Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 48 of 48

Thread: +++ Pravila Kluba +++

  1. #26
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mungos View Post
    ps. cuo sad da u 'veliki' ambis ne pustaju djevojke koje nisu spucane dobro, sa odjecom i sminkom
    Nisu krivi ti sto ne pustaju i postavljaju uslove, vec oni sto tamo dolaze.

  2. #27
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lilith View Post
    ljudi salite li se vi.nema dobrog kluba na svijetu u koji pustaju svakoga.
    svuda ce se desiti da nekoga odbiju(kao npr. mene ).upravo se to zove 'biranje'.
    ok je to al zna se ko u kakve klubove ide, al zato kod nas nema svakakvih klubova vec nikakvih
    No Attitude, Just Music !

    ...mogao bih biti i bolji.

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Shad0wLands
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tru tru...
    my dark twin...the annihilating feminine
    ...does not need...civilizing

  4. #29
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Nikšić / Crna Gora
    Posts
    3,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Itekakva tru

    Quote Originally Posted by funky^junkie View Post
    Nisu krivi ti sto ne pustaju i postavljaju uslove, vec oni sto tamo dolaze.
    Vole da budu "pushteni"
    GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!

  5. #30
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    rog Cerica
    Posts
    1,546
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mnim da je glavno face control i dress code. Ostalo moze da varira zavisno od raspolozenja gazde . Ovo pricam za nase uslove... mada i od ova dva pravila smo pravila smo predaleko.

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Modernije je rec eyecheck :mrgreen:

    Tome pobru bi morali DOBRO da plate. Kolicini ljudi bi se zamjerio...

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Shad0wLands
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ada bilo ko od vas da drzi klub imao bi nekoga koga ne zeli da pusti.ko kaze da nema-laze. ;p
    my dark twin...the annihilating feminine
    ...does not need...civilizing

  8. #33
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    rog Cerica
    Posts
    1,546
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je fakat, ali to nema veze sa pravilom kluba. Pravilo kaze: Ne pustati masne, krive i mlade i neuredne face, 3+ muskaraca, a ne - ne pustaj Kakaru sa zabjela, ili Krivog sa brijega.
    @intruder
    Dovedes albanca nekog, ali pravog iz Skadra. Elementarni engleski i djelji . Dzaba mu ovaj govori da mu je brat od strica dobar sa kvartashima i da ima jaka ledja.

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobra muzika+ dobar, originalno urađen ambijent+ ozvučenje+ ventilacija+ obezbjeđenje.

    Što se ljudi tiče, ako bi se ispoštovalo tih 5 stvari, mislim da ne bi mnogo kretena bilo. Što se dress coda tiče, sve je ok.... ali da mi neko dolazi u trenerke i patike za trčanje neće sigurno. Neka se ispoštuje taj neki minimum, jer ipak smo u klubu, a ne na trim stazi.


    Obezbjeđenje je neophodno. Razlog zbog kojeg ne bi svako ulazio je iz bezbjednosti, ne iz snobizma, kako neko reče. Dakle glavati, ćelavi sa pištoljima, ljuti sa čakljama, oni koji su spremni da se odmah pobiju i navijači koji si došli čuda da prave mogu dalje. Kao i ljudi koji imaju problema sa higijenom.
    No hard feelings. Neka kultura mora da postoji. I neka je fensi. Ne mora ni klošarski sve da bude.

    Ovo bi moralo ostavit utisak kluba, a ne kafića. Ako bi tako i bilo, mislim da ne bi mnogo ljudi stojalo. Valjda bi ih bilo sramota.

  10. #35
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ... Dobro ajde... Vidim dofatiste se "izgleda" i "izbacivacha" i drzite se toga ka' p'jani plota... (NE SOLIM PAMET, CHISTO RAZGOVARAMO) Prva stvar kod ovakvih tema, dje se raspravlja o nechemu "shto je tamo ne'dje", ili o nechemu "shta je rekao taj i taj", jeste, DA LI SU TE STVARI PRIMJENLJIVE KOD NAS... shta ima iza TE stvarnosti koja se nalazi u prichi o nechemu ili nekome... Ovo tim prije, jer se citiraju neki "klubovi" ili "pojedini ljudi", ovaj je rekao to i to (to prochitah ovdje u par navrata, da sad ne duzim prichu)... PRAVILA koja postoje za "chlanove" kluba itekako POSTOJE I ZA ZAPOSHLJENE u njemu... dakle, "tamo negdje" NEKO je izregulisao dolazak i ponashanje svojih chlanova a shodno tachkama koje su proistekle iz vishemjesechnog iskustva, rada, zalaganja, muke, uspona i padova... ali isto je tako i izregulisao i ponashanje svojih zaposhljenih, a KOJI ONI MORAJU ITEKAKO DA SE PRIDRZAVAJU... Dakle, ZAPOSHLJENI u klubu uvijek i vazda moraju biti obrijani, okupani, namirisani, VAZDA NASMIJANI, predusretljivi, i da ne nabrajam vishe... Obezbedjenje se NE UZIMA od pripadnika milicije, vojske, spec. snaga i chega sve ne (mislim na aktivni sastav), nego za to, TAMO postoje AGENCIJE koje su itekako profesionalne, itekako izlaze u susret ljudima koji drze lokale i klubove i jedina i OSNOVNA svrha i namjena im je da vam omoguce da se osjecate BEZBJEDNIM, SIGURNIM I PO TOM PITANJU OPUSHTENIM. Vlasnici klubova u njih imaju puno povjerenje... a i nema ih JEDNA (koju drzi istaknuti chlan neke, tamo, politichke partije), vec ih imaju "sijaset" i svaka od njih MORA da se izbori svojiim zalaganjem, profesionalnoshcu, ozbiljnoshcu... Ljudi "tamo negdje" se svakodnevno susrecu sa stvarima sa kojima smo mi TEK pocheli, a tipa narkomana, ubice, masovnih ubica, piromana, pedofila, terorista i ostalih psihopata tako da im je bezbijednost uzasno bitna. Na kraju krajeva, "tamo negdje" mozete da TUZITE klub ako vam se neshto desi i da vam klub plati "odshtetu"... Kako to ide OVDJE, znate i sami, pishete nadugo i nashiroko o tome... Shta je poenta ovoga shto ja pricham... Gazda lokala, kluba, kafane, prije ce poslushati IZBACIVACHA kojeg je angazovao nego bilo kojega GOSTA, da se ne bi zamjerio IZBACIVACHU jer bi mu se onda "navranili" policajci pa bi ga gasili u neko nenormalno vrijeme, pa bi mu se navranila interventna, pa ispekcije raznorazne i na kraju UVIJEK je gazda ne gubitku... Zato, uz KLUB, moraju postojati i agencije za sve i svashta, koje se angazuju, pa od KLUBA, odnosno od LJUDI koji dolaze u njemu, pred KLUBA, zivi josh nekoliko desetina usta, familija i porodica... Dakle, ako su PRAVILA, onda moraju da VAZE ZA SVE. Ne znam koliko je ljudi bilo "tamo negdje", ali neka isprichaju iskustva kakva su imali sa obezbedjenjem, i vidjecete da je to uvijek bilo vrlo profesionalno...

  11. #36
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ... Neko mi reche da mi je pricha previshe duga, pa da ponekad i lupim ovaj "enter"... Shto se tiche oblachenja... Nije mi jasno zashto je fenseraj ako ne mo'sh uc' u klub ka' shegach... pa to svugdje POSTOJI... PRAVILA kluba NE DOZVOLJAVAJU da dodjesh u patike, u farmerke, u trenerku i ne vidim u chemu je tu problem... To shto si farmerke kupio 15 eura na pjacu je li... pffff, isto mozesh na tu istu pjacu kupit' i pantalone za iste pare pa bi ushae'... ili aj' da idemo obrnuto... mozesh kupit i farmerice od 500 eura i patike, one "svemirske" od 200 ali su PRAVILA da se takav NE MOZE UC', pa sad xa... znachi ulazi onaj koji nosi PANTALONE od 10 eura i tu je kraj priche... Nisu postavljena pravila da vam ljudi na vratima gledaju u garderobu i koliko ste para za nju izdvojili, vec se zna KO "tamo negdje" nosi garderobu koju nose ljudi na ovim prostorima... Kako to primjeniti kod nas??? Eeee to je zajebano pitanje...

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Shad0wLands
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ao stvarno je ovo tesko citat zbog nacina na koji pises...cini mi se nikad se ne zavrsava
    my dark twin...the annihilating feminine
    ...does not need...civilizing

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bar se ima shto prochitat

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Shad0wLands
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aoooo.koliko da ti platim da kliknes delete?

    ja bih otvorila gay klub
    my dark twin...the annihilating feminine
    ...does not need...civilizing

  15. #40
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lilith View Post
    ao stvarno je ovo tesko citat zbog nacina na koji pises...cini mi se nikad se ne zavrsava

    Uuh Mico, pa ti si to i prochitala... pohvalno, jer ja mislio da niko ne chita ovo shto pishem, uzasno su mi dugi postovi, priznajem, chisto gubljenje vremena chitajuci ih... No dobro, ajde pridji ti, pa mi reci kako bi ovdje kod nas IZREGULISATI PROBLEM IGRANJA??? Kako natjerati ljude da igraju...

  16. #41
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,316
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cozmicbaby View Post
    Uuh Mico, pa ti si to i prochitala... pohvalno, jer ja mislio da niko ne chita ovo shto pishem, uzasno su mi dugi postovi, priznajem, chisto gubljenje vremena chitajuci ih... No dobro, ajde pridji ti, pa mi reci kako bi ovdje kod nas IZREGULISATI PROBLEM IGRANJA??? Kako natjerati ljude da igraju...

    ja bi nareza jedan cd i dosha kod DJ-a i reka bi mu da pushti 6. i 7. namrtvo dizhu !

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    470
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da se kod nas nije nikad postojao klub koji je imao jasnu viziju i čvrsta pravila te zbog toga nijedan nije ni uspio.
    Kvalitet (ambijent, ozvučenje, osvjetljenje, muzika i prava pravila) bi, u ovom slučaju, garantovano doveo do uspjeha.
    Ono što naši ljudi hoće, poučeni biznismenima u okolini, jeste bogaćenje, tj. vraćanje para preko noći, što sigurno vodi u 'narodno veselje', tačnije rečeno 'čaše lomim - ruke mi krvave'.

    Znam da nije lako držati klub. Često komuniciram sa npr. gazdama Andergraunda i znam da su im potrebni ugovori sa sponzorima gdje su u pitanju cifre od po 100 hiljada eura godišnje kako bi klub preživio sezonu!
    Ali BG ima druge standarde, a i sami su se malo 'počkali' u klubsku scenu.

    Opet, kao što rekoh, vjerujem da bi klub opstao i zarađivao ukoliko bi se sve uradilo kako treba.

    Što se tiče dress code-a, potpuno podržavam. Mislim da niko normalni ovdje ne podrazumijeva 'koliko košta to što je na osobi' već kako to izgleda.
    Takođe, lako je provaliti face koje nisu za klub. Molim lijepo. Kome treba namrgođena faca koja će da stoji u ćoš i mrki unaokolo ljude koji bi da se opuste??

  18. #43
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pravilo jedno jedino, da ne moze falit red bulla, vodke i absinta, sve ce ostalo bit opusteno.


    Velike ali bas velike pare trebaju da bi klub o kakvom se ovdje prica prezivio jednu sezonu, naravno treba imat i volje i strpljenja. A bogami danas je to tesko, kao sto rece derivat svi hoce pare preko noci a znamo dje ce taj klub zavrsit sa takvim razmisljanjem. Do skoro je moglo da se kaze (doduse nije pravi klub) da je bar kandi (ex.lucky bar) bio jedini lokal u podgorici koji je radio do kasnih jutarnjih sati a da nije bilo "narodnog veselja". Zasto su promijenili program to je njihova stvar, ali onakav prostor je mnogo dobar za pravljenje kluba kakvog svi ovdje opisuju, naravno bilo bi tu prepravki ali prostor je odlican za nekih 200-250 ljudi...

    Jos jedna stvar, neka pravila koja sam procitao u postovima bi zatvorila klub i prije otvaranja, jer budimo realni nije nam zivotni standard svajcerski pa da mozemo da kazemo ti mozes ti ne mozes (ja bih volio da se to moze reci) da udjes. Kad se sve sabere i oduzme, covjek koji otvori taj klub ce naravno gledati da sto bolje zaradi (sto je normalno), nece ga samo otvorit zbog dobre volje i meraka i trositi pare na odrzavanje kluba, gostovanja DJ-eva i tome slicno.

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Shad0wLands
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cozmicbaby View Post
    pa mi reci kako bi ovdje kod nas IZREGULISATI PROBLEM IGRANJA??? Kako natjerati ljude da igraju...
    zna li to iko? ja da znam nesto bih uradila povodom toga.oprosteno ljudima koji imaju dvije lijeve noge ;p
    my dark twin...the annihilating feminine
    ...does not need...civilizing

  20. #45
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    iz nekog licnog iskustva,fino je kad imas malo osjecaja za ritam, to ti uliva samopouzdanje da za pokrete koje napravis znas da nisu ruzni i neodredjeni
    mozda se ljudi i zbog toga drze po strani, sto opet nije razlog da se bar malo ne pomjeraju
    No Attitude, Just Music !

    ...mogao bih biti i bolji.

  21. #46
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    podgorica
    Posts
    1,273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lilith View Post
    oprosteno ljudima koji imaju dvije lijeve noge ;p

    to ok,ali ako bi po tome gledali onda odje svi imaju 2 lijeve noge
    Closer,
    No hesitation,
    Give me,
    All that you have


  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Shad0wLands
    Posts
    895
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa ne zivimo u footlose land
    sto ima veze.ja ponekad igram kao george michael (wham era i kasnije) i michael jackson.naravno ne umijem pa izgleda smijesno...ali je veoma zabavno!
    my dark twin...the annihilating feminine
    ...does not need...civilizing

  23. #48
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ... Ax zna li iko??? A zna PONEKO choche, pa bile se te tfp, vnp, ritual partJi, razni nojz partJi, nije bash toliko katastrofalna situacija kao shto se na prvi pogled chini... Pitam, o vashoj viziji, kako biste sredili i izregulisali to u klubu, ili bi to jednostavno UKAZOM rijeshili...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. koliko vas zna
    By NAND in forum Ljubav
    Replies: 62
    Last Post: 01-11-05, 19:33
  2. Replies: 0
    Last Post: 25-03-05, 09:05
  3. Pravila igre
    By funestis in forum Nauka generalno
    Replies: 9
    Last Post: 05-11-04, 13:01
  4. Pravila koja se moraju poshtovati...
    By Igi in forum Game Server CG
    Replies: 19
    Last Post: 02-11-04, 16:24
  5. PRAVILA, PRAVILA !!!
    By Trinity from Zion in forum Religija i filozofija
    Replies: 3
    Last Post: 02-06-04, 20:35

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •