Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 51 to 75 of 143

Thread: Zdrava ishrana - Tips & Tricks

  1. #51
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,715
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Usao sam samo da vidim pise li Bluemoon i na ovu temu. Ne znam ni sto sam se pitao kad je bog za sve dao. Gle sad kad mi odbrusi!

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  2. The Following 3 Users Say Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  3. #52
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,863
    Thanks Thanks Given 
    2,695
    Thanks Thanks Received 
    2,571
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Hmmm ide li minimum 3 sata setnje uz zdravu ishranu

    Sent from my SM-A546B using Tapatalk

  4. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,964
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,852
    Thanked in
    3,739 Posts

    Default

    E bogomi ne, ne volim da šetam nikako, uveo sam svaki dan tu oko 3-4km koliko mi treba do posla i nazad i usput što završavam pješke, jednom nedeljno prošetam i 7-8km ali to bi bilo to.
    War. War never changes.

  5. #54
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,247
    Thanks Thanks Given 
    15,164
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Usao sam samo da vidim pise li Bluemoon i na ovu temu. Ne znam ni sto sam se pitao kad je bog za sve dao. Gle sad kad mi odbrusi!

    Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
    Nije zdravo biti partijska botina i/liti sendvičar.

    Svaka sličnost sa stvarnim događajima i likovima je slučajna..
    Last edited by Bluemoon; 08-02-24 at 10:57.
    No pasaran!

  6. #55
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,235
    Thanks Thanks Given 
    301
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Nezadovoljni konstantno lošom i repetitivnom ishranom odlučismo doma (čvrsto nadam se) da se hranimo malo zdravije. Ništa sad nešto rigorozno ali ono što je obavezno za početak da izbacimo bijeli hleb tj. proizvode od prerađenog zrna i počnemo koristiti hleb od cijelog zrna (integralni). E sad kako na svakom ćošlu prodaju integralni hleb a ustvari je šarena laža, kako prepoznati kvalitetan hleb? Takođe bi počeli koristiti integralnu rižu i pastu, ovdje bi trebalo da je situacija tj. valjda je Barila ok i njihovi integralni proizvodi ili i ovdje ima "kvake" ?
    Ja sam se presaltao na zdravu ishranu, i pravo da ti kažem odgovara mi .


    Preporucujem ti da probas , uz recepte po internetu
    Socivo-lece imaju dvije vrste,kao kuvano je dobar izbor.
    Sojini odresci, uz dobar recept na internet i neke sampinjone itd, nista losije neces proci nekg da si nesto ovako standardno pojeo.





    Послато са M2101K6G помоћу Тапатока

  7. #56
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    E bogomi ne, ne volim da šetam nikako, uveo sam svaki dan tu oko 3-4km koliko mi treba do posla i nazad i usput što završavam pješke, jednom nedeljno prošetam i 7-8km ali to bi bilo to.
    Шта тачно не волиш у вези шетања? Је ли то значи да не волиш ни физичку активност?

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  8. #57
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Pa mislilo se i na to no ne detaljisah. Dok sam bio na tom rezimu u ishranu sam naravno ukljucio i zivotinjske organe te samim tim nema nikakvih problema sa manjkom vitamina. Ovo boldovano nije 100% tacno (naprotiv jetra/bubrezi imaju toliko vitamina C da moze da bude problem ako se jede precesto...) al' ok a to sto ti ne vjerujes u suplemente, sta da kazem, svako ima pravo na misljenje.

    Kao sto rekoh, nisam vise na tako striktnoj dijeti ali ugljeni hidrati su i dalje na minimumu minimuma. Krvna slika perfektna.
    Нису само витамини у питању, којих наравно нема ни примаћи довољно у месу. Ради се нпр о влакнима, лакоћи варења, нижим калорија а пун стомак итд.

    Не везано за твој пост него свако неколико година неки култ исхране. Сад је ред дошао да се једе само месо јер јелте то су људи прије милион година јели и то је нама природно. Наравно инфлуенсери и типови попут нпр Џордан Питерсона не помажу, који имају озбиљне здравствене проблеме и исхрана на месу им је помогла и сад само млате о томе док их овамо слушају обични људи мислећи да је месо рјешење за све. Што је тотална небулоза.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Last edited by nimfa; 08-02-24 at 14:24.
    Sate sate sate

  9. The Following 2 Users Say Thank You to nimfa For This Useful Post:


  10. #58
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Kultovi ili ne, ne bih ulazio u to.

    Ono sto mogu da iz prve ruke odgonetnem jeste:
    1.) Lakoca varenja = 3 x lakse i to je cinjenica. Najveci problemi varenja i "nadutosti' je ustvari prekomjerni unos vlakana a to mnogi danas imaju na dnevnom redu "problema" jer unose previse vlakana (jer su, kako nam kazu svi, prijeko potrebni u ogromnim kolicinama) a premalo proteina. Ko god ne vjeruje ili se dvoumi, a ima problema sa probavom, neka na desetak dana pokusa da maksimalno smanji unos ugljenih a poveca unos masti (zivotinjskog porijekla!) i proteina i iznenaditi ce se.
    2.) Ne znam sta mislis tacno pod "nizim kalorijama" osim ako ne mislis na to da vlakna generalno imaju manje kalorija pa se kao radi toga osjecas punije jer mozes pojesti vise? Ko god jede vise mesa ce ti reci upravo kontra, nista covjeka ne zasiti kao povecanje unosa proteina i masti.

    Ne mora se ovdje cak nista komplikovati, racunica je veoma jednostavna. Trebalo bi umjereno jesti sve a izbaciti secere i biljne masti u potpunosti i to je to.

    Daleko od toga da nagovaram nekoga na odredjenu dijetu, samo prenosim licna iskustva koja su veoma pozitivna. I opet ponavljam, vise se ne hranim u potpunosti kao sto sam naveo u nekom od prethodnih postova ali itekako izbjegavam koliko god mogu ugljene hidrate a krva slika i dalje pokazuje da je sve apsolutno u redu (sta vise, bolje nego ranije).

    ---

    Osvrnuo bih se ipak na boldovano u "Нису само витамини у питању, којих наравно нема ни примаћи довољно у месу". To je jedino tacno ako osoba ne konzumira zivotinjske organe. Priznajem da to vecina ljudi ne radi.

  11. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  12. #59
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Mada uzvesvi sve u obzir sta god da jedem sumnjam da mi je problem za zdravlje koliko cinjenica da imam jedan jedini teski porok, prekomjerne kolicine unosa "zero calories" pica. Ako me ista ubije to ce.

  13. #60
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,622
    Thanks Thanks Given 
    271
    Thanks Thanks Received 
    358
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    E dobro si ih stavio pod navodnicima, ja stvarno ne pijem gazirano cesto, al nema sile da bi uzeo neku zero varijantu, makse.

    No beatnological, mene zanima kako ti izgledaju obroci u prosjecnom danu (prije dok si bio striktniji nego li sad), ok shvatam ugljeni hidrati skoro pa izbaceni, al voce i povrce na minimum, aj podijeli ako ti nije muka.

    Sent from my Pixel 6a using Tapatalk

  14. #61
    Join Date
    Aug 2022
    Posts
    2,001
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    565
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Dobro je da ti nisi imao u familiji nekoga kome je hemoglobin pao toliko nisko da je primao krv,a sad i ubuduće vidi ozbiljno da me zaobiđeš.
    A sto se ljutis, necu ti nista.

  15. #62
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Jede li jos ko stirpopor umjesto leba?

    Rice cakes

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk

  16. #63
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Jede li jos ko stirpopor umjesto leba?

    Rice cakes

    Sent from my SM-A536B using Tapatalk
    Jeo sam ja par puta,taman je stiropor.

    Shto se izbora zdrave hrane i dodataka tiche,izbor kod nas je nula prekrizana,u odnosu na susjedne dvije drzave,a uzalud i da se chovjek svakodnevno hrani nazovi zdravo,ako to ne prati fizichka aktivnost,sve pada u vodu.
    ...

  17. #64
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Kultovi ili ne, ne bih ulazio u to.

    Ono sto mogu da iz prve ruke odgonetnem jeste:
    1.) Lakoca varenja = 3 x lakse i to je cinjenica. Najveci problemi varenja i "nadutosti' je ustvari prekomjerni unos vlakana a to mnogi danas imaju na dnevnom redu "problema" jer unose previse vlakana (jer su, kako nam kazu svi, prijeko potrebni u ogromnim kolicinama) a premalo proteina. Ko god ne vjeruje ili se dvoumi, a ima problema sa probavom, neka na desetak dana pokusa da maksimalno smanji unos ugljenih a poveca unos masti (zivotinjskog porijekla!) i proteina i iznenaditi ce se.
    2.) Ne znam sta mislis tacno pod "nizim kalorijama" osim ako ne mislis na to da vlakna generalno imaju manje kalorija pa se kao radi toga osjecas punije jer mozes pojesti vise? Ko god jede vise mesa ce ti reci upravo kontra, nista covjeka ne zasiti kao povecanje unosa proteina i masti.

    Ne mora se ovdje cak nista komplikovati, racunica je veoma jednostavna. Trebalo bi umjereno jesti sve a izbaciti secere i biljne masti u potpunosti i to je to.

    Daleko od toga da nagovaram nekoga na odredjenu dijetu, samo prenosim licna iskustva koja su veoma pozitivna. I opet ponavljam, vise se ne hranim u potpunosti kao sto sam naveo u nekom od prethodnih postova ali itekako izbjegavam koliko god mogu ugljene hidrate a krva slika i dalje pokazuje da je sve apsolutno u redu (sta vise, bolje nego ranije).

    ---

    Osvrnuo bih se ipak na boldovano u "Нису само витамини у питању, којих наравно нема ни примаћи довољно у месу". To je jedino tacno ako osoba ne konzumira zivotinjske organe. Priznajem da to vecina ljudi ne radi.
    Ово си сад баш детаљно објаснио и има више смисла. Онако оно горе се лако узима из контекста.

    Ово за калорије сам хтио рећи да човјек може да се наједе јер ће унијети веће количине кроз поврће а опет мање калорија. Наравно мислим да је најбоља опција комбинација, тј добар извор протеина и уз то доста поврћа.

    Ја љети нпр не могу месо, дуго се вари а нон стоп су неке физичке активности, спортови, трчање, бицикло итд. Месо ме оптерети. Засити ал оптерети. Радије бих више пута јео неке варијанте са салатама.

    По свијету је помама за исхраном базираном само на месу. Људи немају појма и чују да има неких бенефита и то је то.

    Све си рекао са тиме да треба избалансирану исхрану имати, без шећера и уља и то је то.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  18. #65
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    No beatnological, mene zanima kako ti izgledaju obroci u prosjecnom danu (prije dok si bio striktniji nego li sad), ok shvatam ugljeni hidrati skoro pa izbaceni, al voce i povrce na minimum, aj podijeli ako ti nije muka.
    Dok sam bio 100% striktan nekih 3-4 sedmice nisam uopste, al uopste unosio ugljene hidrate (ne salim se) osim ono sitno sto je neminovno u nekim zivotinjskim proizvodima.
    Poslije toga veoma slicno samo sto sam ubacio krastavce, paradajz i povremeno zelenu salatu (obozavam je al' je bez zacina uzas ).

    Veoma je tesko opisati moj prosjecan dan a i jos teze shvatiti za vecinu ljudi jer... Ne doruckujem skoro uopste (osim kada sam na putu) vec 10+ godina (jedino sam jedan period 2019. imao totalno drugaciji ritam al' to je vec neka druga prica) jer ako doruckujem gladan sam cijeli dan, ako ne doruckujem nisam .

    Prvi obrok pretezno oko 14:00 / 15:00, ne bas rijetko da se to oduzi i do 16:00 (radim od kuce a uz to jednostavno ne osjecam glad).
    - Jaja, punomasni sir, obavezno neko crveno meso i svakih par dana nesto od organa (srce / jetra / bubrezi... htio sam da probam i mozak ali mi je od same pomisli muka tako da...). Ponekad bih crveno meso zamijenio tunjevinom. Uglavnom nije bilo jednog jedinog dana da ne pojedem barem 4 jaja, ostalo bi se mijenjalo (teletina, junetina, govedina, prasetina najrijedje). Sve uvijek iskljucivo ili pravljeno sa telecom/svinjskom masti ili u air fryeru, jaja u dosta slucajeva kuvana/poached.

    Drugi obrok i treci obrok bez pravila sto se tice vremena. Spremim sve kada zavrsim sa treningom i bukvalno "grickam" kad mi padne na pamet sve negdje do 22:00 uvecer (nikad kasnije od 22:00).
    - Piletina, curetina, povremeno krastavci, paradajz i kao krava pasem zelenu salatu bez zachina. Tu i tamo nesto ribe ali ne bas cesto.

    Ovo je onako cisto iz sjecanja, nisam bas bio striktan ali bih uvijek gledao da crveno meso ne jedem kasnije uvecer vec piletinu/curetinu. Mislim da nije bilo dana da nisam unio barem 2600-2800 kalorija al' sa totalnom mukom.

    ---

    Da se ne lazemo veoma slicno ovome jedem duzi niz godina samo sto sam jeo dosta manje mesa (i dalje poprilicno) al' zato i dosta, dosta povrca (bas puno rize, brokoli, krompir, mahunarke) tu i tamo pastu i kljucno (po meni), sve kao debil przio na ulju (ne previse al' opet ulje je ulje).
    Last edited by beatnological; 08-02-24 at 19:55.

  19. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  20. #66
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    555
    Thanks Thanks Given 
    454
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    U mom slucaju kad sam krenuo u treninge appetite se smanjivao sa povecanjem fizicke aktivnosti. Ne treba pretjerivati sa trcanjem. Vuklo me da trcim bez prestanka sat ipo vremena. Tada sam dosao na 76 kg lik sam svoj izgubio. Neki srednji put naci sto bi rekao brat Budha to je najbolje, bez pretjerivanja u bilo cemu.

  21. #67
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    879
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    373
    Thanked in
    259 Posts

    Default

    Ishrana iskljucivo proteinima nikako nije zdrava.

    Narod s interneta kupi svakakve savjete i slijedi, a samo treba umjerenost. Ograničava se samo ono što zdravstveno stanje ne dozvoljava. Bijelo brašno, šećer, riža, so, prerađevine - što manje.

    Generalno naš narod jede malo ribe, mahunarki, zelenog povrća, a mnogo tijesta i loših masti.

  22. The Following 2 Users Say Thank You to NotRobot For This Useful Post:


  23. #68
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Превише се буца тијеста код нас. Људи хоће да се наједу јефтино а на крају испадне прескупо , јер здравље је заправо највриједније. Плус изгледају као џоре надуване.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  24. #69
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    @montenegrina za doručak jaja u bilo kakvom obliku. Najbolja kuvana. Dodaš i malo nekog mesa uz to, salate i đe ćeš bolje.



    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Jaja baš rijetko jedem za doručak, ne volim baš. Sala super, meso uglavnom ove preradjevine koje nisu baš zdrave, mortadela sa maslinama obožavam, kulen zlatiborac, može i pršut ali ga više dobroga nema. Napravim i smuti banane, borovnice, malin ei kupine s agrčkim jogurtom lai to drži uru i gladna sam.

    Quote Originally Posted by Giile View Post
    U mom slucaju kad sam krenuo u treninge appetite se smanjivao sa povecanjem fizicke aktivnosti. Ne treba pretjerivati sa trcanjem. Vuklo me da trcim bez prestanka sat ipo vremena. Tada sam dosao na 76 kg lik sam svoj izgubio. Neki srednji put naci sto bi rekao brat Budha to je najbolje, bez pretjerivanja u bilo cemu.
    Ja otkad treniram umirem od gladi. Evo ujutro u 8 ura što pojedoh a ne može gore, prženija, ali neću više haha

    png upload

  25. The Following User Says Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  26. #70
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,247
    Thanks Thanks Given 
    15,164
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Kultovi ili ne, ne bih ulazio u to.

    Ono sto mogu da iz prve ruke odgonetnem jeste:
    1.) Lakoca varenja = 3 x lakse i to je cinjenica. Najveci problemi varenja i "nadutosti' je ustvari prekomjerni unos vlakana a to mnogi danas imaju na dnevnom redu "problema" jer unose previse vlakana (jer su, kako nam kazu svi, prijeko potrebni u ogromnim kolicinama) a premalo proteina. Ko god ne vjeruje ili se dvoumi, a ima problema sa probavom, neka na desetak dana pokusa da maksimalno smanji unos ugljenih a poveca unos masti (zivotinjskog porijekla!) i proteina i iznenaditi ce se.
    2.) Ne znam sta mislis tacno pod "nizim kalorijama" osim ako ne mislis na to da vlakna generalno imaju manje kalorija pa se kao radi toga osjecas punije jer mozes pojesti vise? Ko god jede vise mesa ce ti reci upravo kontra, nista covjeka ne zasiti kao povecanje unosa proteina i masti.

    Ne mora se ovdje cak nista komplikovati, racunica je veoma jednostavna. Trebalo bi umjereno jesti sve a izbaciti secere i biljne masti u potpunosti i to je to.

    Daleko od toga da nagovaram nekoga na odredjenu dijetu, samo prenosim licna iskustva koja su veoma pozitivna. I opet ponavljam, vise se ne hranim u potpunosti kao sto sam naveo u nekom od prethodnih postova ali itekako izbjegavam koliko god mogu ugljene hidrate a krva slika i dalje pokazuje da je sve apsolutno u redu (sta vise, bolje nego ranije).

    ---

    Osvrnuo bih se ipak na boldovano u "Нису само витамини у питању, којих наравно нема ни примаћи довољно у месу". To je jedino tacno ako osoba ne konzumira zivotinjske organe. Priznajem da to vecina ljudi ne radi.
    A šta misliš o zatopu? Goranovići su iz mojih krajeva viđeh da su stavili isti na police.



    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    Last edited by Bluemoon; 10-02-24 at 07:27.
    No pasaran!

  27. #71
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,433
    Thanks Thanks Given 
    14,920
    Thanks Thanks Received 
    4,194
    Thanked in
    2,122 Posts

    Default

    Volim

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  28. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  29. #72
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,247
    Thanks Thanks Given 
    15,164
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Volim

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk
    Onda si iz planinskih krajeva.

    Mene veže za djetinjstvo kad nas pošalju na selo a uveče se raspali vatra na šporet baba iz kužine odlomi parče zatopa baci na tavu i raširi se miris poslije oštrog januarskog vazduha đe si cio dan trčao po krša.

    To joj je bio glavni adut uz polusušenu jaretinu na žar.

    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  30. #73
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,433
    Thanks Thanks Given 
    14,920
    Thanks Thanks Received 
    4,194
    Thanked in
    2,122 Posts

    Default

    Nisam nego sam guzica i volim ga samo hladnog

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

  31. The Following 2 Users Say Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  32. #74
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,247
    Thanks Thanks Given 
    15,164
    Thanks Thanks Received 
    3,775
    Thanked in
    2,701 Posts

    Default

    A @beatnological pomenu ovaj dio đe me podsjeti na dio "da se ne bači" što od šiljezi - kako naši preci pretvoriše u zatop.

    A vala jes prejak je i miris a jak je i na kalorije.


    Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  33. #75
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,433
    Thanks Thanks Given 
    14,920
    Thanks Thanks Received 
    4,194
    Thanked in
    2,122 Posts

    Default

    Ima ga odavno u Voliju. Taj sam uzimao. Ne znam ko je proizvođač. Bio je ok ali je neđe zadnji put kad sma uzimao bio loš i posle toga više nisam.

    Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Tips & Tricks
    By terenac in forum Hardware
    Replies: 3
    Last Post: 10-05-14, 12:00
  2. Tips & Tricks
    By Lucas in forum Software
    Replies: 4
    Last Post: 08-02-14, 17:33
  3. Tips and Tricks
    By simm in forum Software
    Replies: 0
    Last Post: 19-05-07, 00:09
  4. Tips & Tricks
    By independent girl in forum English only
    Replies: 32
    Last Post: 18-04-06, 12:08
  5. BlueTooth Tips & Tricks
    By Undead in forum Nokia
    Replies: 0
    Last Post: 03-01-06, 22:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •