Page 579 of 933 FirstFirst ... 79479529569575576577578579580581582583589629679 ... LastLast
Results 14,451 to 14,475 of 23323

Thread: FUDBAL - vijesti , zanimljivosti iz svijeta fudbala!!!

  1. #14451
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja rekoh da nisi na San Siru, jer sam cuo da je imalo iz CG organizovano da se ide na jace utakmice Milana...
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  2. #14452
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Ibra moze k*rac da pusi sa njegovim ljucenjem, da ti odma' ja kazem. Pa neka je dao 30 golova. On se ljuti kad se njemu lopta ne doda, a on je cesto puta davi, ka' da je u grudi nosi.
    Ziva istina, koliko puta ga psujem na utakmicama kad pocne on da organizuje napad, pa uzme loptu, stane na nju i cima se nesto, obrce, nista konkretno ne radi. Zna mnogo da davi loptu, i ne mogu da ga shvatim da co'ek nece da daje maksimum. Ja mislim da je ovo pola od njegovom maksimalnog ucinka.

  3. #14453
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Vi bogami ko da on to obožava da radi... Jednostavno mora, jer nema ko drugi... Čoek se bukvalno cijelu sezonu sam bio sa protivničkim odbranama i posle neko da kaže da ne daje sve od sebe...? Pizdio bih i ja da sam jedan od najboljih igrača na svijetu, a da su mi ostatak ekipe penzioneri i vezare pa moram sve sam da radim...
    #fakenews

  4. #14454
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A on obozava to, o tome se radi, Medo. On oce da cijeli tim igra za njega, i samo tako funkcionise. A ja takve igrace ne volim, nikako. Evo se pominje danas razmjena Ibra - Dzeko + pare, i ja bih to prihvatio, ako i vjerujes. Mislim da bi taj Dzeko dobro legao Milanu, koliko god bio osporavan.
    DICIOTTO

  5. #14455
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Samo obrati pažnju kako igra kad je Kasano u timu... Čim ima sa nekim da kombinuje odma je to masu bolje... Kad stoji samo u napadu ne može ništa uraditi sam jer nema nikog ko bi mu mgoao bačiti normalnu loptu...

    Kad bi ga prodavali jedino bih pristao da umjesto njega dođe Falkao, sve ostalo je masu loše...
    #fakenews

  6. #14456
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vi sto pricate protiv ibre pojma nemate o fudbalu. Arogantan jeste, ali bez njega Milan bi bio na nivou ovogodisnjeg Intera.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  7. #14457
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro, nemamo pojma o fudbalu. Vama svaka cast kad volite tim koji skoro pa zavisi od jednog igraca. Mrzim to. Necu da se cijeli tim povinuje jednom igracu, koji igra iskljucivo za svoju guzicu. Nikako ne volim Ibrahimovica, i tacka. Dobar je igrac, svaka mu cast, ali dzaba kad ne voli dres koji nosi. I mislim da je nas najbolji spic Pato, naravno, kad je u formi. Pato je vec dao vise golova protiv jacih protivnika, nego Ibrahimovic. I ubijedjen sam da bi ostali igraci dosli do izrazaja jos vise, kad Ibrahimovica ne bi bilo. I onda, najgora moguca stvar. Kad on lose igra, nikad ga Allegri ne mijenja. Zasto? Jer ce ovaj odreagovat kao pavijan, i osut ce paljbu po Milanu i Allegriju. Nije mi milo sto imamo takvog igraca u tim, pa mozete pricat sto god ocete. Ja bih njega dao, recimo, za Benzemu, ni trepnuo ne bih. Bez ikakve novcane naknade. Odmah bih tu razmjenu obavio.
    DICIOTTO

  8. #14458
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja bih volio da ne zavisimo toliko od njega naprijed, ali je istina da zavisimo. Prije njegovog dolaska, nijesmo bili ni blizu titule. 3 godine za redom, vec u Januaru se znalo da nemamo nikakve sanse, a u championsu se ispadalo u osmini finala. Onda je on dosao, naravno uz ostale igrace, ali realno on je najveca razlika, i donio titulu, ove godine opet 80 bodova, i ako nijesmo osvojili, i cetvrt finale nesrecno izgubljeno protiv realno najtezeg moguceg protivnika. Moras da shvatis da Berlusconiju ne pada na pamet da ulaze, i da ako proda ibru stavice pare u dzep. Zato treba svi da budemo zahvalni sto ce ibra i thiago ostati, jer oni su trenutno jedini world class igraci koje imamo. Boateng, Cassano i Pato su potencijalno blizu, ali im treba mnogo konstantnosti da bi to postali.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  9. #14459
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,604
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Dobro, nemamo pojma o fudbalu. Vama svaka cast kad volite tim koji skoro pa zavisi od jednog igraca. Mrzim to. Necu da se cijeli tim povinuje jednom igracu, koji igra iskljucivo za svoju guzicu. Nikako ne volim Ibrahimovica, i tacka. Dobar je igrac, svaka mu cast, ali dzaba kad ne voli dres koji nosi. I mislim da je nas najbolji spic Pato, naravno, kad je u formi. Pato je vec dao vise golova protiv jacih protivnika, nego Ibrahimovic. I ubijedjen sam da bi ostali igraci dosli do izrazaja jos vise, kad Ibrahimovica ne bi bilo. I onda, najgora moguca stvar. Kad on lose igra, nikad ga Allegri ne mijenja. Zasto? Jer ce ovaj odreagovat kao pavijan, i osut ce paljbu po Milanu i Allegriju. Nije mi milo sto imamo takvog igraca u tim, pa mozete pricat sto god ocete. Ja bih njega dao, recimo, za Benzemu, ni trepnuo ne bih. Bez ikakve novcane naknade. Odmah bih tu razmjenu obavio.
    Ti ko da smo mi srećni što nam tim zavisi od jednog igrača... Ja bih volio da imamo najjači tim na svijetu, ali nemamo... Imamo 2 igrača top klase, 2 približna i ostalo goli prosjek... Nijedan špic na svijetu sa ovim timom ne bi mogo postići bolje rezultate... I druga stvar Ibra ne igra za svoju guzicu, igra za trofeje, što znači da igra za tim... Može on bit i fukara i nesoj i slina, ali reći da ne igra za tim se ne može... Čoek se satrije sam u napad, cijelu sezonu, CIJELU, njega jašu po 3-4 odbrambena igrača... Ali to nije čuvanje kao većinu ostalih špiceva što čuvaju, već masakriranje konstantno (većim dijelom zbog toga što nam se tim raspada pa jedino što možemo da uradimo je da idemo dugim loptama)...

    Umije da odigra loše, ali nikad ne igra ispod nivoa ostalih, tako da se nejgovom izmjenom ne bi moglo ni dobiti ništa... Čak i kad igra loše zna često da odluči utakmicu jednim potezom... Takvi igrači se jednostavno ne mijenjaju nikad, sem ako nemaš nekog približnog kvaliteta na klupi, a mi da ubačimo dvojicu drugih umjesto njega ponovo bi lošiji tim imali...
    #fakenews

  10. #14460
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Medo, da znas da si u pravu. Ali, moras da priznas da masu puta vidis da moze bolje da odreaguje, on NECE. Jednostavno igra kako mu se ona stvar digne, baci loptu kome on hoce, trci koliko on hoce, nece da radi presing...Ako se sjecas protiv Arsenala, u revansu, drugo poluvrijeme, uzeo je 2-3 lopte i zamalo nije postigao 2-3 gola, naspram prvog u kojem nije htio da mrdne da napadne protivnicke stopere. Ne volim nezalaganje. Ja i dalje tvrdim da ovo nije najbolji Ibra i da se dovoljno ne trudi. O ponasanju necu da pricam.

    I za ovo sto kazes da se takvi igraci ne mijenjaju nikad, ja cu ti reci da igrac kao Ibra ne postoji, mislim na sve generalno.

  11. #14461
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milan protiv Real Madrida igra 8 avgusta na Yankee stadionu.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  12. #14462
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I Roma protiv Liverpoola na Fenvej Park, isto u avgust nedje.

    Inace, evo malo novosti o aferi u Italiji. Leonardo Bonucci nije vise osumnjiceni, vec optuzeni igrac. Evo i dokaza, koga interesuje.



    Buffonu se lose pise, takodje. Naime, mediji u Italiji navode da je utvrdjeno da je on zaradio milion i po od kladjenja, i da se optuznica protiv njega treba podnijeti do sredine sljedece nedjelje. Evo opsirnije o tome, da ne bi mene napadali da izmisljam gluposti raznorazne.

    http://www.sportmediaset.mediaset.it...u-buffon.shtml
    DICIOTTO

  13. #14463
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Italijanska stampa objavljuje da je otkriven Tabacco shop u kom je Bufon spiskao skoro 1.5 melejoncica na kocku...
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  14. #14464
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Buffon nije zaradio, nego potrosio milion i po na kladjenje, to je i sam rekao. Ali kaze da se nije kladio na fudbal.
    Fire in the hole!

  15. #14465
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Bufon je nakon jednog proslogodisnjeg meca u drugu ligu dao izjavu da ako neko oce da igra nerijeseno to je njihova stvar i bolje 2 povrijedjena igraca nego 1 mrtav.
    Sad ga potezu zbog te izjave a on kaze sto njih briga sto on prica to je njegova privatna stvar i sloboda govora.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  16. #14466
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Atalanta izgleda iducu sezonu pocinje sa -2 boda.
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  17. #14467
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Oni treba da slave kad dodje ta sezona koju pocnu sa nulom
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  18. #14468
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko se drugom sprda dresu, sam dres oblaci.

    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  19. #14469
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Stevenage Road, London SW6 6HH
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stari Bar Ozbiljno, Real odavno gori dres nije imao.


  20. #14470
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,936
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  21. #14471
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lijepi su prvi, al ovi drugi su katastrofa.
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  22. #14472
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  23. #14473
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Berane
    Posts
    383
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovaj je odlichan


    a onaj gore je josh gori no onaj barsin

  24. #14474
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    47 Posts

    Default



    Ovo mi spada pod zanimljivosti. Prepoznajte li koga lishe Deja?
    Slazem se.

  25. #14475
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Da ovo iza njega nije Pancev?
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

Page 579 of 933 FirstFirst ... 79479529569575576577578579580581582583589629679 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Zanimljivosti iz svijeta kulinarstva.
    By adrenaline in forum Gastronomija
    Replies: 12
    Last Post: 26-01-14, 02:28
  2. FB grupa za vijesti iz svijeta nekretnina
    By Cunning_Linguist in forum Ekonomija
    Replies: 0
    Last Post: 30-09-11, 17:24
  3. Održiva Ekonomija: O Stvaranju Svijeta I Svijeta Novca
    By loken in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 30-08-09, 21:36
  4. Replies: 2
    Last Post: 25-10-07, 18:51
  5. Kosharka - vijesti , zanimljivosti , transferi .... !!!
    By G R A D in forum Ostali sportovi
    Replies: 30
    Last Post: 03-10-05, 01:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •