Page 101 of 204 FirstFirst ... 5191979899100101102103104105111151201 ... LastLast
Results 2,501 to 2,525 of 5096

Thread: Coming Soon!

  1. #2501
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    ako se dobro sjećam, Lambert nije znao riječi engleskog kad je prihvatio Meklauda da glumi. Praktično je nabubao text
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  2. #2502
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,653
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    186
    Thanked in
    118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    [video=youtube;-bOKsOveYD0]

    Highlander je bio fantastičan film. Genijalan scenario, odlična gluma /mada mislim da Kristofer nije baš najsrećnije rešenje za glavnog lika) i vjerovatno najbolji OST svih vremena. Što se tvojeg povezivanja smeća i Kristofera Lambert-a očigledno da si ga gledao samo u Highlander franšizi.
    Odgledaj njegovog Tarzana pa se usudi da ga povežeš sa svojom kopofilijom
    Ovo "bio" je ključno...vrijeme VHS-a i straight to video izdanja, vrijeme bez interneta ili ti dial up-a u najboljem slučaju, kad je svakakvo američko smeće moglo da se proda i da nam se poturi pod nos

    da se razumijemo, Lamberta cijenim namrtvo, ali isključivo kao trash ikonu! I ne, Highlander nije jedini film sa njim koji sam pogledao...

    gluma u Highlander dobra? teško...nemam vremena da tražim klipove po youtube niti je mjesto za raspravu ovdje o Highlanderu...ali njegov pokušaj američko/škotskog je genijalno loš! a tek smijeh! rijetko se u Holivudu srijeće ovako iritantan smijeh, sigurno je u to vrijeme mislio da je mnogo zajeban i cool momak


    pa kako zaboravit i Konerija u onom filmu...pecki Španac koji se oblači kao kreten i nosi 2 minđuše sa perlom a tek šuškanje koje probija zvučni zid...ma genijalno

    Last edited by Screaming Lord; 31-03-15 at 09:00.

  3. #2503
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,827
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Jako si [] u nazorima. I pitanje je koliko bi trebalo da forsiras iznijetu ideju, jer evo sto vise objasnjavas svoje stanoviste, sve je "gore".
    Da ti je istorija iole bliska znao bi da je kindjurenje jedna od najkarakteristichnijih i najchescih stvari (posebno po dvorovima) tog vremena, so primjedba toliko ne stoji, da..


    Nego to je manje bitno, ono sto je stvarno khm, je potpuni fail da vidis i ukapiras film kao modernu epsku fantastiku, sto on naravno i jeste, te pricha o nekakvom "treshu" (makar tako kako ga ti postavljash) nikako ne stoji.
    A Lambert, iako generalno jebena katastrofa i smijeh, ovdje i nekako moze da prodje, vjerovatno zbog samog filma.

    Jer u ovom sluchaju, ideja filma je nukleus i fokalna tachka, ona chini da je Highlander to sto jeste (zajedno sa timeless OST-om, treba li reci), sve ostalo je manje bitno.
    Last edited by NexusVI; 31-03-15 at 10:27.
    ><

  4. #2504
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,653
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    186
    Thanked in
    118 Posts

    Default

    na stranu OST, film posmatram kao trash, ne samo ja nego mnogi...a mozemo sad da ga razglabamo sa filozofskog i istorijskog aspekta, al nema potrebe za tim...ne trudim da dobijem "pluseve" kod nikoga, niti se smatram za nekog vrsnog kriticara i filmofila, izlazem svoje stanoviste i moj pogled na film i Lamberta (jos uvijek stojim pri tome da je i u ovom filmu prilicno trashast), ko se ne slaze i smatra ga "fejlom" ne mogu mu nista rec, osim "agree to disagree"...takodje sam ljubitelj zanra "moderne epske fantastike" i fantastike uopste, ali sve to mi je u drugom planu kad je ovakav film u pitanju

    veliki sam ljubitelj trash kulture i nije da je za pohvalu, odgledao sam sigurno preko 200 trash "ostvarenja", iako je kategorija trash-a subjektivna pa nekom moze bit genijalan film onaj koji je nekom drugom trash...a Lamberta stavljam rame uz rame sa trash ikonama poput Lundgrena, Stallone-a, Seagal-a i mnogim drugim

  5. #2505
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Šta je OST?

  6. #2506
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,827
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Nema tu nikakvog murdoseranja, naprotiv, samo kazem da bi onako nesto trebalo gledati primarno u svijetlu ideje, samo izvodjenje je manje bitno.
    A ideja je briljantna, -Besmrtnici, borba, ultimat nagrada (sta god ona bila).

    Zatim Kurgan je jedna od najostvarenijih inkarnacija zla, veci chak i od Saurona ili Imperatora iz Star Wars-a. Takve stvari ne mozesh previdjati kad govorish o Highlander-u.

    Sto se nastavaka tiche, o tome ne bih, to mi je kao nastavci matrixa, to nije trash, to je smece!

    A btw, kad se vec pominje kategorija "trash filma", (shta god to kome znachilo), sto se mene tiche, dotichna kategorija je besmislena tvorevina ljudi skuchenog duha, gdje su odredjene kreacije previse nerealne, previshe slobodne i otud su im "trash". To je najveci rubbish koji sam u zivotu chuo, kao da kakav birokrata objashnjava/odredjuje dokle ptica smije da leti, dokle umjetnik smije da ide.
    Postoje samo bolji i gori filmovi, dobra i losa umjetnost/zabava, vjestachke podjele ove vrste, ko voli eto mu ih.

    ---

    OST-Original Sound Track
    ><

  7. #2507
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,653
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    186
    Thanked in
    118 Posts

    Default

    ideja je odlicna da se razumijemo, ali njena realizacija je vec druga prica...ne bih dalje sirio raspravu na temu trasha, samim tim sto si rekao da ti je ta kategorija besmislena, za "ljude skucenog duha" (po meni je bas naprotiv), a i realno nije tema za sire narodne mase...pojednostavljeno receno: dobar film > trash film (toliko los da je postaje smijesan/"dobro" los) > los film

  8. #2508
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    Šta je OST?


    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  9. #2509
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    veliki sam ljubitelj trash kulture i nije da je za pohvalu, odgledao sam sigurno preko 200 trash "ostvarenja", iako je kategorija trash-a subjektivna pa nekom moze bit genijalan film onaj koji je nekom drugom trash...a Lamberta stavljam rame uz rame sa trash ikonama poput Lundgrena, Stallone-a, Seagal-a i mnogim drugim
    Treš nije subjektivan već se vrlo dobro zna šta je trešina. Trešine su Machette, Planet Terror, Mars Attacks i sl. , sve u svemu najgori filmovi ikada snimljeni i samo izmješteni mozak i osoba sklona kopofiliji može uživati u sranju

    Stalonea samo um poput tvog može smatrati treš ikonom. Pored Rocky-ja i prvog dijela Ramba svako ko njega nazove treš ikonom NIJE NORMALAN
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  10. #2510
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorice grade moj...
    Posts
    2,685
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Stalonea samo um poput tvog može smatrati treš ikonom. Pored Rocky-ja i prvog dijela Ramba svako ko njega nazove treš ikonom NIJE NORMALAN
    Ja sad ne razumijem, je li Stalone dobar, loš, zao, korektan ili treš glumac?

    P.S. I pojedini kritičari koriste trash kao kategoriju. Takođe postoje i trash/exploitation/grindhouse/non-sense/low budget/B-movies kao sinonimi. Ja nisam ljubitelj te kategorije (ili šta li je), ali ne možemo negirati postojanje iste. Kao i 4 miliona neprijavljenih kineza koji kopaju tunele ispod nas.

    I like to read - once i read something, i understand it, and once i understand it i never forget it.

  11. #2511
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Coming Soon!

    O cemu pricate momci?

    Pa filmovi gorstak i Mclaud su legendarni filmovi, ne znam kako to djeluje nekome sada, vjerovatno debilasto ali u moje vrijeme kad sam gledao u italia uno i canale 5
    Conan, Highlander bad spencer i terenc hill...

    Eh jebote, to su bila vremena....

    Sad izadju 4-5 vrhunska filma ali u roku od 4-5 godina, barem u mom slucaju...

    Sve ostalo je trash ili kako se to zove.

    Ps, Roki je legenda. Jbt uzeo je oskara pored taxi drivera...


    Tapatalk - 5s Jailbreak 8.1

  12. #2512
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,827
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    ideja je odlicna da se razumijemo, ali njena realizacija je vec druga prica...ne bih dalje sirio raspravu na temu trasha, samim tim sto si rekao da ti je ta kategorija besmislena, za "ljude skucenog duha" (po meni je bas naprotiv), a i realno nije tema za sire narodne mase...pojednostavljeno receno: dobar film > trash film (toliko los da je postaje smijesan/"dobro" los) > los film
    Govorio sam o ljudima koji u "trash-u" vide negativan kontekst, mislim da se je ochigledno iz rechenog. A oni koji ignoruju okvire, (o kojima ti govorish), te a i bilo koje uopste, apsolutno sve pozitivno. (Bilo da su gledaoci, bilo da su stvaraoci).

    A true trash fore (toliko "losi" da su sjajni), e to je vec nesto drugo, u te Highlander ne pripada ni po kom kljuchu.
    A kako volish koliko vidim, a volim i ja, evo jedan od naj naj, true trash-eva ikad:

    Samurai Avenger: The Blind Wolf

    Nemojte da vas zavara ocjena 4.6, to je ocjena ljudi bez duha. Toliko je fantastichan da sve ispod 9 je sramota!



    Edit:Ne mogu da odolim, izvinjenje zbog tog, rofl:

    -Slijepi blind wolf osvetnik je toliko dobar S-katanom (ali i pravedan, nista manje), da u jednom potezu, porodi, naravno carskim rezom, zlu vjesticu (jer nece da nevini stradaju), prereze pupchanu vrpcu, (dijete pane u naruchje kolegi) i otkine glavu zloj gospodji zavrshavajuci zamah na kraju najveceg poteza machem ikad!

    E ako to nije i idejno i skillom za ocjenu 9+ ne znam sta je!!!!
    Last edited by NexusVI; 31-03-15 at 15:16.
    ><

  13. #2513
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Treš nije subjektivan već se vrlo dobro zna šta je trešina. Trešine su Machette, Planet Terror, Mars Attacks i sl. , sve u svemu najgori filmovi ikada snimljeni i samo izmješteni mozak i osoba sklona kopofiliji može uživati u sranju

    Stalonea samo um poput tvog može smatrati treš ikonom. Pored Rocky-ja i prvog dijela Ramba svako ko njega nazove treš ikonom NIJE NORMALAN
    aha, pa je sad Planet Terror samo za izmještene mozgove, a? I ajd reci nam sad šta ti je KOPOFILIJA, al da ne guglaš? :mrgreen:
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  14. #2514
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Uh bebo isuse na metadonima. Teško vas je čitati, ne smijem se ni usuditi da vas zamislim u jednoj sobi kako diskutujete o trash kulturi/filmu.

    Nego, Dedpul ima novi film

    http://www.imdb.com/title/tt2140379/?ref_=cs_ov_tt

    Last edited by Zedd; 31-03-15 at 17:22.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  15. #2515
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,827
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Treš nije subjektivan već se vrlo dobro zna šta je trešina. Trešine su Machette, Planet Terror, Mars Attacks i sl. , sve u svemu najgori filmovi ikada snimljeni i samo izmješteni mozak i osoba sklona kopofiliji može uživati u sranju

    Stalonea samo um poput tvog može smatrati treš ikonom. Pored Rocky-ja i prvog dijela Ramba svako ko njega nazove treš ikonom NIJE NORMALAN

    Pardon, ne vidjeh ovo svetogrdje,

    -Kako, kako, Mars Attacks je tresh smece, koje vole osobe koje vole vnago ("kopro" je rijech koja ti treba btw), kaze gdin najmejnstrimskijeg ukusa/nazora na svijetu.

    Nemam rijechi, samo cu napustiti livadu.

    Btw, Mars attacks je jedna od najboljih parodija/komedija/ironija, ma sve pozitivno i dobro sto vam pada nam i evo pogledaj. Haha i QQ.



    Nista, napustam livadu, kako i rekoh. Ovdje nema ni Boga ni nichega, sve je ponio dja'o.
    ><

  16. #2516
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    ponio đavo, pojeli miševi i rakuni
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  17. #2517
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Mars attack je parodija, Machette , Sharkonado, Zombie beavers su trashine ,Stalone je imao trash filmova (Rocky 4 i Rambo 3) mada mu to nije bila namjera i Rocky i Rambo 1 sigurno ne potpadaju pod tu kategoriju

    Inace da ne ispadne da spamujem temu



    Last edited by goldfinger; 31-03-15 at 19:13.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  18. #2518
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,653
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    186
    Thanked in
    118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Treš nije subjektivan već se vrlo dobro zna šta je trešina. Trešine su Machette, Planet Terror, Mars Attacks i sl. , sve u svemu najgori filmovi ikada snimljeni i samo izmješteni mozak i osoba sklona kopofiliji može uživati u sranju

    Stalonea samo um poput tvog može smatrati treš ikonom. Pored Rocky-ja i prvog dijela Ramba svako ko njega nazove treš ikonom NIJE NORMALAN
    po ovome postu se opet vidi da mlatis gluposti o temi koju ne poznajes i da ti je mnogo pametnije da ponekad (ponekad = u vecini slucajeva) ne progovaras. svi naslovi koje si gore nabrojao spadaju u kategoriju tzv. namjernog trasha, ocigledno je iz aviona da ti filmovi ne uzimaju sebe za ozbiljno i da se sva ekipa ukljucena u njih ocigledno zajebava...konkretno se radi o Rodrigezovom omazu grindhouse-u sto ne cini ni 10% od trash kinematografije. Mars Attack tu nema sto da radi, jer se radi o ociglednoj SF akciji / komediji koja nema veze sa trashom. takodje, to sto Stalone ili neko od trash ikona ima jedan dobar film ga nista manje ne cini trash ikonom.
    svaka rasprava dalje s tobom na ovu temu je uzaludna jer tvoj ograniceni um nije u stanju da pojmi o cemu uopste pricam(o), tako da...



    YOUR ARGUMENT IS INVALID


    Quote Originally Posted by NexusVI View Post
    Govorio sam o ljudima koji u "trash-u" vide negativan kontekst, mislim da se je ochigledno iz rechenog. A oni koji ignoruju okvire, (o kojima ti govorish), te a i bilo koje uopste, apsolutno sve pozitivno. (Bilo da su gledaoci, bilo da su stvaraoci).

    A true trash fore (toliko "losi" da su sjajni), e to je vec nesto drugo, u te Highlander ne pripada ni po kom kljuchu.
    A kako volish koliko vidim, a volim i ja, evo jedan od naj naj, true trash-eva ikad:

    Samurai Avenger: The Blind Wolf

    Nemojte da vas zavara ocjena 4.6, to je ocjena ljudi bez duha. Toliko je fantastichan da sve ispod 9 je sramota!

    Edit:Ne mogu da odolim, izvinjenje zbog tog, rofl:

    -Slijepi blind wolf osvetnik je toliko dobar S-katanom (ali i pravedan, nista manje), da u jednom potezu, porodi, naravno carskim rezom, zlu vjesticu (jer nece da nevini stradaju), prereze pupchanu vrpcu, (dijete pane u naruchje kolegi) i otkine glavu zloj gospodji zavrshavajuci zamah na kraju najveceg poteza machem ikad!

    E ako to nije i idejno i skillom za ocjenu 9+ ne znam sta je!!!!
    bice ispraceno, iako imam osjecaj (pogotovo sto je novije produkcije) da se radi o namjernom trashu, no bez obzira na to djeluje zanimljivo uzvracam sa jednim klasikom i kultnim trash ostvarenjem

    Samurai Cop (1991) - www.imdb.com/title/tt0130236/

    (note: 2 lika koji igraju glave uloge nemaju nijedan film posle ovog osim uncredited uloga u po jednoj epizodi neke serije (glavni lik glumi u jednoj epizodi JAG-a kao "Serbian soldier"), prvi i jedini sledeci film im je Samurai Cop 2 koji se trenutno snima i finansira preko kickstartera, a u istom treba da glumi legenda zvana Tommy Wiseau, tvorac remek djela zvanog The Room (2003), jednog od rijetkih koji nose epitet najlosijeg filma svih vremena (uz Manos: Hands of Fate i jos neke) i koje preporucujem svakome ko ima imalo osjecaja za trash...takodje u filmu glumi jos jedna faca koju vjerovatno znas - Robert Z'Dar ili ti najjaca brada Holivuda! http://www.imdb.com/name/nm0120494/)

    priznajem da Highlander nije idealan primjer za trash (i da sam mnogima stao na ljubav iz djetinjstva, kojom sam naravno i ja "u moje vrijeme" bio odusevljen), ali imam mnogo sire shvatanje trasha i u sustini, u dosta holivudskih stvorenja mogu da naidjem na mnoge trash momente koje recimo americka publika i npr. prosjecan podgoricanin bez problema moze da proguta...mada opet ponavljam, bez obzira na dobru ideju, pricu i efekte za to vrijeme, ako nista drugo Lambert i njegova gluma u filmu je dovoljan razlog da ga posmatram kao trash, nenamjeran trash sto ga cini jos boljim u mojim ocima

    Uh, o ovome bi mogao do sjutra ali mislim da je CdM poslednje mjesto za kvalitetnu diskusiju o trashu. da zavrsimo raspravu na temu Highlandera i trasha sa jednim genijalnim kratkim intervjuom na temu Highlander rimjeka



    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Mars attack je parodija, Machette , Sharkonado, Zombie beavers su trashine ,Stalone je imao trash filmova (Rocky 4 i Rambo 3) mada mu to nije bila namjera i Rocky i Rambo 1 sigurno ne potpadaju pod tu kategoriju
    to je to, makar neko razumije

  19. #2519
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    179
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default


  20. #2520
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    ^Pogledao prvi trailer i vidio vise nego dovoljno, Tom Hardy, George Miller, Charlize Theron, Toecutter...
    Rekoh nedje ranije, najbolji akcioni film ove godine.

  21. #2521
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Moze li Jason Statham da upadne u tu grupu trash glumaca?

    P.S. Za ovaj Self/Less imam osjecaj da ce biti dobar.

  22. #2522
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Crank batice. Legenda.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  23. #2523
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Udjoh da vidim sta stize uskoro i ne vjerujem sta napisaste na ovu temu. Blah.
    Last edited by kimmi; 01-04-15 at 17:56.

  24. #2524
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    svaka rasprava dalje s tobom na ovu temu je uzaludna jer tvoj ograniceni um nije u stanju da pojmi o cemu uopste pricam(o), tako da...



    YOUR ARGUMENT IS INVALID
    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    na stranu OST
    U pravu si, ne znam zbog čega uopšte raspravljam na temu sa brilijantnim umom koji kada govori o Highlander-u može da izgovori "OST na stranu" i koji nebrojeno puta kritikuje MUZIČKI film vjerovatno zbog toga što nije

    OVO JE ZA TEBE, TREŠINA SA FANTOMASTIČNOM MUZIKOM. TVOJ UKUS
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  25. #2525
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

Page 101 of 204 FirstFirst ... 5191979899100101102103104105111151201 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ~~ The Books of Knjige ~~
    By OutLook in forum Zabava
    Replies: 16908
    Last Post: 22-02-24, 14:46
  2. New Movies Coming Up
    By :):):(:(: in forum Film
    Replies: 1
    Last Post: 15-11-06, 11:42
  3. The Second Coming
    By cvrchak in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 2
    Last Post: 09-04-05, 01:43
  4. Replies: 15
    Last Post: 05-11-04, 15:40
  5. Replies: 6
    Last Post: 08-10-04, 16:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •