Results 1 to 5 of 5

Thread: CDM "moderatori"

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default CDM "moderatori"

    Evo kako moderatori pricaju o drugim userima, koliko ih poshtuju i kakvim se principima vode dok rade svoj posa :

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Ja bi da se mi organizujemo i skupimo pare, pa da ****** dodje na ljeto kod mene u dobrotu... Sredicu joj finu sobicu sa pogledom na resetke i nekih 2 mjeseca terapije... Kakvi su joj postovi od kad joj DIDI isprebacha topic, ono je zalost... Ciknula je...
    Eto, forum sluzi ljudima za medjusobnu sprdnju, lijecenje kompleksa i frustracija, putem klikanja misha i ovakvog maltretiranja drugih korisnika.
    Ovo je samo jedan od primjera, nasheg vrlog moderatora Igija, koji eto, po mom sudu, vazi za veoma ogranicenog momchica iz Kotora. Vidi se da forum i moderatorstvo funkcionishe po principu "ja tebi serdare - ti meni vojvodo", i da se forum sveo na poshalice nekolicine mediokriteta, koji usljed nemanja realnog zivota, kreiraju ovaj virtuelni po njihovom nahodjenju.
    Zato forum i izgleda tako ka shto izgleda, postavljaju se teme kojih bi se stidjela i djeca iz osnovne skole, ali CDM forumashe to ne tangira. Vazno je da se prica o besmislicama.


    Veliki pozdrav sa moderatore, samo se nemojte prepirat ko ce izbrisat ovaj post

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    Tebi je krivo sto nisi vise mod
    She is only here to annoy herself!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bice da je to

  4. #4
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bi li se ti ljutio da ja dobijem funkciju moderatora na muziku?

  5. #5
    Goran69 Guest

    Default

    Nece niko izbrisati ovaj post jer se radi o nekom tvom vidjenju ovog foruma i najmanje sto mozemo da uradimo je da ti pomognemo da kazes to sto mislis. Srecom i Igi ima pravo da kaze sto misli na ovm forumu jer je on prije svega forumash pa moderator. Vjerujem da bi smo i u ponekim tvojim postovima nasli nesto sto bi bilo pa recimo tesko prihvatljivo. Ali to niko ne istice niti postuje.

    JA licno mislim da je Igi medju najboljim moderatorima i ne vidim razloga da se prati svaka njegova recenica kako bi se nasao trenutak kada se opustio da bi se ruzio ovaj forum.

    E sad, ovaj cu topic zakljucati jer ne vidim razloga da se komentarisu moderatori na ovaj nacin. TO radite na PDF na kojima oni rade. Ovo je ipak malo previse glamurozno.

    Edit

    Zaboravih. Za siru javnost, ovo je iskopirano sa zatvorenog dijela foruma koji vide samo admini i moderatori. To nikako nije za kopiranje po ostalim dijelovim foruma ali na kulturu onoga koji daje svoj pass i kulturu onoga koji je zloupotrebljava ne mozemo uticati. Ljudi daju sebi slobodu da u nekom uzem krugu ljudi malo opustenije prokomentarisu neke stvari pa da se i pomalo nasale. Tako da Intruder u pravu si ima ih kojima nije mjesto medju moderatorima.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •