Page 278 of 401 FirstFirst ... 178228268274275276277278279280281282288328378 ... LastLast
Results 6,926 to 6,950 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #6926
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,375
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze li mi objasnit neko kako oni likovi u zatvore americke dodju onakve zivotinje, a jedu splacine vjerovatno, sto se tice nutritivnih vrijednosti? I bez whey-a i ostalih suplemenata...

  2. #6927
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    @amfi
    Smanji malo te aktivnosti,pregoreces samo tako..a do 80kg ces doc,mozda ce ti trebat duze 2ned ali ces ostat sa nesto misica i hormone neces potpuno sjebat

    @zoster
    Odakle ti znas sto oni jedu?
    Pa evo kod nas koji god da ode izadje sa 15kg vise.Treniras jedes odmaras-spavas.Isto sto i prof bb rade.
    Naravno imaju i hemije,mislim kako ko,ali vjeruj nije im previse tesko nabavit
    Eto,nadam se da sam ti pomogao

  3. #6928
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Zato sto oni samo jedu i spavaju. I nista ne rade.

    A ja sam uletio u ovakav tempo jer ne treniram sam nego nas cetvorica.

    I onda sve zajedno idemo. Mada pve nedelje cu imati 2 dana odmora. Ali meno odgovara ovakav tempo. Jer cf jos nije full. Oprema se sala.itd itd.

    Sent from my LG_G3 using Tapatalk

  4. #6929
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    466
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Postujem ja kros fit i sve to,masu sam pratio kako se u Americi to radi,masu dobrih vjezbi ali generalno me ne odusevljava taj nacin treninga jer ga ne vidim kao neku strasnu inovaciju u sportu.U sustini zavisi sta oces,ako je cilj da budes spreman kao neki marinac to je super stvar medjutim moje je misljenje da sa iscrpljujucim treninzima u teretani (ne mislim dodjes u teretanu i guzis se kao 80 posto ljudi ili se natovari hemijom i glumis ludilo ili izbjegavas glavne vjezbe tipa vratila,mrtvog dizanja(PRAVILNOG) cucnjeva,iskoraka...) dje se radi na stoperici i svaka vjezba forsira do maksimuma i naravno u prvom dijelu dana ne izbjegavas kardio i jaka istezanja mozes da budes jednako spreman.Znaci kros fit i ako je nesumnjivo dobra stvar vise mi je trenutno moda nego neka strasna inovacija u sportu.

  5. #6930
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    863
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni bi lose bilo da imam 100 kila u misice od tegova i da ne umijem pravilno udarit na dzak i da mi dodje lik od 70 kila i da me iskida .

    Послато са SM-G357FZ уз помоћ Тапатока

  6. #6931
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    A sto znam..kako ko voli.
    Brate ako ces da se kidas sa nekim idi treniraj mma,boks,fajt neki.
    To sto smo malo ono zaostali,msm da me ne shvati ko pogresno,udje momak 90kg dobrih,fino gradjen..i tu se nadje neka budala kojoj je u glavu to kidanje i ne znam sto i tu odma prica a dje ovaj,kako bi ga sazvaka,dok on zamane ja podjem do bioca i kafu popijem..i tome slicno.
    Jbt trenira covjek zbog drugih stvari,mozda mu nije cilj da se kida.To razmisljanje mi je bas ono

  7. #6932
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Vazda je bilo tih iskompleksiranih budala sto su komentarisali, vidji ga kako izgleda a nema snage, ili ne moras da ga udaras ovaj 2 puta zamane i sam pada...
    I onda se tako taj zajebani lik koji je zila, znaciiiii sve prirodno, nista hemija zajebe, dje ga neka bildercina sastavi sakom pa ga lade po 2,3 sata da dodje k sebi aahahahahahahahahahhahaahhaahahahh
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  8. #6933
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    kardio može dobro da se nabuca i u teretani, ne treba ti ništa crossfit
    She is only here to annoy herself!

  9. #6934
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    kardio može dobro da se nabuca i u teretani, ne treba ti ništa crossfit
    2 puta sedmično crossfit sa bucicama, i tri do četri puta teretana.
    Za moj ukus ništa preko toga
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #6935
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ај' да речем понешто, не могу цитират, црно ми је .


    КУ ЕН ТЕ веј, укус одличан, бар је мени био, јагода је била сјећам се, али пјениииииииииииииии, убија како пјени, он јес' укусан попит' тако, али брате, после се прди ка' коњина од тих мјехурића... Мислим да га треба мутит' кашиком и ето бања.


    Што се тиче затвореника, ништа не раде, једу и тренирају, али буквално... Брат ми је био 4 мјесеца, удебља' се 10 кила ја мислим таман, само је пеља' по вас бијели дан.
    А могу им унијет' и хемије, на разне начине, кад кажем хемија мислим на оралне стероиде у највећем броју случајева...




    Најгенијалнија ми је та прича... Гледамо неке билдере и онда неко АААА ОВАЈ ДА ДОЂЕ ТАЈСОНУ ОДМА' БИ ПА', ок брате, Тајсон да дође Кобију на баскет, добио би га Кобе, ај' сад?
    Пф
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  11. #6936
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default



    ahahhah vrh
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  12. #6937
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,375
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    @zoster
    Odakle ti znas sto oni jedu?
    Pa evo kod nas koji god da ode izadje sa 15kg vise.Treniras jedes odmaras-spavas.Isto sto i prof bb rade.
    Naravno imaju i hemije,mislim kako ko,ali vjeruj nije im previse tesko nabavit
    Eto,nadam se da sam ti pomogao
    A jes to najvise zbog toga zivota tamo, jedi, treniraj , spavaj...

  13. #6938
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    516
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olosh View Post


    ahahhah vrh
    jbg, ocekivano..nek probaju mrtvo dizanje ili bendz pa ces vidjet ko je bolji

  14. #6939
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Ovo sto rece neko crosfit itd itd. Ili da se kidanje radi na mma i na box.

    Sad crosfit vodi momak koji trenira mma i drug mu.

    I posle crosa.

    Ja i drug i njih dvojica idemo u teretanu i nastavljamo.

    Mma borac mora da smrsa (iako tvrdim da nema odakle vise bez misic da gubi) za borbe.

    I on 3 treninga radi dnevno. Teretana cros i mma.

    Uzima whey i bcaa.

    A ja ocu da sam spreman i da imam snage.

    A i da mogu ponekad pojesti nesto slatko. Jer ja ne mogu bez slatkoga bas. Kad sam poceo na treninge. Ukinuo slatkise. I 6ti dan poceo da se tresem. Pojeo red cokolade sve normalno.

    A sad drug sa kojim ja treniram. Je visok 173-4 ima 69kg

    Trenira intezivne treninge u teretanu vec godinu.

    Znaci kratka pauza.

    3-4 vjezbe u krug itd itd.

    Imao je 66kg i digao je 130 na bendz.

    Na mrtvo dize 180.

    Apsolutne radi bas lagano. 4-5 serija po 10 itd itd

    Sve na suvo. Sad je prvi put uzeo gejner malo da dobije na kilazi i masi.

    A evo kako izgleda







    Sent from my LG_G3 using Tapatalk

  15. #6940
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Ovaj preskače legs day


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  16. #6941
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    466
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ovako ljudi moje misljenje vezano za treninge uopste.Prvo da bi nesto trenirao teretana,kros fit ili bilo sta drugo treba tu da dolazis jer volis sport a ne da bi lijecio komplekse.Zasto? Ja treniram citav svoj zivot,fizicki sam dosta spreman jer sam tome ludacki posvecen ne jer zelim da bijem ljude po gradu,nego to volim.Treningom izbacim negativnu energiju,ljepse se osjecam.Onda gledam klince od 15-16 godina koji ne znaju apsolutno nista o sportu,vec prvi ulazak u teretanu raspituju se o suplementaciji,valjda ne treniras da bi pio suplementaciju nego kako napredujes u OZBILJNIM treninzima koristis je UMJERENO kao dodatak ishrani.I to od suplemenata aminokisjeline i whey protein,nijesam fan kreatina,preworkout-a i ostalog ali eto i to ko voli valjda nije nista opasno (naravno ko ima para da sve to koristi vecina nas se sa tolikim parama bas i ne moze povezati).Najvaznije je nauciti pravilno trenirati i to sto treniras voljeti zbog samog treninga a ne zbog drugih stvari.Sto se tice borilackih sportova svaki pravi sportista svoje znanje o borilackim vjestinama treba da koristi iskljucivo u samoodbrani a ne da gleda kako ce ga ko pogledati da bi odma reagovao,to je takodje kompleks.Valjda sportisti trebaju da budu mentalno najzdravija grupa ljudi. Sto se tice koriscenja raznih steroida,efendrina,klenbuterol za mrsavljenje,to su gluposti.Kazu ljudi nece ti nista biti,ja ne poznajem ni jednog momka koji je to koristio a da je znao da stane(mislim na steroide obicno onaj ko pred jedno ljeto to uzme pred svako naredno se obnovi),obicno kad se dodje do jedne misicne faze tesko se od nje odricu dok ne pocnu zdrastveni problemi tako da je to za mene sportska droga bukvalno ti stvara donekle zavisnost. Efendrin je opasan za srce povecava nivo adrenalina dok klenbuterol smanjuje tiroidnu zlijezdu(ko ne zna neka procita koliko je vazna) i jos masu stvari koje se mogu procitati po internetu.Sve sto se uzima a ja sam iskljucivo za whey i amino treba se dobro raspitati istraziti i o bilo kojem sportu kojem se baviti uciti,makar se ja tako trudim.Zato odje i pitam kakav je QNT da mi kazete iskustva i zahvaljujem se na odgovorima.

  17. #6942
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    amfi nek ojača noge ostalo je knap za tu visinu ne trebaju mu gejneri ništa
    She is only here to annoy herself!

  18. #6943
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Momak radi noge ubija, cucanj 80/100/120/100

    ALi genetika ga bas hebe. Noge su mu goli misic ali tanane.

  19. #6944
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    E jbg,nmg se noge nabijat a bit u deficit ili neki mrceni suficit..a pored ovoliko aktivnosti sigurno nije u neki znacajan suficit

  20. #6945
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Marko12 View Post
    E ovako ljudi moje misljenje vezano za treninge uopste.Prvo da bi nesto trenirao teretana,kros fit ili bilo sta drugo treba tu da dolazis jer volis sport a ne da bi lijecio komplekse.Zasto? Ja treniram citav svoj zivot,fizicki sam dosta spreman jer sam tome ludacki posvecen ne jer zelim da bijem ljude po gradu,nego to volim.Treningom izbacim negativnu energiju,ljepse se osjecam.Onda gledam klince od 15-16 godina koji ne znaju apsolutno nista o sportu,vec prvi ulazak u teretanu raspituju se o suplementaciji,valjda ne treniras da bi pio suplementaciju nego kako napredujes u OZBILJNIM treninzima koristis je UMJERENO kao dodatak ishrani.I to od suplemenata aminokisjeline i whey protein,nijesam fan kreatina,preworkout-a i ostalog ali eto i to ko voli valjda nije nista opasno (naravno ko ima para da sve to koristi vecina nas se sa tolikim parama bas i ne moze povezati).Najvaznije je nauciti pravilno trenirati i to sto treniras voljeti zbog samog treninga a ne zbog drugih stvari.Sto se tice borilackih sportova svaki pravi sportista svoje znanje o borilackim vjestinama treba da koristi iskljucivo u samoodbrani a ne da gleda kako ce ga ko pogledati da bi odma reagovao,to je takodje kompleks.Valjda sportisti trebaju da budu mentalno najzdravija grupa ljudi. Sto se tice koriscenja raznih steroida,efendrina,klenbuterol za mrsavljenje,to su gluposti.Kazu ljudi nece ti nista biti,ja ne poznajem ni jednog momka koji je to koristio a da je znao da stane(mislim na steroide obicno onaj ko pred jedno ljeto to uzme pred svako naredno se obnovi),obicno kad se dodje do jedne misicne faze tesko se od nje odricu dok ne pocnu zdrastveni problemi tako da je to za mene sportska droga bukvalno ti stvara donekle zavisnost. Efendrin je opasan za srce povecava nivo adrenalina dok klenbuterol smanjuje tiroidnu zlijezdu(ko ne zna neka procita koliko je vazna) i jos masu stvari koje se mogu procitati po internetu.Sve sto se uzima a ja sam iskljucivo za whey i amino treba se dobro raspitati istraziti i o bilo kojem sportu kojem se baviti uciti,makar se ja tako trudim.Zato odje i pitam kakav je QNT da mi kazete iskustva i zahvaljujem se na odgovorima.
    Slazem se potpuno sa vecinom sto si napisao, pogotovo o razlozima zasto neko trenira (ili bi trebao) i o cilju koji neko zeli da postigne (dostigne). QNT je ok proizvodjac, koristim njihov glutamin, jeftiniji je dosta od Ultimata recimo, ne znam sta si mislio da uzmes od njih. Imaju ekstra zero carb whey isolat, a L carnitine je takodje ekstra njihov.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. #6946
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Momak radi noge ubija, cucanj 80/100/120/100
    što znači ovo, 4 serije po toliko?!
    She is only here to annoy herself!

  22. #6947
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    što znači ovo, 4 serije po toliko?!
    Da, da.

    Prvu 12
    Drugu 10
    Trecu 6
    Cetvrtu 8



    Sent from my LG_G3 using Tapatalk

  23. #6948
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    466
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uzecu njihov whey krajem decembra ako ostane na akciji vidjoh na sajt da je 42 eura trenutno ali cu to ipak provjeriti prije nego sto narucim.

  24. #6949
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Momak radi noge ubija, cucanj 80/100/120/100

    ALi genetika ga bas hebe. Noge su mu goli misic ali tanane.
    Mora se dobro riljat da bi se noge neabucale... Neka ubaci prije i u toku treninga glut i bcaa, ako ima kesa i ostale amino, mnogo ce mu pomoc.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  25. #6950
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    On nista nije uzimao prije sad gejner.



    Sent from my LG_G3 using Tapatalk

Page 278 of 401 FirstFirst ... 178228268274275276277278279280281282288328378 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •