Page 255 of 401 FirstFirst ... 155205245251252253254255256257258259265305355 ... LastLast
Results 6,351 to 6,375 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #6351
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    ^
    Taj rad!

  2. #6352
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    al nisam ja nista rekao, niti navodim na nesto, nit znam o cemu je odje rijec ;p
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  3. #6353
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa e, nije niko ni pomislio, ti baš izgledaš onako...opušteno DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD :P Ibiza bip bip
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  4. #6354
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Intresuje me za ovo online naručivanje, taj limit za carinu je 150e? Da li to važi za jedno naručivanje, ili na mjesečnom nivou i sl...??
    Oće drug nešto da naručuje sa SportsDirect.com, a već je uzeo početkom mjeseca stvari za 80e, sad oće još za 90e, jel to ok? Neće bit problema sa carinom ili slično?
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  5. #6355
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,493
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    150e po jednoj narudžbi, možeš koliko oćeš puta mjesečno...
    #fakenews

  6. #6356
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To sigurno? Provjereno? Da ga ne okroje pa reko da provjerim to, radili ste ovo jel?
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  7. #6357
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Милион посто.
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  8. #6358
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Da nece ko narucivati sta pa da se mozda izorganizujemo. (mislim na suplementaciju)

    Kolika je postarina?

    Sent from my LG_G3 using Tapatalk

  9. #6359
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    oke, hvala!
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  10. #6360
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja sam uzimao sa BB-a i dobio top proizvode po prihvatljivoj cijeni ali se vise ne isplati zbog skoka dolara.
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  11. #6361
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Koja je poenta lec na bench i raditi max izbacaj, 2 puta i to je trening? Ne shvatam ljude..Ja legnem na kosu klupu, stavim 50kg i radim 3x12, spustanje izuzetno polako, stabilna sipka..Petina do sad oceda me ispravljaju, "ma nemoj tako, radi manje ponavljanja vecu tezinu, radi ravnu klupu, radi max izbacaj" Smaranje klasicno. Objasnis ljudima da te ne interesuje masa vec definicija i dzabe..Evo stari mi se takmici ima skoro 50 godina max mu je 215 sa opremom i smije mi se po citav dan. Nema tezih ljudi od ljudi iz teretane. Svi sve znaju

    Poceo sam u isto vrijeme sa jednim tipom, obojica smo bili trop, on je udario na kilaze i sad je samo jos masniji vepar koji ima dosta snage, a meni se tijelo potpuno mijenja i banja mi je totalna.

    Onda vidim ljude kad rade lat, legnu sa sipkom dolje, kicmom vuce tezine i pusta teg pada sve se lomi haos. Stavim koliko mogu, kicma prava, spajam lopatice pravilno disanje nema mrdanja. I on onda mene uci a ne radi to tako hahah.
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  12. #6362
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedno pitanje,mozda je off topic ali odje mogu dobit najbolji savjet.Treba mi nesto da se ugojim brzo,dosta jedem i kaloricnu hranu al brz mi metabolizam nikako da se popravim.Ima li neko neku ideju.Mislio sam da pocnem da pijem onaj WHEY protein ima li to smisla?Hvala unaprijed...

    Sent from my LG-D802 using Tapatalk

  13. #6363
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ti radi kako tebi odgovara razliciti ljudi razlicito reaguju na trening, poenta je ubosti dobitnu kombinaciju

    Poslato sa LG-G3

  14. #6364
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,312
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Black View Post
    Objasnis ljudima da te ne interesuje masa vec definicija i dzabe
    To je ono, više ponavljanja za definiciju, a manje za masu ?

  15. #6365
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Freedom Town
    Posts
    2,048
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Doctorno1 View Post
    Jedno pitanje,mozda je off topic ali odje mogu dobit najbolji savjet.Treba mi nesto da se ugojim brzo,dosta jedem i kaloricnu hranu al brz mi metabolizam nikako da se popravim.Ima li neko neku ideju.Mislio sam da pocnem da pijem onaj WHEY protein ima li to smisla?Hvala unaprijed...

    Sent from my LG-D802 using Tapatalk
    GAINER tebi treba... Ili pivski kvasac i posle se nabupas masti i top

    " The Eyes Chico... They NEVER Lie "

  16. #6366
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Emp View Post
    To je ono, više ponavljanja za definiciju, a manje za masu ?
    Pa moja logika je da cu bolje sa 50kg 3x12 bolje oblikovati misic nego sa 90kg 3x2.
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  17. #6367
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    304
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @scholar1 Hvala puno,pokusacu

    Sent from my LG-D802 using Tapatalk

  18. #6368
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Jedno pitanje,mozda je off topic ali odje mogu dobit najbolji savjet.Treba mi nesto da se ugojim brzo,dosta jedem i kaloricnu hranu al brz mi metabolizam nikako da se popravim.Ima li neko neku ideju.Mislio sam da pocnem da pijem onaj WHEY protein ima li to smisla?Hvala unaprijed...
    Sent from my LG-D802 using Tapatalk



    GAINER tebi treba... Ili pivski kvasac i posle se nabupas masti i top :wink:
    Ух.....
    Забољело ме, среће ми...

    Замисли да крка чо'ек повски квасац и масти да се набупа, врх :Д

    Дај не спрдајте се...

    Узми ти и мало једи да ваља... И шећер је калоричан и кока кола, па од њих нећеш добит' ништа...
    Кад кажем ДА ВАЉА, мислим на протеине из меса, јаја, рибе, хидрате из пиринча, овсених, кромпира, комплексне хидрате... Мани се шећера и тих сра*а...
    Ту и тамо неки чит може, ништа страшно, али оно, мало регулиши храну и мораш да порастеш...
    Ко год каже да једе пуно, а не може да се поправи НЕ ЈЕДЕ ДОВОЉНО.


    Pa moja logika je da cu bolje sa 50kg 3x12 bolje oblikovati misic nego sa 90kg 3x2.
    У принципу да... Али ништа неће да ти шкоди ако повећаш мало килажу, 8,10 понављања је исто ок, немој да се штедиш и радиш мање него што можеш...
    Понекад и форсирано понављање при којем мало и читујемо доноси бенефит...
    Што не значи наравно да дрндаш килажу коју не можеш по 3 пута и да је оставиш назад
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  19. #6369
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Black View Post
    Koja je poenta lec na bench i raditi max izbacaj, 2 puta i to je trening? Ne shvatam ljude..Ja legnem na kosu klupu, stavim 50kg i radim 3x12, spustanje izuzetno polako, stabilna sipka..Petina do sad oceda me ispravljaju, "ma nemoj tako, radi manje ponavljanja vecu tezinu, radi ravnu klupu, radi max izbacaj" Smaranje klasicno. Objasnis ljudima da te ne interesuje masa vec definicija i dzabe..Evo stari mi se takmici ima skoro 50 godina max mu je 215 sa opremom i smije mi se po citav dan. Nema tezih ljudi od ljudi iz teretane. Svi sve znaju

    Poceo sam u isto vrijeme sa jednim tipom, obojica smo bili trop, on je udario na kilaze i sad je samo jos masniji vepar koji ima dosta snage, a meni se tijelo potpuno mijenja i banja mi je totalna.

    Onda vidim ljude kad rade lat, legnu sa sipkom dolje, kicmom vuce tezine i pusta teg pada sve se lomi haos. Stavim koliko mogu, kicma prava, spajam lopatice pravilno disanje nema mrdanja. I on onda mene uci a ne radi to tako hahah.
    Quote Originally Posted by Black View Post
    Pa moja logika je da cu bolje sa 50kg 3x12 bolje oblikovati misic nego sa 90kg 3x2.

    A cuj, neki rad za hipertrofiju je 8-12 ponavljanja, kao što rekoše, sve kako kome basta. Ja bench radim radi snage i sl, masu bucicama nabacujem jer bolje pogodim i iskoristim grudi na potisak.
    Što 3x2 to se radi za nabijanje snage...mada rijetko ko to isprogramira da valja u naše teretane, no rkaju ka volovi, krive se, i ništa...Mišić inače ima genetski svoj oblik, koji ne možeš mijenjati, samo ga možeš povećati ili ishranom istanjit kožu da se istakne...

    Baš sam htio pitat oko lat mašine, široki hvat, ja se vazda navijem nazad, jedno 20 stepeni recimo, kad radim kontrakciju, mislio sam da se tako pravilno radi. Mada vidim ima likova ne mrdaju no vuku šipku vertikalno dolje... Inače ne cimam, sve kontrolisano, samo taj položaj zauzmem...Ima li kake razlike, da se više pogađa spoljni ili unutrašnji dio ili tako nešto?

    Quote Originally Posted by Doctorno1 View Post
    Jedno pitanje,mozda je off topic ali odje mogu dobit najbolji savjet.Treba mi nesto da se ugojim brzo,dosta jedem i kaloricnu hranu al brz mi metabolizam nikako da se popravim.Ima li neko neku ideju.Mislio sam da pocnem da pijem onaj WHEY protein ima li to smisla?Hvala unaprijed...
    Brat iskuliraj nenormalnu priču sa kvascem i mastima, no poslušaj ovo što ti je Kaljestro napisao. Whey nikad ne škodi, ali moraš da središ ishranu kako treba, i vjeruj mi bucaj još...bucaj od rane zore do pred spavanje, mnogi od nas jedu često, ali ne ono što treba ili koliko treba, pa im se čini da su bog zna koliko pojeli, a kad se sabere i izanalizira vidiš da i nije baš tako
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  20. #6370
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Примјера ради ако мислиш да пуно протеина уносиш, ево оно што сам ја појео данас:

    - Веј
    - 4 јаја
    - Говеђе месо неко 200 грама + салата
    - Веј + декс + БЦАА
    - Бијело месо 150 грама + 65 грама пиринча
    - Туњевина
    - Бијело 150 грама + шампињони

    Дан са 50 грама хидрата само... Нешто се мислим $утра да убачим нулу, виђећу, размислићу :Д

    Baš sam htio pitat oko lat mašine, široki hvat, ja se vazda navijem nazad, jedno 20 stepeni recimo, kad radim kontrakciju, mislio sam da se tako pravilno radi. Mada vidim ima likova ne mrdaju no vuku šipku vertikalno dolje... Inače ne cimam, sve kontrolisano, samo taj položaj zauzmem...Ima li kake razlike, da se više pogađa spoljni ili unutrašnji dio ili tako nešto?
    А разлике вјероватно има, али све су то нијансе... Ја радим како кад, мијењам... Кол'ко се сјећам ако сам мало нагнут ка назад боље могу да се фокусирам само на леђа... Виђећу $утра :Д
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  21. #6371
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Black View Post
    Objasnis ljudima da te ne interesuje masa vec definicija i dzabe..
    Hahaahahahahahahahahahaha!
    Pa uzmi radi nesto tipa 10ser sa 20rep,kakva ima definicija da bude,uuuuuuuuuuuu,ludnica buragere!
    i to na kosi benc!

  22. #6372
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahahhahah pržilica bradata
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  23. #6373
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Што је, брадоња, што се спрдаш :Д

    Мени брат ради дефиницију по 40 понављања на неку справу, али само у случају кад дође овај газда да наплати чланарину, овај се прави луд, спушти килажу и ради док овај не изађе :Д
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  24. #6374
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bahahahahhahahah You must spread some Reputation around before giving it to Kaljestro again.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  25. #6375
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,556
    Thanks Thanks Given 
    1,956
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Ajte bez zajebanicije recite koje su dobre vjezbe za definiciju sto se moze kuci raditi
    Tu es mon héro!

Page 255 of 401 FirstFirst ... 155205245251252253254255256257258259265305355 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •