Page 247 of 401 FirstFirst ... 147197237243244245246247248249250251257297347 ... LastLast
Results 6,151 to 6,175 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #6151
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,003
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaljestro View Post
    Aмино веј 3.5 кила око 60 еура.

    Монохидрат би у принципу треба' да буде сваки исти, али моје мишљење је да није....
    Што се њега тиче, можда онај твинлабов или оптимум нутришна...

    И за преостале 20 еура купиш бијелога меса.
    Momci zahvaljujem,a dje ima taj amino whey od 3.5 kila

  2. #6152
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Забјелска вектра...

    Њему се јави
    https://www.facebook.com/preparatiza...uformu?fref=ts
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  3. #6153
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni je Olympov naj naj....bućnem 2 puta flašu i voda providna, sav se istopi...Mada to mi je tek drugi kreatin koji uzimah...pa sad...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  4. #6154
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,003
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ja sam probao davno neki olimp ,narandzasta kutija koliko se sjecah sa 6 matrica trte vrte..Veze s vezom

  5. #6155
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e narandžasto crna...meni je banja xD Micronized, monohidrat
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  6. #6156
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    A kakav je ovaj amino whey hydro od the nutrition? Ja sam jednom uzeo bio od te firme bcaa i nisam zadovoljan bio. to nije bio prah nego grudvice, cijela kutija je takva bila, ukus srednja zalost, sama ona kutija i etiketa mi izgledaju ko da je neko kuci stampao pa lijepio

  7. #6157
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaljestro View Post
    Aмино веј 3.5 кила око 60 еура.

    Монохидрат би у принципу треба' да буде сваки исти, али моје мишљење је да није....
    Што се њега тиче, можда онај твинлабов или оптимум нутришна...

    И за преостале 20 еура купиш бијелога меса.
    kreatin se radi u samo 3-4 fabrike na svijet, jedna u Njemacku, 1 u Kinu i 2 u Ameriku, a valjda je najkvalitetniji Creapure, to je Njemacki.

  8. #6158
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    kreatin se radi u samo 3-4 fabrike na svijet, jedna u Njemacku, 1 u Kinu i 2 u Ameriku, a valjda je najkvalitetniji Creapure, to je Njemacki.
    Креапуре је ознака за као чистији тај креатин бла бла бла.... Имаш типа овај у Протеини си што сам узео па имаш обични, имаш креапуре, трта врта, само плате за тај печат да ставе, никакве разлике...


    A kakav je ovaj amino whey hydro od the nutrition? Ja sam jednom uzeo bio od te firme bcaa i nisam zadovoljan bio. to nije bio prah nego grudvice, cijela kutija je takva bila, ukus srednja zalost, sama ona kutija i etiketa mi izgledaju ko da je neko kuci stampao pa lijepio



    Он је овако најисплативији за узет по килажи и протеинима, е сад ја за укусе нисам мјеродаван, пошто мени све одговара
    Last edited by Kaljestro; 02-03-15 at 00:54.
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  9. #6159
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    http://www.physioadvisor.com.au/asse...6(300x300).jpg ovako i vrtis bucicu samo il traku ko na slici , ili zoltanove bucice trazi na youtube ;p
    Da, da, shvatio sam. Zahvaljujem.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  10. #6160
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,003
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaljestro View Post
    Он је овако најисплативији за узет по килажи и протеинима, е сад ја за укусе нисам мјеродаван, пошто мени све одговара
    Ovaj ne odgovara na fb,sto mislis Kaljestro da se uzme CreaLean(Labrada) i optimum whey gold?
    Ili ako imas neku preporoku za neki KreAlkalyn jer kako procitah on je kao masu jaci od obicnog kreatina..I dje bi mogao da se uzme

  11. #6161
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaljestro View Post
    Креапуре је ознака за као чистији тај креатин бла бла бла.... Имаш типа овај у Протеини си што сам узео па имаш обични, имаш креапуре, трта врта, само плате за тај печат да ставе, никакве разлике...
    jeste oznaka, ali i ujedno to je i proizvodjac, a ovi brendovi ne proizvode svoj kreatin nego ga samo tako reci distributiraju kroz svoja pakovanja.

    http://www.creapure.com/en/creapure-...y/manufacturer

  12. #6162
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ovaj ne odgovara na fb,sto mislis Kaljestro da se uzme CreaLean(Labrada) i optimum whey gold?
    Ili ako imas neku preporoku za neki KreAlkalyn jer kako procitah on je kao masu jaci od obicnog kreatina..I dje bi mogao da se uzme
    Одг ће ти, мора да није улазио данас...

    Сасвим ок је и то избор, мада ништа специјално нећеш направит'. Контам да си прочитао пар ревизија и искустава и онда си дошао до идеје то да узмеш... Капирам те, али ја ти савјетујем онако како бих ја урадио
    Јесте Голд проглашен за најпродаванији и као најбољи у тој категорији, ту нема приче, али кад је онај исплативији....

    Него да ти не убијам вољу, ок је то

    Што се криалкалајна тиче МАСУ ЈАЧИ није, то дефинитивно... можеш га узет умјесто креатина, али да ћеш нешто спектакуларно направит', нећеш
    Имаш лабрадин чини ми се у Спирит, немој ми вјероват сто посто, али мислим да јесте

    jeste oznaka, ali i ujedno to je i proizvodjac, a ovi brendovi ne proizvode svoj kreatin nego ga samo tako reci distributiraju kroz svoja pakovanja.
    Да, да, знам што си хтио да кажеш ти, него сам се ја мало неартикулисано изразио...

    Узимају сировине од ове фирме и пакују их као свој креатин под својим именом, то је то
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  13. #6163
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    937
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by srdjancg View Post
    A kakav je ovaj amino whey hydro od the nutrition? Ja sam jednom uzeo bio od te firme bcaa i nisam zadovoljan bio. to nije bio prah nego grudvice, cijela kutija je takva bila, ukus srednja zalost, sama ona kutija i etiketa mi izgledaju ko da je neko kuci stampao pa lijepio
    ako si uzeo bcaa sa razmjerom 8:1:1 onda je normalno sto su ti takve bile,zbog vece kolicine leucina.
    tako da ti to nije mjerodavno.
    sto se tice ukusa,sasvim pristojan.sad ako treba da je ukusa kao cokolada,jbg ljuljni dvije kasike cukra
    a kutija i etiketa..pa samim tim sto nije troseno na reklame hiljade i hiljada,zbog toga im je i cijena niza nego konkurenciji.

  14. #6164
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    samo da vas nasmijem na upozorenju za deku kaze nezeljena dejstva: povecana sexualna zelja i uvecanje penisa, and how is that nezeljeno ??!?!?!?!
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  15. #6165
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nije mi toliko bitan ukus, bitniji mi je kvalitet, kako se rastvara i to. Bas slabo moze da se nadje o firmi the nutrition, nasao sam da se proizvodi u Sloveniju i da ova pakovanja od 3.5 kg imaju samo u ukusu cokolade i da to pakovanje ide za Srb, CG, BiH i Makedoniju. Pa samo da nije kakvo smece po deklaraciji je skroz ok

    Poslato sa LG-G3

  16. #6166
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    samo da vas nasmijem na upozorenju za deku kaze nezeljena dejstva: povecana sexualna zelja i uvecanje penisa, and how is that nezeljeno ??!?!?!?!
    Eo ja rokam kreatin jer su rekla da smanjuje seksualni nagon, tako da je nekima to nezeljeno
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  17. #6167
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    samo da vas nasmijem na upozorenju za deku kaze nezeljena dejstva: povecana sexualna zelja i uvecanje penisa, and how is that nezeljeno ??!?!?!?!
    Hahahaha, javi radi li to pa da se bodemo svi

    Poslato sa LG-G3

  18. #6168
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by srdjancg View Post
    A kakav je ovaj amino whey hydro od the nutrition? Ja sam jednom uzeo bio od te firme bcaa i nisam zadovoljan bio. to nije bio prah nego grudvice, cijela kutija je takva bila, ukus srednja zalost, sama ona kutija i etiketa mi izgledaju ko da je neko kuci stampao pa lijepio
    Quote Originally Posted by srdjancg View Post
    Nije mi toliko bitan ukus, bitniji mi je kvalitet, kako se rastvara i to. Bas slabo moze da se nadje o firmi the nutrition, nasao sam da se proizvodi u Sloveniju i da ova pakovanja od 3.5 kg imaju samo u ukusu cokolade i da to pakovanje ide za Srb, CG, BiH i Makedoniju. Pa samo da nije kakvo smece po deklaraciji je skroz ok

    Poslato sa LG-G3
    Ja sam uzimao taj hidro whey, isto gromuljice, i ukus sam jedino mogao podnijet sa mlijekom kad ga mijesam...sa vodom baš gadan...A isto mi je pričao i drug iz teretane sto je uzeo...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  19. #6169
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    E pa nista, pretostavio sam da 3ipo kg za te pare ne moze biti neki kvalitet. Hvala momci na info

    Poslato sa LG-G3

  20. #6170
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    661
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    'Zdravo. Cijena je 68e' - njegov odgovor drugu na fb oko cijene.

  21. #6171
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by srdjancg View Post
    E pa nista, pretostavio sam da 3ipo kg za te pare ne moze biti neki kvalitet. Hvala momci na info

    Poslato sa LG-G3
    Pa imao sam taj osjećaj, i zato sljedeći će bit gold standard, cisto da vidimo priče i furke i razlike

    Quote Originally Posted by A_R View Post
    'Zdravo. Cijena je 68e' - njegov odgovor drugu na fb oko cijene.
    Pa uglavnom ljude zanima cijena, imas na fb i tablicu i info, a imas i sajt. Sta je trebao, da mu prosipa neku filozofiju o savremenoj tehnologiji izrade?
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  22. #6172
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    661
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Trebao je Rođu Raičevića da otpjeva LAAJV! To sam očekivao... smrc xD
    Ne čoče, no Kaljestro reče da je oko 60e, pa da u ovom slučaju riječ 'oko' do tančina definišemo.
    Last edited by A_R; 02-03-15 at 18:24.

  23. #6173
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,154
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    60
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Pozdrav ljudi, ako moze jedna pomoc, poceo sam trenirati (ici u teretanu) evo dva mjeseca mada sam akzivan u sportu non stop (basket i fudbal), Interesuje me koji proizvod bi mi preporucili da kupim (koji ima kod nas da se kupi i dje) kako bih dobio na misicnoj masi, jer sam trenutno na 80kg a visina 183cm, najvise bih da dobijem u rukama,biceps triceps jer mi se cini da sam tu bas "zaostao" u odnosu na ostatak tijela. Vec godinama stagniram u kilazi i zbog toga sam se odlucio da pokusam sa nekim preparatom koji nema stetna dejstva

    Послато са C6603 користећи Тапаток 2

  24. #6174
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Bodybuilding

    Drugari, dje rekoste ima teretana u grad 3-4 puta nedeljno tu do 30 maksimum 40€ mjesecno?

    Sjutra se uclanjujem

    Hvala


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #6175
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Pozdrav ljudi, ako moze jedna pomoc, poceo sam trenirati (ici u teretanu) evo dva mjeseca mada sam akzivan u sportu non stop (basket i fudbal), Interesuje me koji proizvod bi mi preporucili da kupim (koji ima kod nas da se kupi i dje) kako bih dobio na misicnoj masi, jer sam trenutno na 80kg a visina 183cm, najvise bih da dobijem u rukama,biceps triceps jer mi se cini da sam tu bas "zaostao" u odnosu na ostatak tijela. Vec godinama stagniram u kilazi i zbog toga sam se odlucio da pokusam sa nekim preparatom koji nema stetna dejstva
    Прије бих ти препоручио да боље и више једеш, него неки препарат...
    Немој ни да покушаш да кажеш да једеш превише јер, вјеруј ми, не једеш.

    Drugari, dje rekoste ima teretana u grad 3-4 puta nedeljno tu do 30 maksimum 40€ mjesecno?

    Sjutra se uclanjujem

    Hvala
    За 40 еура свуђе брате, бар колико ја знам...

    Који дио града ти највише одговара?

    Trebao je Rođu Raičevića da otpjeva LAAJV! To sam očekivao... smrc xD
    Ne čoče, no Kaljestro reče da je oko 60e, pa da u ovom slučaju riječ 'oko' do tančina definišemo. :grin:
    Не мере свакоме иста цијена бит :Д
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

Page 247 of 401 FirstFirst ... 147197237243244245246247248249250251257297347 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 11:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •