Page 249 of 401 FirstFirst ... 149199239245246247248249250251252253259299349 ... LastLast
Results 6,201 to 6,225 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #6201
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    eo vam dizalice

    eto sva filozofija 531 programa
    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    tako vam je to kad neko ne cijeni tudji rad!sklepa neciju muku,u ovom slucaju knjigu od 100 i kusur strana,u jedan post
    salu na stranu,iskreno volio bih da vise vjezbaca pocne ovo da radi,jer ne mogu vise gledaaaat ove izolacione momke
    Ja izbacah ovo prije 3-4 strane, sa sve linkovima za download i objašnjenjima.

    Imam excel fajl sa svim automatskim formulama za računanje maxova, progres iz nedjelje u nedjelju, graficima, sam racuna koliko sljedeci trening treba da dignes i koji je Ciljni Broj ponavljanja, pa imas da ispunjavas dodatne vježbe koje si radio i pišeš sa koliko i šta, fino sve pratiš... itd itd xD


    Radim ja kao ti, samo ti 2 put radis triceps, ja kad radim MP, onda radim biceps, jer tu idu i grudi posle...

    Last edited by Loverclocker; 04-03-15 at 15:38.
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  2. #6202
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ene ga..Samo ovih stvari vise nema na sendspace pa nadjite taj torrent sami..
    Quote Originally Posted by Loverclocker View Post
    Ja polako sređujem čljanak, biće brzo squat i DL da se radi opet, ovako samo mogu eksCenzije (što bi reka jedan mi iz teretane) za quad i zadnju ložu...
    Inače, vjrv ste vi dostina upoznati, a i sparco je pominjao, oću sa ovim Jim Wendler 531 programom da krenem, jer:
    može da se buca PR na duže staze, 2put se rade grupe nedjeljno (my frequency filozofija), može lako da se šteluje za npr Bodybuilding ciljeve, određene mišićne grupe, kako kome odgovara Ja ću ovaj Triumvirate verziju il tako nekako se zove
    Evo sam ga skinuo lopofski, pa uploadovao za moju braću, da dijelimo znanje, razbijamo predrasude, vlažimo vaNdžajne:

    https://www.sendspace.com/file/v1uwbj http://www.muscleandstrength.com/wor...ng-system.html




    E, danas skinuh Jim Wendler, Beyond 531, http://www.t-nation.com/workouts/beyond-531-program-1-1
    fajl samo 2.5mb, a ima duplo više strana od ove prve knjige (220) sa mnogo varijacija na temu i zanimljivih stvarčica da sve bude intresantno... Pretpostavljam da sadrži i sve iz ove prve knjige, nego nisam imao kad da detaljnije pregledam.

    Ene ljink za brouZ: https://www.sendspace.com/file/ago4vj






    O geote...Ja sam mislio proći će te ***** brzo.. :/ Sa' mi dođe da krenem pud Tuzi Republjik unione demoratique, da te malo oraspoložim




    Imaš brat 4 puta 20e u Top Gym preko puta udovica...solidna teretana baš...
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  3. #6203
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ti stvarno mislis da sve sto nije u jednom postu narod cita i prati? hahhahahah
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  4. #6204
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    ajd' obraza ti nabroj mi ove ''samo znam da od tada jedino poznatije brendove uzimam i kod poznatijih prodavaca'' ??

    Mislio sam konkretno i samo na proteini.si (kao prodavca) a "poznatiji brendovi" Optimum Nutrition,Olimp i nzm jos koji sad imaju,ne mogu gledati...a nisam konkretno njih naveo samo da ne bude da pravim reklamu....ali momci odradjuju odlican posao,barem znas da ono sto kupujes to je to,100% ispravno...a cijene su sasvim korektne,dosta povoljno pa i isto kao i kod nekih FB prodavaca....ali barem znas da neces dobiti Kre alkalin kutiju (koja se stvarno moze kupiti 20 eura preko FB) svu unakazenu,sa strana iscijepanu,barem dobijes sve lijepo upakovano

    Plus momci uvijek caste nesto,zadnji put kad sam kupovao narucim nekih 60 eura momci posalju tecne BCAA od 10 eura,gotovo uvijek posalju neke sitnice...tako da kad mi neko kaze da je skupo,bas i ne shvatam,jer te na kraj izadje i jeftinije nego kod pojedinih drugih....nego nisam zelio da im napravim reklamu,ali evo izgleda jesam,a vala i neka sam,jer kod mene su na prvom mjestu. (s tim da moraju jos prosiriti paletu proizvoda )

  5. #6205
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    ti stvarno mislis da sve sto nije u jednom postu narod cita i prati? hahhahahah
    DDDDDDDDDD
    ma zabolje me
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  6. #6206
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    Mislio sam konkretno i samo na proteini.si (kao prodavca) a "poznatiji brendovi" Optimum Nutrition,Olimp i nzm jos koji sad imaju,ne mogu gledati...a nisam konkretno njih naveo samo da ne bude da pravim reklamu....ali momci odradjuju odlican posao,barem znas da ono sto kupujes to je to,100% ispravno...a cijene su sasvim korektne,dosta povoljno pa i isto kao i kod nekih FB prodavaca....ali barem znas da neces dobiti Kre alkalin kutiju (koja se stvarno moze kupiti 20 eura preko FB) svu unakazenu,sa strana iscijepanu,barem dobijes sve lijepo upakovano

    Plus momci uvijek caste nesto,zadnji put kad sam kupovao narucim nekih 60 eura momci posalju tecne BCAA od 10 eura,gotovo uvijek posalju neke sitnice...tako da kad mi neko kaze da je skupo,bas i ne shvatam,jer te na kraj izadje i jeftinije nego kod pojedinih drugih....nego nisam zelio da im napravim reklamu,ali evo izgleda jesam,a vala i neka sam,jer kod mene su na prvom mjestu. (s tim da moraju jos prosiriti paletu proizvoda )
    poznatiji brendovi i ti nabrajas olimp..
    ma nemas im sto ti pravit reklamu,zbog toga kakvu su oni reklamu napravili zbog toga i rade tako kako rade(dobro rade),bas zbog tih reklama.Prometa imaju masu,ali koliko su u + ee to je malo diskutabilno
    ne mozes nikako znati je li to ispravno,a pogotovo kod nas dje se SVE radi tako kako se radi..znaci i to ti pada u vodu.
    cijene su im ok,nisam ja cijene spominjao..samo je poenta sta dobijes za tu cijenu.
    To sto si dobio unakazenu kutiju,jbg..ne znam sad o kom prodavcu pricas,ali to po meni nije nista strasno.jbg,trebali da baci tu kutiju jer je izgrebana?pa taj jedva klepa kraj sa krajem..nema reklame,ljude,velike pare pa ga boli tuki oce li stetovat jednu kutiju ili kantu nekog proizvoda
    to je to,bitno je pakovanje,sto sarenije i reklama naravno sto bolja,jos ako to reklamira neko 'zvucno' ime,voooila!
    super je to sto caste,ali opet kazem,to rade jer na toliku kolicinu/novac ne igra im ulogu jedno ili deset pakovanja tecnih bcaa,mada vjerovatno mislis na tecne aminok.to im jos vise pravi reklamu

  7. #6207
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  8. #6208
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e fala ti
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  9. #6209
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Хахахаххахаа :Д
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  10. #6210
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    269
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi iskreno ima li sto gore od ravnog bicepsa ? DDD

  11. #6211
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    ima..
    Click image for larger version. 

Name:	tank-top-bodybuilders-skinny-legs.jpg 
Views:	149 
Size:	10.3 KB 
ID:	130552

  12. #6212
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ovakvih na tajlandu kolko oces, steroidi dzabaluka i bez recepta svi na planeti pa i hgh , i ljudi nadrkani po 150 kila iznad pojasa misica , a noge , hahahahahah isto ka sa slike, al posto svo vrijeme jure kurave sjedeci iza sanka ko gleda noge
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  13. #6213
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    269
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi je li ko radio od vas ovaj GVT-german volume training? Ako jeste kako se pokazao mislio sam da pocnem?

  14. #6214
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    al posto svo vrijeme jure kurave sjedeci iza sanka ko gleda noge
    hahaahahaha

  15. #6215
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by mixed martial arts View Post
    Ljudi je li ko radio od vas ovaj GVT-german volume training? Ako jeste kako se pokazao mislio sam da pocnem?

    lavrkloker ga je sigurno radio bar dva dana ;p
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  16. #6216
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    lavrkloker ga je sigurno radio bar dva dana ;p
    Хахахаххаха :Д

    Лавклокер звани РАДИМ САД ОВАЈ ПРОГРАМ :Д


    Пушти, он програм по програм набрекну ка' прави, а ја тобош знам нешто па сам себи радим програм па трт :Д
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  17. #6217
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    cus nabreka, nabacio helanke i mislis da je nabreka ne daj boze da vidis mene u tu opremu ka da imam 200 kila misica
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  18. #6218
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    cus nabreka, nabacio helanke i mislis da je nabreka ne daj boze da vidis mene u tu opremu ka da imam 200 kila misica
    То је ка' ја кад пођем овамо у моју теретану на једно огледало, провалио сам га, кад се гледам чини ми се да имам најмање 120 кила, кад се дома видим повраће ми се :Д
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  19. #6219
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Sto se meni moze desiti to ne vjerujem da moze bilo kome na planeti.

    Pio sam prije 6,7 dana...drug mi sina dobio. Pijem samo crno vino od alkohola, pa sam tako i te noci. Sjutra prije posla ustajem i idem na trening sa nekom muklom glavoboljom. Radim ramena i sa sipkom zavrsim, odem na bucice. Izmedju serija bucam trbusnjake i jednu vjezbu za donji dio kicme..nebitno...

    Radim 3. seriju sa bucicama od 30kg.. I odjednom na pred kraj serije, kad polako ostajem bez snage osjetio sam jak bol u glavi...lijevom oku preciznije.. Kao da je odjednom mi onaj mukli bol samo opucio i presao u jak i nepodnosljiv.
    Promijenim bucice i probam sa 20kg da radim, ali glava mi ne prestaje. Pokusao sam makar da istrcim 15min ni to nisam mogao..
    3 dana posle toga me je glava boljela svaki dan, onako muklo..cisto mira da ne da mi. Tek 4, 5 dan sam ustao iz kreveta da se osjecam svjeze i normalno.. Ali u teretanu jos nisam isao, krecem od ponedeljka..

    Citao sam i pricao sa jednim doktorom. Kaze da se to desava, moguce i povreda misicca vrata...bla bla... Ali eto sa tim se prvi put srijecem. Treniram svasta nesto citav zivot...nikad slicno nista mi se nije dogodilo. Nije da se nisam bio prepao...

  20. #6220
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    dehidracija brale, kad pijes odmaraj sjutra i ne idi sa blagom glavoboljom nikad u akcije kakve god da su

    p.s. osim ako nisi lavrkloker a on pije u togu treninga pivo i on je dojio chuck norisa kad je ovaj bio mali
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  21. #6221
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    lavrkloker ga je sigurno radio bar dva dana ;p
    Quote Originally Posted by sparco View Post
    cus nabreka, nabacio helanke i mislis da je nabreka ne daj boze da vidis mene u tu opremu ka da imam 200 kila misica
    hahahahha kako me dribla noćas hahahahha Ti bi bio ka da imas 200kila, a sad čega, viđeli bi DDD

    Inače samson dehidracija, meni kad se ušokam poremeti po 3-4 dana treninga sam ko smlatara...zato i izbjegavam...sjebe cijeli ritam
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  22. #6222
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    svakako onoga cemu ti tezis uvijek vise ;p od tebe naravno cmok
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  23. #6223
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahahhahahah tješi se ti
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  24. #6224
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    eo me danas 8 sati treninga i posle sam otisao i u volvox natovario rucno jedno dva slepera cimenta i diga viljuskar da ga utovarin u sleper i popoo solju jogurta Click image for larger version. 

Name:	ImageUploadedByTapatalk1425815099.391053.jpg 
Views:	224 
Size:	9.5 KB 
ID:	130598


    poshljeno z brda
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  25. #6225
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Imam pogan jezik al’ čist obraz
    Posts
    490
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    cus nabreka, nabacio helanke i mislis da je nabreka ne daj boze da vidis mene u tu opremu ka da imam 200 kila misica
    Brate kad je neko osrednje visine, žgoljavih nogica i ćelave glave, nikakvi mišići u helankama ga ne mogu popraviti.

    Last edited by γνῶθι σεαυτόν; 08-03-15 at 21:46.

Page 249 of 401 FirstFirst ... 149199239245246247248249250251252253259299349 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •