Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 87

Thread: Ambasade i Ambasadori u Podgorici

  1. #1
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default Ambasade i Ambasadori u Podgorici

    Pobjeda, 23. 03. 2007. Politika


    Otvoreno pismo Snežane Najdenove, ambasadora Bugarske u Crnoj Gori, poslaniku PZP u Skupštini RCG, Branku Raduloviću


    Ne izmišljajte statistiku i ne manipulišite brojkama



    Podgorica, 22. marta – “Obraćam Vam se javno, pošto ste u toku zasjedanja Skupštine Crne Gore 20. marta 2007. godine Vi spomenuli javno Bugarsku te ja, u svojstvu ambasadora svoje zemlje ovdje, imam pravo na odgovor”, navodi se u otvorenom pismu bugarske ambasadorke u Crnoj Gori Snežane Najdenove poslaniku Pokreta za promjene Branku Raduloviću povodom javnog pominjanja Bugarske na sjednici crnogorskog parlamenta.
    “Mislim da ste Vi, izjavivši da Crna Gora može biti dovedena do nivoa Bugarske, uputili kompliment ministru Branimiru Gvozdenoviću i crnogorskoj vladi. Budući da sam prijatelj Crne Gore, iskreno se nadam da će se ovo dogoditi i da će crnogorska vlada izvršiti neophodne reforme na način, koji će omogućiti Vašoj zemlji da postane punopravan član Evropske unije i NATO-a poput Bugarske. Tada, ukoliko se jednog dana Vaša stremljenja ostvare i crnogorsko biračko tijelo odluči da Vi učestvujete u upravljanju zemljom, predstoji Vam jedino zadatak da to odradite po utvrđenim evropskim kriterijumima i pravilima.
    Što se tiče životnog standarda u Bugarskoj, zamolila bih Vas da ne izmišljate statistiku i da ne manipulišete brojkama. U svojstvu stručnjaka za ekonomiju vjerovatno ste upoznati da se ista određuje raznim faktorima, među kojima su nivo cijena i prihoda, doprinosi privremeno i trajno zaposlenih u inostranstvu, obim i kvalitet stranih investicija, korištenje fondova za razvoj EU itd. Ukoliko želite lično da vidite na koji način se razvija Bugarska, možete je posjetiti. Pošto je sada godišnje doba kada pada snijeg mogli biste, na primjer, da posjetite neki od bugarskih ski centara - Bansko, Borovec, Pamporovo. Ukoliko posjetu odložite do ljeta, izbor koji Vam se nudi biće još raznovrsniji. Ne propustite da posjetite i glavni grad - Sofiju, istorijske spomenike Bugarske, kao i dostignuća savremene kulture. Tada ćete sigurno shvatiti zašto je moja zemlja već postala neodvojiv dio velike porodice evropskih demokratskih država. S izrazima prijateljskih osjećanja i s poštovanjem, Snežana Najdenova, ambasador Bugarske u Crnoj Gori”, zaključuje se u pismu.

  2. #2
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Drago mi je sto ambasadori rade svoj posao tj. sto u svakom smislu brane svoju zemlju.
    Sto se tice zimovanja i ljetovanja tu je brate nesto kiksala, jeftino jes ali je jeftino jer je takvo tj jadno. A nisam upoznata sa njihovim statistickim podacima ali se nadam da im ekonomija nije kao ovo cime se ona pofalila.

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    Drago mi je sto ambasadori rade svoj posao tj. sto u svakom smislu brane svoju zemlju.
    Sto se tice zimovanja i ljetovanja tu je brate nesto kiksala, jeftino jes ali je jeftino jer je takvo tj jadno. A nisam upoznata sa njihovim statistickim podacima ali se nadam da im ekonomija nije kao ovo cime se ona pofalila.
    Ne znam ni ja na koju je statistiku mislila, ali mi je nekako bliza izjava Radulovica
    Vecina ljudi je zla

  4. #4
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default Je li Bugarka "primitivni nacionalista", kaži Bonja, hipi-kosmopolito-demokrato???

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Ne znam ni ja na koju je statistiku mislila, ali mi je nekako bliza izjava Radulovica

    Baš sam tebe čekao na ovom topicu i upecao te.

    Molim te da li je ova Bugarka - ambasadorka, pošto brani tako nevažne bugarske stvari, nacionalne interese od minornog značaja, brani ih od jadnog PzPa, da li je ona "primitivni nacionalista" kako si mene okvalifikovao - 100 puta?
    Da sam ja se usprotivio na ove riječi PzPa umjesto ove Bugarke, da li bi me proglasio za "primitivnog nacoionalistu"???
    Imaš li i i 1% tvoje hipi - PzPovske hrabrosti, da NjU proglasiš za "primitivnog nacinalistu"?

  5. #5
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    748
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije primitivni nacionalaista samo radi svoj posao kako najbolje umije, nista drugo.

    Mada ruku na srce, ko se usprotivi na neke podatke i kaze da su lazni i da se njima manipulise onda nek se oglasi sa stvarnim podacima i to je to. Kakva je to reakcija jednog ambasadora bez jednog jedinog kontra regularnog argumenta. Zvanicnu statistiku na sunce, pa nek se buka svako i ona i ti i ja.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default .....................!

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Baš sam tebe čekao na ovom topicu i upecao te.

    Molim te da li je ova Bugarka - ambasadorka, pošto brani tako nevažne bugarske stvari, nacionalne interese od minornog značaja, brani ih od jadnog PzPa, da li je ona "primitivni nacionalista" kako si mene okvalifikovao - 100 puta?
    Da sam ja se usprotivio na ove riječi PzPa umjesto ove Bugarke, da li bi me proglasio za "primitivnog nacoionalistu"???
    Imaš li i i 1% tvoje hipi - PzPovske hrabrosti, da NjU proglasiš za "primitivnog nacinalistu"?
    Jesi li ti u bilo kojoj recenici bugarske predstavnice nasao rijeci kojima se, u svrhu odbrane Bugarske (iskreno - smijesno mi je da ambasador jedne drzave odgovara na proizvoljno izrecene fraze jednog poslanika...), napada neka druga nacija? Ne. I ne mozes naci. Jer za nju odbrana Bugarske ne znaci omalovazavanje drugih. A ti to konstantno radis. I ne samo ti....
    Caesar`s wife must be above suspicion

  7. #7
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Thomas_O_Malley View Post
    Jesi li ti u bilo kojoj recenici bugarske predstavnice nasao rijeci kojima se, u svrhu odbrane Bugarske (iskreno - smijesno mi je da ambasador jedne drzave odgovara na proizvoljno izrecene fraze jednog poslanika...), napada neka druga nacija? Ne. I ne mozes naci. Jer za nju odbrana Bugarske ne znaci omalovazavanje drugih. A ti to konstantno radis. I ne samo ti....
    Mislim da bi ti i Bonja morali da uputite ostar protest ovoj Bugarki, zbog 'primitivnog nacionalizma'.
    Kao ljudi bez identiteta, identitet vam je u nekakvom neo hipi pokretu, morali biste protestvovati zbog 'primitivnog nacionalizma' i pored toga sto ste sokirani sto neko tako zustro brani svoju zemlju.
    Mislim da sada kada cete se vise srijecati sa izlivima 'ptimitivnog nacionalizma' od strane raznih stranih poslanika u Podgorici, sada vjerovatno zalite sto je CG nezavisna?
    Morat cete da trpite izlive 'primitivnog nacionalizma' od strane stranaca po Podgorici.
    Zao mi vas je i vas svjetonazor. Tuzan sam.

  8. #8
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Thomas_O_Malley View Post
    Jer za nju odbrana Bugarske ne znaci omalovazavanje drugih. A ti to konstantno radis.
    A dje ja to radim? Mozes li me citirati?

  9. #9
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Mislim da bi ti i Bonja morali da uputite ostar protest ovoj Bugarki, zbog 'primitivnog nacionalizma'.
    Kao ljudi bez identiteta, identitet vam je u nekakvom neo hipi pokretu, morali biste protestvovati zbog 'primitivnog nacionalizma' i pored toga sto ste sokirani sto neko tako zustro brani svoju zemlju.
    Mislim da sada kada cete se vise srijecati sa izlivima 'ptimitivnog nacionalizma' od strane raznih stranih poslanika u Podgorici, sada vjerovatno zalite sto je CG nezavisna?
    Morat cete da trpite izlive 'primitivnog nacionalizma' od strane stranaca po Podgorici.
    Zao mi vas je i vas svjetonazor. Tuzan sam.
    Cipure, gospodja radi posao za koji je placena (pa ju je nekako lakse razumjet), dok ti pravis budalu od sebe pro bono. To ti je razlika.

    Vecina ljudi je zla

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default .....................!

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Mislim da bi ti i Bonja morali da uputite ostar protest ovoj Bugarki, zbog 'primitivnog nacionalizma'.
    Kao ljudi bez identiteta, identitet vam je u nekakvom neo hipi pokretu, morali biste protestvovati zbog 'primitivnog nacionalizma' i pored toga sto ste sokirani sto neko tako zustro brani svoju zemlju.
    Mislim da sada kada cete se vise srijecati sa izlivima 'ptimitivnog nacionalizma' od strane raznih stranih poslanika u Podgorici, sada vjerovatno zalite sto je CG nezavisna?
    Morat cete da trpite izlive 'primitivnog nacionalizma' od strane stranaca po Podgorici..
    Citas li ti prethodni post ili odgovaras po nahodjenju?

    Ne podvaljuj. Nije posteno, a i ne isplati ti se jer svi vide sto sam napisao.

    "Primitivni nacionalista", ako vec koristis tu sintagmu mozes biti sa jedne strane Ti, a sa druge (recimo) Andrija Mandic. Samo sto se tebi cini da je on primitivniji od tebe, pa se iz petnih zila trudis da objasnis kako se i u ovoj prici klin izbija klinom.

    Kad govoris o zalosti koju nosim na Crnu Goru, mogu ti reci da mi je svakog dana sve vise mucno gledat da neznalice koje kopirajuci rijeci drugih izigravaju pamet. Obicno su to ljudi koji su se ucaurili nedje u `89. godini proslog vijeka i koji jos uvjek ne umiju da nadju izlaz i lavirinta koji im je postavio sopstveni mozak. *

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Zao mi vas je i vas svjetonazor. Tuzan sam.
    Znam. I vjerujem ti. Nije ti lako, ali izdrzi. Cuvaj se....

    E - da, znas li koliko bi mi moralo bit dosadno da uzmem da tebe citiram.... E ne mozes ni zamislit!

    * - pominjuci mozak ostavio sam pretpostavku da isti nije sprzen u nekoj rostiljadi volova.
    Caesar`s wife must be above suspicion

  11. #11
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kokaina View Post
    Nije primitivni nacionalaista samo radi svoj posao kako najbolje umije, nista drugo.

    Mada ruku na srce, ko se usprotivi na neke podatke i kaze da su lazni i da se njima manipulise onda nek se oglasi sa stvarnim podacima i to je to. Kakva je to reakcija jednog ambasadora bez jednog jedinog kontra regularnog argumenta. Zvanicnu statistiku na sunce, pa nek se buka svako i ona i ti i ja.
    (Zvanicna) statistika je kao bikini, sve pokazuje, al' nista ne otkriva - da citiram jednog mudorg covjeka
    Vecina ljudi je zla

  12. #12
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Cipure, gospodja radi posao za koji je placena (pa ju je nekako lakse razumjet), dok ti pravis budalu od sebe pro bono. To ti je razlika.
    Prvo.
    Treba da joj uputis ostar protest zbog 'primitivnog nacionalizma', ona je svakako takva, jer se ljutnula i reagovala zbog ovakve sitnice.

    Drugo.
    Ja nijesam placen za postiranje dokumenata iz nase proslosti, al jaci, su mnogo jaci, ljudi koji nesto rade iz idealistickih pobuda.

    Trece.
    Ni ti nijesi placen da siris Če Gevara ljevičarske - hipi ideale, pa ih ipak širiš i kuckaš satima u želji da taj tužni svjetonazor proširiš.
    Last edited by Ćipur; 24-03-07 at 13:13.

  13. #13
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Thomas_O_Malley View Post

    E - da, znas li koliko bi mi moralo bit dosadno da uzmem da tebe citiram.... E ne mozes ni zamislit!
    Klkasično neo hipi relativizovanje stvari.
    Prvo se da tvrdnja, a argumenata za tvrdnju, nema. Ne postoje.

  14. #14
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur
    ... Branku Raduloviću ... U svojstvu stručnjaka za ekonomiju ...
    Hehehe, pobrkala je nesto, Banja je strucnjak za samotne opeke i polovno gvozdje iz Makedonije...

    No, njemu ga partija donosi. Svak je strucnjak za ono sto nije ucio :-)
    - Ladan ko taština duša -

  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Prvo.
    Treba da joj uputis ostar protest zbog 'primitivnog nacionalizma', ona je svakako takva, jer se ljutnula i reagovala zbog ovakve sitnice.

    Drugo.
    Ja nijesam placen za postiranje dokumenata iz nase proslosti, al jaci, su mnogo jaci, ljudi koji nesto rade iz idealistickih pobuda.

    Trece.
    Ni ti nijesi placen da siris Če Gevara ljevičarske - hipi ideale, pa ih ipak širiš i kuckaš satima u želji da taj tužni svjetonazor proširiš.
    Opet ti masis poentu. Nemoj sebi da dizes kredibilite, izjednacavjuci ono sto radis ti i bugarska ambasadorka. Jer to su dvije razlicite stvari.
    Ono sto ti radis nije odbrana nacionalnih interesa (iako je ono sto je uradila Najdenova - u opisu njenog posla), vec iskaz bolesti.
    Vecina ljudi je zla

  16. #16
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Opet ti masis poentu. Nemoj sebi da dizes kredibilite, izjednacavjuci ono sto radis ti i bugarska ambasadorka. Jer to su dvije razlicite stvari.
    Ono sto ti radis nije odbrana nacionalnih interesa (iako je ono sto je uradila Najdenova - u opisu njenog posla), vec iskaz bolesti.
    he he he

    Iznosenje dokumenata iz CG istorije je bolest?!!

    he he

    I to tvrdi coek koji studira istoriju!!! :lolblue:

  17. #17
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Iznosenje dokumenata iz CG istorije je bolest?!!
    Iznosenje onakvih dokumenta i donosenje onakvih zakljucaka na osnovu tih dokumenata
    Capish?
    Vecina ljudi je zla

  18. #18
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Iznosenje onakvih dokumenta i donosenje onakvih zakljucaka na osnovu tih dokumenata
    Capish?
    Kakvi su ti dokumenti? Lažni? Možeš navesti neki lažni, falsifikovani?

    Brani li tebi ko da komentarišeš dokumenta koja iznesem? Da se nijesi nekada suprostavio nekom mom komentaru?

    Pokušao si, bio si se raspisao, pa si pobjegao poslije ovog mog odgovora, sjećaš se?
    Procitaj opet, podsjeti se kako sam te matirao. https://forum.cdm.me/showpost.php?p=...&postcount=116

  19. #19
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Vazda su Crnoj Gori bili tezi domaci izrodi i prodane duse no strani neprijatelji pa dqa ih je bilo ka na grani lista ! !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  20. #20
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Demijan View Post
    vidim ja da ti je ovaj cipur penicilin
    lose, a nase - kako me nece boljet
    Vecina ljudi je zla

  21. #21
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default Bonja, oće li taj protest Bugarskoj, zbog "primitivnog nacionalizma"?

    Bonja je ljut na mene što postavljam dokumenta iz CG istorije, kaže da sam bolestan, jer postavljam D O K U M E N T A.
    Međutim na drugom podforumu poslušajmo Bonjine riječi, tako čestite, visoko moralne, humane, ljudske, civilizovane riječi:

    "Crna Gora je svima nama majka. Ali moramo je cuvati istinom, koliko god neprijatna bila"

    E sad, od ova 2 Bonjina lica, na dva podforumu, na jednom osuđuje dokumenta - iznošenje dokumenata,
    a na dugom traži punu istinu?!?! :shock: :shock:
    Na pdf SPORT je za istinu, a na pdf ISTORIJA je protiv istine, protiv je dokumenata. :shock: :shock:

    Reci nam Bonja, koje je tvoje pravo lice?

    Bonja da li treba da prestanem da iznosim dokumenta iz CG prošlosti, da li treba da ukrijem i ne prikažem dokumenta iz CG prošlosti?
    Da li borba za istinu koju na pdf SPORT tako ljubiš, znači ukrivanje crnogorske prošlosti?

  22. #22
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default



    Ja samo ne znam dje ti vidje vezu izmedju visoko moralnog patriotizma i istine - i tvog postavljanja dokumenata?

    Last edited by Bonja the Zmaj; 26-03-07 at 12:03.
    Vecina ljudi je zla

  23. #23
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Na jednom mjestu traži istinu, punu istinu, predstavlja se dakle da je kobajagi extra moralan, na drugom mjestu me zove "primitivnim nacionalistom" i osuđuje me, jer iznosim dokumenta iz CG prošlosti?!!

    Ne mogu da provalim, od ova dva, koje je Bonjino pravo lice? Ono koje je ZA istinu, ili ono koje je PROTIV istine:?: :???:

  24. #24
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Ne mogu da provalim, od ova dva, koje je Bonjino pravo lice? Ono koje je ZA istinu, ili ono koje je PROTIV istine:?: :???:
    Ono koje te optuzuje da si primitivni nacionalista. Dakle, moderatora radi - ne kazem da si ti primitivan, vec da si bastinik primitvnog naiconalizma.
    Vecina ljudi je zla

  25. #25
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default Napravih danas prilog kako jedan Svetosavac neće ni da prevede ime crnogorsko!

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Ono koje te optuzuje da si primitivni nacionalista. Dakle, moderatora radi - ne kazem da si ti primitivan, vec da si bastinik primitvnog naiconalizma.
    Baš ti hvala.

    A sad procitaj kako ostrašćeni srpski pseudo istoričar ukriva najednostavnije činjenice!
    https://forum.cdm.me/showthread.php?t=7133
    Danas sam uradio prilog, za sva vremena, mali pokazatelj mržnje prema svemu crnogorskom.

    Naravno, ti mržnju prema svemu crnogorskom podržavaš, ili bar nikada, nikada nijesi osudio izlive mržnje prema svemu crnogorskom.
    Ne osuditi mržnju prema svemu crnogorskom, isto je što i podržati, odobriti tu - mržnju.

Page 1 of 4 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ambasadori Crne Gore
    By MonterO in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 48
    Last Post: 02-01-12, 18:28
  2. Ambasade
    By Madzi in forum Centralni
    Replies: 17
    Last Post: 25-05-09, 14:12
  3. Ambasade
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 07-11-07, 22:18
  4. ambasade
    By DzoniS in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 24-05-06, 06:52
  5. Poslanstva/ Ambasade na CT
    By apsolutno_nemoguca in forum Centralni
    Replies: 12
    Last Post: 04-09-05, 00:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •