Page 246 of 401 FirstFirst ... 146196236242243244245246247248249250256296346 ... LastLast
Results 6,126 to 6,150 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #6126
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Bar, Montenegro
    Posts
    1,557
    Thanks Thanks Given 
    225
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaljestro View Post
    Ако ти је лакше, и мени је тај унутрашњи дио сра*е, радимо на томе, треба времена )
    Znam, znam. Ja sam trenirao 3 mjeseca, pa pravio pauzu mjesec dana zbog podlaktica, i evo poceh prije 15 dana opet. Imam dobru genetiku tako da sam dosta brzo napredovao iako ne pazim puno na ishranu, ali mi jedino grudi nikako da izdefinisem fino, zato ih i forsiram vise. :-)
    I can't explain and I won't even try

  2. #6127
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Само опуштено... Што рече један билдер из Србије, знам људе који су буквално од склекова само имали боље груди него ја који сам толико знао о тренингу и тако тренирао )


    Примијетио сам да мени одговара висок интезитет за груди, али баш... Типа да одрадим неких 15-16 серија за пола сата
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  3. #6128
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Ubacam to.

    Kosti na desnoj ruci mi se vjerovatno ne ugibaju jer sam obje slomio taman blizu sredine, pa su podebljane to što mogu.
    http://www.physioadvisor.com.au/asse...6(300x300).jpg ovako i vrtis bucicu samo il traku ko na slici , ili zoltanove bucice trazi na youtube ;p
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  4. #6129
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    661
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Ako bude neko nešto naručivao sa the-nutrition.com, nek cima, uzeo bih nešto (protein najvjerovatnije), tu dostavu da podijelimo ili izbjegnemo (ako narudžba bude veća od 150 ojra).

  5. #6130
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    alfa romeo cuore sportivo...il Aco Rakočević koliko ti to ispadne jeftinije u odnosu na već postojeće cijene TN proizvoda u CG?...koje su baš niske
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  6. #6131
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Je li ko probao ovaj novi Battery whey protein?
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  7. #6132
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    alfa romeo cuore sportivo...il Aco Rakočević :grin: koliko ti to ispadne jeftinije u odnosu na već postojeće cijene TN proizvoda u CG?...koje su baš niske :grin:
    А ја мислим да му и не испа'не баш јефтиније

    Je li ko probao ovaj novi Battery whey protein?
    Полако, нисмо имали кад )
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  8. #6133
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    661
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    alfa romeo cuore sportivo...il Aco Rakočević koliko ti to ispadne jeftinije u odnosu na već postojeće cijene TN proizvoda u CG?...koje su baš niske
    Udji kuronja na sajt i pogledaj.
    43e naspram 55e, protein od 3kg. Ne kažem, 12e nije neka para, ali ako se protein konzumira stalno, svaki 4ti-5ti dođe džabe. Naravno, ako izostaviš troškove transporta, što je moguće ukoliko napravimo korpu većom od 150e, jer je tad transport free.
    A i moramo trgovati preko interneta, da Vujica Lazović ima osnova da kaže da smo informatički pismeno društvo. xD

  9. #6134
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    269
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam probao ovaj battery ali ga fale na sva zvona

  10. #6135
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    43e naspram 55e, protein od 3kg. Ne kažem, 12e nije neka para, ali ako se protein konzumira stalno, svaki 4ti-5ti dođe džabe. Naravno, ako izostaviš troškove transporta, što je moguće ukoliko napravimo korpu većom od 150e, jer je tad transport free.
    A i moramo trgovati preko interneta, da Vujica Lazović ima osnova da kaže da smo informatički pismeno društvo. xD
    Али се плаћа царина код нас онда?

    Nisam probao ovaj battery ali ga fale na sva zvona :grin:



    А фале га кад је Шљука причу пуштио да је најјачи икад вјероватно :Д
    ЕДИТ: Ђе је стига прије неђељу ипо у радње, мора да је већ почео да их ради :Д
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  11. #6136
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    661
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Ao, da, preko 150e podliježe carini. Fak...
    Onda tri proteina i dostava = 138e, protein ispada 46e.
    Ili da oni nekako posalju pa da navedu da je vrijednost ispod 150e ili kako već...

  12. #6137
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaljestro View Post
    Полако, нисмо имали кад )

    Pitam jer je u pitanju potpuno nova firma, registrovana prije nepuna 2 mjeseca, i zasad se njihovi proizvodi distribuiraju samo na ovim prostorima. Ali računam da je to ipak prošlo neke kontrole u SLO i da je sastav onaj koji je istaknut na deklaraciji. Čitao sam neke komentare od Slovenaca, ali bih ipak da čujem i mišljenje (provjerenih) forumskih rekreativaca.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  13. #6138
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by A_R View Post
    Ao, da, preko 150e podliježe carini. Fak...
    Onda tri proteina i dostava = 138e, protein ispada 46e.
    Ili da oni nekako posalju pa da navedu da je vrijednost ispod 150e ili kako već...
    hhahah kuronja Ti bogomi ka da motor uzimaš pa se cimaš sa carinom i upisom cijene itd itd...12e jes para, al radi 4-5e...ako znam... xD
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  14. #6139
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    661
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Ako uzmemo nas 3ica po protein, to je 9e uštede po svakoj kantici.
    Uglavnom, ako bude uzimao ko šta, nek javi, pridružiću se.

    A battery protein, ako ne laže deklaracija, uz odnos kvalitet/količina/cijena, protein je odličan.

  15. #6140
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Meni se jedino kod ovoga battery proteina ne sviđa što je dodat kreatin i taurin. Najčešće se takvi dodaci stavljaju da bi se maskirala stvarna količina proteina na mjericu. U vecini takvih slucajeva stvarna kolicina proteina je onoliko grama proteina koliko pise na deklaraciji umanjena za kolicinu taurina, kreatina i tako tih dodataka. Fora da se ti dodaci na testu identifikuju kao protein, a dosta su jeftiniji od samog proteina, pa se dodaju i kao "obogacuju" protein. Tako da sve te dodatke saberite koliko imaju grama i oduzmite od gramaze wheya sa deklaracije i dobicete stvarnu vrijednost wheya. Dodaju se najcesce taurin, glicin, kreatin, cesto bcaa i glutamin; a to su sve djelovi proteina i na testu se identifikuju kao protein i tako nas varaju. Npr 15gr cistog proteina i 5 gr kreatina, taurina i glicina npr daju nam na deklaraciji 20gr wheya

    Poslato sa LG-G3

  16. #6141
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by srdjancg View Post
    Meni se jedino kod ovoga battery proteina ne sviđa što je dodat kreatin i taurin. Najčešće se takvi dodaci stavljaju da bi se maskirala stvarna količina proteina na mjericu. U vecini takvih slucajeva stvarna kolicina proteina je onoliko grama proteina koliko pise na deklaraciji umanjena za kolicinu taurina, kreatina i tako tih dodataka. Fora da se ti dodaci na testu identifikuju kao protein, a dosta su jeftiniji od samog proteina, pa se dodaju i kao "obogacuju" protein. Tako da sve te dodatke saberite koliko imaju grama i oduzmite od gramaze wheya sa deklaracije i dobicete stvarnu vrijednost wheya. Dodaju se najcesce taurin, glicin, kreatin, cesto bcaa i glutamin; a to su sve djelovi proteina i na testu se identifikuju kao protein i tako nas varaju. Npr 15gr cistog proteina i 5 gr kreatina, taurina i glicina npr daju nam na deklaraciji 20gr wheya

    Poslato sa LG-G3
    :applouse::applouse:

    samo se ja ne bi bunio da dodaju bcaa,tj te tri amino i glut.
    ali kad ti roknu kreat,taurin i faking glicin,sve ti jasno...no dbr,baaateri mega giga ultra,kaman!
    btw a sto ce vam whey

  17. #6142
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    umiru kokoške abnormalnom brzinom, priča se da je zavladala bijela kuga u kokošinjce, mora se ići na obnovljive resurse, emisija kućnih gasova ispod ćebeta takođe dovodi do globanog zagrijavanja...i takoo
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  18. #6143
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by srdjancg View Post
    Meni se jedino kod ovoga battery proteina ne sviđa što je dodat kreatin i taurin. Najčešće se takvi dodaci stavljaju da bi se maskirala stvarna količina proteina na mjericu. U vecini takvih slucajeva stvarna kolicina proteina je onoliko grama proteina koliko pise na deklaraciji umanjena za kolicinu taurina, kreatina i tako tih dodataka. Fora da se ti dodaci na testu identifikuju kao protein, a dosta su jeftiniji od samog proteina, pa se dodaju i kao "obogacuju" protein. Tako da sve te dodatke saberite koliko imaju grama i oduzmite od gramaze wheya sa deklaracije i dobicete stvarnu vrijednost wheya. Dodaju se najcesce taurin, glicin, kreatin, cesto bcaa i glutamin; a to su sve djelovi proteina i na testu se identifikuju kao protein i tako nas varaju. Npr 15gr cistog proteina i 5 gr kreatina, taurina i glicina npr daju nam na deklaraciji 20gr wheya

    Poslato sa LG-G3
    Hvala puno na ovoj informaciji i zato slijedi zaslužena reputacija. Upravo sam zbog ovoga i pitao, jer se ne razumijem u hemijski sastav proizvoda liše proteina, UH i masti. Znam da deklaracijama ne treba u potpunosti vjerovati, jer uvijek ima prostora da se neke stvari lažno predstave, što prosječni korisnik neće moći da utvrdi. Istraživao sam malo na ovu temu i zaista je istina da proizvođači pribjegavaju metodi dodavanja kreatina i taurina kako bi uštedjeli novac, jer su oni mnogo jeftiniji od dijetalnog proteina, a prikazuju se kao protein u analizi hemijskog sastava.

    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    umiru kokoške abnormalnom brzinom, priča se da je zavladala bijela kuga u kokošinjce, mora se ići na obnovljive resurse, emisija kućnih gasova ispod ćebeta takođe dovodi do globanog zagrijavanja...i takoo
    Ne razumijem u čemu je problem? Čovjek je vrlo argumentovano objasnio kako deklaracija može da izmanipuliše korisnika. Ja, a vjerujem i većina ostalih potrošača, oću da u organizam unosim onoliko proteina koliko piše na deklaraciji i tu ne vidim ništa loše.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  19. #6144
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    661
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Loverklocker-ova opaska je šaljiv odgovor na pitanje 'a šta će vam whey'. Mislim da nije bio nikakav h8. No, viđećemo.

    @srdjancg Hvala na informaciji. Ovo nisam znao. Dao bih reputaciju, ali kad god kliknem 'I approve', kasnije vidim da je data negativna reputacija. Ne znam koji je to k****.

  20. #6145
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    764
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Kako da spremam ovsene?
    I kolko je otprilike 100gr kako da izmjerim a nemam kuhinjsku vagu ?
    The things you own end up owning you.

  21. #6146
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Hvala momci tu smo da učimo jedni od drugih

    @Don Vito, ja ovsene jedem za doručak, samo stavim ovsene, mjericu proteina (ako imam) i mlijeko 0,5% masti, sačekam 2-3 minuta da malo omekšaju i žvaćem na silu
    A evo ti slika koliko je tačno 100 grama ovsenih. Ovo je ona obična standardna šolja za mlijeko/bijelu kafu, puna do 2cm od vrha

  22. #6147
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    Ne razumijem u čemu je problem? Čovjek je vrlo argumentovano objasnio kako deklaracija može da izmanipuliše korisnika. Ja, a vjerujem i većina ostalih potrošača, oću da u organizam unosim onoliko proteina koliko piše na deklaraciji i tu ne vidim ništa loše.
    Quote Originally Posted by A_R View Post
    Loverklocker-ova opaska je šaljiv odgovor na pitanje 'a šta će vam whey'. Mislim da nije bio nikakav h8. No, viđećemo.
    Šalim se Čo'če..zejebancija...krljajte što god kako god...sasvim logična priča koja je vezana za mnoge proizvode u BB industriji...a bome i pored nje u drugom obliku


    Što se tiče ovsenih, meni lakše padnu s jogurtom/kisjelim mlijekom i po šake suvog grožđa...inače je ko karton
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  23. #6148
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,003
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ako ima neko da preporuci,neku najbolju opciju kreatina i proteina tu do 100e..Mada dobro bi bilo i da ostane koji cent za aminokiseline i jos ponesto.Uglavnom treba mi neka kombinacija suplemeneta do 100e i dje uzet to?

  24. #6149
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Ja sam uzimao u proteini.si

    USN protein (obavezno vanila ukus jer je savrsen) 50e

    A mozes i USN GF1 55e

    Olimp creatin 15e

    To dvoje 65e do 70e.



    Sent from my LG_G3 using Tapatalk

  25. #6150
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Aмино веј 3.5 кила око 60 еура.

    Монохидрат би у принципу треба' да буде сваки исти, али моје мишљење је да није....
    Што се њега тиче, можда онај твинлабов или оптимум нутришна...

    И за преостале 20 еура купиш бијелога меса.
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

Page 246 of 401 FirstFirst ... 146196236242243244245246247248249250256296346 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •