Results 1 to 25 of 715

Thread: HOROR filmovi

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    nismo se mi uhvatili za saw nego ti....to je prva stvar...druga stvar je da ne shvatash ni mene ni njega....3ca stvar je da interpol pricha o ustaljenim normama kod horror filmova.u velikom procentu se u horrorima koriste druga bica,djavoli i slichno...iako postoje horrori gdje je nema fantastike(serijalne ubice npr) ipak su u mnogo manjoj mjeri zastupljeni....

    da uzmem ovaj primjer iako nema veze sa filmom : ja ti pricham da je dilan dog prvenstveno horror strip a tek onda SF, a marti misterija SF pa tek onda horror....a ti prichash obrnuto(samim tim shto tvrdish da je "saw" horror)

    svadjash se sa interpolom u vezi toga shto je on rekao da to nije horror film...i nije...jer sam koncept "SAW-a" ukazuje na to da je prvo triler pa sve ostalo....

    kad sam rekao za predvidivo mislio sam na to da ako ti chovjek vec ispricha shta ce da ti se desi u roku jednog minuta onda je to predvidljivo...kako je procenat spashenih u sva 4 dijela enormno manji u usporedbi sa brojem umrlih onda je njihova smrt predvidiva...

    ja sve stvari uzimam shvatam i govorim u "vecoj mjeri" .ako od 3000 napravljenih horora bar 1501 sa chudovishtima onda je horror za mene sinonim filmova sa natprirodnim bicima.ali kako taj broj nije 1501 nego i 2500 od 3000 onda mozda mozesh da shvatish zashto se ja slazem sa Interpolom u vezi toga da se za horror vezu natprirodna bica
    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 08-12-07 at 16:47.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •