Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 76 to 77 of 77

Thread: Upoznavanje

  1. #76
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Kada bi bili voljni da 3x mjesečno promjenite uloge (koliko to situacija dozvoljava jelte) i obuli svakodnevne cipele svog partnera ili onih ljudi sa kojima trenutno živite I živjeli njihovih 24h - brzo bi upoznali i sebe i tu/e osobu/e, a da vam ne kažu ni riječ Saznali bi svašta, od čega su saliveni oni a sa druge strane od čega ste vi. I da, koliko god nemate iste polazne tačke, opet imate ono "nešto" što vas je sastavilo u toj tačkli SADA đe ste zajedno u realu.
    To što vas je sastavilio je u vama. I samo vi imate ključ za to podešavanje. Problem je zapravo u tome što mnogi ne uvide (upošte ili na vrijeme) da je "bravica" podešena u jako malom uzrastu i da je neđe neophodno da se vratite na "fabrička podešavanja" ne bi li se moglo, danas kroz iskustvo i kao stvar volje, svjesno izabrati više od mame i tate. Jer vi to zaslužujete

    Nemamo mi baš puno "vremena" u ovoj realnosti da se rasipamo za ljubavi, ovakve i onakve, a tek bezuslovne ljubavi prema xxx ljudi. Broj je puno manji. A i nismo svi ođe za iste stvari
    Ljudi se trude kako najbolje znaju u skladu sa onim kako su podešeni, jbga.
    "I shut my mouth and hold the light"

  2. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  3. #77
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,217
    Thanks Thanks Given 
    125
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Uvijek kada su se kockice same poklapale, spontano, bila su lijepa poznanstva. Kada sam junio i mukao kao june za nekom cisto onako sto stvori sebi covjek u groznici sliku kakva je, sto je i kako bi trebalo da bude neslavno je prolazilo. Uglavnom imam pozitivna iskustva iz veza i odnosa i hvala vam bivse moje sto ste me trpjele i spasile. Sta znam, Lijepo je voljeti ili misliti da volis. Lijepo je i postedjeti nekoga svoje ljubavi.
    Lijepi su susreti kada prepoznamo nekoga , prije nego sto pocne razmisljanje , zamisljanje i ocekivanje. Lijepo je i kada se dvoje nadju pa razmisljaju , zamisljaju i ocekuju slicno. Lijepo je voljeti a dati slobodu nekome.
    Lijepo je i pivo popiti i ne misliti o ovim ludostima.
    Last edited by Nista; 07-12-23 at 18:49.
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  4. The Following 3 Users Say Thank You to Nista For This Useful Post:


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Upoznavanje sa roditeljima!
    By asta la vista in forum Ljubav
    Replies: 113
    Last Post: 13-04-11, 23:40
  2. Upoznavanje :)
    By JoLLe_VP in forum Sex i erotika
    Replies: 29
    Last Post: 14-12-10, 09:46
  3. Agencija za upoznavanje
    By NHM in forum Sve i svašta
    Replies: 29
    Last Post: 26-10-10, 00:00
  4. Agencije za upoznavanje ili prostitucija?
    By pljaka n*1 in forum Ljubav
    Replies: 16
    Last Post: 12-02-06, 17:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •