Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 26 to 50 of 116

Thread: Regresoterapija

  1. #26
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,246
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,524
    Thanked in
    759 Posts

    Default

    Sve ste u pravu, drugari, znam ja da se tu nista ne moze. Mozda bih jedino djelimicno osporio ovo od Pecarosa, da muskarac treba imati POTPUNU kontrolu, ali to je posebna tema...

    Ima tu jos nezgodnih detalja... Recimo, cerkica ide njoj. Zakon je takav. Bivsi joj se ziv izjede kakvo ce to vaspitanje biti. Muka...

    Jao, jos jedan detalj, od koga ce se tek svima smuciti... Cika Boza je, takodje, sugerisao da pod hitno promijeni ime! Navodno, njeno ime na, pazi sad, HEBREJSKOM znaci.. ne znam ni ja sto. Zaboravio sam. Ali to nikako nije dobro, jer tvoje ime ti predodredjuje svasta nesto u zivotu. Tako da ona direkt u opstinu i sad se drugacije zove.

    Ne znam, ne poznajem je vise..

    Previse sam i napisao.. neko ce stvarno provaliti, jad da me nadje...


  2. #27
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,481
    Thanks Thanks Given 
    15,012
    Thanks Thanks Received 
    4,249
    Thanked in
    2,145 Posts

    Default

    Ja bih da sam na mjestu tog bivšeg supruga za početak polomio čika Boža pa onda da vidimo šta dalje

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  3. #28
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    2,029
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    380 Posts

    Default

    Greote, zvuci kao da joj je trebala neka promjena i da nije bila zadovoljna zivotom pa je nekako zalutala u te vode, mozda nije imala hrabrosti da se suprostavi kao sto to urade neke zene, ona je otisla do promjene imena, maticnog broja…ali poraz za drustvo je sto je u njenoj glavi ova opcija bila prihvatljivija nego otici kod doktora psihologa, psihijatra. A i same osobe oko nje, muz i drustvo, mislim na cijelu okolinu…sami smo krivi sto nemamo ljude iz struke i sto je sramota pozabaviti se takvim slucajem. Na kraju krajeva, svi zivimo svoje zivote i obicno nemamo vremena ni da se okrenemo i pogledamo druge, ali i ne znamo sa kakvim problemima se bore.

  4. The Following User Says Thank You to Zhuangzi For This Useful Post:


  5. #29
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,440
    Thanks Thanks Given 
    5,579
    Thanks Thanks Received 
    5,024
    Thanked in
    2,099 Posts

    Default

    Mi smo sredina gdje inteligentni ljudi vjeruju u vradzbine, crne magije i kletve i njih krive za sopstveni neuspjeh.

    A takvih ima ogroman broj.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  7. #30
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    2,029
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    586
    Thanked in
    380 Posts

    Default

    Znaci da za glupe mislimo da su inteligentni, iako treba razlikovati dva pojma - pametan i inteligentan. To sve govori koliko smo mi…pametni, u pravu je Dritan sa iq 83.

  8. #31
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,440
    Thanks Thanks Given 
    5,579
    Thanks Thanks Received 
    5,024
    Thanked in
    2,099 Posts

    Default

    Sto bi rekao jedan lik iz starijeg crtanog - "Gresis sinko"

    I religija je isto u tom kosu, samo ima veci broj pratilaca, pa ces tu procentualno naci veci broj inteligentnih ljudi u odnosu na atesite i agnostike
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  9. #32
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,409
    Thanks Thanks Given 
    15,266
    Thanks Thanks Received 
    3,835
    Thanked in
    2,740 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Sve ste u pravu, drugari, znam ja da se tu nista ne moze. Mozda bih jedino djelimicno osporio ovo od Pecarosa, da muskarac treba imati POTPUNU kontrolu, ali to je posebna tema...

    Ima tu jos nezgodnih detalja... Recimo, cerkica ide njoj. Zakon je takav. Bivsi joj se ziv izjede kakvo ce to vaspitanje biti. Muka...

    Jao, jos jedan detalj, od koga ce se tek svima smuciti... Cika Boza je, takodje, sugerisao da pod hitno promijeni ime! Navodno, njeno ime na, pazi sad, HEBREJSKOM znaci.. ne znam ni ja sto. Zaboravio sam. Ali to nikako nije dobro, jer tvoje ime ti predodredjuje svasta nesto u zivotu. Tako da ona direkt u opstinu i sad se drugacije zove.

    Ne znam, ne poznajem je vise..

    Previse sam i napisao.. neko ce stvarno provaliti, jad da me nadje...
    Pogledah što je u naslovu nisam imala pojma i iskoči mi masu bulšita "savremenih vračeva".

    U suštini nije ni smiješno kad se vidi kako zavedu ljude vele pa ko je njima kriv itd jes sve to stoji ali tvrdim da takvi magovi treba da se uvedu kroz zakon.Alternativna medicina veli.

    Onaj Petrović avetinja je imao čak neki univerzitet (koji paz sad i ne postoji) ljudi mu uplaćivali pare,i aj to na stranu no što je neke ljude života koštalo njegovo "alternativno liječenje".

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  10. #33
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    1,735
    Thanks Thanks Given 
    55
    Thanks Thanks Received 
    688
    Thanked in
    334 Posts

    Default

    Dr Peranović je najjači lik za ovakve umobolnike. Kod njega treba da idu...

  11. The Following User Says Thank You to pauki For This Useful Post:


  12. #34
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,915
    Thanks Thanks Given 
    220
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Zena ocigledno ima psihickih problema i trazila je pomoc, najveci problem je sto ako njena okolina to ne primjeti ona ce traztiti dok ne nadje nekoga ko ce da joj "pomogne"...
    Zakon jeste na strani majke, ali isto tako treba napomenuti da ako majka praktikuje takv stvari sud na to nece gledati prema zakonu vec prema tome da li to moze da utice na dijete, naravno i napomenuti da je doticna na nagovor tog "duhovnog vodje" odlucila da ostavi muza jer je u proslom zivotu bio neki krvnik, to je dovoljno za svakog sudiju da joj ne da puno starateljtvo...

  13. The Following User Says Thank You to Whisperer For This Useful Post:


  14. #35
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    2,542
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    158
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    U svakoj prici ima neki Bozo kome treba jeba' mate'.. A cek ti si i u proslom i u ovom zivotu bio prostitutka ?

    Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk

  15. #36
    Join Date
    Oct 2022
    Posts
    55
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    A poznavali smo se 15 godina i bila je prelud lik kao mladja, svi smo je obozavali u drustvu.

    Ironija najveca je sto, kad ju je jedan nas zajednicki drug pitao zasto vise ne pricamo, rekla je: "Prosto mi nije prijatelj!" Hahah, pa idiot najveci! Prijatelj je, znaci, samo onaj koji te tapse po ramenu, pa makar odlucila u Moracu da skoci. Ma, fuj...

    Ovdje realno svi mi ulazimo i dolazimo u klasičnu zabludu.
    Nauka je pokazala da se svaka ćelija u ljudskom organizmu primijeni u roku od 7 godina,
    ali baš bukvlano svaka ,..znači otprilike svakih 7 godina je to neka nova osoba u pitanju.
    Sasvim je normalno da tokom života neka stara prijateljstva se stavljaju po strani ,a neka nova sklapaju
    i tako redom.
    Sada , što se tiče ženskih osoba tu ima mnogo promjena psihe ,...čak i na dnevnoj osnovi ,a kamoli mjesečno
    ili u periodu od nekoliko godina koje su uzrokovane hormonskim promjenama ili poremećajima.
    Čak i pojedini društevni ili porodični dogadjaji mogu djelovati kao "Trigger" da se osobe promjene potpuno.
    Imam slučaj od kuma čija je žena bila najdivnija osoba , rodila i podigla dvoje divno djece, on je bio na radu
    u inostranstvu i finansijski su odlično stajali . i u jednom trenuku kad su djeca bila pred kraj srednje škole je
    samo flipnula i napravila mu dug od 30 hiljada po buticima, marketima itd,...zadužujući se na njegovo ime.
    Pokušana su sva liječenja ,mogući i nemogući psihijatri i ništa pomoglo nije,...-kasnije su se razveli ,
    djeca otišla svojim putem, on ostao u inostranstvu . Sretnem je našalost sada ponekad, prosi po ulicama ,žicka
    za besplatnu vožnju neku,...a bila je gospodja.

    U njenom slučaju ni regreso terapije, ni mnoge druge metode pomogle nijesu ,...eto i to je život.
    Koliko je novca dao na njeno " liječenje " mogao je dobar trosoban stan uzeti,...
    Ženska psiha je jako složena i najmanji " okidač " baš može da ih izbaci iz takta.

    Potrošiće se silno vrijeme , i energija ali se mora nastaviti dalje, jer život uvijek ide dalje.

  16. #37
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,824
    Thanks Thanks Given 
    11,024
    Thanks Thanks Received 
    5,186
    Thanked in
    2,420 Posts

    Default

    Što ste napali Boža!
    Božo je,što se bivšeg muža tiče,kriv samo što nije razgovarao sa dotičnom prije no se udala.
    A i ti bi ovizionizi,davno saznao da si bio prostitutka u prošlom životu,pa bi se shodno tome postavio na vrijeme,a ne ođe gubio vrijeme po forumu.
    Što se samog Boža tiče,skidam kapu.Kad bi svako imao rezultate i uticaj u poslu kojim se bavi,kao Božo tim čim se bavi,đe bi nam kraj bio.Davno bi bili ka Monako.

    PS.Meni Božo ne treba,jer znam da sam u prošlom životu bio IT stručnjak/programer i bio sam pun para.Sad ispaštam grijehe tog prošlog života


    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 22-04-24 at 09:23.

  17. #38
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,246
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,524
    Thanked in
    759 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shakal23 View Post
    U svakoj prici ima neki Bozo kome treba jeba' mate'.. A cek ti si i u proslom i u ovom zivotu bio prostitutka ?
    A jesam, ne pitaj.. Vas sam ti nemoralan! Takva bila, takav ostao, haha.

    Dobro, u ovom zivotu, stvarno, ne uzimam novcanu nadokadu za svoje usluge, ali je frekventnost, tj. ucestalost odnosa taman tu nedje. 🙂

    Ali mi, zaista, nije jasno zasto to smatraju grijehom. Niti se to nalazi u 10 bozjih zapovjesti, niti je cak u bibliji, ja mislim, to tako kvalifikovano.


  18. The Following 3 Users Say Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  19. #39
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,246
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,524
    Thanked in
    759 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Dobri moj Ovizionizi, čika Božo je razdvojio neke lakovjerne, a mene i tebe će da spoji
    Zar ti nisi zauzeta?

    Vec me je Bluemoon muvala juce, ali se posle vadila kako se samo salila.

    Stanite u red, aman!


  20. #40
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,409
    Thanks Thanks Given 
    15,266
    Thanks Thanks Received 
    3,835
    Thanked in
    2,740 Posts

    Default

    Taman sam te muvala koliko si u prošlom životu bio prostitutka.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  21. The Following 2 Users Say Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  22. #41
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,481
    Thanks Thanks Given 
    15,012
    Thanks Thanks Received 
    4,249
    Thanked in
    2,145 Posts

    Default

    Na kojoj temi je to bilo? Baš me interesuje kako Bluemoon "muva"

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  23. The Following 2 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  24. #42
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,246
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,524
    Thanked in
    759 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Na kojoj temi je to bilo? Baš me interesuje kako Bluemoon "muva"
    U sred svadje sa mnom ona odvali ovako nesto:

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Koliko bi ti i ja kafa ispili to nije realno.
    Mislim, stvaaarno...


  25. The Following 2 Users Say Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  26. #43
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,409
    Thanks Thanks Given 
    15,266
    Thanks Thanks Received 
    3,835
    Thanked in
    2,740 Posts

    Default

    @extravaganca - To je bilo da od njega načinim diverzanta.

    Ovaj priča oko Boža me podsjeti na jednu situaciju u društvu đe se jedan toliko naložio na Matriks SajFaj da je drugoga ubjeđivao kako on stvarno vjeruje da ljudi žive u neku matricu kao u saće i da je sve ovo samo san.
    I ovaj drugi sluša i sluša tek će,ako je sve ovo san a ti si u neko saće da ja tebi odvalim jednu šamarčinu a da se ne ljutiš jer ovo sve samo san?Ovaj više nikad nije razvija teorije o Matriksu.

    Možda tako najlakše izvući izmanipulisane iz manipulacije dozom realnosti.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  27. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  28. #44
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,481
    Thanks Thanks Given 
    15,012
    Thanks Thanks Received 
    4,249
    Thanked in
    2,145 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    U sred svadje sa mnom ona odvali ovako nesto:

    Mislim, stvaaarno...
    Suptilno

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  29. The Following 3 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  30. #45
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,440
    Thanks Thanks Given 
    5,579
    Thanks Thanks Received 
    5,024
    Thanked in
    2,099 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Što ste napali Boža!
    Božo je,što se bivšeg muža tiče,kriv samo što nije razgovarao sa dotičnom prije no se udala.
    A i ti bi ovizionizi,davno saznao da si bio prostitutka u prošlom životu,pa bi se shodno tome postavio na vrijeme,a ne ođe gubio vrijeme po forumu.
    Što se samog Boža tiče,skidam kapu.Kad bi svako imao rezultate i uticaj u poslu kojim se bavi,kao Božo tim čim se bavi,đe bi nam kraj bio.Davno bi bili ka Monako.

    PS.Meni Božo ne treba,jer znam da sam u prošlom životu bio IT stručnjak/programer i bio sam pun para.Sad ispaštam grijehe tog prošlog života


    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Sjecate li se one price o onom liku iz Srbije sto je lijecio neplodnost, ima 10+ godina. Svi bili zadovoljni dok nisu nedje se okupila djeca iz razlicitih sela i ocevi krenuli da komentarisu kako im djeca lice jedan na drugog

    I to je imao ogromnu uspjjesnost, nedje blizu 50%.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  31. The Following 3 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  32. #46
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,246
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,524
    Thanked in
    759 Posts

    Default

    Taj kao otac Makarije, jbt...


  33. #47
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,775
    Thanks Thanks Given 
    3,599
    Thanks Thanks Received 
    8,717
    Thanked in
    4,698 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ja bih da sam na mjestu tog bivšeg supruga za početak polomio čika Boža pa onda da vidimo šta dalje

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    ili da objasni sudiji da će ovaj prevarant vaspitavati njegovo dijete. jer ako ga majka sve sluša, nažalost za očekivati je da podizati dijete kako joj ova splačina kaže. mada, slažem se. treba i da nalupa neke šamare ovom idiotu koji uništava živote ljudi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  34. #48
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,481
    Thanks Thanks Given 
    15,012
    Thanks Thanks Received 
    4,249
    Thanked in
    2,145 Posts

    Default

    Gleneralno narod treba tući. Po džepu ili glavi. Zakon neki da se uvede kad dođeš kod sudije, slomio sam kosti Božu zbog toga toga i toga sudija ti kaže svaka čast. Ili degenrika koji je zamalo ubio mene i familiju u saobraćaju jer je preticao preko pune, isto tako, svaka čast druže. Eto tako

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  35. The Following 2 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  36. #49
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,409
    Thanks Thanks Given 
    15,266
    Thanks Thanks Received 
    3,835
    Thanked in
    2,740 Posts

    Default

    Bojim se da bi taj što prebije Boža odrobija u Srbiji još ako Božo ima vezu sa Mitrovićem jer ta banda Pink/Balkan/Info i to je dobro u veze.
    Isto ka što je onaj glumac iz Karaule pao zbog džointa a onaj ima poljanu marihuane i samo je zaliva njega niko ne dira.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  37. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  38. #50
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,246
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,524
    Thanked in
    759 Posts

    Default

    Ma, padalo je njemu to na pamet, ali lik je kosmopolit, pravi pacifista, nije mogao. Tacnije, ne on, vec je htio neke drugove da mu posalje, koji su bili voljni da "srede stvar". On nije htio batinama, vec samo da mu "pojasne" malo u sta se upleo i sta ga cega ako ne batali. Ali, rekoh vec, inteligentan je lik.. Skapirao je odmah da bi samo gore bilo. Bivsa bi Boza vidjela kao zrtvu, tek bi onda zapjenila. Cak i da ta dileja samo prekine svaki kontakt sa njom, ona bi poludjela od znatizelje, brige, jer... "Bozo je SVETI covjek!"

    Nema tu resenja...


  39. The Following User Says Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •