Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 72

Thread: Parking u HN

  1. #26
    bucjko is offline Banned (oslobodio se nas odgore i posao kod njih )
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    HN-BG
    Posts
    163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znaci, potpuno nepotreban topic za sve novljane....
    ko ima dvije u glavi, skapirace da vazda ima mjesto za parkirat se u igalo ili grad... stalno imaju neka skrivena mjesta....

  2. #27
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ^^ bistro zboris, na toplu 2 uvijek ima mjesta, a kad krenes da silazis do Valentina e tu ima mjesta nedje u decembru, ali kad sunce grane... hm jako rijetko. u martu aprilu, na parking iza dvorane park redovno ima mjesta iza 3 sata. Ali ljeti, prije 3 godine nije bilo problema parkirat tamo, ali poslije se surfa sve do hotela plaze obicno....
    dakle, potpuno nepotreban topic za sve novljane, a svi mi nesto koji nisu iz novog kukaju kako je zajebato parkirati se. Ko ima dvije, oces da kazes da ovdje svi imaju jednu u glavu. Lakse malo. Evo sjednemo ti i ja u julu mjesecu u auto, i ti se parkiraj nedje na potezu od I faze instituta do dvorane park. Ti vozis vw2 bez sevba i klime.Racunam parking mjesto koje je u okolini njegoseve a ne oko magistrale. E ako ubodes mjesto, a da nije ono siprazje kod teniskih terena, ili kod prijatelja nekog tvog na praking, i da ne zagradis neki prolaz ili put ili kontejner, castim pivo. U mislima!
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  3. #28
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Malo jeste off topic, ali specijalno za Motosport i velikog ljubitelja BMW-a (a to potvrdiše i Bijeljani hehe) evo jedna fotka Nema ljutiš, samo sam se šalila. Da mije ovako nešto pa ga ne moram ni prat

    ahahaha.... neka ti to... nemoj da ides u OFF... aj navrni na www.montenegro-racing.com pa cemo pricati o mercedesu, tj. o BMW-u:mrgreen:
    BMW Motorsport

  4. #29
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    BGD-Boka
    Posts
    77
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E da mi je da dodjem sa meckom oprostila bi joj sto je mecka....

  5. #30
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,411
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by motorsport View Post
    ahahaha.... neka ti to... nemoj da ides u OFF... aj navrni na www.montenegro-racing.com pa cemo pricati o mercedesu, tj. o BMW-u:mrgreen:
    Ja sam dolazila milion puta, nego nikako da se registrujem tamo. A za nas jadnike neregistrovane nema ni nos da promolimo Obrati pažnju na automobilizam, o karakteristikama ovoga mercedesa
    Ovoga momenat sam iz grada jer sam MORALA bit jutros tamo. Ako je danas ovakva ludnica, ne želim misliti kako će biti sa parkingom u sezoni. Totalna katastrofa. Ali je banja na terasu gradske zato bilo za smirivanje živaca

  6. #31
    bucjko is offline Banned (oslobodio se nas odgore i posao kod njih )
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    HN-BG
    Posts
    163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    ^^ bistro zboris, na toplu 2 uvijek ima mjesta, a kad krenes da silazis do Valentina e tu ima mjesta nedje u decembru, ali kad sunce grane... hm jako rijetko. u martu aprilu, na parking iza dvorane park redovno ima mjesta iza 3 sata. Ali ljeti, prije 3 godine nije bilo problema parkirat tamo, ali poslije se surfa sve do hotela plaze obicno....
    dakle, potpuno nepotreban topic za sve novljane, a svi mi nesto koji nisu iz novog kukaju kako je zajebato parkirati se. Ko ima dvije, oces da kazes da ovdje svi imaju jednu u glavu. Lakse malo. Evo sjednemo ti i ja u julu mjesecu u auto, i ti se parkiraj nedje na potezu od I faze instituta do dvorane park. Ti vozis vw2 bez sevba i klime.Racunam parking mjesto koje je u okolini njegoseve a ne oko magistrale. E ako ubodes mjesto, a da nije ono siprazje kod teniskih terena, ili kod prijatelja nekog tvog na praking, i da ne zagradis neki prolaz ili put ili kontejner, castim pivo. U mislima!
    imamo dogovor.

  7. #32
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    evo izgleda da je podgoricka kompanija "VEKTRA" kupila "htp. Boku" tako da se mozemo pozdravit lagano sa onim parkingom ispred hotela igalo...
    BMW Motorsport

  8. #33
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ^^ ma jok! Dici ce trospratnu garazu pred hotelom!
    Tek da bi gosti hotela mogli da vide dje su parkirali kola na krovu parkinga!
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  9. #34
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    haos je sa parkingom u igalo, uvece po par krugova se napravi da bi se eventualno i tad nasao parking, tj. ako slucajno neko izleti pa da udjes umjesto njega... parking hotela igala poceo prije nekoliko dana sa rampama, prvi sat 1 euro, svaki sledeci 0,50 centi... napravili su neki nesretni parking na dubravu, i on ce izgleda da se naplacuje i eto tako, najbolje rjesenje za ovakvu situaciju je da se kupi jedan mali skuter i parkinga dje pozelis....
    BMW Motorsport

  10. #35
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,411
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    A onoga djeda u Igalo bi razbila (da nijesam žensko i da nijesam ovako mršava hahahah), naplati parking iako nema mjesta. JUče ja regularno uzmem karticu i zamislite NEMA mjesta. Ma su imali što čut . A provjera iam li mjesta ide ovako: Ja izlazim sa parkinga i on me pita je li ostalo slobodno mjesto. reko jes. I onda pušta sledećega

  11. #36
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ahahahaa.... to mi je komsija, ranije me uvijek pustao, a sad ne moze od kad su ove rampe...
    BMW Motorsport

  12. #37
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    aaaaaa danas mi je definitivno puko film i odlucio sam da kupim motor.... ladno, ali LADNO su poceli da naplacuju od RVI-a do hotela plaze parking uz ulicu, znaci strasno, nema se dje vise auto ostavit.... piiii..... svako 20-ak metara stoje neki debili u zutim uniformama i naplacuju parking, svaki sat 0.50 centi... a ako ne platis, zapisu ti tablice i to ide u opstinu i onda ti neka prijava na kucnu adresu dolazi.... kakvi bolesnici...
    BMW Motorsport

  13. #38
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Totalni zvek, j... im pas mater !!!

  14. #39
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,411
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Slikaću vam danas i ostaviti obavještenje koje ostavljaju
    Ja juče poskidah sa svih auta ispred banje.
    Bezobrazluk!!!!!!

  15. #40
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    BGD-Boka
    Posts
    77
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jao motosport bila sam u Novi i za praonicu nije bio problem ali za poluosovinu a u Novi nema djelova za Citoen,pu...
    Definitivno mijenjam auto...

  16. #41
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Slikaću vam danas i ostaviti obavještenje koje ostavljaju
    Ja juče poskidah sa svih auta ispred banje.
    Bezobrazluk!!!!!!

    da si sa mog imala bi problema
    nema

  17. #42
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ma ovo je takva ljepota kad vidis parking mjesto, taman slobodno, i ubacis auto, a ono ti dodje djecko u zutome, i kaze - 50 centi sat...- Molim ?!?! Daj mi pokazi saobracajni znak ? - Nema, ali uredba ... -Cija,koja uredba ? - Pa opstina grada.... - Je li ima znak ? - Nema - Je li pise na ulazu u grad ? - Ne da ja znam. - Pa onda ni ja ne znam sto da placam.
    Eto vam sad dijalog. I slobodno ne placajte, pa nek se ovaj grad malo bolje organizuje a ne da ide lijevo desno lijevo desno i to bez plana! To sto oni lijepe obavjestenja na kola, pa mogu i ja setat po Njivicama i lijepit kako sam ja glavni predjsednik i zabar i da mi zato daju 30 C + 20 C. U ovom gradu jedino ko radi non stop i da nesto uradi i u sezoni i vansezone je JKP Cistoca .... Koliko oni smeca pokupe majko bozja.......
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  18. #43
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    Ma ovo je takva ljepota kad vidis parking mjesto, taman slobodno, i ubacis auto, a ono ti dodje djecko u zutome, i kaze - 50 centi sat...- Molim ?!?! Daj mi pokazi saobracajni znak ? - Nema, ali uredba ... -Cija,koja uredba ? - Pa opstina grada.... - Je li ima znak ? - Nema - Je li pise na ulazu u grad ? - Ne da ja znam. - Pa onda ni ja ne znam sto da placam.
    Eto vam sad dijalog. I slobodno ne placajte, pa nek se ovaj grad malo bolje organizuje a ne da ide lijevo desno lijevo desno i to bez plana! To sto oni lijepe obavjestenja na kola, pa mogu i ja setat po Njivicama i lijepit kako sam ja glavni predjsednik i zabar i da mi zato daju 30 C + 20 C. U ovom gradu jedino ko radi non stop i da nesto uradi i u sezoni i vansezone je JKP Cistoca .... Koliko oni smeca pokupe majko bozja.......
    ja bolan. nego, zbore da je skupa prodavnica u njivice, skupa jarane.
    nema

  19. #44
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ^^ vrlo skupa, ali tebe niti bilo koga niko ne tjera da kupuje tamo jarane!
    Nama je draga iz drugih razloga.
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Novi biznis u HN:

    - Odeš u Opštinu i za cca 150 EUR zakupiš 2 kvadrata kolovozne trake neđe u pojasu od Biroa rada, sve do hotela Plaža za cijelu ljetnju sezonu. Znači, uz neku živu ogradu, kandilaber, banderu i sl.,
    - Navariš u "Rivu" i otštampaš u "Svijet" dva znaka "parking se naplaćuje",
    - Nabaviš neđe automobilsku gumu (polovnu u Meljine kod Ostojića), napuniš betonom i metneš suncobran i stolicu na mjesto pored tvog zakupljenog prostora (dakle - okupiraš još jedno parking mjesto) i

    - Sjediš u stolicu i naplaćuješ parking. Zaradiš ponešto bez velike investicije i mrdanja zadnjicom.

    ---

    Đe god da parkiraš auto sad u HN (recimo - kod "Karingtonke" ispred nekog od kafića ili butika) - odmah ti je za petama neki momčić što naplaćuje parking i na tom mjestu. Dakle - i kad nekako ugrabiš mjesto - odmah se neko nađe da ti ga naplati. Kao u Goražde: dođeš kolima na javni parking i sjati se oko tebe grupica sumljivih prolaznika koja zuri u tvoju HN registraciju zadovoljno trljajući ruke govoreći: 1h = 5 KM; plaćanje unaprijed.

    I ajde ti junače ne plati pa idi; vidjećeš što ćeš po povratku zateći od auta - ako ga uopšte zatekneš.

    Apropo ovome, i našoj urođenoj vještini da "iz suve drenovine izmuzemo džem od drenjina" - ne bih se čudio da se jedan dan vratim u Kute u Zeleniku i ispred moje kuće zateknem suncobran i nekoga što naplaćuje moj lični parking pravdajući se da je pošteno platio parcelu Opštini i tražeći od mene da pomjerim auto.

  21. #46
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,411
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Glog View Post
    da si sa mog imala bi problema
    E dobro je da nijesam sa tvoga, pa sam prosla bez problema

  22. #47
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,411
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Ja doma imam garazu, ko zna, mozda cu i ja opstini morat placat zakup svoje garaze. Parking mjesto je ipak luksuz. E kuku

  23. #48
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    ^^ vrlo skupa, ali tebe niti bilo koga niko ne tjera da kupuje tamo jarane!
    Nama je draga iz drugih razloga.

    jašta. skupo pivo a nedovoljno hladno. a nema ni parkink.
    nema

  24. #49
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ^^ dodji brodicem. Koliko vidim neki brodici dolaze. A ako te mrzi, imas neku bastu za parking, na pocetku njivica, i platis par eura, a moze i u hotel da platis masu para. A inace, mozes pivu i na plazi popit, dovoljno je hladno, a kad nosis po suncu od radnje do plaze, normalno da ce se sve podgrijat.
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  25. #50
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    ^^ dodji brodicem. Koliko vidim neki brodici dolaze. A ako te mrzi, imas neku bastu za parking, na pocetku njivica, i platis par eura, a moze i u hotel da platis masu para. A inace, mozes pivu i na plazi popit, dovoljno je hladno, a kad nosis po suncu od radnje do plaze, normalno da ce se sve podgrijat.

    ima pive i na plazu? fino
    nego, davno sam se sprijateljio s jednim coekom otole, znas li ista o njemu, zove se Lale
    nema

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. B(r)UKA i SRAMOTA
    By Thalasoma in forum Primorski
    Replies: 26
    Last Post: 13-06-12, 15:45
  2. Novi trg
    By hercules in forum Centralni
    Replies: 195
    Last Post: 08-11-06, 20:06
  3. Parking servis
    By kIkICa in forum Primorski
    Replies: 23
    Last Post: 22-07-06, 02:05
  4. Parking?
    By E-1 in forum Centralni
    Replies: 10
    Last Post: 25-03-05, 00:36
  5. Parking
    By Cakir in forum Sve i svašta
    Replies: 1
    Last Post: 12-11-04, 17:31

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •