Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 50 of 50

Thread: Vojinova Teorema

  1. #26
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dajte ljudi, koje crno potapanje Tare.Dobro rece Hari...Onaj lik iz PSP-a je sinoc fino naveo kolko procenaa potencijala je iskoristeno.Ne obnavljaju se ti pogoni i ne koriste se puni kapaciteti samo da bi se odradilo potapanje Tare koje je obecano odavno...

    Ona splacina on Vojina treba da se stidi sto postoji.On ne prica ustima no guzicom 'bem li ga u usta!Koja je ono seljacina i prostacina majko mila!!!

    Naplastili su se mnogi od toga sijena, a za to smo mi krivi najvise.

    Isto ce bit okupljali se mi ispred Vlade ili ne, potpisivali mi peticije ili ne.To je odluceno, samo je pitanje vremena kad ce se realizovat.

  2. #27
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zakljuchak,
    Za KAP, socijalne pomoc od 250 miliona eura, dok isteche ugovor.
    EPCG kupuje KWh po 7 centi, na berzi je cijena 4 centa, zahebana REGIJA ili kasno se shjetili da KUPE REZERVE, ili su interesi ORTAKA u PITANJU, pa ZAUSTAVE RUDNIK UGLJA I TERMOCENTRALU, boli njih qurac, za NAROD.
    30 novih LIMUZINA za DIREKTORE EPCGe.
    3400 radnika, koji ako odbijemo 2 milijarde KWh za KAP,
    prosledjuje RESHTO od 3 milijarde KWh, to nebi ni jedna EP izdrzala, ali EPCG je SOCIJALNA INSTITUCIJA, za ZBRINJAVANJE ORTAKA I LJUBAVNICA PRIMASH PLATU I LADISH JAJCA, TURBINE POKRECE VODA.

    TAKAV JE ZAKON; KAZE MLADI I LIJEPI DIREKTOR,
    NE MOZE SE PROTIV ZAKONA,
    MORA SE DERIKOZI, ISPORUCHIT ODRANA CHAPRA CIJELOG NARODA.

    JOSH NEKA PORED BOKSITA; KUPI ZELJEZNICU; LUKU BAR I RUDNIK UGLJA I TERMO ELEKTRANU; PA MI DA SELIMO U SIBIR,
    DA NAVIKNEMO NA HLADNOCU.

    AKO POSJECHEMO KOJEG SAMURAJA, STIZE NAM MEDALJA IZ MOSKVE.

    NEMA SRECE BEZ NJEMACA,
    T-COM, zaradio ili CHISTI PROFIT, poshto su platili porez i dali donacije i bili sponzori i placaju reklame na svim televizijama,
    40 miliona eura, SLOVIMA,
    CHETRDESET MILIONA EURA.
    KAD BI TO KOMUNISTA NAPRAVIO SA POLA FAMILIJE U COMPANIJU I RODJACI; KUMOVI I PRIJATELJI,
    ZNAVA JE PETAR VELIKI,
    KAKO DA NAHRANI RUSE, DOVEDI NJEMCE I SHVEDJANE DA UPRAVLJAJU SA PO HILJADU DUSHA,
    NIKAD SE RUSIJA NIJE TAKO OPASULJILA i PODIGLA PETROVGRAD U MOCHVARU; SVE SHVEDJANI ISPLANIRALI I ORGANIZOVALI;
    NAS JE BOG KAZNIO; NE UMIJEMO RACIONALNO;
    SVE GLAVOM KROZ ZID; I KIDAMO GRANU NA KOJU SHJEDIMO:
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    1,598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down

    E da i niko od smradova iz emisije-Vojin masni + 2 morona iz Ministarstva ne progovori djavolju o ulaganjima u KAP koje su braća Rusi dužni da ispune....CENTA jednoga još uvijek nije uloženo u EKOLOGIJU ni u obnovu postrojenja,a ne bi bilo ni u povećanje plata da se radnici nijesu digli....samo posranih 300 000 € za povećanje bedema u koji se skupljaju g ovna što nastaju preradom aluminijuma...i u neka vozila za glavaše....proizvodnju su naravno povećali ne znam koliko u odnosu na ranije pa se i samim tim povećalo i zagadjenje....i niko o tome ništa...a profit raste li raste...licitira se sa ciframa od 40/50 pa do 100 miliona €.....brate druže čovječe PA ZAŠTO SU GA PRODAVALI ONDA KAD OVI VRATIŠE SVE ZA DVIJE GODINE ?????????

    I sad ovima istima ljepotanima treba da se da Rudnik+Termoelektrana???!!!


    odje bi neko trebao da omasti konopac da je sreće :mad:

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bez nervoze lepi

    Od sad, sa pichkom u grad, pa u park, pa onda pitanje "Ocemo do mene? Imam struje...."

    :mrgreen:

  5. #30
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by elektrick View Post
    To i ja mislim da je finta. Medjutim, realno gledano Tara se mora potopiti, ako se misli ikudj iz ovog ludila. Crna Gora za 20 godina DPS tiranije nije napravila nijedan izvor energije. A potrebe za strujom rastu, pocevsi od domacinstava pa do privrede. Usto se mora uzeti u obzir da je struja sve skuplja. Nerazumni su oni koji vide rjesenje problema u zatvaranju KAP-a i shtednji struje. To su najgluplje price koje samo u CG mogu da prodju...
    Crna Gora moze da bude izvoznik struje, a mi je uvozimo i to debelo placamo. Od turizma uzmemo 300 miliona, a na struju damo 150. A mogli bismo da izvozimo struju i da budemo dobri 500 mil, ali mi necemo baru, nego Taru...
    ne zebaj ivane

    ako se drzava izjasni kao turisticki orjentisana onda ne mozes istovremeno da budes " elektroenergetska sila" (kako ovo loshe zvuci)
    odluci se ILI ces ovo ILI ces ono, ne moze i jedno i drugo
    a da si saslusao Radulovica iz PZP prije neko veche ukapirao bi kako ima drugih resenja (znam da bi ukapirao jer si pametan )

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Crna Gora se OPORAVLJA od proshlih 15 godina...ne mozemo mi da BIRAMO shto cemo i kako...

    Mi smo ka ruzna djevojka koju oce da udaju...
    Ona puna kompleksa, misli da je najljepsha (jer joj majka to stalno govori) - ali ne moze dobit NAJBOLJE!

    Ima li ko da citira Njegosha? Je li shto napisa povodom ovoga?

  7. #32
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ahahaha od cega se oporavljamo
    oporavljaju nas isti ljudi koji su nas tih 15 godina vodili ???
    pa nemojte da budete smijesni ljudi molim vas ?
    Prazne rijeci, hiljade praznih rijeci i to je sve...

  8. #33
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funky^junkie View Post
    ne zebaj ivane

    ako se drzava izjasni kao turisticki orjentisana onda ne mozes istovremeno da budes " elektroenergetska sila" (kako ovo loshe zvuci)
    odluci se ILI ces ovo ILI ces ono, ne moze i jedno i drugo
    a da si saslusao Radulovica iz PZP prije neko veche ukapirao bi kako ima drugih resenja (znam da bi ukapirao jer si pametan )
    U pravu si, basisto!
    Pozdrav is srecna svirka.
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  9. #34
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ako po METRU KVADRATNOM iznad Kotora, padne 5 kubnih metara vode,

    5000 milimetara, svaki KUBNI METAR, vrijedi (sa 1600m , VISINSKE RAZLIKE Ivanovih Korita), 40 centi za 4 KWh, plus shto Gradonachelnica Catovic, moze tu vodu da proda TURISTIMA u marini ili STAROM GRADU za pice, ili da tu vodu puni u solarne kolektore, koji su predvidjeni za visoki pritisak, i od 8 KWh po M2, iskoriste preko TURBINE bar 50%, ili josh 40 centi, tu toplu vodu, toplovodom razvoditi do HOTELA za TUSHIRANJE I PRANJE SUDJA, zatvoren sistem sa RAZMJENJIVACHEM TEMPERATURE, tako da se voda vrace u SOLARNI SISTEM POSLIJE KONDEZOVANJA.

    Svaki KUBNI METAR VODE,(sa 400 m, nadmorske visine 1KWh ili 10 centi
    svaki KVADRATNI METAR CRNE GORE, sa SOLARNOM ENERGIJOM cr.8KWh, ili 80 centi, plus ENERGIJA VJETRA,
    sve NAM JE GOSPOD BOG DA,
    SAMO NEMA SLOGE I PAMETI,
    NAS DIJELE NA OPOZICIJU I POZICIJU,
    DA BI LAKSHE KRALI I PLJACHKALI,
    I JEDNI I DRUGI,
    LUTKICE NA KONCU; KOJIMA JE GOSPODAR PODIJELIO ULOGE,
    JEDNIMA JE KONCE VUKAO GOSPODAR IZ PODGORICE,
    A DRUGIMA GOSPODAR IZ STONOG BIOGRADA,
    SAD NAS HEBU IZ ZEMLJE RUSIJE.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  10. #35
    Join Date
    May 2004
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zaista tuzno. Treba da se jos Rusima da Termoelektrana, a Hamovicu Tara, pa da kazemo da je ova zemlja u rekordnom roku uspjela unistiti sve svoje resurse. Koliki ce biti racuni za struju, kad se ovo uradi? Jos veci!

    Ova zemlja ne moze jos dugo opstati ovako. Ona je bukvalno ocerupana u posljednje 3-4 godine. Ne mogu da vjerujem koliko ti ljudi nemaju ni trunke savjesti ni odgovornosti prema svojoj zemlji. Najgore je sto je ucinjena steta koju ce neka bolja vlast tesko i dugo ispravljati. Prosto nije jasno sta se vise moze uraditi. Mislim da je ova vlast vec zacrtala sudbinu CG za narednih par decenija: dno Balkana, a njenim gradjanima ostaje da idu u pecalbu u EU ili u Srbiju. Posmatrajuci kako se razvijaju stvari, uvjeren sam da ce plate u Srbiji kroz dvije godine biti 3 puta vece nego u CG. Boli me da to vidim.

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    MORA SE DERIKOZI, ISPORUCHIT ODRANA CHAPRA CIJELOG NARODA.
    Sto je on kriv?On je samo biznismen(vrlo uspjesan),koji je dosha,reka fino KUPICU VI OVO AKO MI DATE OVO I OVO I OVO?Ocete li?ocemo,najbolje da se on $ekira za narod za koji boli k urac sve iz vlasti.
    Last edited by Sidewinder; 16-02-07 at 23:24.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  12. #37
    Join Date
    May 2004
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slabu i korumpiranu zemlju svi hoce da cerupaju i nisu oni krivi.
    Deripaska ce da uzme 60% CG ekonomije. Moguce je da ce znacajan procenat CG stanovnistva morati da se privikne na zivot bez struje, jer nece moci placati racune.
    Mank je kupio Tivat za 3 mln. eura. Oslobodjen je poreza, komunalija, bilo kakvih obaveza prema radnicima. Arsenal je vrijedio makar 100 puta vise. Za tu uslugu Mank je morao uciniti nekoliko protivusluga, izmedju ostalog kupiti CKB za 100 mln. (sto je makar duplo vise od njene stvarne vrijednosti).

    Nisu krivi Mank i Deripaska.

    Takvi ugovori o privatizaciji ce u svakom slucaju nanijeti ogromnu stetu CG. Svaka sljedeca vlast ce morati prvo pokusa da raskine ili revidira te ugovore, uz najmanju stetu za CG.

    U Srbiji stanje nije dobro, ali samo pricekaje da vidite koliko ce oni dobiti za Telekom i NIS. Za Mobtel su dobili mlrd. i po.

    Uporedite koliko su placena CG preduzeca i slicna preduzeca u okruzenju. Vidjecete da je u CG sve 5 do 10 puta jeftinije od BiH, Srbije i Hrvatske.

  13. #38
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    NAJBOLJA ILUSTRACIJA,
    NASHE NESPOSOBNOSTI I NERACIONALNOSTI,
    je zavrshni rachun, TELEKOMA,
    40 miliona PROFITA, od 120 miliona PROMETA,
    na INVESTICIJU OD 100 MILIONA,
    to znachi da je ISKORISHCENOST INVESTICIJE 40%, za jednu GODINU,
    shto znachi DA SE INVESTICAJA POVRATI ZA DVIJE I PO GODINE.

    DJE TO IMA U BIJELOM SVIJETU,
    LISHE CRNE GORE,
    ZA DANSKI TELEKOM SU PLATILI 12 milijardi EURA,
    malo ce PRICHEKAT dok ih povrate, sa mozda 10-15% posto, PROFITA na GODINU.

    TO SAMO POKAZUJE, KOLIKO SMO MI NESPOSOBNI I POVEZANI RAZNIM PLEMENSKIM VEZAMA; DA SVE UNISHTIMO, KAO EPCGe,
    3400 neradnika, na taj broj KWh,
    dje to IMA??????????????????????????

    PA NARODU PO GRBACHI,
    PLACAJ NARODE, KAP RADI, RUSIJA SE GRADI.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    Predlažem da narod opet masovno glasa De-Pe-eS.
    Ostalo je još malo domovine da se proda,nećemo valjda stat` sad kad smo pri kraju.
    @Vlada RCG:
    Imam ja još nešto para,pa predlažem da se smisli način da mi se i to malo uzme.Greota je da to stoji kod mene...

  15. #40
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gargamel
    Mank je kupio Tivat za 3 mln. eura. Oslobodjen je poreza, komunalija, bilo kakvih obaveza prema radnicima. Arsenal je vrijedio makar 100 puta vise. Za tu uslugu Mank je morao uciniti nekoliko protivusluga, izmedju ostalog kupiti CKB za 100 mln. (sto je makar duplo vise od njene stvarne vrijednosti).
    Dobro si lupio prijatelju.

  16. #41
    Join Date
    May 2004
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OutLook View Post
    Dobro si lupio prijatelju.
    Ne shvatam. Imam novog prijatelja? Pa jesam li dobro rekao ili sam lupio?

  17. #42
    Join Date
    May 2004
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da, Milovane, Telekom je stvarno jeftino prodat, to mi nikako nije jasno zasto. Mislim, ne vidim da je tu bilo neke velike pronevjere i korupcije. U isto vrijeme Telekom Republike Srpske je prodat 5 puta skuplje od crnogorskog. Moguce je da iza ovoga stoji prosto nebriga i nesposobnost cg vlade. Pa i takva kakva je, privatizacija Telekoma je jedna od boljih u CG. Makar je dosla ozbiljna firma Deutche Telekom.

    Krivo mi je sljedece. Uz ovakvu politiku, CG ce vrlo brzo krahirat. U isto vrijeme, Srbija se stablizuje, stvari krecu na bolje. Pa ce onda ispasti tacnim da je Srbija izdrzavala CG, da smo joj mi bili kamen oko vrata, da smo propali cim smo se odvojili, a da je njima krenulo. Sve to je, naravno, netacno i zlonamjerno, ali bi bilo veliko ponizenje za CG.

  18. #43
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gargamel View Post
    Da, Milovane, Telekom je stvarno jeftino prodat, to mi nikako nije jasno zasto. Mislim, ne vidim da je tu bilo neke velike pronevjere i korupcije. U isto vrijeme Telekom Republike Srpske je prodat 5 puta skuplje od crnogorskog. Moguce je da iza ovoga stoji prosto nebriga i nesposobnost cg vlade. Pa i takva kakva je, privatizacija Telekoma je jedna od boljih u CG. Makar je dosla ozbiljna firma Deutche Telekom.

    Krivo mi je sljedece. Uz ovakvu politiku, CG ce vrlo brzo krahirat. U isto vrijeme, Srbija se stablizuje, stvari krecu na bolje. Pa ce onda ispasti tacnim da je Srbija izdrzavala CG, da smo joj mi bili kamen oko vrata, da smo propali cim smo se odvojili, a da je njima krenulo. Sve to je, naravno, netacno i zlonamjerno, ali bi bilo veliko ponizenje za CG.
    Nije to SAMO PROBLEM,
    nego MONOPOLSKI POLOZAJ, da mogu PRVE GODINE DA PRAVE PROFIT OD 40%, jer nema KONKURENCIJE NA TRZISHTU, a porez na PROFIT je 9%,
    POLA AUTOPUTA NAM PONESOSHE U NJEMACHKU,
    ILI SKORO CIPAN CIJELI REGIONALNI VODOVOD,
    JER MI NE UMIJEMO GAZDOVAT SA SVOJOM IMOVINOM,
    KAO NORVEZANI; KOJI NE KRADU SVOJU DRZAVU,
    AZIJATSKI MENTALITET NOSI PREVAGU; CRNI OBRAZ ZA VIJEKE VJEKOV.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by okac View Post
    E moj Milovane treba si gledat sinoć Oči u Oči kod Marka Novakovića kakav primitivizam je izbijao iz toga čovjeka.bruka.iznapušavala ga je pčelica Ćalovićka kao i ostala dva debilčeta iz C etalona `strucnjaka` iz Ministarstva...gospodja sa jednim podacima,lik sa drugim podacima,vladin izvještaj sa trećim...sprdačina totalna i moroni iz DPS-a koji skoro pa da ne znaju o čemu pričaju.....nevjerovatna emisija sinoć...kako se krčmi i kakvima idiotima je na raspolaganju BLAGO ove države to je strašno...


    Branko Radulović iz Grupe za Promjene skroz korektan,realan i ubjedljiv da je i ljudima laicima kojima i sam pripadam manje više jasno o čemu se tu radi i kakva se TEK PLJAČKA I KRČMLJENJE NAŠE IMOVINE SPREMA!!!!

    Vanja oštra i preoštra cura ima muda definitivno....ali me je sramota bila kad razmišljam o onome sinoć-----j ebote jeli moguće da je Crna Gora došla dotle da samo jedan djevojčurak predstavlja jedini glas pobune koji se trenutno čuje....stvarno smo pičke svi zajedno kolko nas je...

    pih


    Ne znam ali mi se čini da im ovo s ranje neće proći ovaj put....mislim da je vrijeme za BUNT :!: :!: :!: ....da organizuju zajedno NVO i gradjani,a partije će se vjerovatno prišljamčit u pokušaju da prikupe još koji poen...malo budjenje gradjanske svijesti da se zatalasa ova žabokrečina ubažđela :mad:

    još jednom pih
    P r i m o r a c

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeftina prodaja je tipicna stvar u kapitalistickim drustvima... mi sad ulazimo u te tokove i tek cemo sada vidjeti sta je u stvari kapitalizam...

    Kupis jeftino, skoro za dzabaka, da bi se poslije obogatio...
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  21. #46
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default



    Quote Originally Posted by Trinity from Zion View Post
    Jeftina prodaja je tipicna stvar u kapitalistickim drustvima... mi sad ulazimo u te tokove i tek cemo sada vidjeti sta je u stvari kapitalizam...

    Kupis jeftino, skoro za dzabaka, da bi se poslije obogatio...
    To nije TACHNO,
    Danski TELEKOM su prodali za 12 milijardi EURA,
    nijesam siguran da TAJ KAPITAL MOGU DA VRATE TAKO BRZO.

    BILA JE PRAVA FRKA OKO TE PRODAJE
    ALI PARA VRTI DJE BURGIJA NECE.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  22. #47
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    fora trgovine je to da nesto kupis jeftino i da ga skuplje prodas s ciljem ostvarivanja ekonomske dobiti. ali ovdje se radi o drzavi a ne o mesari!
    ne mozes ti svoj narod sakatiti na taj nacin da privatniku koji dolazi iz rusije dajes beneficije da zagadjuje, da otpusta radnike a da narod placa i otplacuje njegovo poslovanje!
    Prazne rijeci, hiljade praznih rijeci i to je sve...

  23. #48
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder View Post
    Crna Gora se OPORAVLJA od proshlih 15 godina...ne mozemo mi da BIRAMO shto cemo i kako...

    Mi smo ka ruzna djevojka koju oce da udaju...
    Ona puna kompleksa, misli da je najljepsha (jer joj majka to stalno govori) - ali ne moze dobit NAJBOLJE!

    Ima li ko da citira Njegosha? Je li shto napisa povodom ovoga?
    Mislim da si blizu sustine!

    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  24. #49
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by intruder View Post
    Crna Gora se OPORAVLJA od proshlih 15 godina...ne mozemo mi da BIRAMO shto cemo i kako...

    Mi smo ka ruzna djevojka koju oce da udaju...
    Ona puna kompleksa, misli da je najljepsha (jer joj majka to stalno govori) - ali ne moze dobit NAJBOLJE!

    Ima li ko da citira Njegosha? Je li shto napisa povodom ovoga?
    Hhahaah svaka cast!!! Odlicno receno
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ultra world
    Posts
    810
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ''Činite što znate, a ne znate što činite.'' Mislim da dovoljno dobro oslikaa situaciju.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Papagajeva teorema
    By Sandman in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 3
    Last Post: 14-09-06, 23:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •