva dana mi zivce kida,udjem jednom odigram,pa ne mogu pola sata i vise,bukvalno mi se posreci kad mogu nesto ugrabit da odigram... imate li vi istih problema ili je nesto do mene(mada sumnjam jer ulazim s kompjutera i s mobilnog,isti qvac)...
    Pao im je bio sistem tamo u Bg, pa je svuda i u CG bilo katastrofa.
    Quote Originally Posted by iJAA24 View Post
    mora li da se verifikuje account pa pinnacle ovaj ? tj da mi salju pismo ono na adresu,pasos da kucam i td ?
    Nije trebalo ranije, mslm da ni sad ne treba.
    Forever young, i want to be forever young

  20. #520
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li neka fora da se iz usa ulogijem na bet365. Ranije sam koristio razne vpn ,skrivao lokaciju i palilo je. Ili sam ga ugasio...

    Sent from my SM-G360T1 using Tapatalk

  21. #521
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li ko racun na 10bet a da je kojim slucajem uplatio u Junu makar 10e i odigrao bet?
    ---Chelsea Fc---

  22. #522
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Ljudi, kako da uplatim pare i napravim nalog na bet365? I ako dobijem kako da me isplate?

  23. #523
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DaniloR View Post
    Ljudi, kako da uplatim pare i napravim nalog na bet365? I ako dobijem kako da me isplate?
    Standardno pravis racun, ostavi sve podatke tacne... Kartica-ja sam stavio VISA NLB banke.
    Nakon kreiranja naloga, pokrece se provjera - Know Your Customer, dje ce ti traziti da upload-ujes nesto od dokumenata kako bi ti nalog verifikovalo.
    Nezavisno od toga moci ces da uplatis sebi novac. Mislim da ces imati 100% bonus prilikom prve uplate.
    E sad, kad ti prodje verifikacija naloga, trebalo bi da na istu tu karticu mozes da podizes novac (minimum je 10€). Pare legnu prvi naredni radni dan.
    Ukoliko ti nalog nije verifikovan i/ili ti kartica iz nekog razloga ne zadovoljava njihove kriterijume, mozes da podizes minimum 40€, a tim sto ti tu treba instrukcija za placanje, kako bi iz nje upisao podatke...

    Ovo je moje direktno iskustvo... Mozda jos neko nesto doda...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  24. #524
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    393
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ljudi kako vršite isplate withdraw na bet 365? Meni su digli 24.50 eura jer sam morao devizni račun da povežem.Dobio sam 72 eura.Pitao sam operatera za direktno uplaćivanje i reko mi je da mi banka ne dozvoljava njima da vrše direktnu isplatu nego mora preko deviznog.

    il fenomeno

  25. #525
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,937
    Thanks Thanks Given 
    1,496
    Thanks Thanks Received 
    790
    Thanked in
    493 Posts

    Default

    Ako platis visa karticom na nju ti se vrsi isplata provjereno

    Sent from my SM-A710F using Cafe Del Montenegro mobile app
    Satelitski resiveri/oprema

Page 21 of 23 FirstFirst ... 1117181920212223 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Dugout Online - Online web based football manager :)
    By igorm in forum Game Server CG
    Replies: 121
    Last Post: 26-12-10, 11:07
  2. online hw store
    By Matador in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 25-07-06, 19:37
  3. Online Betting
    By Killy in forum Ostali sportovi
    Replies: 35
    Last Post: 15-02-05, 03:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •