cheap hotel podgoricagastronomic tours montenegro
Page 271 of 271 FirstFirst ... 171221261267268269270271
Results 6,751 to 6,761 of 6761

Thread: CdM.

Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    ooooo daaa... Vise puta odje pomenuto da je sad normalan nacin postovanja da otkucas post, pa select all, copy, paste u npr. notepad, onda reply, pa ako prodje, prodje, a ako ne prodje, akash se sa captcha i copy/paste dok ne prodje post. Isti problem i za private messages.
    Jeeel? Odlično, još jedan razlog više da se mičem odavde u suštini, jedini razlog što sam i dalje ovdje je što je prvi forum na koji se registrovah ikad...i jedini forum koji i dalje pratim jer forumi si ipak izumrla kategorija jelte

ma da... Eo sad otkucah PM poduži, pomažem liku oko virusa na telefonu, sačuvam text samo sa select all+copy, odem na advanced da pregledam šta sam otkucao, onda na reply i izbaci mi prvo da čekiram da nisam robot, pa saobraćajne znakove da prepoznajem. Odradim to, onda mi tražio da neki text selektujem i pejstujem u box ispod. Odradim i to, i dobijem prazan ekran, a poruka nije poslata, a text koji sam sačuvao izgubljen, jer sam morao onu glupu šifru da copy/paste
    Congratulations on becoming your phone’s bitch! youtu.be/tPPvkhGZT7Y

Tek sad skapirah da su ovo zapravo ispovEsti o forumskim nevoljama. Genijalna zamisao, admine
    The more things change, the more they stay the same.

Ada ne radi "Remember me?"
    Uglavnom.

..i nemojte da nas pamtite.

Ajte moderatori i admini svratite http://www.forum.cdm.me/showthread.php?186664-Gaming-pc posto lik ocigledno nece da da to sto trazim onda mozete vi da ga sankcionisete.

Pozdrav glavnom i odgovornom...

Moj dobar drugar i dugogodisnji forumas - Tz-ObeLiX ne moze nikako da dodje do svog passa jer je mail adresa na koju je registrovan obrisana. Moze li se ikako poslati novi pass na : ​[email protected]
    One Ring to Rule them all...

Nece da mi prihvati ulogovanje na Tapatalk i CDM aplikaciju, a preko googla hoce. Zasto?
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

Dobio sam u Inbox poruku da mi je kolega forumas ostavio pozitivan komentar na moj iTrader page, ali u iTrader je nigdje nema... Jel ovo neki bug-čić i što činjeti?

Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Nece da mi prihvati ulogovanje na Tapatalk i CDM aplikaciju, a preko googla hoce. Zasto?
    Možda sam bio nejasan. Recimo kad hoću da se ulogujem preko tapatalka ili forum cdm aplikacije neće da me uloguje nego me izbaca, a preko kompa je sve u redu. Brisao sam i ponovo instalirao aplikacije i opet isto.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

Preko iPhona nema sansi da se ulogujem na CDM aplikaciju i ovaj problem je evo nedelju i nesto, brisao program opet instalirao nista se ne desava.. uzas, a ovaj Tapatalk pun reklama i sranja poludjeh... Ako moze administracija da rijesi to

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks