Page 332 of 401 FirstFirst ... 232282322328329330331332333334335336342382 ... LastLast
Results 8,276 to 8,300 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #8276
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,895
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,419
    Thanked in
    2,225 Posts

    Default

    Najkasnije do proljeća, poneko veli za 10-15 dana. To je bilo prije 7-8 dana.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  2. #8277
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    517
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko god se stranica ispisalo, odje uvijek ljudi na pocetku. Nista, samo rokanje plazme i nemojte se prenapucat.

  3. #8278
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    516
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    haha fakat neki se bas razvili u fazonu hulka na plazmi a nekom ne ide s plazmom nikako..valjda genetika

  4. #8279
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    plazma dijetalna zakon, probajte
    She is only here to annoy herself!

  5. #8280
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    plazma dijetalna zakon, probajte
    Kolko vidje po sastavu jedna od vecih gluposti koju sam u skorije vrijeme vidio.
    Razlika izmedju obicne plazme i dijet plazme je u nekih 3g uh i 0,1g masti.
    Mislim staaa reci. Isto ka za onaj proteinski jogurt onu glupost sto reklamiraju, koji na 100g ima svega 0,2 g vise proteina od obicnog. Mada vjerovatno prolazi kod ljudi koji ne citaju sastav...

  6. #8281
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Imam konstruktivno pitanje.
    Rotator ramena mi nije najbolje istegnut, ramena mi naginju ka unutra ( interna rotacija ).
    Dijelom je to zbog nepravilnog $eđenja, dijelom zbog nerazvijenih misica gornjeg dijela ledja.
    E sad znam da treba da smanjim vježbe guranja , za grudi, kao sto su sklekovi, razbog, bendz etc., a da pojacam vjezbe vucanja
    , razboj, veslanje ,etc...Onda istezanje tih rotora, tako sto pokusavam da dohvatim ruke iza ledja ( jedna ispod ,a druga preko ramena) .
    Da li je neko imao slican problem i moze li da preporuci neku vjezbu, koja je njemu konkretno pomogla?

  7. #8282
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Imao sam druga kod kojeg je to bilo drasticno izrazeno. Mislim da kad bi mu ramena bila ''normalna'' bio bi kao sifonjer..ali prosto eto... I kazem imao, jer vise od 4-5 godina vidio ga nisam. On to nikako nije mogao da ispravi, trenirao je..ali jbg..to je sto je. Postoje vjezbe za ledja koje mogu da ledja rehabilituju od tog sjedjenja na stolici, ali treba se truditi i pravilno da sjedimo kolliko je to moguce.
    Ono sto ja radim su vjezbe iztezanja posle svakog treninga. Ali najveci uticaj na moje drzanje i na ''bol u ledjima'' ima mrtvo dizanje.
    Ja treniram od kad za sebe znam. Teretanu evo nekih 6-7 godina..ne znam ni ja koliko tacno. Posledjih 7-8 mjeseci radim mrtvo. To je vjezba uz cucanj koju sam izbjegavao. Promjenu kakvu sam dobio sa uvodjenjem te dvije vjezbe ja ne mogu rijecim opisati. Bez dileme mrtvo dizanje je najbolja vjezba u teretani.

    Ovo ja radim svaki 2 trening, posle boksa obicno.


    Uz ovo bih preporucio i vjezbu..koju ne znam kako da nazovem. Probacu opisati, nemam vremena traziti sad po netu. Ugavnom, lezis na stomaku. Podignes glavu, ruke i noge(koljena), ruke su savijene u 90% u laktovima, od podloge. To je jedna fantasticna vjezba za sveukupno stanje kicmenog stuba. U pocetku ce ti biti tesko..ja nisam mogao drzati duze od minuta u seriji. Sad mogu i po 3-4 minuta tako.

  8. #8283
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    ovo sto pitam konkretno ima veze sa ramenima, znaci nije kriva kicma nego je taj rotator cuff neizbalansiran.

  9. #8284
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    .Onda istezanje tih rotora, tako sto pokusavam da dohvatim ruke iza ledja ( jedna ispod ,a druga preko ramena) .
    probaj i ovo isto, ustani ukrsti sake iza ledja i povuci skroz nanize drzi tako 5-10 sekundi nekoliko puta dnevno

    ne ocekuj poboljsanje za dan dva ali za 15 dana do mjesec trebalo bi da ti se poboljsa situacija, u svakom slucaju nista ne mozes zaebat ako probas
    She is only here to annoy herself!

  10. #8285
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li pio ko amino vej? Vidim da je 40e na akciju, dzabe vala. No mi je nesto previse jeftin.

  11. #8286
    Join Date
    May 2016
    Posts
    289
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ima li neko da prodaje povoljno bench klupu?
    Click image for larger version. 

Name:	389b1419d386024814b9710bfcb9f5a1_L.jpg 
Views:	87 
Size:	9.9 KB 
ID:	145627

  12. #8287
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Podji do momka u EuroSport teretanu, onamo iza mljekare. Uzeo je novu, mislim da prodaje staru. Odlicna je.

    EDIT: Prodato.
    Last edited by samson; 08-02-17 at 23:13.

  13. #8288
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Može li neko napisati cijene u teretanama u Pg?

  14. #8289
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    spartacus soliter iznad gintasa 15e (10e do 14h), tu sam trenirao god. i kusur najbolja teretana za te pare pogotovo za tu lokaciju
    ima u tološe neka energy tako nešto 15e isto
    olimp na drač 25e, dobra varijanta je što je dnevni trening jeftin (2e)
    squash preko puta dekara 25e (15e do 16h), vrhunski kardio program za te pare, takođe imaju i najozbiljnije MMA treninge u PG
    eurosport pod ljubović 25e imaju solidne grupne programe
    nero čini mi se 30e(dnevni 5e što je puno)

    od jačih teretana
    athletic valjda 40e mjesečno
    soko gym 50e svaki dan 40e 3 puta sedmično
    capital fitness u atlas tu treniram zadnjih par mjeseci vrhunska je teretana sa najmodernijim technogym spravama 60e svaki dan i 40e 3 puta sedmično

    otvara se i benex na stari opet sa novim vlasnicima (vlasnik lide valjda) trebalo bi 50e da bude
    She is only here to annoy herself!

  15. #8290
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jel zna neko iz prve ruke od kad ujutro rade teretane Soko Gym Gintas i Capital u Capital Plazi?
    F.C.F.

  16. #8291
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    soko čini mi se od 7 capital od 6
    She is only here to annoy herself!

  17. #8292
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    soko čini mi se od 7 capital od 6
    Zahvaljujem.
    To ce izgleda presudit za Capital
    F.C.F.

  18. #8293
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,411
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Ja treniram u Hulk23, Blok 9, iznad restorana New York. Presudno je bilo što radi od 6h ujutro jer ja treniram prije posla. Druga stvar je staklo i svjetlost. Bolujem od toga
    Evo cijene


  19. #8294
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Кад видим ове теретане по 40-50 еура мјесечно запитам се јесу ли они читави....
    Тј контам да им нисам ја циљна група, оно, бизнис као и сваки други, али брате, 5-6 справа мање-више једна од друге, не видим неку битну разлику у томе, ко оће да тренира, свеједно је буквално, знају то људи који тренирају дуже времена, ок неко ће рећ' локација, ниђе везе, ето гинташ, коник, вектра, пф...

    Ја тренирам у Олимпију на драч, плаћам студентску чланарину 20 еура, иначе је 25, или дневно 2 еура, ка' што рече НСИКС, имају довољно справа и тегова, особље одлично, газде одличне, ликови који тренирају нормални, хигијена добра...
    Не контам астрономске цијене ове бранше.
    Истина, можда неко неће да тренира са мном који користим бијелу памучну мајицу ПОШТУЈ ЖИВОТ ВРАТИ ОРУЖЈЕ стару 3 године, него оће са неким ко тренира у оригиналној Адидас тренерци, то ми је исто ок ако је тако, разумијем
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  20. #8295
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,089
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    U Nikšiću, City fitnes teretana, top, a cijena 25e, svaki dan, ali prije podne do 16h. Od 16h je 30e
    this time next year...

  21. #8296
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    517
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    City fitness ima ocajan prostor, sav u pregrade i prenizak plafon. Ko oće liftersku teretanu, nema šta tu da traži.

  22. #8297
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,574
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Radi li u sportski teretana niksicani? Samo da nema guzve. I dje je citu fitness?
    Tu es mon héro!

  23. #8298
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    kaljestro ja sam radio dnevne treninge u više teretana u PG kad sam završio u spartacus i onda se otvorila ova u capital i na otvaranje su čašćavali dnevne treninge prvih par dana, pošto je to prvi put da me je neko častio bilo šta nakon ko zna koliko vremena def. su me kupili

    a sad ozb. prvo imaš parking dolje u garažu znači nemaš da kisneš ni metar ako pada kiša niti te bije vjetar znojavog kad izlaziš, onamo na drač rijetko ima mjesta odmah do teretane nego moraš ostavljat auto kod onih kuća gore

    tuševa nemaš, WC nekad radi nekad ne radi, svlačionica je zajednička za sve i nekad je tolika gužva da nemaš slobodan čiviluk da okačiš stvari dok ovamo u capital dobiješ svoj ormarić koji zaključavaš, daju ti njihov peškir na svaki trening i + imaš one wipe krpe za higijenu tako da je i higijena na većem nivou nego u olimppiju (iako ni tamo nije loša)

    dalje u olimpiju neke sprave su im takođe dosta stare i polufunkcionalne, hvatovi su loši zaglavljuju tegovi itd. jer očito su se koristile godinama, na pola sprava tegovi nisu obilježeni i nemaš pojma s kojim težinama radiš

    onda dešavalo se da od onih 4-5 kardio sprava svaka bude zauzeta, biciklo im je nešto polubatal, imaju dvije trake čini mi se i 2 nordijska..i to je to, u capital imaš dvadesetak kardio sprava, imaš stepenice, 6-7 traka, 4 bicikla, 6 nordijskih, ima i one 2 vrhunske sprave za kardio što su polumehaničke, na svakoj spravi imaš TV, Internet, aplikacije..imaš da uključiš outdoors kao da trčiš/šetaš/voziš kroz prirodu (bila bi fora koristit to sa VR kacigom..i malo vutre)

    ima mašina svih mogućih i generalno dosta širi opseg mišićnih grupa pokriva bez improvizacija, na skoro svakoj spravi imaš brojač repeticija, video kako se sprava koristi savjete i slično, takođe možeš da tražiš karticu s kojom možeš da se loguješ na sistem i onda na svaku spravu koju radiš automatski ti se bilježi koliko si repeticija uradio, imaš na glavnom serveru kad uđeš predloži ti kakve treninge da radiš u odnosu šta želiš i pratiš napredak, to je neki cloud sistem pa možeš da se loguješ i od kuće valjda ako sam ukapirao dobro..

    a takođe imaš i par instruktora koji ti vazda mogu uskočit da ti pokažu šta i kako, asistiraju i slično, imaš i protein bar đe prodaju sve i svašta ako ti se pije neki šejk baš nakon treninga

    da me neko ne shvati pogrešno olimpija za te pare je baš dobra teretana i dnevni trening im je pogotovo super povoljan ali baš se ne može poredit sa capitalom, rekreativci koji dolaze 3 puta sedmično razlika im je tačno 20e (olimpija 20 ovamo 40) što kad pogleda čoek uopšte nije strašno obzirom na to na kakve se sve gluposti tih 20e inače potroši
    She is only here to annoy herself!

  24. #8299
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,296
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Kaljestro View Post
    Кад видим ове теретане по 40-50 еура мјесечно запитам се јесу ли они читави....
    Тј контам да им нисам ја циљна група, оно, бизнис као и сваки други, али брате, 5-6 справа мање-више једна од друге, не видим неку битну разлику у томе, ко оће да тренира, свеједно је буквално, знају то људи који тренирају дуже времена, ок неко ће рећ' локација, ниђе везе, ето гинташ, коник, вектра, пф...

    Ја тренирам у Олимпију на драч, плаћам студентску чланарину 20 еура, иначе је 25, или дневно 2 еура, ка' што рече НСИКС, имају довољно справа и тегова, особље одлично, газде одличне, ликови који тренирају нормални, хигијена добра...
    Не контам астрономске цијене ове бранше.
    Истина, можда неко неће да тренира са мном који користим бијелу памучну мајицу ПОШТУЈ ЖИВОТ ВРАТИ ОРУЖЈЕ стару 3 године, него оће са неким ко тренира у оригиналној Адидас тренерци, то ми је исто ок ако је тако, разумијем
    A no sto, jos onaj fenseraj ko ce doc u skupljoj opremi i ko ce ispred stakala parkirat skuplja kola... ja moju placam 20e, idem kad god hocu i nista joj ne fali da bi troduplo vise placao za neku drugu.


    Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
    "Quiera la Decima, la Undecima y la Duodecima" - Zidane 2003.

  25. #8300
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Lijepo li bjese trenirat prije 20+ godina u ove geto teretane i bez klozeta i icega, bez ovoga sminkeraja danasnjega. Navuces ranje neke sto imas od starih trenerki i majica i ceraj. A sad kad pocinju u teretanu prvo se ide po butika da se kupe patike i trenerka coce. aaaaa smrrrrrrrrrr
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

Page 332 of 401 FirstFirst ... 232282322328329330331332333334335336342382 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •