Page 279 of 401 FirstFirst ... 179229269275276277278279280281282283289329379 ... LastLast
Results 6,951 to 6,975 of 10016

Thread: Bodybuilding

  1. #6951
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Marko12 View Post
    Uzecu njihov whey krajem decembra ako ostane na akciji vidjoh na sajt da je 42 eura trenutno ali cu to ipak provjeriti prije nego sto narucim.
    Ako je zero carb na akciji, 42e je odlicna cijena. Akcije su jednom mjesecno, ako je sad na akciji, nece biti u decembru, na konkretnim artiklima akcija vazi samo mjesec dana. Mada ako oces isolat da nije skup uzmi Battery gold u Proteini.si, on je dobar, manje od grama secera po mjerici, to je odlicno. Ukusi nijesu losi, ali ni ne mogu biti fenomenalni na tako cist protein, sa malo secera.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #6952
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Da, da.

    Prvu 12
    Drugu 10
    Trecu 6
    Cetvrtu 8



    Sent from my LG_G3 using Tapatalk
    Nije dovoljno da jednom nedjeljno radi noge ako oce da napreduje, mora minimum 2 puta, a takodje mora da kombinuje zadnji cucanj, prednji cucanj i mrtvo. Mrtvo je osnova, njega mora da radi, ali da radi pravilno, iz zadnje loze, a ne iz ledja, tek tako ce mu napredovati noge. Idealno je tri puta nedjeljno da radi trening noga, jedan trening je mrtvo, drugi je zadnji cucanj, a treci je prednji cucanj. Takodje, cucanj mora da mu bude da mu dupe ide ispod linije koljena, a da mu noge idu u stranu, da bi aktivirao kvadricepse maksimalno.

    Bez obzira na genetiku (jeste vazna i sigurno mu otezava), kad se pokret dovede do perfekcije tu nema greske, misic mora da napreduje. Naravno, pod pretpostavkom da se hrani kako treba (racio proteini-uh-masti).


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #6953
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Radi 2-3 nedeljno. Ove nedelje 3 puta. Ali plus idemo i na crosfit i tamo se rade isto.

    Evo nocas npr smo radili cros fit i posle toga ramena u teretanu

    Sent from my LG_G3 using Tapatalk

  4. #6954
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Radite li "pravilno"?

    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  5. #6955
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Radi 2-3 nedeljno. Ove nedelje 3 puta. Ali plus idemo i na crosfit i tamo se rade isto.

    Evo nocas npr smo radili cros fit i posle toga ramena u teretanu

    Sent from my LG_G3 using Tapatalk
    Bas cudno, pogotovo ako i na crossfit idete, on bi sam po sebi trebao da bude dovoljan koliko se iz nogu skoro sve radi. Nista, samo nek se bas maksimalno skoncentrise na izvodjenje pokreta, da ga sto savrsenije radi, nek ukljuci suplementaciju, nek ne uzima gainer, nego neki cist whey, isolat po mogucnosti. Uh finu ishranu i minimum 100gr dodatno proteina trebalo da bi da vidi rezultat, jer od dosta treninga bez dobre suplementacije nema napretka. Najteze je naci balans treninga, odmora, ishrane i suplementacije, pretesko


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #6956
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    E on nije uzimao nista do sad. I sad gejner uzeo.

    Mozda je zbog toga

    Sent from my LG_G3 using Tapatalk

  7. #6957
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gotti View Post
    Bas cudno, pogotovo ako i na crossfit idete, on bi sam po sebi trebao da bude dovoljan koliko se iz nogu skoro sve radi. Nista, samo nek se bas maksimalno skoncentrise na izvodjenje pokreta, da ga sto savrsenije radi, nek ukljuci suplementaciju, nek ne uzima gainer, nego neki cist whey, isolat po mogucnosti. Uh finu ishranu i minimum 100gr dodatno proteina trebalo da bi da vidi rezultat, jer od dosta treninga bez dobre suplementacije nema napretka. Najteze je naci balans treninga, odmora, ishrane i suplementacije, pretesko


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa problem je bas u tome sto previse radi noge
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  8. #6958
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Bodybuilding

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    Pa problem je bas u tome sto previse radi noge
    Zavisi, noge (kvadricepsi) su najveci misic u tijelu, nije to kao da radi biceps tri puta nedjeljno. Vise je bitno kako ih radi nego koliko. E sad, kombinacija crossfit plus tri puta nedjeljno noge jeste mnogo, rekoh gore da je tri puta nedjeljno noge raditi idealno za napredak. Crossfit mu sigurno ne dozvoljava da ih odmori za sljedeci trening. Ali iz iskustva govorim, ako se radi u ciklusima, ne postoji nesto kao mnogo treninga za noge, ali to je vec individualno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #6959
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    E on nije uzimao nista do sad. I sad gejner uzeo.

    Mozda je zbog toga

    Sent from my LG_G3 using Tapatalk
    http://www.bodybuilding.com/fun/15-l...-training.html

    Evo zanimljivog clanka za trening noga. Sigurno ce biti od koristi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #6960
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    По чему је идеално радит' ноге 3 пута неђељно јер ти од једног пута неће расти?
    3 пута, еј? Спрдаш ли се то?

    Да видим тога јунака да после добро одрађеног тренинга ногу опет после 3 дана одради тако добар тренинг, а не буде под упалом

    А што се тиче бодибилдинг.ком сајта, на то и не кликам обично јер су плаћена сра*а од чланака
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  11. #6961
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Coek nije mislio na klasicni treninng noga 3 put nedeljno kolko ukapirah, nego jedan trening samo cucanj, drugi prednji cucanj i i treci mrtvo sa naglaskom na zadnju lozu. Mada mislim da je i to mnogo.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  12. #6962
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Не знам што је мислио, нека објасни, пошто кад одрадиш предњи дио, чак ни задњу ложу не можеш одрадит' максимално добро после тога, а не сваке три дана тако да тренира чо'ек
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  13. #6963
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Шоне, извини ако сам ти повриједио сујету па ми рокаш негативне, мора да и ти прескачеш лег деј :Д
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  14. #6964
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    ja radim noge svaki drugi dan s tim što obično mijenjam grupe prvo prednje idući put zadnje mišiće itd.

    radim i pod upalom ko ga jb neću umrijet
    She is only here to annoy herself!

  15. #6965
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kaljestro View Post
    Не знам што је мислио, нека објасни, пошто кад одрадиш предњи дио, чак ни задњу ложу не можеш одрадит' максимално добро после тога, а не сваке три дана тако да тренира чо'ек
    Upravo kao sto rece kolega Olosh, mislio sam na tri razdvojena treninga, s tim sto se prvo radi mrtvo (sa akcentom na zadnju lozu kako se jedino pravilno radi), zatim zadnji cucanj, pa prednji. Ovo nije nikakva filozofija, oces biti umoran, ali weightlifting programi kombinuju upravo ova tri elementa, uz jos par vjezbi, ali oni su konstanta. I ne radi se beskonacno, cijeli zivot tri puta nadjeljno, vec ciklicno, ciljano, u zavisnosti od osobe, pa to moze biti mjesec dana, moze biti dva mjeseca , a moze biti dvije nedjelje pa promjena. Monotonija i konstanta je ta koja ubija misic vise od umora. Varijacijom se izbjegava monotonija, ali cesto i pretreniranost, upravo zbog masivnosti i slozenosti nozne muskulature. Pa pobogu, ko prati weighlifting zna da vecinom se noge rade tri puta nedjeljno, ali ne u teretana stilu, vec i to ima svoju logiku i prave se varijacije, po strucno pripremljenim programima (ciklusima).

    Opet, sve ovo ne mora da odgovara svakom genericki, vec osoba sama pronalazi idealan model za napredovanje. Tako da svi mi pricamo iz iskustva sopstvenog (ja se nadam), ali to ne znaci da je neko iskustvo bolje od nekog drugog, uprkos tome kako izgledaju noge osobe A i osobe B, jer je bitna i genetika, ishrana, odmor i suplementacija.

    Procitajte cijeli post, ne samo prostu tvrdnju: noge tri puta nedjeljno. Izdvojeno iz konteksta naravno da nema smisla.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #6966
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Mm,sto god da si mislio,Gotti,lose ti to ide..
    Prvo i osnovno ne mozes da kazes mrtvo se radi izzadnje loze i tako je jedino pravilno.Ne znam sta je bessmilenije,to da se mrtvo radi iz zadnje loze ili da je to jedino pravilno.
    Da ti sad ne hvatam svaku,jer bi imao podosta posla/pisanja..uzimas za primjer i drzis se wl principa i treninga dok pricamo o hipertrofiji,hm..samo da se ogradim zbog vjerovatnog napada na ovo,naravno da postoji hipertrofija i kod njih,ali ono..
    Preporucivati nekome da radi noge 3x nedeljno a nemas predstave o njemu,njegovom 'ostatku dana' nije na mjestu uopste.Ja mogu sad da se kladim da ako narednih 5nedelja radi jednom nedeljno noge i promijeni samo jednu varijablu koja igra tu ooogromnu ulogu da ce imati xxz puta bolji napredak nego da radi 3x nedeljno noge(evo valjda ih i sad tako radi).
    Tako da,lagano sa tvrdnjama i tako sigurnim savjetima..

    I molim te ne linkuj bb.com artikle i slicno..to ti je isto kao da ti neko kaze uputi me da citam negdje o dijeti nekoj ili kako da smrsam i ti ga uputis na sajt tipa ana.rs dijeta.com itd
    Last edited by dontigar; 29-11-15 at 12:41.

  17. #6967
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Bodybuilding

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    Mm,sto god da si mislio,Gotti,lose ti to ide..
    Prvo i osnovno ne mozes da kazes mrtvo se radi izzadnje loze i tako je jedino pravilno.Ne znam sta je bessmilenije,to da se mrtvo radi iz zadnje loze ili da je to jedino pravilno.
    Da ti sad ne hvatam svaku,jer bi imao podosta posla/pisanja..uzimas za primjer i drzis se wl principa i treninga dok pricamo o hipertrofiji,hm..samo da se ogradim zbog vjerovatnog napada na ovo,naravno da postoji hipertrofija i kod njih,ali ono..
    Preporucivati nekome da radi noge 3x nedeljno a nemas predstave o njemu,njegovom 'ostatku dana' nije na mjestu uopste.Ja mogu sad da se kladim da ako narednih 5nedelja radi jednom nedeljno noge i promijeni samo jednu varijablu koja igra tu ooogromnu ulogu da ce imati xxz puta bolji napredak nego da radi 3x nedeljno noge(evo valjda ih i sad tako radi).
    Tako da,lagano sa tvrdnjama i tako sigurnim savjetima..

    I molim te ne linkuj bb.com artikle i slicno..to ti je isto kao da ti neko kaze uputi me da citam negdje o dijeti nekoj ili kako da smrsam i ti ga uputis na sajt tipa ana.rs dijeta.com itd
    Da ne bih ulazio u dalju diskusiju, jer mi je krajnje nebitno da da dokazujem ljudima sa foruma sopstveno iskustvo i rezultate, samo cu zavrsiti pricu da je u pitanju bio savjet za momka. Nijesam mu savjetovao da izvrsi samoubistvo, vec da u skladu sa mojim iskustvom unaprijedi sopstveni trening prije svega, pa tek onda izgled koji ide uz to. Mislim da je pametnije bilo da si i sam nesto predlozio ukoliko se razumijes u problematiku, nego sto pokusavas da repliciras na moj dobronamjeran savjet. Uostalom, cak i da nijesam u pravu i da sam mu potpuno pogresan savjet dao, to bi covjek i sam zakljucio posle mjesec-dva max. Ali opet, stojim iza svega sto kazem jer to mogu da potkrijepim i kroz sopstveno iskustvo i na bazi miliona materijala, pa makar i oni bili sa bodybuilding sajta. Link koji sam mu poslao samo daje nepisana pravila kojih se treba pridrzavati, nije u pitanju program koji ce mu noge uvecati. A sto se tice mrtvog dizanja, demantovao bi te prvak Srbije u Olimpijskom dizanju tegova sa kojim sam trenirao par dana. Ali opet oduzih.

    Uvjek mi je bilo cudno kako ljudi imaju potrebu da umjesto da pomognu hejtuju tudji pokusaj pomoci, pa makar i to bilo beznacajno kao bodybuilding topic.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Gotti; 29-11-15 at 14:12.

  18. #6968
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Niko ne spori dobronamjernost
    Ali kao sto rece nemas potrebe da se raspravljas sa ljudima po foruma i tamo nekih beznacajnih tema..makar se tu slazemo mada za ovo beznacajna tema,hm,ne bas

  19. #6969
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pomoć ti je tipa kao kad uđem u dnevnu, pa me pita sestra: "E oćeš da jedeš"
    Ja ono veselo: "Možeee"
    Ona: "E imaš tamo meso, pa podgrij, supa je na šporet razlij to, i operi dva paradajza za salatu da napraviš"


    Velika pomoć Treba tu kvaliteta da ima pored prividne želje da se izlupeta nešto
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  20. #6970
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Тигре, како иду они бомбони плави, а? Онај мој те зове сваке два дана ја видим :Д
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  21. #6971
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Cc,a to mu je za druga,sto ti jee!
    On zadovoljan,ja zadovoljan..dje ces ljepse

  22. #6972
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    u qću
    Posts
    1,230
    Thanks Thanks Given 
    77
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Јес', ово сви купују нешто за другове, како ја не купујем за друштво никад? :ДД
    Љепота једна :Д
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

  23. #6973
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ček...Kaljestro, pa ti si tome drug Nemo posle da se vadiš, "a ne ja nikad" hahahaha
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  24. #6974
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    466
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gotti View Post
    Ako je zero carb na akciji, 42e je odlicna cijena. Akcije su jednom mjesecno, ako je sad na akciji, nece biti u decembru, na konkretnim artiklima akcija vazi samo mjesec dana. Mada ako oces isolat da nije skup uzmi Battery gold u Proteini.si, on je dobar, manje od grama secera po mjerici, to je odlicno. Ukusi nijesu losi, ali ni ne mogu biti fenomenalni na tako cist protein, sa malo secera.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nesto Bateriju ne vjerujem a i omjer aminoksijelina koliko mi se cini u proteinu nije veliki,mada ne moze sve za tako malo para ali ipak o toj firmi se vrlo malo zna.
    Last edited by Marko12; 30-11-15 at 18:14.

  25. #6975
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,280
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    U izolatje omjer aminokisjelina dobar, tj najbitnije je da je leucin 10-11% od ukupnog sadrzaja proteina. Po tome najlakse mozete da vidite koliko je protein "cist" i je li to pas whey iz surutke ili je to prah nastao mijesanjem pojedinih amino. Leucin je najskuplji od svih, skuplji od whey-a i totalno ga je neisplativo stavljati koliko treba kod tih "krpljenih" proteina, dok je kod prawog wheya njegov omjer u proteinu onih 10-11% Koliko se moze vjerovati podacima iz tablice...to je posebna prica. U USA su pojedine firme dobro pale na testovima, bilo je fimi koje reklamiraju 40gr proteina na dozu a ustvari bude 15gr na testu. Cak je bilo i price da je arnold whey od Muscle Pharm prevara.

Page 279 of 401 FirstFirst ... 179229269275276277278279280281282283289329379 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bodybuilding
    By vIbes in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 06-11-04, 10:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •