Page 1 of 20 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 494

Thread: Debata CG u NATO-DA ili NE

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Debata CG u NATO-DA ili NE

    Vecina ljudi je zla

  2. #2
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Ja sam apsolutno za CG u NATO, čak i više nego za CG u EU. NATO (ili kako će se već u budućnosti zvati) je bitan zbog kolektivne bezbednosti i dugoročne stabilnosti. EU je za CG bitna u smislu dostizanja standarda. Kada i ako se ti standardi postignu postaviće se realno pitanje svrsishodnosti članstva CG u EU. Ipak sam u međuvremenu i za EU.

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Postoji vise modaliteta clanstva u NATO-u
    Vecina ljudi je zla

  4. #4
    Join Date
    May 2006
    Posts
    330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sjajan je ovaj ssin!

    nije za ulzazk u klub koji znaci pravila, principi, standardi, kontrola, ali je za ulzak u klub koji znaci nasilje, vojska, krsenje medjunarodnog prava...
    Doormitor, doormitor visoka planina...

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako bi se nasao neki nacin na koji Crna Gora moze doprinositi tom savezu, tako da ne ustupa dio svoje obale i prirodne resurse, mislim da ne bi imala stete od clanstva u NATO-u. Imajuci na umu ovo sto Durmitor kaze (otkad te nisam pominja` u postovima, prosto sam ti se uzelio! ), normalan covjek pozeli da mu je kuca daleko od takve organizacije....

    Bonja, za koji si ti modalitet? Onaj na zaru uz crno vino ili pohovani, sa krompir salatom uz pivo?
    Caesar`s wife must be above suspicion

  6. #6
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Durmitor View Post
    sjajan je ovaj ssin!

    nije za ulzazk u klub koji znaci pravila, principi, standardi, kontrola, ali je za ulzak u klub koji znaci nasilje, vojska, krsenje medjunarodnog prava...
    Ja sam praktičan čovek pre svega. O globalnoj politici možemo da pričamo na nekoj drugoj temi. Treba da gledaš kakve koristi ili štete imaš od eventualnog članstva ili nečlanstva u NATO i EU. Norveška je članica NATO, a nije u EU, a Švedska nije u NATO, ali je u EU. Postoje dobri razlozi za to, ni Švedska ni Norveška nisu bezveze donele takve odluke, a kad pogledaš nema bližih zemalja u Evropi. Opet kao što vidimo ove dve zemlje imaju drugačije, zasebne interese.

    Crna Gora treba da gleda samo i samo svoje interese. Moj post je tako podešen, za razliku od tvog kukanja nad kršenjem međunarodnog prava. Mislim ko će ikada pitati bilo koga iz Crne Gore ili samu Crnu Goru šta misli o kršenjima međunarodnog prava? Niko nikada. Crna Gora je marginalan igrač i u regionu a kamoli kad se radi o politici NATO. Što se tiče ulaska u NATO, ja ne vidim nikakvu štetu za Crnu Goru jer Crnogorci nikad neće morati da šalju vojsku u Irak itd. ako to ne žele niti će strateški bilo šta zavisiti od tih par crnogorskih vojnika. A zauzvrat će imati veliku podršku i garancije stabilnosti. Ipak je ovo Balkan, bure baruta. AKo ti misliš da ima štete za CG, ti napiši.

    U vezi EU. Osim tih standarda, šta minijaturna zemlja kao što je Montenegro, koja će svoj razvoj verovatno bazirati na nekom vidu elitnog turizma može da dobije od EU? Koje su prednosti, koje mane? Zar ne misliš da treba dobro odmeriti sve to. Ja uopšte nisam napisao da nisam za ulazak u taj klub.
    Last edited by ssin; 23-02-07 at 13:57.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ssin View Post
    Ja sam praktičan čovek pre svega...... Što se tiče ulaska u NATO, ja ne vidim nikakvu štetu za Crnu Goru jer Crnogorci nikad neće morati da šalju vojsku u Irak itd. ako to ne žele niti će strateški bilo šta zavisiti od tih par crnogorskih vojnika. A zauzvrat će imati veliku podršku i garancije stabilnosti. Ipak je ovo Balkan, bure baruta. AKo ti misliš da ima štete za CG, ti napiši.

    U vezi EU. Osim tih standarda, šta minijaturna zemlja kao što je Montenegro, koja će svoj razvoj verovatno bazirati na nekom vidu elitnog turizma može da dobije od EU? Koje su prednosti, koje mane? Zar ne misliš da treba dobro odmeriti sve to. Ja uopšte nisam napisao da nisam za ulazak u taj klub.
    Posto si praktican da pogledamo onda kako ide sa parama. U NATO se ne moze s prackama pa ce Crna Gora morati da modernizuje naorzanje, kupi novo..... a to Amerikanci nude velikodusno svoje, ali za kredite. Prema nekim procjenima to je samo sitnica od 10-tak budzeta drzave, a zbog toga da ni se Crna Gora zastitila od iluzornog neprijatelja koje ama bas niko ne vidi ni u naznakama.
    EU sa druge strane ima na stotine fondova koji daju pare za revitalizaciju, restrukturizaciju privrede, modernizaciju i priblizavanje standarda ostalim clanicama..... Pocev od statusa pridruzenog clana kad je sve to za "dz" pa od clanstva kad one pametnije drzave povuku znatno vise para od kotizacije koja se placa za clanstvo.
    Dakle izbor je zaduzivanje i pra pra unuceta ili dzaba pare i za ove koji sad zive i za buducnost onih koji ce tek zivjeti.

  8. #8
    Join Date
    May 2006
    Posts
    330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    www.infoizbor.org/zip2.php

    ovaj gospodin je to sjajno objasnio.
    Doormitor, doormitor visoka planina...

  9. #9
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Durmitor View Post
    www.infoizbor.org/zip2.php

    ovaj gospodin je to sjajno objasnio.
    Odličan tekst sa mnogo stvari s kojima se slažem, još bih se više slagao da sam recimo građanin sa pravom glasa u SAD pa da na nešto mogu direktno da utičem, ali su mu zaključci promašaj jer je i sama pretpostavka pogrešna. On naime (da uprostim stvari) izjednačava vojnu organizaciju sa nečim agresivnim. Vojska je garancija odbrane interesa i suvereniteta zemlje, odbrana, znači ne poziv na nasilje nego upravo suprotno instrument odvraćanja od nasilja

    Vojska je odličan motor za međunarodnu saradnju jer su vojna partnerstva vrata prema poverenju, jedinstvu i sigurnosti. Sigurnost je u današnjem svetu skupocena reč, vrednija od svih drugih. Međunarodna saradnja znači otvorena i poštovana Crna Gora.

    EDIT: sad sam malo zagledao sliku tekstopisca i čini mi se (nisam siguran doduše) da sam ga upoznao i to ovde u Beogradu, za vreme studija. Ali nikako da se setim tačno kada i kojim povodom, osim da to ima neke veze sa studiranjem.
    Last edited by ssin; 23-02-07 at 19:36.

  10. #10
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Posto si praktican da pogledamo onda kako ide sa parama. U NATO se ne moze s prackama pa ce Crna Gora morati da modernizuje naorzanje, kupi novo..... a to Amerikanci nude velikodusno svoje, ali za kredite. Prema nekim procjenima to je samo sitnica od 10-tak budzeta drzave, a zbog toga da ni se Crna Gora zastitila od iluzornog neprijatelja koje ama bas niko ne vidi ni u naznakama.
    EU sa druge strane ima na stotine fondova koji daju pare za revitalizaciju, restrukturizaciju privrede, modernizaciju i priblizavanje standarda ostalim clanicama..... Pocev od statusa pridruzenog clana kad je sve to za "dz" pa od clanstva kad one pametnije drzave povuku znatno vise para od kotizacije koja se placa za clanstvo.
    Dakle izbor je zaduzivanje i pra pra unuceta ili dzaba pare i za ove koji sad zive i za buducnost onih koji ce tek zivjeti.
    To je pravo pitanje. Crnoj Gori je potrebna procena pretnji, rizika i izazova po bezbednost. Na osnovu toga će formirati brojno stanje i stepen opremljenosti. Ne može praćkama, naravno ... Misliš da bi kao neutralna zemlja CG bolje prošla što se tiče para? Oslanjajući se na sopstvene snage u slučaju procenjenih mogućih situacija? Ja ne mislim da bi se tu neke bitne pare uštedele, CG je verovatno potrebna mala i efikasna vojska, ne treba joj ni RV ni mornarica (pogotovu ako je u NATO) a izgubilo bi se dosta, ono poverenje i otvorena vrata koja sam pomenuo. Pretnje po bezbednost uvek postoje, pitanje je kojeg su obima. Iluzorni neprijatelj? Hajde da živimo u skandinaviji pa da kažemo to...čak ni tamo to ne bih rekao, a ovo je ovde Balkan. Sutra može opet da bude neka pizdarija, da li ti misliš da ćete vi onda u Crnoj Gori da bezbrižno mirišete cveće u stilu ovog dečka što je napisao onaj tekst?

    Ovo za EU pristupne fondove se slažem, treba ih izmusti što više pa onda videti kad uđete u EU da li vam se sve to isplati. Pa onda možete i izaći ako je procena da je bolje biti izvan. Ali članstvo u NATO itekako ima veze i sa bržim članstvom u EU. Mnogo pre ćete ući u NATO nego EU, A mnogo brže ćete kao NATO zemlja ući u EU, ako je to cilj, a jeste, nego kao zemlja koja nije u NATO. Ne može se mala i siromašna zemlja na Balkanu u tom smislu upoređivati sa nekim zapadnim zemljama koje nisu članice NATO.
    Last edited by ssin; 23-02-07 at 19:05.

  11. #11
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Gledam anketu, i opet sam ostala u manjini. E vazda li mi je manjina sudjena
    Protiv jer ne vidim Crnu Goru u jednoj takvoj organizaciji. Znaci, ulazak u NATO znaci modernizaciju vojne opreme a to su dodatni troskovi za iovako siromasnu Crnu Goru. Samim tim sto je ova zemlja tako mala, ne vidim potrebu bilo kakve militarizacije.
    Jos jedan bitan, za mene mozda najbitniji detalj, trazice garant dio obale za svoju flotu. E pa N E D A M. Jedva se jednih rijesismo, tako da mi drugi ne trebaju. Pogledajte Kumbor, kazu da je to jedan od najljepsih djelova obale u zalivu, maltene okupiran. Groblje satrudija. Mi imamo malu obalu i prisusto bilo kakvih snaga ce se primijetiti. Ne mislim sad da ce se razmiliti, ali ipak...Jednostavno Protiv

  12. #12
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Californication
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Od kad su predali Izrael jevrejima za mene je ta organizacija prestala da postoji tako da sam PROTIV njenog(CG) clanstva u NATO organizaciju.
    NOTHING IN LIFE IS CERTAIN BUT TAXES AND DEATH

  13. #13
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Što bi reka pokojni Risto "PROTIF".

  14. #14
    Join Date
    May 2006
    Posts
    330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sin,

    mislim da si pokupio svu retoriku NATO promotera. vojska kao faktor integracija, mi je smijesna tema. i to da nije nasilna? a ko je nasilan ako nije vojska?

    1. ovaj zivkovic odlicno kaze da ce nato da cuva evropske vrijednosti, taman kao JNA, sto je cuvala jugoslovenstvo. prodaju muda za bubrege. oni velikosrpstvo stititese, a ovi intersese korporacija. zasto je NATO u Iraku? gdje su ta oruzja za masovno unistenje? je li taj narod zivio bolje prije ili sad? ko kontroise naftu iz iraka. ameri.

    2. buraska je usla u NATO i onda su trazili da na staro gvozdje proda ruske tenkove i kupi holandske, koji su bili gori. zbog nekih standarda.

    3. je li NATO stitio spanska ostrva kad su bila okupirana? ne.

    4. koristi li nato zabranjena oruzja?koristi. 80% oruzja u svijetu proizvede nato.

    5. od koga CG prijeti opasnost da bi bili u NATOu? ako su komsije u tom klubu, ko ce to nas da napadne?

    nemoj ssin, molim te. pogledaj i www.neunato.org
    Doormitor, doormitor visoka planina...

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Durmitor View Post
    retoriku NATO promotera. vojska kao faktor integracija, mi je smijesna tema. i to da nije nasilna? a ko je nasilan ako nije vojska?
    Simptomaticno je da Nato promoteri imaju svi pricu na isti kalup, sve uopsteno i o visim ciljevima kao da je na granicama Crne Gore vec stigla tolika vojna sila i gotovo. Bas nijedan argument ko nam prijeti, ko nas ugrozava i ko ce nas ugrozavati kad su svi u "partnerstvo za mir" i biti u Nato.
    Turska i Grcka su se kvalitetno napuskarali kao clanice NATO a Ameri prodavali naoruzavanje i jednim i drugim pa neka testiraju. Kako izgledaju vojni budzeti drzava i koliko kosta to da se "dostignu standardi" svi preskacu jer im onda sva prica pada u vodu. Kad vec ponestane snage argumenata "opste bezbjednosti i mira" onda se potura prica da je put u EU brzi i bolji, ako se udje u NATO. Svi koji imaju vise od 10 godina znaju da je NATO= Amerika, a da ona ipak jos nije u EU iako ima i njenih satelita, ali ponekad i price za malu djecu znaju biti prakticne.

  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    NATO ce nam ochuvati DRSHTVENI POREDAK,
    kad vidim one OFICIJERE, kako se SHEPURE SA JAMERIKANCIMA,
    do juche su KOMANDOVALI SA TENKOVIMA PORED SHKOLA I OBDANISHTA I GADJALI NATOVCE IZ BARSKE LUKE,

    DODJE MI; DA "SHKARAMA OKINEM NJEZNIK".
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  17. #17
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    NATO ce nam ochuvati DRSHTVENI POREDAK,
    kad vidim one OFICIJERE, kako se SHEPURE SA JAMERIKANCIMA,
    do juche su KOMANDOVALI SA TENKOVIMA PORED SHKOLA I OBDANISHTA I GADJALI NATOVCE IZ BARSKE LUKE,

    DODJE MI; DA "SHKARAMA OKINEM NJEZNIK".
    vala bas:ahahahahahahahah...bravo!
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  18. #18
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Durmitor View Post
    sin,

    mislim da si pokupio svu retoriku NATO promotera. vojska kao faktor integracija, mi je smijesna tema. i to da nije nasilna? a ko je nasilan ako nije vojska?

    1. ovaj zivkovic odlicno kaze da ce nato da cuva evropske vrijednosti, taman kao JNA, sto je cuvala jugoslovenstvo. prodaju muda za bubrege. oni velikosrpstvo stititese, a ovi intersese korporacija. zasto je NATO u Iraku? gdje su ta oruzja za masovno unistenje? je li taj narod zivio bolje prije ili sad? ko kontroise naftu iz iraka. ameri.

    2. buraska je usla u NATO i onda su trazili da na staro gvozdje proda ruske tenkove i kupi holandske, koji su bili gori. zbog nekih standarda.

    3. je li NATO stitio spanska ostrva kad su bila okupirana? ne.

    4. koristi li nato zabranjena oruzja?koristi. 80% oruzja u svijetu proizvede nato.

    5. od koga CG prijeti opasnost da bi bili u NATOu? ako su komsije u tom klubu, ko ce to nas da napadne?

    nemoj ssin, molim te. pogledaj i www.neunato.org
    Pravi si Crnogorac, skidam kapu Ti bi radije pričao o španskim ostrvima i postocima naoružanja u svetu :mrgreen: Šalim se, argumenti stoje, i ja se donekle slažem, sa nekim tačkama manje sa nekim više. Međutim pričamo o CG, maloj (to se neće promeniti) siromašnoj (ovo će se sigurno promeniti) zemlji koja je pritom na Balkanu (svakako se neće promeniti), to je moja poenta. Što se tiče napada, pa niko neće napasti CG kao objaviće Srbija ili Hrvatska rat pa će napasti. Ja te pitam, sutra da izbije nasilje recimo na Kosovu, ili hajde neki građanski nemiri u Srbiji (malo verovatno ali moguće) - da li misliš da vam je bolje u NATO ili izvan njega? Ili planiraš da mirno mirišeš cveće?

    Još nešto - otkako znam za sebe antiratno sam nastrojen i učestvovao sam u svim mogućim antiratnim protestima. Rat je politika nasiljem, nisu vojnici krivi za rat. To što si ti protiv nasilja ne znači da sutra ne možeš biti žrtva nasilja i da ne treba da budeš spreman za sve moguće situacije. NATO ili ne, CG će imati vojsku. Poz.
    Last edited by ssin; 26-02-07 at 20:29.

  19. #19
    Join Date
    May 2006
    Posts
    330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ssin,

    imas 2 argumenta. ekonomski i bezbjedonosni.
    1. zar nije za tako siromasnu i jadnu CG mnogo 2% budzeta koje izdvaja za vojsku. zar nemamo negdje te pare bolje da ulozimo.
    2. sva moja argumentacija je da i ako smo u NATOu nece nas on braniti od tih stvari sa kosova i srbije. to redi granicna sluba, koja je svuda u okviru policije.
    Doormitor, doormitor visoka planina...

  20. #20
    Join Date
    May 2006
    Posts
    330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a kako treba donijeti odluku?
    na referndumu ili u Skupstini?
    Doormitor, doormitor visoka planina...

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sudeci po NATO entuzijastima ta odluka bi u Skupstini vrlo lako prosla, a jedno je sigurno da nikad nece biti organizovana neka razlozna debata o tome gdje bi se narodu objasnilo sve sta je to pozitivno i koliko ce ih kostati to zadovoljstvo.

  22. #22
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Durmitor View Post
    1. ovaj zivkovic odlicno kaze da ce nato da cuva evropske vrijednosti, taman kao JNA, sto je cuvala jugoslovenstvo. prodaju muda za bubrege.

    Approved by Bone!


    PS: Retorika nasih multikulturalista u prilog NATO clanstvu smao pokazuje koliko oni uopste vjeruju u one flsokule o dobrosusjedskim odnosima i unutrasnjem multi-sve skladu
    Vecina ljudi je zla

  23. #23
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post

    Approved by Bone!


    PS: Retorika nasih multikulturalista u prilog NATO clanstvu smao pokazuje koliko oni uopste vjeruju u one flsokule o dobrosusjedskim odnosima i unutrasnjem multi-sve skladu
    Sam si upotrebio izraz "floskule" Dakle floskule ili ne? Odredi se.

    Da ponovim vojska je tu 1) da odvrati nestašne 2) za zlu ne trebalo, tj. za stvari koje je nemoguće predvideti a mogu se desiti - od prelivanja nasilja iz susedstva do prirodnih katastrofa. O NATO više malo kasnije sad žurim, poz.

  24. #24
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ssin View Post
    Sam si upotrebio izraz "floskule" Dakle floskule ili ne? Odredi se.
    Za njih su floskule
    Vecina ljudi je zla

  25. #25
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    471
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Guske u magli ili: Kako nas lažima guraju u NATO

    Ovo sam već keljio na forum, pa da se ne ponavljam - sve je tu:

    http://www.pcnen.com/detail.php?module=2&news_id=20877


    odnosno:

    http://www.h-alter.org/index.php?pag...le&id=3669#hot
    Last edited by The Severed Garden; 08-03-07 at 22:53.

Page 1 of 20 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crna Gora, NATO i EU.
    By Boskow in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 28
    Last Post: 03-02-07, 20:03
  2. Crna Gora pozvana u Partnerstvo Za Mir
    By kimmi in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 49
    Last Post: 26-12-06, 22:58
  3. Crna Gora u NATO - Crnogorci u Irak ?
    By punisher in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 21
    Last Post: 04-05-06, 21:54
  4. RTS vs NATO
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 27-03-05, 14:24
  5. Hag ukinut NATO ispade
    By cetnjo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 20-10-04, 23:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •