Page 333 of 401 FirstFirst ... 233283323329330331332333334335336337343383 ... LastLast
Results 8,301 to 8,325 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #8301
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    517
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    kaljestro ja sam radio dnevne treninge u više teretana u PG kad sam završio u spartacus i onda se otvorila ova u capital i na otvaranje su čašćavali dnevne treninge prvih par dana, pošto je to prvi put da me je neko častio bilo šta nakon ko zna koliko vremena def. su me kupili

    a sad ozb. prvo imaš parking dolje u garažu znači nemaš da kisneš ni metar ako pada kiša niti te bije vjetar znojavog kad izlaziš, onamo na drač rijetko ima mjesta odmah do teretane nego moraš ostavljat auto kod onih kuća gore

    tuševa nemaš, WC nekad radi nekad ne radi, svlačionica je zajednička za sve i nekad je tolika gužva da nemaš slobodan čiviluk da okačiš stvari dok ovamo u capital dobiješ svoj ormarić koji zaključavaš, daju ti njihov peškir na svaki trening i + imaš one wipe krpe za higijenu tako da je i higijena na većem nivou nego u olimppiju (iako ni tamo nije loša)

    dalje u olimpiju neke sprave su im takođe dosta stare i polufunkcionalne, hvatovi su loši zaglavljuju tegovi itd. jer očito su se koristile godinama, na pola sprava tegovi nisu obilježeni i nemaš pojma s kojim težinama radiš

    onda dešavalo se da od onih 4-5 kardio sprava svaka bude zauzeta, biciklo im je nešto polubatal, imaju dvije trake čini mi se i 2 nordijska..i to je to, u capital imaš dvadesetak kardio sprava, imaš stepenice, 6-7 traka, 4 bicikla, 6 nordijskih, ima i one 2 vrhunske sprave za kardio što su polumehaničke, na svakoj spravi imaš TV, Internet, aplikacije..imaš da uključiš outdoors kao da trčiš/šetaš/voziš kroz prirodu (bila bi fora koristit to sa VR kacigom..i malo vutre)

    ima mašina svih mogućih i generalno dosta širi opseg mišićnih grupa pokriva bez improvizacija, na skoro svakoj spravi imaš brojač repeticija, video kako se sprava koristi savjete i slično, takođe možeš da tražiš karticu s kojom možeš da se loguješ na sistem i onda na svaku spravu koju radiš automatski ti se bilježi koliko si repeticija uradio, imaš na glavnom serveru kad uđeš predloži ti kakve treninge da radiš u odnosu šta želiš i pratiš napredak, to je neki cloud sistem pa možeš da se loguješ i od kuće valjda ako sam ukapirao dobro..

    a takođe imaš i par instruktora koji ti vazda mogu uskočit da ti pokažu šta i kako, asistiraju i slično, imaš i protein bar đe prodaju sve i svašta ako ti se pije neki šejk baš nakon treninga

    da me neko ne shvati pogrešno olimpija za te pare je baš dobra teretana i dnevni trening im je pogotovo super povoljan ali baš se ne može poredit sa capitalom, rekreativci koji dolaze 3 puta sedmično razlika im je tačno 20e (olimpija 20 ovamo 40) što kad pogleda čoek uopšte nije strašno obzirom na to na kakve se sve gluposti tih 20e inače potroši
    Sve ovo što Capital košta 50-60, u Austrijji košta 19.90e

  2. #8302
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,955
    Thanks Thanks Given 
    1,360
    Thanks Thanks Received 
    1,669
    Thanked in
    947 Posts

    Default

    Jes, ako potpises ugovor na godinu, pa posle kao mom drugu sto se desilo da nije isao, placao(postovao ugovor) onda su mu pri sledecem ulasku haos napravili i morao je ihaha da plati

  3. #8303
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    517
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sa valjanim razlogom uvijek možeš da raskineš (ja jesam nakon pola godine).

  4. #8304
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    a sad ozb. prvo imaš parking dolje u garažu znači nemaš da kisneš ni metar ako pada kiša niti te bije vjetar znojavog kad izlaziš, onamo na drač rijetko ima mjesta odmah do teretane nego moraš ostavljat auto kod onih kuća gore
    Паркинг поред или преко пута

    [QUOTEtuševa nemaš, WC nekad radi nekad ne radi, svlačionica je zajednička za sve i nekad je tolika gužva da nemaš slobodan čiviluk da okačiš stvari dok ovamo u capital dobiješ svoj ormarić koji zaključavaš, daju ti njihov peškir na svaki trening i + imaš one wipe krpe za higijenu tako da je i higijena na većem nivou nego u olimppiju (iako ni tamo nije loša)][/QUOTE]

    ИСТИНА!
    Немају тушеве, то је највећи недостатак, иако је планирано да их праве још прије годину дана, али имају проблеме ради канцеларије поред.
    Сад има дупло више чивилука, али свлачионица НИЈЕ заједничка, бар не колико ја знам...
    И овамо неки остављају ствари у ормарић и понесу кључ, тако да оно... Али није предвиђен кључ за корисника з амјесец дана нпр

    dalje u olimpiju neke sprave su im takođe dosta stare i polufunkcionalne, hvatovi su loši zaglavljuju tegovi itd. jer očito su se koristile godinama, na pola sprava tegovi nisu obilježeni i nemaš pojma s kojim težinama radiš
    Истина, мада све функционишу ок, по мени, деси се да заглави сајла, али се промијени кроз пар дана. Тегови заглављују, то је ТАЧНО, ту нема приче.
    Што се тиче тих обиљежја тегова, то је истина, мада мени то не представља проблем с обзиром да радим по осјећају већину тренинга, мада некоме значи, дакле истина

    onda dešavalo se da od onih 4-5 kardio sprava svaka bude zauzeta, biciklo im je nešto polubatal, imaju dvije trake čini mi se i 2 nordijska..i to je to, u capital imaš dvadesetak kardio sprava, imaš stepenice, 6-7 traka, 4 bicikla, 6 nordijskih, ima i one 2 vrhunske sprave za kardio što su polumehaničke, na svakoj spravi imaš TV, Internet, aplikacije..imaš da uključiš outdoors kao da trčiš/šetaš/voziš kroz prirodu (bila bi fora koristit to sa VR kacigom..i malo vutre)
    ИСТИНА, огромна ИСТИНА...
    Мада то са тим апликацијама ми се чини пресеравање, али ај' )

    ma mašina svih mogućih i generalno dosta širi opseg mišićnih grupa pokriva bez improvizacija, na skoro svakoj spravi imaš brojač repeticija, video kako se sprava koristi savjete i slično, takođe možeš da tražiš karticu s kojom možeš da se loguješ na sistem i onda na svaku spravu koju radiš automatski ti se bilježi koliko si repeticija uradio, imaš na glavnom serveru kad uđeš predloži ti kakve treninge da radiš u odnosu šta želiš i pratiš napredak, to je neki cloud sistem pa možeš da se loguješ i od kuće valjda ako sam ukapirao dobro..
    Добро, ово је већ научна фантастика за моју теретану реално, ово је за почетнике одлична ствар, док за мене и не баш, није толико битна реално, као ни за 90 посто људи

    a takođe imaš i par instruktora koji ti vazda mogu uskočit da ti pokažu šta i kako, asistiraju i slično, imaš i protein bar đe prodaju sve i svašta ako ti se pije neki šejk baš nakon treninga
    Има један момак који ради, покаже свакоме како и што, мада ипак је боље да их је више, реално, да могу да стижу, ту нема приче, исто нема протеин бара, мада нећеш нешто превише напредоват ако попијеш то после тренига

    da me neko ne shvati pogrešno olimpija za te pare je baš dobra teretana i dnevni trening im je pogotovo super povoljan ali baš se ne može poredit sa capitalom, rekreativci koji dolaze 3 puta sedmično razlika im je tačno 20e (olimpija 20 ovamo 40) što kad pogleda čoek uopšte nije strašno obzirom na to na kakve se sve gluposti tih 20e inače potroši
    Наравно, ту нема приче, имаш бољи третман, имаш више справа, протеин бар, више инструктора, електричну картицу, показивач вјежби, више кардио опреме, мање истрошене тегове, то стоји, наравно, али опет, кад све збројиш за неког ко тренира, то је тотално небитно реално, потврдиће то људи који тренирају дуже мало
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  5. #8305
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,256
    Thanks Thanks Given 
    2,757
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    pa evo ja treniram duže, daleko veći mi je merak da odradim trening ovamo jer imaš mnogo širi izbor bilo čega + veći komfor, ne koristim ni ja instruktore i ove fensi zezalice ali eto početnicima bi i to moglo da znači

    ono, može se preživjet i u stanu koji iznajmljuješ za 100e ali je mnogo komfornije u onom od 130

    Quote Originally Posted by Karbon View Post
    Sve ovo što Capital košta 50-60, u Austrijji košta 19.90e
    pa jes Austrija je tu iza Maslina odma
    She is only here to annoy herself!

  6. #8306
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Dje je ta olimpija na drac... je li to xl gym pa su ga prekrstili, posto cuh da je ivan strugar novi vlasnik... mada, ako me sjecanje dobro sluzi, u xl ima i klozet, tusevi i protein bar

  7. #8307
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,256
    Thanks Thanks Given 
    2,757
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    XL je ono blizu pošte kod željezničke, tamo sam išao par mjeseci prije 3-4 god

    dobra teretana(tad bila makar) ali nije ni ona jeftina

    olimpija ti je u onaj red kod poreske dje je prodavnica bicikala, isti je vlasnik valjda
    She is only here to annoy herself!

  8. #8308
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    30e je 5x nedeljno u xl, provjerena informacija... svaki dan 35... odlicna teretana, ja sam stalno tamo trenirao...

  9. #8309
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Momci svi zivite konik..drac..pucke materine. Sto je to, alooo ?

    Vise od 10god ja treniram u Eurosport..zamijenio tu teretanu ne bih za bilo koju od 50e sto je clanarina..sve da mi je dzabe..

    Malo je i stvar navike sve to jbg.. Moja teretana kosta 20 za studente..25ostali i ima apsolutno sve. Konstantno sprave nove dolaze. Momci su odlicni sto drze teretanu. Znam ove grebaatore plate dva mjeseca..idu 3..nikalav im problem ne prave. Odlicna atmosfera.. Doduse kad dodje neki kralj sa drecavom nekom majsom i slusalicama na usi..svi ga gledamo. Vidimo da je zalutao.. Nije to autfit za Eurosport. To tamo dje vi idete od 40 50e je sigurno normalno.

    Sto znam..navika je cudo. Ova teretana traje 25+ godina...ne vjerujem nijedna da je toliko izdrzala.

  10. #8310
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,089
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Radi li u sportski teretana niksicani? Samo da nema guzve. I dje je citu fitness?
    City je u petu proletersku
    Quote Originally Posted by NSX View Post
    pa evo ja treniram duže, daleko veći mi je merak da odradim trening ovamo jer imaš mnogo širi izbor bilo čega + veći komfor, ne koristim ni ja instruktore i ove fensi zezalice ali eto početnicima bi i to moglo da znači

    ono, može se preživjet i u stanu koji iznajmljuješ za 100e ali je mnogo komfornije u onom od 130



    pa jes Austrija je tu iza Maslina odma
    this time next year...

  11. #8311
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,089
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Karbon View Post
    City fitness ima ocajan prostor, sav u pregrade i prenizak plafon. Ko oće liftersku teretanu, nema šta tu da traži.
    Nema bolje teretane u Nikšiću trenutno. Možda jedino ova nova u crossfit što se otvara
    this time next year...

  12. #8312
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    517
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Boljih prostora ima, uredjenijih ne. Sto i dalje ne znaci da ne stoji to sto rekoh. Koja nova?
    Last edited by Karbon; 27-02-17 at 13:17.

  13. #8313
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    1,089
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    U kličevo, đe je idea, tamo je sad crossfit spartanac
    this time next year...

  14. #8314
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Pozdrav drugariii!
    Ocu da narucujem neke steroide za mene i par drugara..pa ako kome sto treba neka se javi,da tu 'postarinu' podijelimo i sto jeftinije ispane.Inbooox

    Sent from my D6603 using Tapatalk

  15. #8315
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    imal un te vase teretane da se coek depilira, grudi butine mudah? e se nece bez oga ubrzo moc trenirat.....
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  16. #8316
    Join Date
    May 2016
    Posts
    289
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kupujem tegove (ploče) za šipku fi 30. Click image for larger version. 

Name:	116.jpg 
Views:	89 
Size:	10.1 KB 
ID:	146814

  17. #8317
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Dje imaju da se kupe domaca jaja i po kojoj cijeni
    I dje je najkvalitetnija piletina

  18. #8318
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  19. #8319
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ima li gdje u Pg neki hotel sa zatvorenim bazenom, da se moze platit na dan..da se fino ispliva covjek?

  20. #8320
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima u donju goricu celebici

  21. #8321
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Nema ni tamo na dan, mjesecna clanarina za odredjeni broj dana, u odredjeno vrijeme dana i moras da zakazes.
    rm -rf /

  22. #8322
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Posteno.

  23. #8323
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Ljudi 3g trenirah. Zadnje 2 mjeseca batalih jer nemam volje ni malo. Par puta sam isao. Udjem u teretanu i onaj osjecaj samo da mi je izaci sto prije.


    Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

  24. #8324
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Nije to za svakoga. I nemoj.

  25. #8325
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    3 god treniras i nemas vise volje? Cudno.

Page 333 of 401 FirstFirst ... 233283323329330331332333334335336337343383 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •