cheap hotel podgoricagastronomic tours montenegro
Page 272 of 272 FirstFirst ... 172222262268269270271272
Results 6,776 to 6,779 of 6779

Thread: CdM.

pa lijepo bi bilo da se admin javi odje, da par informacija sta je problem i sta se radi na rjesavanju. Koliko ja pratim ovaj topic (eto ne bas redovno, pa se ogradjujem i kazem da mi je mozda promaklo), javljao se samo da kaze da probleme koji su prijavljivani on nije vidio, nije iskusio, odnosno ne moze da reprodukuje. Prije je bilo sporadicno, i pogadjalo samo neke korisnike, sad je vec epidemija koja pohadja sve. Danas pokusah par PM-ova da posaljem, svaki pokusaj me sacekalo prepoznavanje kuca i saobracajnih znakova, pa onda copy-paste onih kodova i na kraju prc, blank page. Na kraju potrazio br tel i kontaktirao direktno.
    Ocekujemo ako ne rjesenje problema, a onda barem da se neko od ljudi koji rade na rjesavanju problema javi i da par informacija.
    Congratulations on becoming your phone’s bitch! youtu.be/tPPvkhGZT7Y

Ja sam sad provjerila i ovi isti problemi se dešavaju već više od pet mjeseci, onako intenzivno i Goran69 se javljao povremeno i govorio on što je vidio, a to je da nije do servera do forumskih podešavanja i td....takođe, više puta je rekao da on koristi više računara i lap topova i da nema te probleme...e ako vi sad očekujete da nakon svakog vašeg posta po jednom odgovori onda previše očekujete....sasvim sigurno da nije neki običan problem, jer da jeste već bi bio otklonjen...javiće se svakako kad bude imao bilo kakvu novu informaciju
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Meni je ovo za prepoznavanje kuca i znakova vrlo sumnjivo, samo sam iksovao sve kad mi je iskocilo
    It's not what you drive, it's what drives you

Razumio bih pri registraciji, ali kod postovanja, slanja poruka i sličnog, totalno nepotrebna stvar.
    Live in the light, thinking you're right.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks