View Poll Results: Ko dobija vecerasnji derbi izmedju Partizana i Crvene Zvezde

Voters
11. You may not vote on this poll
  • Partizan

    1 9.09%
  • Crvena Zvezda

    2 18.18%
  • Nerijeseno

    8 72.73%
Page 171 of 345 FirstFirst ... 71121161167168169170171172173174175181221271 ... LastLast
Results 4,251 to 4,275 of 8622

Thread: Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)

  1. #4251
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Srbija je zavrsila kvalifikacije i bez oduzimanja ta 3 boda.Ustvari,oni su ih zavrsili mecom protiv Estonije,a i onim protiv Slovenije.
    Raise my hammer,take my aim

  2. #4252
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    niksic bedem
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    Fer i pošteno
    ne moze biti fer kad bodove skupljas za zelenim stolom

  3. #4253
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    71
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    samo neka mi neko kaze,dje je sasa pavlovic,ima li ga makar na google?

  4. #4254
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja navijam za hajduk iz kule
    AJMO CRNA GORO !!!

  5. #4255
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    niksic bedem
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gatsbyy View Post
    ja navijam za hajduk iz kule
    ->podforum: fudbal/nogomet/kalćo
    ->topik: yu lige

  6. #4256
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    niksic bedem
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Laković: "Dvostruki aršini"

    30. oktobar 2010. | 21:54 | Izvor: novosti.rs

    Srpski savez nezadovoljan, kažu da ima prostora za kvalitetnu žalbu, ali takva odluka mora da bude donesena na sednici IO FSS.
    Lakoviću nije jasno kako u obrazloženju piše da su obe strane odgovorne, a Srbija je dobila mnogo goru kaznu.

    "To su dvostruki aršini, jer nije jasno, ako se odgovornost deli, kako je naša veća, i zbog čega smo dobili težu kaznu. Naši argumenti su bili jasni, a disciplinski inspektor Leub nije progovorio reč na sastanku", kaže Laković.

    Možda će se i on žaliti, jer je očekivao veću kaznu.

    "Čekamo presudu, imamo rok za žalbu, imamo argumente, procenićemo šta treba da piše u žalbi, a eventualna odluka će proći sve strukture saveza", dodaje gensek FSS.

  7. #4257
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    491
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Irci neće meč bez publike

    Fudbalski savez Severne Irske najavio je protest zbog toga što će se meč protiv Srbije u Beogradu igrati pred praznim tribinama.

    Srbija će zbog divljanja huligana u Đenovi i odluke UEFA 25. marta dočekati Severnu Irsku pred praznim tribinama.
    “Odluka da će se utakmica u Srbiji igrati bez gledalaca je veliko razočaranje za naše navijače. Kaznu će indirektno snositi i oni, što ne možemo da prihvatimo. Spremili smo da pošaljemo protest UEFA”, rekao je za „Belfast telegraf“ izvršni direktor irskog saveza Patrik Nelson.
    I predstavnik Saveta navijača Severne Irske, Gari Mek-Alister, kaže da je teško pomiriti se sa ovom odlukom UEFA, koja je uznemirila i naljutila sve fanove reprezentacije.

    Dok bi Irci da već „sutra“ dođu u Beograd i bodre svoju selekciju i ne zanima ih kakva će biti reakcija naših navijača, Italijane još jedino zanima kako će njihove zvezde „preživeti“ Beograd kada dođu na revanš Srbiji (7. oktobar 2011).

    Svuda se ponavlja samo izjava predsednika fudbalskog saveza Antonela Valentinija da je Disciplinska komisija „prepoznala i uvažila trud Italijana, koji su učinili sve da utakmica protekne u najboljem redu“.

    Za to vreme, u Sloveniji nema reakcija na odluku UEFA. Prenesena je osnovna informacija, da je meč registrovan sa rezultatom 3:0, ali iako takav epilog itekako dotiče i „janeze“, oni su okrenuti nekim drugim dešavanjima iz domaćeg fudbala.


    kakvi kraljevi hahhaahahahahahahaha

  8. #4258
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ја сам за то да се пође опет у Ђенову и поломи све и запали. ако би могло, то би било супер.
    Are you suggesting coconuts migrate?

  9. #4259
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Skitam po planeti zemlji...
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TroonChica View Post
    Ја сам за то да се пође опет у Ђенову и поломи све и запали. ако би могло, то би било супер.
    ne, ne... ovaj put Rim ! neka gori, nije odavno.
    Ą - $ - - Ł

  10. #4260
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    930
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  11. #4261
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    ^ zasto je sav nagrdjen usao u bus i posao kuci a ne u neku medicinsku ustanovu?

  12. #4262
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by darijan View Post
    ^ zasto je sav nagrdjen usao u bus i posao kuci a ne u neku medicinsku ustanovu?
    sigurnije mu je kuci bilo poc nego bilo dje drugo

    sramno!!!, no ce opet proc nekaznjeno
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  13. #4263
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    sigurnije mu je kuci bilo poc nego bilo dje drugo

    sramno!!!, no ce opet proc nekaznjeno
    Dzukele jedne, ja vjerujem da su oni dojavili ovome Vukovicu i Sekularcu da umaknu, nisu morali ovi odavde. U besudnoj i zemlji svakakve olosi na vlasti(i opoziciji), navijaci najveci problem.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  14. #4264
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    neki drugi navijac ih je zaebava pa su ga pomijesali sa ovim, jbg interventna ka interventna sve im moze bit
    She is only here to annoy herself!

  15. #4265
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TroonChica View Post
    Ја сам за то да се пође опет у Ђенову и поломи све и запали. ако би могло, то би било супер.
    idemo u split sad, obratite paznju u chetvrtak shta ce se desiti navijachima hajduka

  16. #4266
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Un lugar en el mundo
    Posts
    4,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LudnicaKovin_ View Post
    idemo u split sad, obratite paznju u chetvrtak shta ce se desiti navijachima hajduka
    Kako cemo te prepoznat ?

  17. #4267
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne znam josh hocu li ic jer idem na bragu u srijedu veche, vidjecemo ako se organizujem neshto ali drugovi iz bg idu uveliko

  18. #4268
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moze biti istina,moze biti i laz.Ali znajuci ovdasnje kerove,vrlo je moguce da momak nije nista slagao.
    Raise my hammer,take my aim

  19. #4269
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    726
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    istina

    З. Ђ. (37), наредник у београдској полицијској бригади, у притвору после признања да је у недељу тукао и ножем исекао малолетног Б. Г.

    Полицајац З. Ђ. (37), наредник у београдској бригади, ухапшен је после признања да је у недељу брутално претукао и „скакавцем“ секао навијача Б. Г. (17)! Батинашу је одређен дводневни притвор и он ће бити саслушан код истражног судије!

    После детаљне истраге коју су спровеле унутрашња контрола МУП-а Србије и београдска полиција, З. Ђ. је признао да је злостављао малолетника!
    - З. Ђ. је иначе један од старешина у београдској полицијској бригади. Он је у недељу био на челу екипе која је привела Б. Г. у „марицу“. После саслушања полицајца и повређеног дечака, З. Ђ је јуче по подне задржан у притвору – каже за Пресс извор из истраге.
    Отац захваљује полицији
    Ж. Г., отац претученог дечака, потврдио је да је батинаш ухапшен.

    - Инспектори из унутрашње контроле професионално су одрадили посао. Полицајац је признао да је „скакавцем“ убо мог сина и да га је тукао! Саслушана је цела екипа полицајаца која је била у комбију. Сви полицајци су својим изјавама потврдили шта се догодило. Задовољан сам што је батинаш пронађен и што је у притвору. Осетио сам велико олакшање! После читаве процедуре, мислио сам да ће овај случај бити заташкан. Са адвокатом ћу се договорити о корацима које ћу даље предузети. Најважније је да се мој син што пре опорави – каже Ж. Г., који је захвалио београдској полицији.
    Повређени Б. Г. каже да је јуче ишао у полицију да препозна полицајца који га је злостављао.
    - Било ми је тешко. Неколико пута сам давао изјаву у полицији. Добро је што се ова агонија завршила. Преживео сам пакао. Осећам велико олакшање – каже Б. Г., и додаје:
    - Рана на бутини и даље ме боли. На контролу код лекара ићи ћу за пет дана. Тада ће ми рећи како она зараста, али и да ли и рана на уху зараста, јер она није ушивена – рекао је Б. Г.
    Подсетимо, Б. Г., навијач Рада, претучен је и избоден у недељу око 13 сати, непосредно пред почетак фудбалске утакмице на Бањици. Он је тада испричао да су га двојица полицајаца убацила у бели полицијски комби и бацила на под, после чега је почела десетоминутна тортура.
    - Лежао сам на стомаку, између ногу полицајаца. Чуо сам да један полицајац виче: „Дај нож! Дај нож.“ Нисам знао шта хоће и мало сам окренуо главу да видим шта се дешава. Видео сам „скакавац“ са црвеном дршком. Полицајац је почео да виче на мене: „Сад ћу очи да ти једем!“ Мислио сам да хоће да ме уплаши, али сам онда осетио како ми вуче уво и сече га – причао је младић.

    Страва и ужас у „марици“
    Он је рекао је да је после тога неколико пута осетио како му нож прислањају на леђа и како га боцкају.
    - Комби се све време кретао. Не знам где су ме све возили, а онда сам осетио да ме је убо у бутину. Рана је много крварила, па сам чуо како неко пита: „Шта ћемо сад са њим?“, а други му је одговорио: „Вози на гробље!“ – прича Б. Г., и додаје да су га избацили из комбија.
    - Онај полицајац који ме је секао ножем шутнуо ме је и викнуо: „Трчи! Трчи!“ Покушао сам да бежим, али нисам могао јер ме је нога ужасно болела – изјавио је у недељу Б. Г.
    Младићу су лекари на ВМА констатовали посекотину на левом уху, дубоку убодну рану на левој бутини, хематом на леђима и више мањих посекотина по телу од ножа.

  20. #4270
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LudnicaKovin_ View Post
    idemo u split sad, obratite paznju u chetvrtak shta ce se desiti navijachima hajduka
    Axaaxaxaxaxaaxa koje gluposti valjash, torcida da dobije batine u Split druzhe nemoguce,bio sam tamo protiv njih i mogu ti rec svi su smijeshni kuci i grobari i cigani kakva je torcida na poljud.I zaboravih rec da te chekam nedje si mi obecao bash ovim rijechima ¨pazi se *****.u ti majk u kad te ufatim saznacu ko sď¨.Pa da ti rechem da sam bio na stanicu sinoc, valjda si me prepoznao?
    Last edited by PrijekiLijek; 03-11-10 at 19:39.

  21. #4271
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Axaaxaxaxaxaaxa koje gluposti valjash, torcida da dobije batine u Split druzhe nemoguce,bio sam tamo protiv njih i mogu ti rec svi su smijeshni kuci i grobari i cigani kakva je torcida na poljud.Izaboravih rec da te chekam nedje si mi obecao bash ovim rijechima ¨pazi se *****.u ti majk u kad te ufatim saznacu ko sď¨.Pa da ti rechem da sam bi ona stanicu sinoc, valjda si me prepoznao?
    Neka bolan nemoj se kačit s' njim, vidiš da je lud i opasan, reko je da će ti jebat mater... napušti zemlju, promjeni identitet, SAKRIJ SE!!!
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  22. #4272
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ra's_Al_Ghul View Post
    Neka bolan nemoj se kačit s' njim, vidiš da je lud i opasan, reko je da će ti jebat mater... napušti zemlju, promjeni identitet, SAKRIJ SE!!!
    Axaaxaxax pravo da ti rechem rzmishljao sam o odlasku na jamajku ali kad sam vidio da je chovjek u 2 mjeseca stigao da bude u donjeck ,na gej paradu potom i u djenovu a za svo vrijeme na forum ulazio doshlo mi je iz guzice u glavu i rekoh sebi pa on ne postoji..

  23. #4273
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Axaaxaxaxaxaaxa koje gluposti valjash, torcida da dobije batine u Split druzhe nemoguce,bio sam tamo protiv njih i mogu ti rec svi su smijeshni kuci i grobari i cigani kakva je torcida na poljud.I zaboravih rec da te chekam nedje si mi obecao bash ovim rijechima ¨pazi se *****.u ti majk u kad te ufatim saznacu ko sď¨.Pa da ti rechem da sam bio na stanicu sinoc, valjda si me prepoznao?
    kakvu stanicu, ja sam kolima ishao. rekao sam ti vjerovatno, ne sjecam se. stvarno nemam zhivaca da se posvecujem nekom *****čiću shto shiri muda po internetu, ja sam odje doshao da izgubim malo vremena i da se maknem od drugih stvari a ne da lijechim komplekse shto sam u real zivotu jedna obicna nula koju svi gaze. najgori ljudi su vecinom ovi shto pishu po forumima po cijeli dan, to svojega zivota nema, no se zakrvljuju jedni sa drugima, a svi se stide ime svoje da kazu, no se kriju iza nekakvih nikova i pljuju sve zivo. smetaju im poznati, uspjeshni, oni shto izlaze na fensi mjesta, narodnjaci, navijachi, nacionalisti, politichari, novinari, a oni sami sanjaju o tome, pa svoju tugu lijeche pljuvachinom po internetu. ja nisam iz te priche, volim zivot, kafane, alkohol, ribe, tuche..
    imam prechih stvari od tebe, mnogo batice, a i novi chekic moram da nabavim. uzivaj malo u zivotu, imam mnogo lijepih stvari dje se mozesh pronaci

  24. #4274
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LudnicaKovin_ View Post
    kakvu stanicu, ja sam kolima ishao. rekao sam ti vjerovatno, ne sjecam se. stvarno nemam zhivaca da se posvecujem nekom *****čiću shto shiri muda po internetu, ja sam odje doshao da izgubim malo vremena i da se maknem od drugih stvari a ne da lijechim komplekse shto sam u real zivotu jedna obicna nula koju svi gaze. najgori ljudi su vecinom ovi shto pishu po forumima po cijeli dan, to svojega zivota nema, no se zakrvljuju jedni sa drugima, a svi se stide ime svoje da kazu, no se kriju iza nekakvih nikova i pljuju sve zivo. smetaju im poznati, uspjeshni, oni shto izlaze na fensi mjesta, narodnjaci, navijachi, nacionalisti, politichari, novinari, a oni sami sanjaju o tome, pa svoju tugu lijeche pljuvachinom po internetu. ja nisam iz te priche, volim zivot, kafane, alkohol, ribe, tuche..
    imam prechih stvari od tebe, mnogo batice, a i novi chekic moram da nabavim. uzivaj malo u zivotu, imam mnogo lijepih stvari dje se mozesh pronaci

    Aaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaaxaaxaxaxaxa pa valjda si ti sirio muda jer eto rekao si jebaces mi mater i cuce sse za tebe.A nevjerovatno ali se pronalazim u dosta istix stvari kao ti,samo sto ja to prozivim i ne napisem odje ,a ti sanjas o necemu pa to pises da bi mi mislili da si lud.A i jesi lud zivota mi..

  25. #4275
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    iznervirao si me neshto sigurno, ne sjecam se bio sam pijan sigurno. ja nisam napisao ni hiljaditi dio shto sam prozhivio, samo poneshto i dajem savjete ovoj omladini da krenu pravim putem. a da bi mislili da sam lud a niko me od vas ne poznaje, koja je fora u tome molim te? aj da sam stavio ime i prezime svoju i sliku pa ajde. nisam lud uopshte, nego ste vi "normalni".
    zhivio mi ti ako volish isto shto i ja, moramo se opijanit onda nedje zajedno, pa cemo se posle pokidat na pesnice, no problemo

Page 171 of 345 FirstFirst ... 71121161167168169170171172173174175181221271 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska reprezentacija - Fudbal
    By Petar Mrvaljevic in forum Fudbal
    Replies: 55038
    Last Post: 11-04-24, 18:28
  2. DvD Klubovi
    By kefalo in forum Film
    Replies: 110
    Last Post: 08-12-09, 19:22
  3. DVD Klubovi u NK
    By Geek in forum Centralni
    Replies: 10
    Last Post: 22-08-08, 00:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •