Page 267 of 401 FirstFirst ... 167217257263264265266267268269270271277317367 ... LastLast
Results 6,651 to 6,675 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #6651
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,781
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    461
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BonBon View Post
    Da bi me salom pozdravio, ne moraš ić toliko južno, dosta ti ga i na glavu ima.
    Sve si ti u pravu,ima zloupotrebe suplemenata strasno i bas se masovno zloupotrebljavaju,lijepo od tebe isto sto si podijelio svoje misljenje sa nama ali ti nije lijepo da nazivas ljude ovdje budalama jer ti garantujem da ih je 90% faklutetkski obrazovani i izuzetno pametni ljudi...
    Druga stvar je da ni tebe ni mene niko ne tjera da koristi suplemente niti iko kome soli pamet da uzima ili ne,jednostavno ljudi koji su duze u tome dijele savjete ako znaju...



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #6652
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo je dobar topik, ima dinamike vidim

    poslato paukom
    istrajan budi.

  3. #6653
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    А не, ође ако дижеш тегове аутоматски повлачи то да си дебил и да си малоуман, то ваљда мора да иде једно са другим... Ако ли којим случајем пијеш неки суплеменат, онда је теби лако јер то пијеш.
    Али да велика већина оће да почне да тренира и одма' је питање ШТО ДА КУПИМ ОД СУПЛЕМЕНАТА, не сјећам се кад нисам некоме на то одговорио НИШТА последњи пут... И онда ме гледају чудно, чуш ништа...

    Какво је то пилеће у Радиновић, кол'ко је пара?
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  4. #6654
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Meni ovo lici ko 1 lik da se svadja sam sa sobom na nekoliko naloga, ne znam okle iskocise ovi kraljevi.
    rm -rf /

  5. #6655
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    239
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaljestro View Post
    Али да велика већина оће да почне да тренира и одма' је питање ШТО ДА КУПИМ ОД СУПЛЕМЕНАТА, не сјећам се кад нисам некоме на то одговорио НИШТА последњи пут... И онда ме гледају чудно, чуш ништа...
    Eto tako. Nisam protiv suplemetacije, i vitamini su dodaci ishrani, ali sam protiv toga što djeca od 15-16 godina i momci od 20+ misle da postoje prečice a da nemaju posledice. Nekontrolisano se koristi a niko da skrene pažnju da veće količine porcija NE DOPRINOSE napretku, a uništavaju te.

    Prvo brate kršteno sredi ishranu i dovedi kilažu na dvocifrenu brojku, i odradi bar 200 - 300 pravilnih i kvalitetnih treninga u teretani, pa slobodno se lati čega voliš ako vidiš da dalje ne napreduješ. Do tad ćeš (valjda) i naučiti šta unosiš u sebe, i kako i KOLIKO se koristi, i svjesno ćeš početi da koristiš znajući odnos koristi/štete. A ne nije ni 3 traninga odradio a već trči da muti prašak i traga za tabletama ne bi li mi sise i biceps narasli od aprila do juna.

    Sprdnja.

  6. #6656
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaljestro View Post
    Какво је то пилеће у Радиновић, кол'ко је пара?
    Sa njihove farme, nije zamrzavano i ako kupiš osjetices razliku u ukusu. Nšto je skupolje nego na ostala mjeste, mislim da je 6e/kg ako se dobro sjecam, ujutru kolju i donose u njihovu radnju. Nisu neke velike količine i uglavnom im prođe sve do 2h.

  7. #6657
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    269
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto bi moja baba rekla: prospi te praškove sine u wc šolju "kate" moli babaa sine.A dje da prosipam whey od 50 e baba leba ti.

  8. #6658
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BonBon View Post
    Što čine momci sa suplementacijom, nisu kršteno ni ušli u treniranje a već se ubijaju sa suplementacijom/ostalim rabotama.

    Da ima nešto što mišiće pravi sjedeći, vjerujem da bi bilo najprodavaniji artikal na svijetu. Trening je način života, a dobar izgled samo jedna od dobrih strana treniranja, al nije jedini cilj. Lakše sa suplementacijom, poenta je u treningu, a ne suplementaciji. Nikome ne bih dao da prve 2 godine lizne bilo šta osim whey-a, u normalnim količinama, bez pretjerivanja.
    Polako s komentarima...Slažem se sa tobom brato...Polako, ne treba organizam odmah navikavati na suplemente, srednju cijelu možeš bez išta da bucaš...Do duše možeš cijeli život ak se fino hraniš...no aj da rečemo da se nešto može olakšati sa par suplemenata...
    Tuga je što ima toliko kukavaca što čim vide fino građenog momka, odma pitaju: "reči ti meni što piješ", jer veze nema o ishrani, treningu, i organizmu uopšte, pa svoj neuspjeh pravda time što priča da on ne uzima ništa, a da drugi od kreatina rastu (neke brojke tipa steroid growth-a)... Isto tako ti maloumnici se prvi bace na svaki mogući suplement u nadi da će popravit situaciju...i opet ništa...zbog nekvalitetne osnove, bivši zagovornici "surutke, krompira i sira" opet se nađu u razočaranju...
    Posebna kategorija su likovi koji bi sve i odmah...pa se bocnu steroidima sa 16god...a drugovima pričaju da uzimaju gejner i/ili kreatin...i potpomažu širenju glasina o Creatine Gainsima 5kg neđeljno....

    Meni je više od bilo kog suplementa, mada ih nisam ni uzimao skoro ni malo, pomogla regulacija ishrane i to što sam redovnim treningom i analizom spoznao sebe, i vidio šta mi najviše pomaže...U mom slučaju na brzi metabolizam, više obroka ujutro...
    Al jbg, danas posle mjesec dana teretane, počinju da se nose proteini.si majice i da se trči nakon treninga u WC da se puni šejker vode, da slučajno ne propadnu mišići...

    Quote Originally Posted by A_R View Post
    No, konkretno pitanje: đe nabavljate pileći file, jer ovo po marketa kurc@ ne valja. (bar ovo đe ja kupujem; u dum sagoreli kakvi su, plus mesari posrani i njihova znatiželja da saznaju zašto stalno kupujem pileći file, a to što neko kupuje koka kolu i cigare svakodnevno, to ništa. Pas mater zatucanu.)
    Ako ti nije daleko, imaš u Laković market veliki na Zabjelu, za 5e 1kg i oni ti ga za DŽ izroštiljaju... Fino je meso...ukusno, meko...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  9. #6659
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Inače noćas radih samo grudi...Mislim da mi se nije desilo da jednu grupu samo odradim u treningu, ima dvije godine...Al ne stigoh leđa i dr.....
    Elem, radih Cable CrossOver na kraj...zajedno sa 2 serije propadanja na razboj...Au brale kakva pumpa...boleština...još sam dobio tena od rmbanja oko kuće....boleština...
    Što bi DonMazetti, dr. BroScience rekao,
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  10. #6660
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Sa njihove farme, nije zamrzavano i ako kupiš osjetices razliku u ukusu. Nšto je skupolje nego na ostala mjeste, mislim da je 6e/kg ako se dobro sjecam, ujutru kolju i donose u njihovu radnju. Nisu neke velike količine i uglavnom im prođe sve do 2h.



    Имају радњу у Тузи, пролазим поред ње сваки дан али никако да свратим и питам... То ме занима док ови моји не порасту, не може се гладоват' заиста

    Elem, radih Cable CrossOver na kraj...zajedno sa 2 serije propadanja na razboj...Au brale kakva pumpa...boleština...još sam dobio tena od rmbanja oko kuće....boleština... :grin:
    Ја радим на некакву справу за груди по принципу бенч преса, фино ме напумпа и онда на крај кабловима или доље или према горе и бог да ме види
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  11. #6661
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Razmišljam se da ubacim uski benč, il makar sa EZ bar šipkom...iako se ne može nešto izolovat...al eto iz dosade...za taj gornji unutrašnji faking dio grudi
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  12. #6662
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    aooo
    ja ne vjerujem sto lik uradi..zar je moguce da se opste razumate na ovakve postove?ludji ste vi zivota mi

    lovere pa zar i tiii?! gornji unutrasnji dio,a?
    nemoj da me nerviras sad pred spavanje,ljubi te brat

  13. #6663
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka tigrovino...ne podlaži vatru na kišu...vidio sam da osjećam grudi da mi rade sa EZ bar kad nakon skull crushera izforsiram još par bench-like ponavljanja... Al ljubi brat svog milicajca :*

    Ako misliš na post od BonBon-a, ti mi reci zašto se mora odmah početi sa suplementima? I da li je sva ta reklama i forsiranje donijelo što dobro u shvatanju BodyBuildinga, ishrane, treninga i izgledu naroda?
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  14. #6664
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Gle,ja sigurno ne forsiram suplementaciju,cak i kad me neko pita od tih pocetnika u teretanu sta bi preporucio,sta da ocekujem od ovoga onoga...ne dobiju od mene odgovor koji bi zeljeli.Marketing je strasna stvar,jbg moraju se pare uzimati,protiv toga ne mozes.Postoje suplementi koje ces da kazem osjetiti,postoje koje neces sigurno a opet 'rade' ,postoje oni koje mnogo studija dizu u nebesa,itditd..Bilo kako biilo,na tebi je oces li vjerovat ili neces.Imas osobu1 koju kreatin(primjer) radi kako treba,imas osobu2 koja pisa po njemu,a i njega radi.Samo sto osoba jedan zna sta treba ocekivati od kreatina.Msm znam ja da ti znas ovo,ali nije sve crno i bijelo ***** li ga.
    Aliii,da ti sad upadas sa ovakvom pricom(ne mislim direktno na tebe),svi ste vi neznalice,kakva CRNA suplementacija,ce ti izraste treca sisa i slicno,ii naravno prvo 2god da treniras pa onda mozes,dje logika??
    To je isto kao da kazes nekom a dje ti sa hemijom,treniraj prvo 10godina pa onda mozes...zbog cega onda moze?neko je spreman poslije godinu,neko ni poslije 20godina.
    I pogotovo jer je ovo topik koliko mi se cini vezan,namijenje za bodibilding?? i nije mjesto takvoj prici.
    Da ima djece,momaka koji bi odma preko noci sveee,ima..tek vidim koooliko ih ima od kad sam poceo sa ovim da radim,ali jbg,nisam ja tu da ispravljam krive drine,ne samo ja,nego bilo ko od nas.Niko od njih nije malouman,retardiran i tome slicno.Ima mozak,neka koristi tu masu kako hoce.
    Prvi ja od suplementacije koristim neke smijesne stvari..ali necu rec nekom ko ima sredjenu isranu,dobar trening da ako ima,tj ako moze sebi da priusti uzmi taj vej,uzmi te bcaa,uzmi taj sagorevac!nece ti gore biti od toga sigurno.i prica da se tijelo zasiti suplemenata..od bcaa ce se tijelo zasitit?od kofeina oce,ali od bcaa nece.tako da ne treba sve u isti kos stavljati.
    i momci su pitali za sagorevac i on je na to njihovo dosao da pisa po njima!oces da kazes da taj sagorevac nece pomoci u tome cemu je namijenjen?oce li pomoci 10% ili 80% nebitno,pomocice.nekome vise,nekome manje.sto opet zavisi od dvije stvari ishrana,adekvatan trening.ali mi ne znamo da li on ima ili nema to sredjeno,tako da je ljepse odgovorit sto covjek pita,neces ga slagat,e sad ako se njemu ne pokaze,znaci da je do njega.
    dosta je..
    btw,
    za ove koji traze animal kat ,45e i ne razmisljas http://www.ebay.com/itm/UNIVERSAL-NU...item4d30fe02c1

  15. #6665
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    aooo
    ja ne vjerujem sto lik uradi..zar je moguce da se opste razumate na ovakve postove?ludji ste vi zivota mi
    A udje bahato čoek u priču pa odreagovasmo, ali kad sam vidio nivo priče i da smo debeli, trese nam se salo, treniramo samo pred ljeto, jedemo svasta i sl (a uz to sigurno ne poznaje nikog od nas), zakljucio sam da nema svrhe više komentarisati ništa sa TikTak-om.

    A otvorih ti link iz potpisa, je li realno da je Putin na sliku?

  16. #6666
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by srdjancg View Post
    A otvorih ti link iz potpisa, je li realno da je Putin na sliku?
    Putin bree,Vladivostok!
    Ali je dobra ambalaza,baas

  17. #6667
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    Putin bree,Vladivostok!
    Ali je dobra ambalaza,baas
    Hahahah, izgleda opako

  18. #6668
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    Ako ti nije daleko, imaš u Laković market veliki na Zabjelu, za 5e 1kg i oni ti ga za DŽ izroštiljaju... Fino je meso...ukusno, meko...
    Aj ti meni reci kako ovo funkcioniše, budući da oni već u ponudi imaju file sa roštilja, ali po većoj cijeni. Dakle, samo kupim svježi pileći file i zamolim ih da ga metnu na roštilj?
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  19. #6669
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    DonTigar javljam se kad se nakanim da procitam ovaj post
    Inače sam ja samo na prvi post reagovao...posle mi muka bilo da citam prepiske...ne znam ša mi je

    Viscount brate to je mesara i pečenjara ujedno...samo kažeš kilo pilećeg filea, "Kad će bit gotovo da dođem?"
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  20. #6670
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    ma nema potrebe za odgovorom,lagano
    tako je kako je,ja znam da tvoja mora bit' zadnja ali tako stoje stvari..

    sto se piletine tice ja uzimam onu u voli smrznutu 1kg 3,7e
    kvalitet ne zelim da znam kakav je,to je sve manje vise isto ,onaaaj ..da placam piletinu po 6e ne pada mi naaam,i opet je taj kvalitet hmmm,upitan

  21. #6671
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,781
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    461
    Thanked in
    247 Posts

    Default





    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #6672
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Zna li ko što o ovim "pumpačima"? Viđeh da su na bazi amino kisjelina, neki čak sa određenim procentom kreatina (nešto smiješno malo, ali opet, kreatin) a neki bez. E sad, mene zanima, je li preporučljivo to uzimat ako je čovjek još uvijek u procesu razmašćivanja ili to treba iskulirat dok se sa dijetom ne završi?

  23. #6673
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Zna li ko što o ovim "pumpačima"? Viđeh da su na bazi amino kisjelina, neki čak sa određenim procentom kreatina (nešto smiješno malo, ali opet, kreatin) a neki bez. E sad, mene zanima, je li preporučljivo to uzimat ako je čovjek još uvijek u procesu razmašćivanja ili to treba iskulirat dok se sa dijetom ne završi?
    u principu, ako si na dijeti i ako je cilj topljenje masti onda ti kreatin i ne treba jer zadrzava vodu u tijelu a to ti baš i ne treba kad ideš dolje sa kg. E sad ima i pumpača bez kreatina, to je da te malo pogura tokom treninga jer svaka dijeta je kalorijski deficit pa moze da fali snage, volje i sl. A možeš za početak da probaš samo kofein, on moze io malo pogurati mrsanje, ili kofein + beta alanin + arginin i eto ti home made pumpač osnovna verzija I ako nisi koristio proizvode koji su malo jace filovani kofeinom, kreni sa manjom dozom da bi utvrdio koliko si tolerantan na kofein. znam momke koji imaju po blizu 100kg i utrenirani su ali su osjetljivi bas na kofein i ovaj jedan mi kaze da ga 50mg kofeina raznosi, dok za mene npr da bi osjetio dejtsvo kofeina doza mora biti 300-400mg.

  24. #6674
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    u principu, ako si na dijeti i ako je cilj topljenje masti onda ti kreatin i ne treba jer zadrzava vodu u tijelu a to ti baš i ne treba kad ideš dolje sa kg. E sad ima i pumpača bez kreatina, to je da te malo pogura tokom treninga jer svaka dijeta je kalorijski deficit pa moze da fali snage, volje i sl. A možeš za početak da probaš samo kofein, on moze io malo pogurati mrsanje, ili kofein + beta alanin + arginin i eto ti home made pumpač osnovna verzija :grin: I ako nisi koristio proizvode koji su malo jace filovani kofeinom, kreni sa manjom dozom da bi utvrdio koliko si tolerantan na kofein. znam momke koji imaju po blizu 100kg i utrenirani su ali su osjetljivi bas na kofein i ovaj jedan mi kaze da ga 50mg kofeina raznosi, dok za mene npr da bi osjetio dejtsvo kofeina doza mora biti 300-400mg.



    Мене брат дојч попије па не може заспат' увече, а ја шинем 300 мг и могу одма' у кревет слободно :Д
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  25. #6675
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Najbolji topljac masti vam je DNP samo ako umrete javite da izbrisem post
    rm -rf /

Page 267 of 401 FirstFirst ... 167217257263264265266267268269270271277317367 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •